SimCity | PC

SimCity-2013-Trailer.jpg

Developer : Maxis
Publsiher : EA Games
Genre : City Sim
Release Date : Febru
ary 2013

بالاخره EA اعلام کرد پروژه ی جدید و در دست ساخت Maxis عنوان جدیدی از سری فوق محبوب simcity خواهد بود، simcity با استفاده از موتور گرافیکی جدید ماکسیس Glassbox در حال ساخت است و از بخش چند نفره نیز پشتیبانی خواهد کرد همچنین بازی در GDC امسال به طور مفصل به نمایش در خواهد آمد همچنین تاریخ عرضه برای کامپیوترهای شخصی فعلا سال 2013 اعلام شده ولی علیرغم شایعات موجود هنوز خبری مبنی بر عرضه ی نسخه ی کنسولی منتشر نشده است.اولين بار مجله الماني Gamestar تصاوير درز كرده از بازي را بنمايش دراورد
220px-SimCity_2013_Limited_Edition_cover.png

تايپك تصاوير بازي

اولین تصاویر منتشر شده از بازی :

317832.png

317830.png

317829.png

1-انجين بازي باعث ميشود جاده ها به بهترين شكل نمايش داده شوند.2-موتور گرافيكي GlassBox كه ك موتور 3d است باعث شده طراحي ساختمانها و انيميشن هاي بخوبي انجام شوند.3-بازي در مورد اتفاقات يك شهر است از ساخت و ساز تا كار كردن مردم و مشكلات شهري مثل ترافيك اتش سوزي دعوا ، شرايط اب و هواي و.. است .4-بخش multiplayer بازي هم براي فن هاي هاردكور بازي طراحي شده چيزي قدرتمند تر از بخش مولتي پلير SimCity 2000 Network Edition كه بايستي يك شهر را با چندين خانه به صورت مشترك با بازيكنان ديگر ادراه ميكرديد.
Maxis اعلام كرده اسم این نسخه Simcity 5 نیست
Maxis: SimCity a “relaunch of the franchise”, not SimCity 5 | VG247
system requirements:Processor

• AMD Athlon 64 X2 Dual-Core 4000+ or better / Intel Core 2 Duo Processor 2.0GHz or better
Operating system:

• Windows XP/Vista/7
RAM:

• 1.5GB (Windows XP)
  • 2GB (Windows Vista / Windows 7)
  • 2GB (built-in graphical chipset)
Graphics card:

• ATI X1800 or better*
  • nVidia 7800 or better*
  • Intel 4100 Integrated Graphics or better*
  • (*Minimum of 256MB of on-board RAM and Shader 3.0 or better support)
DVD-ROM:

• 8x or better

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: playstation1

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
دوستان میشه لینک یه سایتی بذارین که همینو با مد آفلاین برای دانلود داشته باشه؟؟چون Ps army هم بستس.
عبارت طلایی "دانلود Sim City" رو در گوگل سرچ می کنید، هر سایتی که معتبر باشه نسخه آفلاین رو واسه دانلود گذاشته;)

saman98

کاربر سایت
Nov 21, 2013
299
نام
saman
دوستان سيم سيتي رو نصبيم ورژن ١٩١١ چه كنم ؟ وقتي رو ايكون ميزني اون صفحه مياد كه دكمه پلي نوشته رو داره اونو ميزنم بازي بالا مياد يعني صفحه سياه ميشه و موس رو هم نشون ميده + موسيقي منو و... هم مياد ولي هرچي صبر كردم تصوير نيومد مشكل هم جالبه موس رو دارم ولي تو صفحه سياه!!!

Sent from my Haier HW-W910 using Tapatalk

saman98

کاربر سایت
Nov 21, 2013
299
نام
saman
دوستان سيم سيتي رو نصبيم ورژن ١٩١١ چه كنم ؟ وقتي رو ايكون ميزني اون صفحه مياد كه دكمه پلي نوشته رو داره اونو ميزنم بازي بالا مياد يعني صفحه سياه ميشه و موس رو هم نشون ميده + موسيقي منو و... هم مياد ولي هرچي صبر كردم تصوير نيومد مشكل هم جالبه موس رو دارم ولي تو صفحه سياه!!!

کسی جواب ما رو نمیدونه ؟

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,037
نام
آرین
فکر کنم مشکلت با این حل بشه:

با سلام تمام کسانی که با اجرای نسخه blackbox مشکل دارند فایل زیر رو دانلود کرده و در محل نصب بازی در پوشه I:\Program Files\SimCity\SimCityUserData اکسترکت و کپی کنند مشکل رفع میشه.

دانلود Web Storage rar

saman98

کاربر سایت
Nov 21, 2013
299
نام
saman
فکر کنم مشکلت با این حل بشه:

با سلام تمام کسانی که با اجرای نسخه blackbox مشکل دارند فایل زیر رو دانلود کرده و در محل نصب بازی در پوشه I:\Program Files\SimCity\SimCityUserData اکسترکت و کپی کنند مشکل رفع میشه.

دانلود Web Storage rar

دوست عزیز خیلی متشکر! درست شد و بالا اومد واقعا ازتون تشکر میکنم

saman98

کاربر سایت
Nov 21, 2013
299
نام
saman
اين گيفت كجا هست ؟
دوستان ميشه وقتي خيابون كشيديم جطوري بزرگ ترش كنيم ؟بايد حتما خراب كنيم و بعد بسازيم ؟ اين ترافيك واقعا يه معضل شده

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
اين گيفت كجا هست ؟
دوستان ميشه وقتي خيابون كشيديم جطوري بزرگ ترش كنيم ؟بايد حتما خراب كنيم و بعد بسازيم ؟ اين ترافيك واقعا يه معضل شده

تو قسمت جاده یه فلش هست، اونو بزن رو جاده کلیک کن:D

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,037
نام
آرین
آقا وقتی من بازی رو اجرا میکنم این صفحه بالا میاد و وقتی گزینه ی زیرشو کلیک میکنم بازی میاد بیرون مشکلش چیه؟؟؟

62786191481783880649.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر