TombRaider:Legend

بعد از افتضاحی که بازی TR:AODداشت.حالا استودیوی Crystal Dynamic که خالق سری بازی های میراث کین و بازی project:Snowblind هست بر روی این بازی در حال کار کردنه.در حال حاضر 5 تا تریلر از بازی بیرون اومده که شاید بتوان این نکات رو از بازی دید:
1)پرش های لیدی کرافت در بازی بسیار زیبا شده .پرش ها به صورت یک دست انجام میشه.یعنی برا پرشهای بلندتر لیدی کرافت با یکی از دستهای خود به سمت هدف شیرجه می زنه.
2)حرکت در جهت خلاف جاذبه زمین.که این هم در جای خود جالبه.
3)ولی هنوز بازی یک ایراد اساسی داره اونم اینکه نشونه گیری در بازی به صورت اتوماتیک انجام میشه و دست بازی کننده نیست.که باید امید داشت این مورد بر طرف بشه.
4)وجود عناصر طبیعی با دقت بالا :مثل آب . سبزه ها و کوه ها که خود را در بازی بسیار نمایان میکند.
5)شخصیت بازی حرکاتی بسیار Real تر داره که تا حدودی حرکات بدن مثل سری بازی های میراث کین هست .
هنوز به طور رسمی از داستان بازی چیزی به بیرون درز پیدا نکرده و باید منتظر ماندو دید.
کمپانی Eidos اعلام کرده که همراه با بازی Total Overdose یک DVD از بازی TR:L ارائه خواهد داد که در ان مصاحبه ای با Toby Gard و گروه ارشدی که مسئولیت بازی رو بر عهده دارند انجام شده است.باید صبر کردو منتظر ماند.

آخرین ویرایش:

ChaosTheory

مدیر سابق
کاربر سایت
Sep 23, 2005
775
نام
آرشام.ج
من اونجایی گیر کردم که اون زنه که لباس سفید داره یه غول رو میندازه به جون من که باید پشت یک اسلحه بشینم و بزنم که نمیتونم ایکار رو بکنم. کمک کنید .

دو سه صفحه قبل بچه ها توضیح دادن....

kelark

کاربر سایت
Oct 19, 2005
200
نام
میلاد
من وقتی تمومش کردم زده بود 91% حالا هم دارم اون croft manor رو تموم می کنم .

توی اون چهار کتاب های کتابخونش گیر کردم کسی نیست که ترتیب کتاب ها رو بلد باشه ؟

kosha

کاربر سایت
Apr 23, 2006
2
کشتن غول مرحله انگلستان

آقا من الان در مرحله انگلستان هستم و در مبارزه با غول این مرحله به مشکل برخوردم یکسری قفس هست که میشه آنها را کشید پایین ولی اصلا نمی توانم کاری بکنم اگر میشود در مورد کشتن این غول توضیح کامل بدهید

kelark

کاربر سایت
Oct 19, 2005
200
نام
میلاد
دوست عزیز ورودتون رو به بازی سنتر تبریک میگم انشالا که دوستای خوبی برای هم باشیم . .

در مورد مرحله انگلستان . شما اگه با تفنگتون به سمت کنار قفس شلیک کنی می بینی که به یه جسم فلزی شلیک می کنه و اون جسم شروع به زنگ زدن و صدایی ایجاد میکنه که اون موجوده ابیه شروع میکنه به گوش دادن اون صدا ولی برای یه مدت خیلی کم شما باید خیلی سریع اگه با Pc بازی می کنه g رو زده تا تفنگش رو بزاره و بعد q رو زده که اون طنابه رو پرت کنه روی اون دستگیره و e رو بزنی تا اونو بکشه اگه این کارو قبل از تمام شدن گوش دادن موجوده به صدا انجام بدی اون قفسا میاد رو سرش در اخر این عملیات رو با چهار تا قفس تکرار کنین. . .
من متستفانه Ps2 رو فروختم :( نمی دونم دکمه هاش دقیقا کدوماس . اگه با کنسول PS2 دارین بازی می کنین بگین خودم سوال می کنم بتون میگم با کدوم دکمه ها این کارا رو باید انجام داد.
اگه بد توضیح دادم ببخشید .

sunrise

کاربر سایت
Sep 28, 2005
92
نام
حامد
نوشته شده توسط sunrise:
دوستان من تو اين مرحله مارماهي گير كردم اين رو بايد بكشم يا اينكه بازم رد گم كنيه؟
ببخشيد حواسم نبود كه پست قبلي مربوط به همين مرحله بود :razz:

kosha

کاربر سایت
Apr 23, 2006
2
کمک کشتن غول مرحله اخر

نوشته شده توسط kelark:
دوست عزیز ورودتون رو به بازی سنتر تبریک میگم انشالا که دوستای خوبی برای هم باشیم . .

در مورد مرحله انگلستان . شما اگه با تفنگتون به سمت کنار قفس شلیک کنی می بینی که به یه جسم فلزی شلیک می کنه و اون جسم شروع به زنگ زدن و صدایی ایجاد میکنه که اون موجوده ابیه شروع میکنه به گوش دادن اون صدا ولی برای یه مدت خیلی کم شما باید خیلی سریع اگه با Pc بازی می کنه g رو زده تا تفنگش رو بزاره و بعد q رو زده که اون طنابه رو پرت کنه روی اون دستگیره و e رو بزنی تا اونو بکشه اگه این کارو قبل از تمام شدن گوش دادن موجوده به صدا انجام بدی اون قفسا میاد رو سرش در اخر این عملیات رو با چهار تا قفس تکرار کنین. . .
من متستفانه Ps2 رو فروختم :( نمی دونم دکمه هاش دقیقا کدوماس . اگه با کنسول PS2 دارین بازی می کنین بگین خودم سوال می کنم بتون میگم با کدوم دکمه ها این کارا رو باید انجام داد.
اگه بد توضیح دادم ببخشید .
درود به شما دوست عزیز و گرامی من خوشحال هستم که عضو چنین سایتی هستم من با راهنمایی شما توانستم مار ماهی را بکشم و مرحله انگلستان را هم رد کردم الان در مرحله 8 یعنی مرحله اخر قرار دارم شمشیر را گرفتم و باید با یک غول دیگر مبارزه کنم ولی یک مشکل هست من با شمشیر به اون موجود بدترکیب ضربه میزنم و خون آن هم تا آخر خالی میشود و بعد از مدتی به زمین میافتد و روی سر غول عکس علامت تعجب ظاهر میشود ! و بعد من هر کاری میکنم باز هم خونش پر میشود در زمانی که روی سر غول عکس علامت تعجب ظاهر میشود یک زن هم ظاهر میشود که لباس سفید پوشیده ولی بعد سریع ناپدید میشود و باز هم غول با خون پر برمیگردد من باید چه کار کنم خوشحال میشوم اگر کمکم کنید

mehrdad_

کاربر سایت
Oct 1, 2005
192
نوشته شده توسط kosha:
درود به شما دوست عزیز و گرامی من خوشحال هستم که عضو چنین سایتی هستم من با راهنمایی شما توانستم مار ماهی را بکشم و مرحله انگلستان را هم رد کردم الان در مرحله 8 یعنی مرحله اخر قرار دارم شمشیر را گرفتم و باید با یک غول دیگر مبارزه کنم ولی یک مشکل هست من با شمشیر به اون موجود بدترکیب ضربه میزنم و خون آن هم تا آخر خالی میشود و بعد از مدتی به زمین میافتد و روی سر غول عکس علامت تعجب ظاهر میشود ! و بعد من هر کاری میکنم باز هم خونش پر میشود در زمانی که روی سر غول عکس علامت تعجب ظاهر میشود یک زن هم ظاهر میشود که لباس سفید پوشیده ولی بعد سریع ناپدید میشود و باز هم غول با خون پر برمیگردد من باید چه کار کنم خوشحال میشوم اگر کمکم کنید

شما باید وقتی افتاد پایین و اون علامت تعجب افتاد روش برید کنارش و دکمه E رو بزنید ولی تا بلند نشده باید این کار رو بکنید فکر کنم چهار یا پنج مرتبه باید این کاررو تکرار کنید تا بمیره

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,542
نام
محمدرضا . م
سلام

برای بازی یه پچی اومده بود با شماره 1.1 که البته کرکش هنوز نیومده بود. ولی من سه شنبه کرک ورژن 1.1 رو توی سایت Gamecopyworld دیدم.

این لینک صفحه سایت gamecopyworld که کرکش توش هست. تا حدودی مشکلات گرافیکی بازی رو بر طرف میکنه ولی هنوز نتونسته Eidos مشکله next gen رو حل کنه. من خودم کرکش رو نصب کردم به این امید که مشکلم با next gen حل بشه ولی با کارت 6800GT هنوز نتوستم بازی رو روون اجرا کنم. باید صبر کنیم تا Nvidia بتونه با درایور جدیدش که قراره بده این مشکل رو حل کنه.

اینم لینک کرک.

خداحافظ

vahidrezi16

کاربر سایت
Oct 4, 2005
864
نام
وحید
بچه ها
یه چیزی درمورد بازی بگم یه کم بخندیم:
یه جا بود که با موتور داشتم می رفتم یه هویی افتادم پایین
در همون حال بودم که بازی چک پوینت رو آپدیت کرد.هر وقت لود می کردم .
وسط زمین و هوا بودم:cheesygri :cheesygri
مجبور هستم تموم بازی رو از اول انجام بدم.فکر کنم نزدیک40درصد رو رفته بودم.
فقط اینجا باید بگم :((لارا خیلی بدی!!)):p

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
سلام .
آقا اين سوال من يه نمور قديميه . صداي كلنگ قبرش خيلي وقته بلند شده اما در هر حال به جز اينجا جاي ديگه اي گير نياوردم بپرسم . ;)
تومب ريدر 2 رو يادتونه ؟ تو بازي تو هر مرحله سه تا آيتم مخفي وجود داشت كه شبيه اژدها بود به رنگهاي سفيد و سبز و زرد .
ميگم كسي ميدونه اگه همه اين آيتم هاي مخفي رو كامل ميگرفتي چه فرقي ميكرد با موقعي كه نميگرفتي ؟؟
راستش الان دارم به ياد قديما شماره 2 رو از اول بازي ميكنم ميخواستم ببينم چي فرقي ميكنه ؟
ممنون . :love:

saeedrz

کاربر سایت
Apr 20, 2006
118
نام
SAEED
نوشته شده توسط Kain:
سلام .
آقا اين سوال من يه نمور قديميه . صداي كلنگ قبرش خيلي وقته بلند شده اما در هر حال به جز اينجا جاي ديگه اي گير نياوردم بپرسم . ;)
تومب ريدر 2 رو يادتونه ؟ تو بازي تو هر مرحله سه تا آيتم مخفي وجود داشت كه شبيه اژدها بود به رنگهاي سفيد و سبز و زرد .
ميگم كسي ميدونه اگه همه اين آيتم هاي مخفي رو كامل ميگرفتي چه فرقي ميكرد با موقعي كه نميگرفتي ؟؟
راستش الان دارم به ياد قديما شماره 2 رو از اول بازي ميكنم ميخواستم ببينم چي فرقي ميكنه ؟
ممنون . :love:
داداش خیلی حوصله ات سر جاشه ها!!!
اولا بازی کردن خر بازی ربطی به تایخ انتشار بازی نداره.شاید باور نکنی ولی همین هفته پیش داشتم شماره سوم این بازی رو بازی رو بازی میکردم.
ثانیا پیدا کردن اون ایتم های مخفی خیلی اذیتت میکنه.
ثالثا من اصلا یادم نمیاد اخر شماره دومش چطور بود!!!

راستی اگه با پیدا کردن ایتم ها بازی رو تموم کردی Save های بازی رو برای ما هم اپلود کن تا بتونیم فیض ببریم.

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
نوشته شده توسط saeedrz:
داداش خیلی حوصله ات سر جاشه ها!!!
اولا بازی کردن خر بازی ربطی به تایخ انتشار بازی نداره.
شاید باور نکنی ولی همین هفته پیش داشتم شماره سوم این بازی رو بازی رو بازی میکردم.
ثانیا پیدا کردن اون ایتم های مخفی خیلی اذیتت میکنه.
ثالثا من اصلا یادم نمیاد اخر شماره دومش چطور بود!!!

راستی اگه با پیدا کردن ایتم ها بازی رو تموم کردی Save های بازی رو برای ما هم اپلود کن تا بتونیم فیض ببریم.
سلام .
ميشه بگي معني اين جمله ات چيه ؟ من منظورت رو متوجه نشدم . خر بازي يعني چي ؟ :eek:
راستش من الان يه بار بازي رو تموم كردم و سيو اسلحه هاي بي نهايت رو دارم . و در اين بين بدون اينكه توجهي به اين آيتمهاي مخفي بكنم بيش از نصف آيتم ها رو گير آوردم .
البته يه سري هاشم ديدم اما چون يه ذره كارم رو سخت تر ميكرد نرفتم سراغشون و حالشو نداشتم .
الان ميخوام يه بار ديگه برم اما ايندفه همه آيتم هاي مخفي رو پيدا كنم .
فقط ميخواستم ببينم چه فرقي ميكنه . اگه هيچ فرقي نميكنه بيخودي يه بار ديگه بازي نكنمش .
راستش شماره 2 آخرش تو خونه خودش بود .
بعد از اينكه اون اژدها رو ميكشي و اون خنجر رو از شيكمش در مياري نشون ميده كه نشسته تو خونه و داره شمشير رو نگاه ميكنه كه يه دفه ميريزن خونش و تو ميري شاتگان رو برميداري و هموشن رو سقط ميكني .
آخرشم داره ميره حموم كه با تير ميزنه تو دوربين و ما رو از فيض بي نصيب ميزاره !! :-"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر