SimCity | PC

SimCity-2013-Trailer.jpg

Developer : Maxis
Publsiher : EA Games
Genre : City Sim
Release Date : Febru
ary 2013

بالاخره EA اعلام کرد پروژه ی جدید و در دست ساخت Maxis عنوان جدیدی از سری فوق محبوب simcity خواهد بود، simcity با استفاده از موتور گرافیکی جدید ماکسیس Glassbox در حال ساخت است و از بخش چند نفره نیز پشتیبانی خواهد کرد همچنین بازی در GDC امسال به طور مفصل به نمایش در خواهد آمد همچنین تاریخ عرضه برای کامپیوترهای شخصی فعلا سال 2013 اعلام شده ولی علیرغم شایعات موجود هنوز خبری مبنی بر عرضه ی نسخه ی کنسولی منتشر نشده است.اولين بار مجله الماني Gamestar تصاوير درز كرده از بازي را بنمايش دراورد
220px-SimCity_2013_Limited_Edition_cover.png

تايپك تصاوير بازي

اولین تصاویر منتشر شده از بازی :

317832.png

317830.png

317829.png

1-انجين بازي باعث ميشود جاده ها به بهترين شكل نمايش داده شوند.2-موتور گرافيكي GlassBox كه ك موتور 3d است باعث شده طراحي ساختمانها و انيميشن هاي بخوبي انجام شوند.3-بازي در مورد اتفاقات يك شهر است از ساخت و ساز تا كار كردن مردم و مشكلات شهري مثل ترافيك اتش سوزي دعوا ، شرايط اب و هواي و.. است .4-بخش multiplayer بازي هم براي فن هاي هاردكور بازي طراحي شده چيزي قدرتمند تر از بخش مولتي پلير SimCity 2000 Network Edition كه بايستي يك شهر را با چندين خانه به صورت مشترك با بازيكنان ديگر ادراه ميكرديد.
Maxis اعلام كرده اسم این نسخه Simcity 5 نیست
Maxis: SimCity a “relaunch of the franchise”, not SimCity 5 | VG247
system requirements:Processor

• AMD Athlon 64 X2 Dual-Core 4000+ or better / Intel Core 2 Duo Processor 2.0GHz or better
Operating system:

• Windows XP/Vista/7
RAM:

• 1.5GB (Windows XP)
  • 2GB (Windows Vista / Windows 7)
  • 2GB (built-in graphical chipset)
Graphics card:

• ATI X1800 or better*
  • nVidia 7800 or better*
  • Intel 4100 Integrated Graphics or better*
  • (*Minimum of 256MB of on-board RAM and Shader 3.0 or better support)
DVD-ROM:

• 8x or better

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: playstation1

saeedsad

کاربر سایت
May 21, 2018
1
سلام بازی تا razor رو نبندم اجرا نمیشه بعدشم که اجرا میشه صفحه سیاه میاد نسخه بلک باکس هستش در ضمن اون فایل web storage هم ریختم تو محل نصب بازی ولی درست نشد چی کار باید بکنم؟؟؟؟

miladj3

عضو جدید
Aug 19, 2019
1
فکر کنم مشکلت با این حل بشه:

با سلام تمام کسانی که با اجرای نسخه blackbox مشکل دارند فایل زیر رو دانلود کرده و در محل نصب بازی در پوشه I:\Program Files\SimCity\SimCityUserData اکسترکت و کپی کنند مشکل رفع میشه.

دانلود Web Storage rar
سلام
لینک دانلود این فایل کار نمی‌کنه، میشه یه لینک سالم به من معرفی کنید؟

amir davari

عضو جدید
Jan 21, 2024
3

با سلام تمام کسانی که با اجرای نسخه blackbox مشکل دارند فایل زیر رو دانلود کرده و در محل نصب بازی در پوشه I:\Program Files\SimCity\SimCityUserData اکسترکت و کپی کنند مشکل رفع میشه.

دانلود Web Storage rar

amir davari

عضو جدید
Jan 21, 2024
3

دانلود Web Storage rar
سلام منم همین مشکل داشتم چند سال پیش این فایل دانلود کردم و مشکل صفحه سیاه رفع شد الان دوباره بازی نصب کردم همون مشکل داره اومدم فایل دانلود کنم لینکش از بین رفته و دیگه نمیشه دانلود کرد اگه میشه لینک جدیدش بزارید ممنون

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,037
نام
آرین
سلام منم همین مشکل داشتم چند سال پیش این فایل دانلود کردم و مشکل صفحه سیاه رفع شد الان دوباره بازی نصب کردم همون مشکل داره اومدم فایل دانلود کنم لینکش از بین رفته و دیگه نمیشه دانلود کرد اگه میشه لینک جدیدش بزارید ممنون
سلام. این فایله که مال ۱۰ سال پیشه. خیلی وقته کلا فایل و بازیاشو پاک کردم.

amir davari

عضو جدید
Jan 21, 2024
3

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,037
نام
آرین
نمیشه راهنمایی کنید از کجا پیداش کنم
والا انقدر قدیمی شده که کلا یادم نیست چجوری باید درستش کرد. فکر هم نکنم الان فایلاش تو اینترنت باشه چون بازی خیلی قدیمی شده فایلی که ۱۰ سال پیش آپلود شده باشه بعید میدونم الان کار کنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر