Resistance: Burning Skies

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
کیا تونستن مولتی پلیر بازی رو انجام بدن؟
چطور مگه مشکلی داری توی وصل شدن ؟
اون اوایل یک سری مشکلات Connection داشت بعدش بهتر شد
من یک سری زدم بیخیالش شدم بازی رو فروختم رفت ... تعریقی نداشت .

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
چطور مگه مشکلی داری توی وصل شدن ؟
اون اوایل یک سری مشکلات Connection داشت بعدش بهتر شد
من یک سری زدم بیخیالش شدم بازی رو فروختم رفت ... تعریقی نداشت .

نه کلا بازی نکردم خواستم ببینم واسه منی که تازه ویتا گرفتم یه جورایی خوبه یا نه

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
اگر PC و PS3 یا Xbox میشینی B--t3 یا BO2 میزنی که نه لول ! همون LBP انلاینش واقعا از همه بهتره در حد کنسول ... بهتر ! با NFS

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
من بازی کردم
گیر داره موقع join شدن...
اگر با پلتفرم دیگه ای آنلاین بازی میکنی اصلا آنلاینش بهت حال نمیده:|
خیلی ابتدایی هستش

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
خوب اینم امروز گرفتم پشت هم دارم بازی میکنم خیلی خوشم اومد از گیم پلی بازی

داستان بازی خیلی خیلی تعطیله بی نهایت خشک و خنده دار هستش به نظرم کات سین ها رو بزنید بره ! یعنی انقدر بی احساس تر و مسخره تر داستان نمی تونست باشه . طرف آتش نشانه بعد همون اول بازی حرفه ای میشه هر چی تفنگ هستش استفاده میکنه :|

صدا گذاری بازی هم خیلی بم هستش و صدا گذاری ها کم هستن توی محیط بازی

گرافیک بازی در حدود همون Retributaion روی PSP هستش با جزییات بیشتر و کیفیت بافت های بیشتر ( در کل بد نیست معمولی هستش )

اصل کاری که گیم پلی بازی هستش خوبه و من خیلی با این قسمت حال کردم . کلی اسلحه توی بازی موجود هستش و هر کدوم دو حالت شلیک دارن . کایمرا ها من توقع داشتن هوش مصنوعیشون پایین تر باشه ولی خوب بود و فقط گاهی باگ داشت . گیم پلی بازی که اصله خیلی خوب و سرگرم کننده هستش

آنلاین هم فعلا بازی نکردم و اصلا نمی دونم این online pass که توی جعبه بازی هست کار میکنه یا نه :|

هنوز برای قضاوت زوده ولی از نظر فنی شاید بازی نمره بالایی نگیره ولی از نظر ارزش به نظر در حد 6.5 یا 7 هستش ارزش بازی تا به حال

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن

داستان بازی خیلی خیلی تعطیله بی نهایت خشک و خنده دار هستش به نظرم کات سین ها رو بزنید بره ! یعنی انقدر بی احساس تر و مسخره تر داستان نمی تونست باشه . طرف آتش نشانه بعد همون اول بازی حرفه ای میشه هر چی تفنگ هستش استفاده میکنه :|

گرافیک بازی در حدود همون Retributaion روی PSP هستش با جزییات بیشتر و کیفیت بافت های بیشتر ( در کل بد نیست معمولی هستش )

اصل کاری که گیم پلی بازی هستش خوبه و من خیلی با این قسمت حال کردم . کلی اسلحه توی بازی موجود هستش و هر کدوم دو حالت شلیک دارن . کایمرا ها من توقع داشتن هوش مصنوعیشون پایین تر باشه ولی خوب بود و فقط گاهی باگ داشت . گیم پلی بازی که اصله خیلی خوب و سرگرم کننده هستش

آنلاین هم فعلا بازی نکردم و اصلا نمی دونم این online pass که توی جعبه بازی هست کار میکنه یا نه :|

هنوز برای قضاوت زوده ولی از نظر فنی شاید بازی نمره بالایی نگیره ولی از نظر ارزش به نظر در حد 6.5 یا 7 هستش ارزش بازی تا به حال

منم خودم بازی نکردم هنوز،ولی کاشکی مثل Retribution برای PSP یه چیز محشر میزدن. :|

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299

رامتین من که بهت گفتم ارزش یه بار بازی کردن رو داره تازه اسلحه هاش اپگرید میشن و جالبیش اینجاست که برای اپگرید کردن اسلحه ها باید یه مکعب هایی رو تو بازی پیدا کنی بعد که همه ی اسلحه هات رو اپگرد کردی یه تروفی اگه اشتباه نکنم طلا باز میشه.

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
بازی رو تموم کردم دو تا جای بازی فوق العاده خنده دار بود ! یعنی من :| شدم

1 - یه جا میاد به طرف آمپول بزنه تفنگ و آمپول تو یه دستشه میکنه تو بدن یارو تفنگم میره تو بدنش :|
2 - از زیر آوار کلی بمب خورده همه چی منفجر شده طرف با کت و شلوار و کلاه شیک میاد بیرون انگار میخواد بره عروسی :|

من :|
نیهیلیستیک :d
سونی :-$
فروشنده b-)
insomniac :p

از داخل بازی نمیشه عکس گرفت ! - کاربر گرامی منطقه محافظت شده لطفا عکس نگیرید پیگرد قانونی دارد -

داستان همون جور که گفتم تعطیل بود یعنی بدتر از این شخصیت پردازی نمی تونست داشته باشه ! فقط یه جاش عالی بود عالی

اون جا که زنشو مجبور میشه بکشه عالی طراحی شده بود واقعا تاثیر گذار بود مخصوصا لحظه ای که باید شلیک کنید

ارزش یک بار تموم کردن رو داشت در کل به خاطر اینکه کشتن کایمرا ها خیلی حال می داد تو بازی مخصوصا هدشات کردنشون
در کل معلوم بود که سازنده ها وقت کافی نداشتن چون انیمیشن کشته شدن دشمن ها کم بود و اواخر بازی هیچ اضافاتی نداشت .........
اواخر بازی هم سر هم بندی شده بود وگرنه تا مرحله 4 بازی روند خوبی داشت و دو تا مرحله آخر افت شدیدی داشت .

آنلاین هم کد داخل جعبه استفاده شده بود و در نتیجه ارزش نداره 10 دلار بدم Online pass بخرم . هر چند که دیگه نمیشه پلاتش کرد

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
رامتین به نظره من بازیش ارزشه دادن امتیاز 5.5 هم نداره D: تهش 5 به نظره من
به هر حال وقتی یک بازی از یک سری ساخته میشه باید درخوره اون سری هم باشه .
الان مثلا این Resistance از نظر کیفیت زمین تا اسمون با همون Resistance 1-3 خیلی فاصله داهر ×_×

به نظره من Resistance رو میتونن روی ویتا ادامه بدن اگر به کسی بدن که بتونه بسازه درست حسابی ... خیلی پتانسیل داره.

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
آرمان Resistance 1 هم الان بازی کنی حالت به هم میخوره روی PS3 ! گرافیکش بی نهایت پایینه :d
این بازی هم آخر های عمر PS Vita فکر کنم همینجوری بشه

نکردن حداقل یکم بازی رو متفاوت بسازن مثلا یه مرحله بشینی پشت هلیکوپتر شلیک کنی و ........
در کل نیهیلیستیک شاهکار آفریده :|

صحنه های سینمایی تو بازی هستش هر چند جذاب نیستن ولی بعضی هاشون جالبه
یکشون هست می خواد بمب رو پرت کنه تو دستش مکی ترکه بعد نشون می ده زندست طرف :| خیلی سوتیه بازی خیلی

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
بازیش خوب نیست اما بدم نیست
نباید با Resistance 3 مقایسه شه
یادش بخیر اون واقعا عالی بود! روزی که Gamespot بهش 8.5 داد یادمه خوب !
اینم اگر Insomniac میساخت عالی میشد
باید ببینیم آینده ی این بازی چی میشه اصلا رو Ps4 میاد یا نه

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
آرمان Resistance 1 هم الان بازی کنی حالت به هم میخوره روی PS3 ! گرافیکش بی نهایت پایینه :d
این بازی هم آخر های عمر PS Vita فکر کنم همینجوری بشه

نکردن حداقل یکم بازی رو متفاوت بسازن مثلا یه مرحله بشینی پشت هلیکوپتر شلیک کنی و ........
در کل نیهیلیستیک شاهکار آفریده :|

صحنه های سینمایی تو بازی هستش هر چند جذاب نیستن ولی بعضی هاشون جالبه
یکشون هست می خواد بمب رو پرت کنه تو دستش مکی ترکه بعد نشون می ده زندست طرف :| خیلی سوتیه بازی خیلی
آره Resistance 1 گرافیکش پایین هست اما gameplay بازی اصله که از از resistance یکم بدتره ! من منظورم گرافیک نبود اصلا چون گرافیک Resistance توی ویتا از سطح Asphalt 8 روی iphone 5s به نظرم پایینتره !!!! ×_× منظورم اون gameplay سریع و درگیر کننده و پرتنوع این سری بود که توی اینجا اصلا ندیدیم. اصلا همون Resistance 3 یادته چقدر تنوع داشت !!!!

دقیقا D:
nihilistic کلا کارنامه کاریش زیاد هم درخشان نبوده که سونی COD و این رو داده بسازن D: واقعا جای سوالش همیشه باقی میمونه. خوشبختانه این اشتباه رو در قبال Killzone مرتکب نشد

D: صحنه های سینماییش که خیلی نابود بود D: لول داشت همش !

بازیش خوب نیست اما بدم نیست
نباید با Resistance 3 مقایسه شه
یادش بخیر اون واقعا عالی بود! روزی که Gamespot بهش 8.5 داد یادمه خوب !
اینم اگر Insomniac میساخت عالی میشد
باید ببینیم آینده ی این بازی چی میشه اصلا رو Ps4 میاد یا نه
فکر نکنم ادامش بدن ... اگر بدن خوب هست D: اما میشه بدون Insomniac فکر کنم لول ×_×
Resistance 3 به نظرم خیلی شوتره عالی بود ....
مراحلش خیلی جذاب و پرتنوع بودن

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
آره Resistance 1 گرافیکش پایین هست اما gameplay بازی اصله که از از resistance یکم بدتره ! من منظورم گرافیک نبود اصلا چون گرافیک Resistance توی ویتا از سطح Asphalt 8 روی iphone 5s به نظرم پایینتره !!!! ×_× منظورم اون gameplay سریع و درگیر کننده و پرتنوع این سری بود که توی اینجا اصلا ندیدیم. اصلا همون Resistance 3 یادته چقدر تنوع داشت !!!!

دقیقا D:
nihilistic کلا کارنامه کاریش زیاد هم درخشان نبوده که سونی COD و این رو داده بسازن D: واقعا جای سوالش همیشه باقی میمونه. خوشبختانه این اشتباه رو در قبال Killzone مرتکب نشد

D: صحنه های سینماییش که خیلی نابود بود D: لول داشت همش !

فکر نکنم ادامش بدن ... اگر بدن خوب هست D: اما میشه بدون Insomniac فکر کنم لول ×_×
Resistance 3 به نظرم خیلی شوتره عالی بود ....
مراحلش خیلی جذاب و پرتنوع بودن

Resistance 3 یکی از فراموش نشدنی های من خواهد بود.:x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر