چه اتفاقی می افتد که شما از پای کنسول پا میشید؟

devil girl

کاربر سایت
Jun 11, 2008
2,703
نام
4tous4
اگه سره یه باس زیاد بمیرم ! اعصابم خرد میشه دستگاه رو خاموش می کنم اما بعد 5 دقیقه بعد پا میشم cod بازی می کنم دوباره اعصابم میاد سر جاش :d

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
اگه تو خونه تنها باشم یعنی سره خر نداشته باشم که کلا یا سردرد بگیرم یا شکمم از گرسنگی بچسبه به کمرم پامیشم :d
اگرم کسی باشه فقط درصورتی که خجالت بکشم از زیاد بازی کردن وگرنه ابدا ...

m6788

کاربر سایت
May 29, 2009
331
نام
ام ام
بعد از 5 ساعت به طور ناگهانی سلول های خاکستری مغز درد می گیرد و دیگه به قول سربازا نمی کشه....
اینجا رو خوب اومدی نکنه خودتم آش خوری.
وقتی خانواده گیر سه پیچ بدن و بخوان tv نگاه کنن مجبور میشم از پاش بلند شم

pedramstalker

کاربر سایت
Jan 7, 2010
926
نام
پدرام
اگه سره یه باس زیاد بمیرم ! اعصابم خرد میشه دستگاه رو خاموش می کنم اما بعد 5 دقیقه بعد پا میشم cod بازی می کنم دوباره اعصابم میاد سر جاش :d

یعنی تاپیکاتون تو حلقم :d
اتفاقا من بر عکس شمام ، اگه به یجا برسم سخت باشه حتما باید ردش کنم وگرنه دیگه نمیشینم پا بازی :d

Seser.pesar

کاربر سایت
Feb 22, 2012
941
نام
...:: محمد ::...
من اصولا پا نمیشم ..... مگر اینکه بابام یهو بیاد یه پسی بهم بزنه ... باکله برم تو مانیتورررررررر

که کار هر روزش شده ....

hesam373

کاربر سایت
Oct 19, 2011
298
نام
حسام
الان چون بازی به غیر از MK9 به من حال نمید و بازی دیگری گام ندارم پس ۱ ساعت پیشتر نمی‌شه و خودم پا میشم ولی‌ اگه بازی باحال باشه...مثل AC دیگه با جیغ و دادِ مامانم بلند میشم یا اینکه بابام بخواد این اخبار کوفتی رو ببین....سر امتحان فیزیک من دارم فیزیک میخونم،بابام داره اخبار میبینه...فک کنم الان اخبار BBC و VOA رو از من امتحان بگیرم ۲۰ بشم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر