راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید PS Vita

ALWAYS SECOND

کاربر سایت
Sep 10, 2015
5
سلام
اگر میخوای خونه با ویتا بازی کنی، اصلا نخر، اما اگه فقط واسه بیرون میخوای بخر کنسول خوبیه.

سلام
vita یه کنسول دستی هست
خوبیش قابل حمل بودنش هست و کیفیت بازی هاشه
(چون مثل گوشی نازک نیست و بیشتر بدرد مسافرت میخوره)
آخه کی ویتا رو میخره که فقط بیرون باهاش کنه آخه!!!!:-o
البته برای اینکار psp go مناسب تره

erfan0o0

کاربر سایت
May 31, 2012
176
نام
عرفان
دوستان ویتا بازی های بحالی داره که هیچ کنسولی نداره مثل open me box فکر کنم اسمش این بود و بازی هایی که از کارت هاش استفاده میکنه .
اگر هم که ژاپنی بازید که عالیه واستون

• Like
Reactions: bazicon

Octan

کاربر سایت
Sep 1, 2015
16
سام
اقا بالاخره حرف دلو گوش دادم و میخوام vita بخرم ( دست دو :) )
حالا سوال ...
کنسول ریجن یکه ... یعنی سیمکارت میخوره و آنلاکه ... ؟
بعد این آقای فروشنده همه بازیاشو دیجیتالی خریده و رو رم داره ... میخواستم بدونم من اکانت مکانتی هم وارد نکنم اینا قابل بازین ؟ یا مثلا میخوام منتقلش کنم به اکانت خودم ... تا پلات کنم و اینا ( :) ) .... میشه ؟
قیمت 450 خوبه بخرم ( :) ) ؟

دیگه چه نکاتی هست که موقع خرید توجه کنم ؟

و اینکه من امسال کنکور دارم و میخوام ویتا رو بزارم یه گوشه هر وقت خسته شدم یکم گیم بزنم ... میارزه مثلا الان بخرم بعد بفروشمش ؟

ممنون

Octan

کاربر سایت
Sep 1, 2015
16
سلام تبریک اگر خریدین
اگر ویتا رو با اکانت خریدین پیشنهاد میکنم سریعا پسوردش رو عوض کنید چون فروشنده میتونه اقدام به فروش اکانت کند همچنین ایمیل قبلی را حذف و ایمیل خودتان را اضافه کنید.

ریجن یک امریکاست و از سیم کارت پشتیبانی نمیکنه فقط ریجن 2 با سیم کارت همراه اول و رایتل سازگار است
موقع خرید آنالوگ ها را چک کنید و همچنین پد پشت و توجه کنید در محل باطری برآمدگی ایجاد نشده باشد
در مورد قیمت هم مسئله توافقی هست

نه اومدم بپرسم که با دل قرص برم بخرم ... :)
الان دغدغه م اینه که ایشون حدود 10 تا بازی دیجیتالی خریده و دان کرده و روی رم داره ...
الان مثلا من رفتم گفت اکانتمو نمیدم من چکار کنم ؟
یعنی بازیا قابل استفاده نیست ؟
مثلا خواستم تروفی و اینا بگیرم باید چکار کنم دقیقا ؟
ممنون

ALWAYS SECOND

کاربر سایت
Sep 10, 2015
5
اقا میخوام بخرما ...
کمک کنید ...
سلام
اگه میخواید ویتای دست دوم بگیرید حتما به موارد پایین دقت کنید
1.اول از همه باید صفحه نمایشش رو چک کنید که صفحش بدون مشکل باشه یعنی بدون پیکسل سوختگی و این رو هم امتحان کنید ببینید صفحش ضعیفه یا نه(منظورم اینه که صفحه ی لمسیش کند یا درست).
2.بعدش هم صفحه لمسی پشتش هم نگاه کنید و برای اینکار دوتا راه حل دارید یک اینه که برید توی اینترنت بعدش برید تو تنظیماتش و گزینه استفاده از صفحه پشتی رو بزنی یا بری بازی run sack boy!run و مثل اینترنت برید توی تنظیمات گزینش رو فعال کنید.
3.دوست من حتما دقت کن ببین ویتاش رو کی خریده اگه 1 سال کمتر باشه خیلی خوبه ولی اگه دو سه سال باشه پس بدون شارژرش ضعیفه.
4. حتما ببین خط خط خش نداشته باشه اگه داشتش از مبلغ کم کن:d اگرم نداشت بازم کم کن >:).
5.حتما هم محافظ صفحه نمایش بخر هم برای جلو هم برا عقب.درضمن اگر خودش گذاشته بود بکنش شاید زیر محافظ نمایش خط خش داشته باشه.
درکل اینا به ذهنم رسید اگر بازم بود میگم
خلاصه موفق باشی دوست من

ALWAYS SECOND

کاربر سایت
Sep 10, 2015
5
واقعا کسی پیدا میشه ویتا بخره؟؟
دوست من شاید ویتا کنسول نیمه موفقی باشه ولی دلیل نداره که بازی های خوب و انحصاریش زیر سوال بره
بنظر بنده سونی سیاست خوبی رو درنظر گرفته با ارائه باندل های مگا پک تونسته توجه بیشتری رو به خودش جلب کنه
آمار فروش ویتا حرف من رو تصدیق میکنن(منظورم فروش بیشتر بوده نه فروش زیاد)
همچنین سرویس ps now و remote play تونسته تا حدودی ویتا رو جذاب تر کنه

موفق باشید

• Like
Reactions: bazicon

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,329
دوست من شاید ویتا کنسول نیمه موفقی باشه ولی دلیل نداره که بازی های خوب و انحصاریش زیر سوال بره
بنظر بنده سونی سیاست خوبی رو درنظر گرفته با ارائه باندل های مگا پک تونسته توجه بیشتری رو به خودش جلب کنه
آمار فروش ویتا حرف من رو تصدیق میکنن(منظورم فروش بیشتر بوده نه فروش زیاد)
همچنین سرویس ps now و remote play تونسته تا حدودی ویتا رو جذاب تر کنه

موفق باشید
بله شما درست میگید ولی موبایلها و تبلتها با رشد خیره کنندشون کنسولهای دستی رو نابود کردن حرف منو شرکتهای بازیسازی تایید میکنن من بهت قول میدم این اخرین نسل کنسولهای دستی بود ..

• Like
Reactions: game-boys

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
بله شما درست میگید ولی موبایلها و تبلتها با رشد خیره کنندشون کنسولهای دستی رو نابود کردن حرف منو شرکتهای بازیسازی تایید میکنن من بهت قول میدم این اخرین نسل کنسولهای دستی بود ..
حرف شما درسته، اما مشکلی که هست اینه که موبایل ها واسه بازی ساخته نشدن، هم تاچشون به دقت کنترل فیزیکی نمیرسه، و هم اینکه معمولا زود داغ میکنن و باطریشون هم مثل یه کنسول دستی دووم نداره.
به علاوه از لحاظ گیم پلی و گرافیک هنوز هم ضعیف هستند، یا حداقل شرکت های بزرگ ترجیح میدن کمتر براش بازی های تاپ بسازن.

rezarefigh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
31
سلام
دوستان هک جدید نیمده؟
یه ویتا گرفتم با هک tnv با فریمور 3.01
چندتا سوال دارم ممنون میشم جواب بدید
1.بازی psp با فرمت ایزو چطوری بریزم اول وصل کنم pc بعد بریزم رو مموری؟
2.بازی اصل خود ویتا بغیر از بازار و اون مموری ها میشه از psn خرید؟
3.برا بازی های آنلاین مشکلی وجود داره با این tnv?
4.در کل معایب ایtnv و محدودیت هایی که ایجاد کرده چیه؟

shahram.ru

کاربر سایت
Sep 26, 2015
1
ایا راهی برای انلاک کردن پلی استیشن ویتا ریجن 1لاک هست؟

من یه هفته ای میشه ویتا گرفتم تو سایتای مختلف گشتم ودیدم که مدل فت صفحه نمایش بهتری داره مدل فت گرفتم اما لاک هست فعلا فقط از وای فای استفاده میکنم راهی هست لاک ش کرد وسیم کارت داخلی انداخت روش!؟؟

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
من یه هفته ای میشه ویتا گرفتم تو سایتای مختلف گشتم ودیدم که مدل فت صفحه نمایش بهتری داره مدل فت گرفتم اما لاک هست فعلا فقط از وای فای استفاده میکنم راهی هست لاک ش کرد وسیم کارت داخلی انداخت روش!؟؟
خیر نمیشه!

.: FRANKLIN :.

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
سلام بروبچه های عزیز
اگه در و تخته جور بشه دارم از بچه هتای همین جا یک ویتا میگیریم :x
یک کامیون سوال داشتم چون تو ضمینه ویتا کلا چیزی نمیدونم ممنون میشم ی توضیحی بدین
1. فلسفه وجود رم چیه ؟ مگه رم داخلی برا سیو نداره ؟ ایا 4 گیگ برای سیو بس میشه ؟ چون بسشتر طالب بازی فیزیکی هستم
2. از اون جایی که دسته دوم میگیرم چه نکاتی باید توجه کرد ؟ ( همه هر چی میدونن دریغ نکن :d )
3. قیمت دسته 2 چن هست ؟
4. اقلام همراه کنسول ؟ و این که این فک کنم مدل فت یا قدیمی هرچی هستش ایا همه فت ها اون کارت هارو دارن ؟ ar ?
اگه نکته دیگه به نظرتون هست بگید خوشحال میشم
یک چند جا معرفی کنید این رو گرفتیم لنگ گیم نمونیم ترجیحا جایی که معرفی میکنید تو کار گیم دسته 2 هم باشه :d

• Like
Reactions: playstation1

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
سلام بروبچه های عزیز
اگه در و تخته جور بشه دارم از بچه هتای همین جا یک ویتا میگیریم :x
یک کامیون سوال داشتم چون تو ضمینه ویتا کلا چیزی نمیدونم ممنون میشم ی توضیحی بدین
1. فلسفه وجود رم چیه ؟ مگه رم داخلی برا سیو نداره ؟ ایا 4 گیگ برای سیو بس میشه ؟ چون بسشتر طالب بازی فیزیکی هستم
2. از اون جایی که دسته دوم میگیرم چه نکاتی باید توجه کرد ؟ ( همه هر چی میدونن دریغ نکن :d )
3. قیمت دسته 2 چن هست ؟
4. اقلام همراه کنسول ؟ و این که این فک کنم مدل فت یا قدیمی هرچی هستش ایا همه فت ها اون کارت هارو دارن ؟ ar ?
اگه نکته دیگه به نظرتون هست بگید خوشحال میشم
یک چند جا معرفی کنید این رو گرفتیم لنگ گیم نمونیم ترجیحا جایی که معرفی میکنید تو کار گیم دسته 2 هم باشه :d
سلام
1. کلا رم برای ویتا خیلی مهمه، از لحاظ سیو که اگر مدل فت باشه واجبه و اگر اسلیم بگیرین خودش 1 گیگ واسه سیو داره، بازیهای ویتا همه به صورت فیزیکی گیر نمیان یا بعضی موارد دانلودشون به صرف تره مخصوصا توی تخفیفات، پس بهتره یه رم حداقل 16 تهیه کنید بهتره.
2. من اینجور چیزها رو دست دو نمیخرم، اما معمولا خود تاچش و دکمه هاش رو میتونین تست کنین، مخصوصا دکمه هاش تو منوها کاملا استفاده میشه، تاچشم تو برنامه Park خودش میشه، حالا اگه مهلت داشتین.
3. الان فک کنم از 350 شروع بشه.
4. هر دو مدل دارن، اما کلا چیز بدرد نخوریه و بازی زیاد واسش نیومده.
کلا بازیهای ویتا به سختی گیر میاد، اما بهتره اگر کنسول رو واسه بازی بیرون منزل میخواین تهیه کنین:d
ریموت پلی هم با PS4 جذاب و خوبه، حالا به خاطر این میخرن.

- - -ویرایش - - -

سلام
دوستان هک جدید نیمده؟
یه ویتا گرفتم با هک tnv با فریمور 3.01
چندتا سوال دارم ممنون میشم جواب بدید
1.بازی psp با فرمت ایزو چطوری بریزم اول وصل کنم pc بعد بریزم رو مموری؟
2.بازی اصل خود ویتا بغیر از بازار و اون مموری ها میشه از psn خرید؟
3.برا بازی های آنلاین مشکلی وجود داره با این tnv?
4.در کل معایب ایtnv و محدودیت هایی که ایجاد کرده چیه؟
آخرین هک مربوط به فریم ور 3.52 هست که اگر نصب کنین و آپدیت کنین به 3.55 به گفته سازنده همچنان کار میکنه.
کلا TNV و ARK برای اجرای امولاتور و بازیهای PSP هستند و کار دیگه ای نمیکنن.
برای کپی بازیهام کافیه اسمن بازیتون با فرمتش به صورت بزرگ باشه مثلا GOW.ISO بعد بریزین توی فولدر Savedata داخل فولدر PSP کامپیوتر و از طریق QCMA به ویتا به عنوان سیو یه بازی PSP منتقل کنین و از خود TN بازی رو اجرا کنین. در رابطه با آنلاین هم اگر بتونین به استور وصل شین مشکلی نداره.
99 درصد بازیهای فیزیکی ویتا روی استور سونی هستن.
موفق باشید.

• Like
Reactions: se.phi.roth

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر