نقد شما از ویتا

forza juve

کاربر سایت
Oct 19, 2010
318
نام
آرش
نقد دوستان خوشبختانه کامل و جامع بود .
البته بعضی نظرات هم سلیقه ای هست . مثلا دوستمون گفته بود از طراحی بدنه راضی نیست ولی من یکی از نقاط قوت ویتا رو آرگونومی و تلفیق ویژگی های جدید ویتا با همون استایل کلاسیک و البته دوست داشتنی کنترلرهای پلی استیشن میدونم . ویـتا خیلی خوش دست تر از psp ـه !
صرف نظر از ضعف ساپورت نرم افزاری سونی بخش سخت افزاری خود کنسول جای هیچ شک و شبهه ای نداره ! به محض روشن کردن کنسول قدرت نمایشگرهای سونی رو میتونی توش ببینی ! تاچش به جرات میگم تنها با نزدیک کردن انگشت به اسکرین و بدون لمس عمل میکنه میتونید امتحان کنید ! تاچ پشتش هم یه تجربه تازه و نوآورانه که با کمی توجه بیشتر بازیسازها میتونه خیلی بیشتر به چشم بیاد و قدرت خودش رو به رخ بکشه ! 2تا آنالوگ هم که دوستان کم نگفتن ازش.
اما اینترفیس کنسول جاییست که انتظار بیشتری میرفت ازش . طراحی منوی اصلی ویتا رو انگار سپردن به چندتا بچه ! کاراییش بد نیست ولی میتونست خیلی حرفه ای تر دیزاین شه ! من منوی psp رو بیشتر میپسندیدم. مرورگرشهم که به خاطر ساپورت نکردن فارسی ضدحال بود . حداقل برای خود من که روش حساب باز کرده بودم . اما از لحاظ پخش میدیا و لذت فیلم و ویدئو شدید جواب میده !
حالا بخش بازی ! کلا باید ویتا رو واسه این بخش بدون شک تنها انتخاب برتر از بین تمامی گجت های تو بازار بدونیم اما ! قیمت بالای بازی ها ! انگشت شمار بودن تعداد بازی های موفق تا اینجای کار ! مشکل فعلی ویتاست . بازی هایی که روش انجام دادیم هم قبلا تو تاپیک نقد بازی های ویتا گفتیم. در کل اگه سونی این غول خفته رو به حال خودش نذاره مطمئنا از ویتا بیشتر اینا خواهیم شنید ..
خلاصه به عنوان پیشنهاد به دوستانی که هنوز تصمیم به خرید نگرفتن باید بگم اگر صبر زیادی برای اومدن بازی درست درمون روی این کنسول ندارید ممکنه بعد یه مدت ازش امید بکنید :d من خودم چندوقت پیش دودل به فروشش شدم ولی این کارو نکردم با اینکه به پولش نیاز داشتم . من به آینده ویـتا امیدوارم هنوزم میگم اگه یه gta امتیاز بالا واسش تایید شه جون میگیره ! حالا حالا هم میتونید رو بازی های psp حساب کنید چون واقعا خالی از لطف نیست رو ویــتا ;)

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,405
نام
Ali
من هم نقظه ضعفه ویتا رو همین میدونم که از دست بعضی وقتا ول میشه در صورتی که با psp من همچین مشکلی نداشتم و شاید بخاطره وزنشه که بیشتره و طراحی بعضی دکمه ها مثل استارت و سلکت هم که از اونا یه دکمه کم استفاده ساخته و R1 و R2 هم خیلی خوب طراحی نشدن و از psp1 هم پایینتره با اون شلپ شلپ کردنش موقع فشار دادن و بنظرم حافظه یا مموری کم هم یه ضعف هست برای این دستگاه چون گوشی نیست که چهارتا برنامه کم حجم فقط بخوای بریزی و حتی 100 گیگ هم از نظره من کمه برای این دستگاه و سونی حداقل میتونست حافظه داخلی هم بزاره برای این دستگاه و احتمالا گذاشته مثله سری psp go حافظه داخلی بزاره که بازم بخواد سود بیشتری کنه و باطریش هم چندان تعریفی نداره و زود خالی میشه و اون ایجاد لکه های سیاه که در تاریکی در صحفه نمایش دیده میشه هم کم نقطه ضعفی نیست و اینو اونایی که تلوزیون پلاسما دارن خوب درک میکنن و سونی یه خورده عجله کرده در ساخت این کنسول.

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
نقدت عالی بود فقط تاچ رو یه چیزه عجیب گفتی !
تاچش از apple بهتره !
با ایفون کار کردی ؟
کیفیت صفحه هم در حد یک کنسول نیست ! از گلکسی نوت پایین تره !

ipod touch که داشتم تاچش خیلی بی خود بود ! iphone 4s و 5 هم دوستام داشتن تو دانشگاه ازشون می گرفتم باهاش بازی می کردم .
کیفیت صفحه هم چون گلکسی نوت نداشتم نمی تونم نظری بدم !

erfan-shojaei

کاربر سایت
May 6, 2011
510
نام
♥Erfan♥
میشه شما دو تا بازی معرفی کنی گرافیکش مثه بازی های vita باشه؟؟؟

میشه یه گوشی معرفی کنی که صفحش اونقدر بزرگ باشه که باش بشینی فیلم با کیفیت 720 دید؟؟؟؟

ادم بعضی وقت هاحرف هایی میشنوه که دوست داره ...

ماست وانتد توی اندروید حدود 2 گیگ هست .
میتونی توی گلکسی نوت بازی کنی ببینی از نسخه ی ویتاش چقدر کیفیتش بهتره .
گلکسی نوت هم صفحش از ویتا کوچیک تر نیست .

mohammadl021

کاربر سایت
May 26, 2011
2,760
نام
محمد امین
ماست وانتد توی اندروید حدود 2 گیگ هست .
میتونی توی گلکسی نوت بازی کنی ببینی از نسخه ی ویتاش چقدر کیفیتش بهتره .
گلکسی نوت هم صفحش از ویتا کوچیک تر نیست .

بعد اونوقت میشه تو گلکسی نوت انچارتدم زد؟؟؟؟

بعد برید لطفا تحقیق کنید ببینید که صفحه vita هم گنده تره هم کیفیت بهتری داره

erfan-shojaei

کاربر سایت
May 6, 2011
510
نام
♥Erfan♥
شما گفتی یه بازی معرفی کن منم کردم !
مطمئن باشید اگه ماه ها پایه یه بازی وقت بزارن برا هم همچین بازی ساخته میشه ! همونطور که ماست وانتد در اندروید از ماست وانتد ویتا بهتره و اسفالت تو ios که از نسخه ی ویتا بهتره .
ضمنا شما تحقیق کنی بهتره :
Samsung Galaxy Note : Super AMOLED capacitive multi-touch
size : 5.3 inches 800 x 1280 pixels 285 ppi
sony PS Vita : OLED multi-touch capacitive
Size : 5-inch 960 × 544 220 ppi
حالا متوجه شدید ؟؟؟!

در ضمن اصلا خوب نیست ادم در مورد کنسولش تعصبی باشه !
من خودم هم این کنسول رو دارم و خیلی هم راضیم ولی این دلیل نمیشه منکر ضعف هاش بشم !

peyman_mi

کاربر سایت
Feb 21, 2011
284
نام
پیمان
بعد اونوقت میشه تو گلکسی نوت انچارتدم زد؟؟؟؟

بعد برید لطفا تحقیق کنید ببینید که صفحه vita هم گنده تره هم کیفیت بهتری داره

اینجا بحث سر ویتا در مقابل اسمارت فون ها نیست فقط نقد اون از کاربر های سایت هست
اصلا نباید این دو رو مقایسه کرد
به psp نگاه کنید و بعد به اسمارت فون ها چه بازی هایی خفنی داشت با سخت افزار نسبتا ضعیفش
ویتا هم همین طوره بزودی عنوان های جدید واسش میاد خریدش واجب تر از سمارت فون میشه
البته الانم هست.

amin7018

کاربر سایت
Aug 12, 2012
1,143
نام
امین
نقدت عالی بود فقط تاچ رو یه چیزه عجیب گفتی !
تاچش از apple بهتره !
با ایفون کار کردی ؟
کیفیت صفحه هم در حد یک کنسول نیست ! از گلکسی نوت پایین تره !
من خودم گلگسی نت 2 دارم . کیفیت صفحش عملا از ویتا پایین تره

erfan-shojaei

کاربر سایت
May 6, 2011
510
نام
♥Erfan♥
شما یک فیلم رو توی هر دو بزار بعد ببین . اصلا توی مشخصات هم ببینید بین نوت و ویتا میفهمید کدوم بهتره .
من منکر قدرتمند بودن کنسول نیستم .
میگم از ضعف هاش انقدر چشم پوشی نکنید .

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
آندروید گیم های بسیار خوب و معتاد کننده ای داره اما کیفیت هاشون رو نباید با بازی های ویتا مقایسه کرد
الان بازی هایی که رو ویتا میبینیم از قدرت کامل ویتا استفاده نکردن بازی سازها
باید صبر کرد پس

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
درود
اصلا به نظرم مقایسه کنسول با گوشی از بیخ و بن اشتباه هستش هر چیزی باید با هم نوع خودش مقایسه شه و مثلا ویتا با نینتندو ۳دی یا نوت با اچ تی سی من نمیدونم چجوری گوشیو با کنسول مقایسه میکنن بعضی ها .. یه کنسول عملا واسه بازی ساخته شده و فعلا هیچ گوشی نمیتوونه با یه کنسول توو بازی رقابت کنه اینده رو نمیدوونم

erfan-shojaei

کاربر سایت
May 6, 2011
510
نام
♥Erfan♥
من اصلا همچین کاری رو نکردم .
اون اقا گفت این کیفیت رو هیچجایی ندیدم منم قانعش کردم !
یکی از ارکان اصلی یک کنسول دستی تصویرشه !

mohammadir

کاربر سایت
Feb 9, 2007
79
خیلی ممنون توضیحاتی هرجایی نمیشه خوندو دادین

در باره وبش نمیشه کاری کرد ؟ یعنی اینجوری فیس بوقم نمیشه باهاش رفت ؟ مرورگری روش نصب نمیشه مثل اپرا ؟
اگر امکان داره از مرورگرش یه عکس بگیر

درباره باطریشم یکم توضیح بدین برای شما راضی کننده هست ؟ چند ساعت دوام میاره ؟ البته همه گقتن حدود 5 ساعت اما من نظر شما رو میخوام که تو استفاده روز مره چطوره نه اینکه یه تک بشینی بازی کنی 5 ساعت تموم شه

نقد دوستان خوشبختانه کامل و جامع بود .
البته بعضی نظرات هم سلیقه ای هست . مثلا دوستمون گفته بود از طراحی بدنه راضی نیست ولی من یکی از نقاط قوت ویتا رو آرگونومی و تلفیق ویژگی های جدید ویتا با همون استایل کلاسیک و البته دوست داشتنی کنترلرهای پلی استیشن میدونم . ویـتا خیلی خوش دست تر از psp ـه !
صرف نظر از ضعف ساپورت نرم افزاری سونی بخش سخت افزاری خود کنسول جای هیچ شک و شبهه ای نداره ! به محض روشن کردن کنسول قدرت نمایشگرهای سونی رو میتونی توش ببینی ! تاچش به جرات میگم تنها با نزدیک کردن انگشت به اسکرین و بدون لمس عمل میکنه میتونید امتحان کنید ! تاچ پشتش هم یه تجربه تازه و نوآورانه که با کمی توجه بیشتر بازیسازها میتونه خیلی بیشتر به چشم بیاد و قدرت خودش رو به رخ بکشه ! 2تا آنالوگ هم که دوستان کم نگفتن ازش.
اما اینترفیس کنسول جاییست که انتظار بیشتری میرفت ازش . طراحی منوی اصلی ویتا رو انگار سپردن به چندتا بچه ! کاراییش بد نیست ولی میتونست خیلی حرفه ای تر دیزاین شه ! من منوی psp رو بیشتر میپسندیدم. مرورگرشهم که به خاطر ساپورت نکردن فارسی ضدحال بود . حداقل برای خود من که روش حساب باز کرده بودم . اما از لحاظ پخش میدیا و لذت فیلم و ویدئو شدید جواب میده !
حالا بخش بازی ! کلا باید ویتا رو واسه این بخش بدون شک تنها انتخاب برتر از بین تمامی گجت های تو بازار بدونیم اما ! قیمت بالای بازی ها ! انگشت شمار بودن تعداد بازی های موفق تا اینجای کار ! مشکل فعلی ویتاست . بازی هایی که روش انجام دادیم هم قبلا تو تاپیک نقد بازی های ویتا گفتیم. در کل اگه سونی این غول خفته رو به حال خودش نذاره مطمئنا از ویتا بیشتر اینا خواهیم شنید ..
خلاصه به عنوان پیشنهاد به دوستانی که هنوز تصمیم به خرید نگرفتن باید بگم اگر صبر زیادی برای اومدن بازی درست درمون روی این کنسول ندارید ممکنه بعد یه مدت ازش امید بکنید :d من خودم چندوقت پیش دودل به فروشش شدم ولی این کارو نکردم با اینکه به پولش نیاز داشتم . من به آینده ویـتا امیدوارم هنوزم میگم اگه یه gta امتیاز بالا واسش تایید شه جون میگیره ! حالا حالا هم میتونید رو بازی های psp حساب کنید چون واقعا خالی از لطف نیست رو ویــتا ;)

Lesners

کاربر سایت
Mar 20, 2013
440
خیلی ممنون توضیحاتی هرجایی نمیشه خوندو دادین

در باره وبش نمیشه کاری کرد ؟ یعنی اینجوری فیس بوقم نمیشه باهاش رفت ؟ مرورگری روش نصب نمیشه مثل اپرا ؟
اگر امکان داره از مرورگرش یه عکس بگیر

درباره باطریشم یکم توضیح بدین برای شما راضی کننده هست ؟ چند ساعت دوام میاره ؟ البته همه گقتن حدود 5 ساعت اما من نظر شما رو میخوام که تو استفاده روز مره چطوره نه اینکه یه تک بشینی بازی کنی 5 ساعت تموم شه

وبشو میشه کاریش کرد شرکت سونی لطف کنه زبان عربی رو تو فریمور های بعدی قراربده تا بتونیم حداقل سایتا رو چپکی باز نکنیم
مرور گر روش نصب نمیشه
مرور گرشم خوبه و بدک نیست راضی کنندست

باطریشو اگه فول شارژ کنی و وای فای و نور صفحه نصف باشه راحت 4:30 باهاش بازی میشه کرد مال من اینطوریه در همین وضعیت نور صفحه تا اخر باشه و وایفای روشن 3 ساعت بیشتر دووم نمیاره

Abadan-Game

کاربر سایت
Nov 21, 2012
925
نام
Sajjad Imanian
ديشب كه برام آوردن فقط تو كف طراحي كنسول مونده بودم از دور كه ديدم انگار psp بود...
بهترين كنسول دستي.

Sent from my HTC Wildfire S A510e using Tapatalk 2

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر