Resistance: Burning Skies

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
Resistance-Vita-Burning-Skies-feature.jpg

درود

بار دیگر با یکی دیگر از نسخه های سری Resistance همراه خواهیم بود و این بار تجربه ای متفاوت را به همراه قابلیت های لمسی کنسول ویتا بر روی این عنوان FPS تجربه خواهیم کرد که بدون شک تجربه ای جالب خواهد بود. تاریخ انتشار این عنوان 29 می بوده و توضیحات هرچند کوتاه را نیز در ادامه می توانید مطالعه کنید.

در 15ـم می سال 1951 اولین نشانه‌ها از حملات Chimeranها به سواحل شرقی آمریکا پدیدار گشت و اولین منطقه‌ای که مورد هجوم آن‌ها قرار گرفت New Jersey بود. در این ایالت وظیفه خطیر متوقف کردن این دشمنان بر دوش آتش‌نشان و مامور امنیت ملی امریکا با نام Tom Riley قرار گرفت و او در این راه با وقایع پیش‌بینی نشده زیادی روبه‌رو خواهد شد. خط داستانی بازی همان‌طور که مشاهده می‌کنید همانند گذشته به روایتی برای بقا خواهد پرداخت اما مطمئناً وقایعی غیر منتظره را نیز در خود خواهد گنجاند که با تجربه کردن نسخه نهایی برای ما آشکار خواهد شد و تنها نکته‌ای که سازندگان به آن اشاره داشته‌اند آن است که وقایع کاملا موازی با داستان‌ اصلی سری Resistance در حال وقوع بوده و برخی نکات مبهم نیز در روایت داستانی این نسخه بازگو خواهند شد. از بحث داستان که عبور کنیم به بخش اصلی یک عنوان FPS خواهیم رسید که در واقع گیم‌پلی آن می‌باشد. پیش از این به علت عدم وجود آنالوگ دوم در کنسول دستی پیشین سونی شاهد مشکلات متعددی در انجام این قبیل بازی‌ها بوده‌ایم و حتی نسخه Resistance: Retribution به سبک TPS ساخته شد و از اصل خود فاصله گرفت اما در Burning Sky به لطف آنالوگ دوم ویتا سبک بازی به قالب اصلی خود بازگشته است. در این گونه بازی‌ها همیشه هدف رفتن از نقطه A به نقطه B و نابود کردن دشمنان در طول مسیر است و تنها تفاوت در گستردگی محیط‌ها و راه‌های مختلف در رسیدن به هدف نهایی می‌باشد که با توجه به گیم‌پلی‌های به نمایش در آمده، می‌توان گفتن که این عنوان در حد وسط این دو حالت قرار دارد. نکات جالبی که در زمینه گیم‌پلی به چشم می‌خورد استفاده از قابلیت‌های لمسی این کنسول است که از میان آن‌ها می‌توان به ایجاد سپر محافظتی سلاح Auger و فعال ساختن آن، قلع و قمع کردن دشمنان با استفاده از تبر آتش‌نشانی، انتخاب کردن تعدادی از دشمنان و به رگبار بستن تمامی آن‌ها و قابلیت‌هایی از این دست اشاره کرد. البته اگر به قابلیت‌های اشاره شده دقت کرده باشید تمامی آن‌ها Secondary Fire سلاح‌ها می‌باشند و بنظر می‌رسد که برای فعال کردن قابلیت دوم هر یک از سلاح‌ها نیازمند استفاده از قابلیت لمسی کنسول می‌باشید. دشمنان و موجودات به نمایش در آمده در تریلرها شامل Hybrids، Grim، Longlegs و تعدادی موجود جدید و کوچک که به صورت گروهی به سمت Tom حمله‌ور می‌شوند، می‌شود. در مورد سیستم آنلاین بازی هنوز صحبتی خاصی نشده اما به نظر می‌رسد که این بخش قرار است از امکانات جدید و ویژه‌ای بهرمند شود که سازندگان ترجیح داده‌اند پیرامون آن سخن نگویند. در زمینه گرافیکی این عنوان را می‌توان یکی از بهترین‌های ویتا تلقی کرد که با گرافیک چشم‌نواز خود شما را متحیر خواهد ساخت و حتی اثر تخریب‌پذیری بر روی محیط‌های پیرامون نیز در نظر گرفته شده که اگرچه کمی محدود بوده اما وجود دارد.

Boxshot رسمی بازی

Resistance-Burning-Skies-Box-Art-280x423.jpg

آخرین ویرایش:

thralll

کاربر سایت
Feb 22, 2012
204
نام
امیر
من یه دموی گیم پلی ازش دیدم خیلی افت فریم داشت ولی جزییاتش خوب بود.توقع مون رو بالا بردن با آنچارتد:)

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
من یه دموی گیم پلی ازش دیدم خیلی افت فریم داشت ولی جزییاتش خوب بود.توقع مون رو بالا بردن با آنچارتد:)
خالا تا تاریخ عرضه مونده به احتمال خیلی زیاد مشکلات فریم برطرف میشه ...
آنلاین نداره:(
ظاهرا توی یکی از تریلرها یک کمکی ازش نشون داده شده - به هر حال من تصور میکنم داشته باشه
[QUOTE=javad93;1918084

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
ظاهرا توی یکی از تریلرها یک کمکی ازش نشون داده شده - به هر حال من تصور میکنم داشته باشه
نوشته شده توسط javad93;1918084[/QUOTE:
خود سایت سونی که گفته آنلاین نداره
Pre Order Resistance: Burning Skies™, a shooter game for the PS Vita System from PlayStation®:-s
برای بازی آنلاین فک کنم باید منتظر کیلزون و call of duty باشیم..به نظرم اونا یه آنلاین درست حسابی داشته باشن

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
Multiplayer ـه بازی رسما تایید شد و یه سری جزئیات رو اعلام کردند.
بازی حاوی مولتی پلیر 8 نفره در 6 مپ و 3 مد متفاوت است...
منبع
--------------------------------------------------
به هرحال از هیچ چی بهتره من که فکر نمیکردم اصلا خبری از مولتی پلیر باشه!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر