راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید PS Vita

2909

کاربر سایت
Jun 10, 2011
494
نام
علی رضا مطهری
به نظر شما قیمت فضایی این کنسول کاهش پیدا می کنه؟؟؟؟؟؟

منظورم خریدش الان عاقلانه است یا اواسط پاییز امسال؟؟؟؟؟(تا اون موقع کاهش قیمت داره یا نه؟؟؟؟؟)

sinanet

کاربر سایت
Jan 8, 2008
174
نام
Sina
بچه ها دو تا سوال

اول اینکه 3G با رم 8 که روشه و آنچارتد مجموعا 815 می ارزه ؟

سوال دوم اینکه 3g ریجن 1 لاکه یا آنلاک و اگه لاک هست آیا قابلیت آنلاک شدن داره یا نه؟

ممنون

Madhi

کاربر سایت
Mar 14, 2011
187
نام
مهدي
بچه ها دو تا سوال

سوال دوم اینکه 3g ریجن 1 لاکه یا آنلاک و اگه لاک هست آیا قابلیت آنلاک شدن داره یا نه؟

ممنون

نسبت به قیمت vita تو بازار 815 به نظر من می ارزه
ریجن 1 لاکه و و امکان آنلاک شدن نداره شاید بعد این امکان فراهم بیاد ولی الان نمیشه

peddi

کاربر سایت
Nov 15, 2010
166
بچه ها دو تا سوال

ممنون

مگه 720 نیست 3g ؟ uncharted هم فکر کنم بین 100 تا 120 باشه ، این قیمت که شما می گی بد نیست اما خیلی خوبم نیست ، عادیه !

بعدم من می خواستم ببینم یعنی واقعا راهی واسه unlock کردن وجود نداره ؟! پس به چه درد می خوره 3g ؟؟؟؟؟؟؟ اینطوری که بازم "اگه" رایتل را بیوفته که به درد نمی خوره !

به اون دوستمونم که در مورد قیمت سوال کرد بگم که الان این کف قیمت به نظرم و بهترین وقت خرید الان و اردیبهشته چون تو تابستون 100% قیمت می ره بالا و خدا می دونه کی بیاد پایین اونم با این وضع دلار !! شما می تونی صبر کنی دلار ارزون شه که اصلا و ابدا نمی شه روش حساب کرد ، شما الان همون قیمت 250$ امریکا رو هم حساب کنی با دلاد 2 تومنی می شه 500 تومن ! تو از اروپا هم بخوای خرید کنی از قیمت ایران گرونتر باشه ارزونتر نیست ، دوبی هم فکر نکنم کمتر از 600 و خورده ای بشه ، پس هر کی می خواد بگیره عجله کنه که اگه هک شه رفته بالای یک و نیم :d
این بود تحلیل اقتصادی من :d

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
سلام دوستان راست میگن کنسول ویتا بعد از یک مدت پیکسل سوخته میده حتی بعضی ها میگا از همون اول که خریدن پیکسل سوخته داشته

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
سلام دوستان راست میگن کنسول ویتا بعد از یک مدت پیکسل سوخته میده حتی بعضی ها میگا از همون اول که خریدن پیکسل سوخته داشته
اتفاقا من رو این نکته خیلی حساس بودم ولی بعد اینکه کنسول رو خریدم کاملا چک کردم هیچ مشکلی نداشت! تو فروم ها هم خیلی کم هستند که این مشکل رو دارن!
کلا کیفیت ساخت ـش نسبت به PSP خیلی سرتره!

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
راست نمیگن !!!
البته تعداد صفحاته ویتایی که مشکل داشته خیلی کم بوده ... بیشتر مشکلات سره پاسخ گو نبودن درست تاچ بوده تا پیکسل سوختگی !!! عموما هم ویتا ها مشکل پاسخ گویی تاچ رو دارن ... هم نرم افزاری (بیشتر) و هم سخت افزاری (کمتر)

thralll

کاربر سایت
Feb 22, 2012
204
نام
امیر
راست نمیگن !!!
البته تعداد صفحاته ویتایی که مشکل داشته خیلی کم بوده ... بیشتر مشکلات سره پاسخ گو نبودن درست تاچ بوده تا پیکسل سوختگی !!! عموما هم ویتا ها مشکل پاسخ گویی تاچ رو دارن ... هم نرم افزاری (بیشتر) و هم سخت افزاری (کمتر)

این مشکل عدم پاسخگوی تاچ اسکرین زمانی پیدا میشه که کابلش بهش وصله.
من حتی زمانی که آیپاد تاچ یا آیپدم کابلشون بهشون وصل بود گاهی تاچ اسکرین با تاخیر جواب میداد.نمیدونم شما با این موضوع مواجه شدین یا نه.
یه مشکل عمومی هستش منتها چون سونی اپل نیست این همه بهش گیر میدن.
اگه همین سخت افزار رو اپل میداد بیرون حداقل 500 دلار میفروخت همه به به و چه چه میکردن!

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
این مشکل عدم پاسخگوی تاچ اسکرین زمانی پیدا میشه که کابلش بهش وصله.
من حتی زمانی که آیپاد تاچ یا آیپدم کابلشون بهشون وصل بود گاهی تاچ اسکرین با تاخیر جواب میداد.نمیدونم شما با این موضوع مواجه شدین یا نه.
یه مشکل عمومی هستش منتها چون سونی اپل نیست این همه بهش گیر میدن.
اگه همین سخت افزار رو اپل میداد بیرون حداقل 500 دلار میفروخت همه به به و چه چه میکردن!
درسته یک سری از کاربرا این مشکل رو زمانی دارن که دستگاه تو شارحه یا کابل وصله ! اما فقط این نبوده ... در حالت عادی هم گزارشهای زیادی شده که Keyboard خوب جواب نمیده و یا دکمه Back که پایین سمت چپ پاسخ نمیده ....
مشکلات سخت افزاری هم زیاد بود .... من دوست خودم کلا سمت راست صفحه ویتاش کار نمیکرد ... یا تعداده زیادی Video از این مشکلات صفحه تاچ رو نت هستش اما با پچ ها ظاهرا بهتر هم شده
ماله اپل رو نمیدونم ... از محصولاتش به جز Ipad دوست ندارم

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام يه رم ٨ ويتا كه دموي ريمن و فيفا و هاستل كينگ و استار داست و اسفالت و ٣ تا بازي دوربيني ويتا رو داره،ميخوام بفروشم
اگه ميخواين pm بدين
خب همه ی این بازی های که مجانیه !!!! این بازی های فقط با اکانته PSN خودت کار میکنه و روی اون ویتا !!! اگر بخوای بفروشی باید Format کنی بره !!! در ضمن این جا هم محل فروش نیست ! بزنید تو امضا یا برید عضوه بازارچه بشید -

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر