راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید PS Vita

ari67

کاربر سایت
Jan 10, 2010
273
نام
آراد
اولویت شما اگر بازی کردن هستش(hardcore gamer) مسلما سراغ ویتا باید باید برین.اگه وسیله بازی میخواین تنها ویتاست که شمارو راضی میکنه.
ولی اگر میخواین با تلفن همراهتون بازیهای لمسی انجام بدین میتونین موبایل بگیرین مثلا گلکسی اس 3 که چند وقت دیگه میاد.
یه موضوع دیگه هم هست اینقدر به تعداد هسته و سی پی یو و رم و این صحبتا توجه نکنید.ویتا مشخصا واسه بازی کردن ساخته شده در صورتیکه اولویت موبایلها و تبلتها وبگردی و مدیا و در درجه سوم بازی هستش تازه اونم با صفحه لمسی که هیچوقت یه هاردکور گیمر رو راضی نخواهد کرد.
هر چقدر هم منتظر بمونین هر روز یه گجت جدید معرفی میشه که در اوصورت باید تا همیشه منتظر گجت جدیدتر بمونید.

دلیل اصلی که بچه ها توخرید تردید میکنن به نظر من قیمت سرسام آور بازیاش نسبت به گیم های تبلت و اسمارت فون هاست

thralll

کاربر سایت
Feb 22, 2012
204
نام
امیر
دلیل اصلی که بچه ها توخرید تردید میکنن به نظر من قیمت سرسام آور بازیاش نسبت به گیم های تبلت و اسمارت فون هاست

اگر متاسفانه هک بشه ضمن اینکه فاتحه آیندش خونده میشه قیمتش توی ایران هست که بالاتر هم میره و دایره کسانی که میتونن ویتارو بخرن تنگ تر میشه.
منم مثل خیلی دیگه از دوستان بچه مایه نیستم که بگم همیشه اورجینال میخرم اما ترجیح میدم پس انداز کنم جای 20 تا بازی کپی که یکیشو انجام نمیدم یه بازی اورجینال بگیرم اما کلی باهاش حال کنم.

Madhi

کاربر سایت
Mar 14, 2011
187
نام
مهدي
دوستان اگه لطف کنن آدرس ارزونترین ,قابل اطمینانترین فروشنده رو برام پ.خ کنن ممنون میشم (به غیر از DC)

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام.من ریجن 1 wifi بخرم میتونم انلاین بازی کنم؟ربطی داره بهش
نگران ریجنهای برای بازی انلاین نباش...فرقی نداره - بیشتر ریجن Account ماله PSN مهمه برای نگه داری از دانلودها .... بازیهای کارتی و ویتا Free region هستن

mr_sasma

کاربر سایت
Mar 6, 2011
276
نام
سیّد!
سلام. ببخشید یه سوال داشتم. این قضیه آنلاک و اینا چیه؟ آنلاک باشه خوبه یا بده؟! کجا اهمیت پیدا می کنه و کجا خودشو نشون می ده؟!
ممنون.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر