نقد شما از ویتا

amin_irt

کاربر سایت
Jun 4, 2009
1,510
نام
ali
در یک کلمه آچار فرانسه

فیلم توش میشه دید تا 720 HD ..

موزیک کیفیت عالی البته با Headseat In-Ear های خودش

بازیهاش خوب البته آرکیداش

سبکـــــــــــــــــــــــــــ مثل یک پر .. !

این کارها رو ابدا نمیشه با یه موبایل انجام داد دیگه !!!!!!!!!!!!!!نه؟؟

hesehabib

کاربر سایت
Nov 18, 2007
682
صحفه لمسي داره
بازي هاش كرافيك بالان
دستكاه توبيه :)(( البته فكر كنم در اينده مثل psp بشه:-s))
همین الآن هم دست کمی از psp نداره،2باره داره میشه همون دستگاهی که میان بازی های کنسول های خونگی رو به طرز فجیعی واسش پورت میکنن!
شاید نینتندو هم از ترس همین پورت کردنا کنسولش رو جوری میسازه که سازنده ها مجبور بشن از صفر واسش بازی بسازن!

Phoenix-rsx

کاربر سایت
Jan 10, 2007
311
نام
Hamed
منو کاربری حرف نداره البته به غیر از اون ایکون های توپی شکل که کلا ویتا رو واسه گروه سنی الف در اورده ...یه جورایی بچه گونست
دیزاین عالی خوش دست البته ... لوگوی ویتا خیلی مسخرست
کارتون ویتا هم جا واسه طراحی بهتر زیاد داشت
کیفیت نمایش عالی ... تاچ یه کلاس بالا تر از محصولات اپل
طراحی پشت دستگاه قشنگ تر از جلو دستگاه
چیدمان در داخل جعبه عالی

MH_MSV

NEVER STOP PLAYING
کاربر سایت
May 22, 2012
898
نام
محمد
دستگاهيه كه راحت٦٠٧ سال عمر. ميكنه هنوز عناوينش كمه ولي بعدe3 زياد مي شن و خيلي از شركتا روش كار مي كنن من خودم نتونستم كمي صبر كنم برا خريدنش و خريدمش يك ماه پيش واقا راضيم فقط دوربينش ضعيفه و بايدos ش. اپديت شه يكم مشكل داره بقيش حله

rezaPSN

کاربر سایت
Jun 22, 2012
5
بازی هاش فوق العاده گرون هست و مغازه داران بی وجدان ( به خصوص شیراز) به هر قیمتی که دلشون بخواد میندازن
ولی کیفیت صفحه و سخت افزار معرکه ای داره و هم چنین تاچ آن هم از اپل بالا تر و بهتره

P.A.T.R.I.O.T

کاربر سایت
Jul 22, 2012
380
نام
Taha
سخت افزار قوی - ساپورت مزخرف ... :(
یعنی اگه نینتندو کنسول دستیشو با یه همچین سخت افزاری داده بود بیرون , من به شخصه اولین نفری بودم که میخریدمش ! :d

هر شرکتی وقتی یه کنسولی رو میخواد بده بیرون از یکی دو سال قبل از تاریخ انتشارش یه 3-4 تا بازی توپ واسش میده میسازن که چند سال اول رو طرفدار جم کنه اما سونی معلوم نیس چکار میکنه ! امسالم که 2013 , لاین آپش افنضاحه ... |-)
از اون ور هنوز PS4 نیومده بیرون انتشار 10-15 تا بازی عالی رو واسش تایید کردن :x اما این ویتا هیچی به هیچی !!!

سونی به فکر قدرتنمایی با کنسول خانگی جدیدشه و ویتا فعلا ...

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
تاچ یه کلاس بالا تر از محصولات اپل
:wow:
من خودم فن سونی ام ! اما این چیزی که شما گفتی امکانپذیر نمیباشد!:D با محصولات اپل کار نکردی احتمالا
Htc و سامسونگ و تاچ همه ی اینارو باهم جمع کنی به Retina ی اپل نمیرسن به هیچ عنوان
اما نقدت رو کامل قبول دارم

P.A.T.R.I.O.T

کاربر سایت
Jul 22, 2012
380
نام
Taha
:wow:
من خودم فن سونی ام ! اما این چیزی که شما گفتی امکانپذیر نمیباشد!:D با محصولات اپل کار نکردی احتمالا
Htc و سامسونگ و تاچ همه ی اینارو باهم جمع کنی به Retina ی اپل نمیرسن به هیچ عنوان
اما نقدت رو کامل قبول دارم

منم کامل قبول دارم !
سامسونگ داشتم اپل داشتم HTC داشتم و ... اما هیچ چیزی تاچ محصولات اپل نمیشه ...

بابا اینقدر این ویتارو نقد کردیم و نقد و بررسیهاشو خوندیم پدرمون دراومد !
حیف که قیمتا بالاس وگرنه یه 3DS حداقل میگرفتم :d از بیکاری دارم میمیرم :-&

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
نقد من از ویتا

صفحه لمسی ( Front و Rear )
Front :
صفحه لمسی دستگاه بسیار قوی است و اگر بخواهیم رقیبی در حد و اندازه های آن پیدا کنیم بی شک Iphone 5 اون device خوش شانس خواهد بود . قابلیت های Multi touching دستگاه بسیار بهتر از apple isystem هستش . پیشنهاد می کنم برای درک بهتر ویدیو های توی youtube که به بررسی تفاوت touch دو دستگاه می پردازه رو مشاهده کنید تا به قدرت touch دستگاه پی ببرید . این صفحه لمسی در بازی ها هم بسیار قوی عمل کرده و مشکلی نخواهید داشت .
امتیاز 5/5
Rear :
تنها استفاده این صفحه در بازی های خاصی می باشه . وجود این صفحه ضروری نبود ولی حالا که هست واقعا عالی طراحی شده ولی یه مشکلی که داره بزرگ بودنش هست . طوری که دست شما ممکنه به اشتباه به صفحه بخوره و باعث انجام عملی در بازی بشه . قدرت لمسی این صفحه بسیار عالی است .
4.5/5

طراحی بدنه :
PS vita طراحی جالبی نداره . دکمه ها کوچک هستند . آنالوگ ها خشک . دکمه های start و select زیاد و کم کردن صدا همانند PSP دسترسی راحتی ندارند و باعث اذیت در مواقع خاص از جمله بازی های به خصوص می شن . البته بعد از مدت کمی که عادت کنید این مشکلات از یادتون می ره و چه بسا که به نظرتون نرم و روون هم به نظر نرسه . دستگاه از وزن نسبتا زیادی برخوردار هستش . دستگاه از نظر ظاهری زیبا هستش ولی مشکلاتی مثل ماندن جای انشگت های روی دستگاه وجود دارد .
2.5/5

صفحه نمایش :
صفحه نمایش OLED دستگاه قدرت بسیار بیشتری از PSP برخوردار هستش . کافی است یکی از بازی های PSP رو روی دستگاه انجام بدید تا به تفاوت کیفیت پی ببرید .
اگر هم دسترسی نداشتید نسخه ios بازی jetpack joyride رو با نسخه Vita که Free هستش مقایسه کنید .
امروز دستگاه رو زیر نور خورشید ازش استفاده کردم . فقط می تونم بگم بسیار عالی تر از PSP هستش . طوری که زیر نور هم میشد بازی کرد . ( البته بعضی مواقع اذیت می کرد ولی خیلی کم)
5/5

PSN :
لذتی که توی گردش استور PSn با صفحه لمسی دستگاه هستش موقع بازی کردن Uncharted 3 ـوی PS3 نیستش . البته به دلیل سرعت پایین اینترنت توی ایران ( اینترنت بنده 512 هستش ولی بازم مشکل دارم ) دانلود کردن مشکله از Store . متاسفانه دیگه نرم افزاری به نام IDM توی دستگاه مثل PC ها نیستش که شیره سرعت اینترنت رو بکشه و سرعت دانلود با PSvita نصف میشه . بازی ها به سرعت در Store قرار می گیرند . تخفیف های زیادی به اعضای Plus داده می شه ( خیلی از بازی ها رایگان هستند از جمله Uncharted و gravity rush )
عضویت Plus باعث می شه با پرداخت پول کم کلی بازی مجانی + تخفیف از Store بگیرید . کلکسیون بازی های PSone classic و PS Minies و PSP هم توی Store قرار داره که دیگه هر گیمری رو وادار به خرید می کنه .
5/5

Apps
ضعیف ترین بخش PSN و دستگاه App هایی هستش که برای دستگاه منتشر شده اند . نه دیکشنری توی store می بینید نه ویرایشگر فیلم و عکس نه هزاران برنامه خلاقانه ای که توی ios و Android دیده شده ! تنها App های قابل تحمل store یکی face book هستش و دیگری Skype .
1/5

Games
در مورد بازی نمی تونم فعلا نظر خاصی بدم . فقط بعد بازی کردن Uncharted می تونم بگم بازی بسیار لذته بخشه ولی در حد و اندازه های اسمش نیست . گیم پلی بازی خیلی مشکل داره مخصوصا فیزیک تیر خوردن افراد . در مورد این قسمت اصلا نمی تونم نظری بدم مگر اینکه آرشیو عظیم تری از بازی ها رو انجام داده باشم .

مشکلات ایرانیان در استفاده از ویتا :
1 - عدم پشتیبانی از فونت فارسی ( در وبگردی مشکل ایجاد میکنه )
2 - سیستم 3G ضعیف در ایران ( مشکل از دستگاه نیست از این رایتل مزخرف هستش )
3 - دانلود های طولانی از Store به دلیل سرعت پایین ( خوشبختانه قابلیت resume توی download list وجود داره )

erfan-shojaei

کاربر سایت
May 6, 2011
510
نام
♥Erfan♥
نقدت عالی بود فقط تاچ رو یه چیزه عجیب گفتی !
تاچش از apple بهتره !
با ایفون کار کردی ؟
کیفیت صفحه هم در حد یک کنسول نیست ! از گلکسی نوت پایین تره !

peyman_mi

کاربر سایت
Feb 21, 2011
284
نام
پیمان
تاچش فوق عالیه صداشم متوسط
تو دست راحت نیست یه ضره ازیت میکنه دکمهاش خیلی کوچیکه
رزولیشن صفحه هم میتونست خیلی بهتر از این باشه

mohammadl021

کاربر سایت
May 26, 2011
2,757
نام
محمد امین
این کارها رو ابدا نمیشه با یه موبایل انجام داد دیگه !!!!!!!!!!!!!!نه؟؟

میشه شما دو تا بازی معرفی کنی گرافیکش مثه بازی های vita باشه؟؟؟

میشه یه گوشی معرفی کنی که صفحش اونقدر بزرگ باشه که باش بشینی فیلم با کیفیت 720 دید؟؟؟؟

ادم بعضی وقت هاحرف هایی میشنوه که دوست داره ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر