رونمایی از Splinter Cell بعدی طی روزهای آینده

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
50145710978441706695.png

بیش از یک سال پیش بود که Jade Raymond به صورت غیر رسمی و از طریق یک ویدیو تایید کرد که آن ها در حال کار بر روی عنوان بعدی از سری بازی های Splinter Cell هستند. ولی پس از آن بازی به طور کامل در سکوت مطلق خبری قرار گرفت و تنها اطلاعات فاش شده از آن، دو عدد عکس لیک شده از استودیوی صدابرداری آن بود که اشاراتی به Night Vision Goggle معروف سم در آن دیده می شد. به نظر می آید پس از 1 سال و نیم انتظار، Jade Raymond می خواهد سکوت خود را بشکند و اولین اطلاعات از نخستین پروژه AAA خود در استودیوی تازه تاسیس Ubisoft Toronto را اعلام کند.

طی صحبت در مراسم GDC در سان فرانسیسکو، خانوم ریموند اظهار داشت که اوضاع در استودیوی جدید، بهتر از چیزی که فکرش را می کرد در جریان است:
"همین روزهاست که ما اولین عنوان AAA که در استودیوی تورنتو در حال ساخت است را رونمایی کنیم. باید بگویم این پروژه به چیزی فراتر از آنچه تصورش را می کردم تبدیل شده است. من واقعا از بابت تیمی که دور هم جمع کردیم و موفقیت هایی که می توانیم کسب کنیم مطمئن و هیجان زده هستم. به زودی خواهیم دید آیا شما هم اینگونه هستید یا خیر!"

خانوم ریموند مشخصا اعلام کردند که هم اکنون آن ها به طور تمام و کمال بر روی Splinter Cell بعدی تمرکز کرده اند، ولی می توان از آن ها در آینده انتظار یک IP جدید را نیز داشت:
"ما در حال حاضر بر روی هیچ IP جدیدی در استودیو کار نمی کنیم. این مطمئنا یکی از اهداف ماست، ولی نه در حال حاضر. اکنون ما 100% روی Splinter Cell متمرکز هستیم."

ششمین قسمت از سری بازی های Splinter Cell طبق شایعات غیر رسمی، Retribution نام خواهد داشت و دنباله مستقیم بر حوادث Conviction خواهد بود. باید صبر کرد و دید طی روز های آینده خبری از این بازی خواهد شد یا باید برای ملاقاتی دوباره با سم فیشر تا E3 صبر کرد.

آخرین ویرایش:

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
عالي ، عالي . اميدوارم كه رونمايي بشه و زودتر يه مخفي كاري تپل بريم . خدا كنه بگن 10 ساله كه روش كار ميكرديم هفته بعد ريليز ميشه :d . اصلا قبل از Chaos theory روش كار ميكردن ، به اميد حق :d

.: Darkness :.

کاربر سایت
Aug 1, 2010
905
نام
کیان
این طور که بوش داره میاد یوبی روزگار منفوریت خودش رو پشت سر گذاشته و داره به دوران اوج خودش بر میگرده!:d ریمنش که عالی بود و نسخه pcش رو هم تأیید کردن ، برا Assassin's Creed 3 که سنگ تموم گذاشته ، این آخریه I Am Alive هم برخلاف انتظارم امتیازات خوبی تا اینجای کار گرفته ، Far Cry 3 هم خیلی خوب به نظر میرسه،مخصوصا تریلر آخریش...
اگه نمایش این یکی هم خوب باشه من رسما به یوبی ایمان میارم!!>:d

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,997
نام
آریا
پس بالاخره به مراد دلت رسیدی ! :D
احتمالآ بیشترین سعی خودشون رو میکنن و چیز خیلی خوبی از آب درمیاد که مشکلات Conviction رو از یادها ببره !

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,944
نام
حسین
از 1 سال پیش که تاپیک pcرا زدم و خبرشو گذاشتم همش تو فکر این بودم که چرا ازش خبری نیست خداراشکر که بلاخره یک خبر درست حسابی از بازی تایید شد
به نظرم می تونه این نسخه خیلی خوی باشه به شرط اینکه چاشنی مخفی کاری را به بازی برگردونند و ارمان های از دست رفته سری های قبلی را در باری شاهد باشیم :d

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
سینا شیرینی بده واجب شد :d امسال بیاد که یوبی رسما ترکونده ها جید ریموند هم چقدر پرکار شده تازگی ها!
پ.ن:امسال واقعا آخرالزمان شده ها این همه بازی کی میتونه بکنه آخه :| من هنوز نصف بازی های که 2011 خریدم تموم نکردم :d

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,792
نام
امین
ایول روله اول صبحی حسابی حال دادی :D!
با اینکه میدونم به این ریموند زیاد اعتمادی نداره ولی من شدید قبولش دارم گویا خودشم خیلی مطمئنه از بازی که ساختن >:d

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
میگم نمی خوام نا امیدتون کنم ولی کدوم بازی ای به آرماناش بزگشته که این دومیش باشه:(

خوب معلومه!:D آرمان های ام... ولش کن بابا الان بن میشیم!:D جدا از شوخی من که خیلی به این نسخه امید دارم و مطمئن هستم از نسخه قبلی بهتر میشه. البته هنوز هیچی رو نمایی نکردند واسه اظهار نظر خیلی خیلی زوده ولی خوب یه حسی میگه هر چی هست از نسخه قبلی بهتره!:D امیدوارم همین طور باشه و اشتباه نکرده باشم.

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
عالیه ! انصافا بتونن ریشه های قدیم بازی رو با سب کانویکشن پیوند بزنن خیلی خوب میشه ! خدا کنه مخفی کاری بازی تکنیکی تر بشه :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر