چه اتفاقی می افتد که شما از پای کنسول پا میشید؟

Farzad1998

We are all In a big Nightmare
کاربر سایت
Mar 23, 2011
1,067
نام
Farzad
من که روزی 7 ساعت بیشتر بازی نمیکنم و معمولا برای خوابیدن از پای کنسول پا میشم!

شما چجوری روزی 7 ساعت بازی می کنی ؟؟؟

من بعد یکی دو ساعت که بازی می کنم بازی دیگه بهم حال نمیده خاموش می کنم :surrender:

shahin wilson

کاربر سایت
Dec 5, 2011
399
نام
shahin
شما چجوری روزی 7 ساعت بازی می کنی ؟؟؟

من بعد یکی دو ساعت که بازی می کنم بازی دیگه بهم حال نمیده خاموش می کنم :surrender:
شما وقتی شرو می کنی بازی مثل MW3 رو آنلاین بازی کنی، هیچ عملی ارادی نمی تونه تو رو از پای X بلند کنه. حتما باید یه اتفاقی بیفته. مخصوصا که همه هم تو سرور ایرانی باشند و موضوع ، موضوع رو کم کنی باشه.

Ragnar

کاربر سایت
Nov 15, 2010
661
نام
'Dr.'Salar
شما وقتی شرو می کنی بازی مثل MW3 رو آنلاین بازی کنی، هیچ عملی ارادی نمی تونه تو رو از پای X بلند کنه. حتما باید یه اتفاقی بیفته. مخصوصا که همه هم تو سرور ایرانی باشند و موضوع ، موضوع رو کم کنی باشه.
دقیقا درسته آخه کی میتونه از پای مولتیپلیر mw3 بلند شه؟

masiha_jfr

کاربر سایت
Jul 27, 2006
194
نام
مسیحا
فقط زمانی از پای کنسول بلند میشم که میرم به طرف CD هام و یه بازی دیگه انتخاب میکنم و میزارم تو دستگاه و بازم...!
این روند ادامه پیدا میکنه تا موقع دانشگاه رفتن فرا میرسه و وقتی برمی‌گردم دوباره شروع میشه...:d

silent hill72

کاربر سایت
Jan 8, 2012
539
نام
henry
منم مامانم فقط در حد حرف زدن بهم گیر میده یا میگه مگه سال اینده کنکور داری و درس داری بشین بخون ولی من متاسفانه گوشم بدهکار نیست!
اگه بشینم بای ایکس باکس اونم انلاین باشه توی ایکس باکس لایو دیگه بلند نمیشم تا اینکه خوابم ببره یا دیگه دستگاه خیلی داغ کنه!
یا اینکه مثلا امروز تا ساعت 12 شب بازی کنم و بدونم فرداش امتحان دارم اونوقت کمتر بازی میکنم
البته من شب امتحانات هم کمی بازی میکنم:d

rezor

کاربر سایت
May 7, 2011
44
من مگر بازی نباشه یا فوتبال باشه از پاش بلند میشم!!!!!تازه ولم کنن حودودن 7-8 ساعت بدون مشکل بازی میکنم!!!!!!!!!!:-/:-/

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
من هر وقت توی یک بازی،زیاد بمیرم،اول به سازنده های بازی فحش میدم،بعد میگم من دیگه این بازی رو ادامه نمیدم و پا میشم میرم.
اما 5 دقیقه بعدش بر میگردم شروع میکنم به ادامه بازی.:-b

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر