هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

Moji nas

کاربر سایت
Jun 5, 2019
56
سلام
دوستان راهنمایی کنید
فریمور دستگاه رو 3.70باشه به نسخه 3.60دانگرید میشه.
یا امیدی هست بعدا

سلام
کسی نیست راهنمایی کنه
آگه ورژن دستگاه 3.52 باشه چکار باید کرد تا دستگاه حک بشه یا به 3.60رسید.
دوستان راهنمایی کنید ممنون

MojArch

کاربر سایت
Feb 21, 2018
64
سلام
خب من یه خواهر زاده ناتنی دارم که خیلی وقت پیش یه PS Vita خرید بعد از مدتی که براش PS4 خریدیم ویتاش رو گذاشت کنار و دیگه ازش استفاده نکرد(کنسول تقریبا استفاده‌ای نشده شاید نزدیک ۳ ماه) بعد از گذشت چندسال تو اسباب کشی متوجه ویتا شد و از اونجایی که من یکم اطلاعات نرم‌افزاری و سخت افزاری تو دو کنسول PS3 و PS4 دارم اومد پیش من تا اینو اوکیش کنم
تا الان یه سری کارها رو انجام دادم که به مورد در پایین میگم(اینو در نظر داشته باشید که از شارژر فقط بخش یو اس بی اش در دسترس هست)
کلا کنسول رو به برق که متصل میکنم چراغ داخل دکمه PS روشن میشه(بله کنسول نسل اول از نوع سیم کارت خور هست) و ۱ بار چشمک میزنه بعد کاملا ثابت میمونه(این ثابت موندن برای مدت نزدیک به ۱ ساعت هست)
۱− اولین کار اتصال کابل یو اس بی به شارژر گوشی(۵ ولت و ۱ امپر) که جواب نداد
۲− بعد مورد بالا تو نت دیدم که شارژرش قویتره پس به شارژر گوشی دیگه که میتونه ۵ ولت ۲ امپر یا ۹ ولت ۱٫۶۷ امپر بده وصل کردم و باز فرجی نشد(پاوربانک ۵ ولت دو امپر هم جواب نداد)
۳- اتصال به پورت یو اس بی کنسول هام (PS3 و PS4 pro) و لپتاپ و کامپیوتر که بازم هیچ تاثیری نداشت
۴- با سرچ بیشتر راه های متفاوت نگه داشتن دکمه ها رو انجام دادم(در هر کدوم از موارد بالا) که باز تاثیر نداشت
۵− با سرچ بیشتر و ویدئو های یوتیوب کنسول رو باز کردم کلشو بررسی کردم که شاید چیزی شکسته باشه یا کابلی قطع یا اتصال اون جدا شده باشه که نبود
۶− جدا کردن باتری و نصب دوباره اون در بازه ۱۲ ساعته
تنها مواردی که امتحان نکردم شارژر خودش بود که پیدا نکردم و اینکه باتری جدید خرید کنم که نمیدونم کجا داره و یه کار خاص که یه یکی پیشنهاد داده بود اینکه یه بار باتری یه ویتای دیگه رو وصل کنیم بهش و بعد که بوت شد باتری خودشو بزنیم توش شاید بوت بشه.
تهران ساکنم دوستان اگه اشنایی دارن یا جایی میشناسن که ممکنه باتری داشته باشه معرفی کنن
به نظر تون باتری چقدر هزینه بر میداره؟

• Like
Reactions: Sega_genesis

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
سلام
خب من یه خواهر زاده ناتنی دارم که خیلی وقت پیش یه PS Vita خرید بعد از مدتی که براش PS4 خریدیم ویتاش رو گذاشت کنار و دیگه ازش استفاده نکرد(کنسول تقریبا استفاده‌ای نشده شاید نزدیک ۳ ماه) بعد از گذشت چندسال تو اسباب کشی متوجه ویتا شد و از اونجایی که من یکم اطلاعات نرم‌افزاری و سخت افزاری تو دو کنسول PS3 و PS4 دارم اومد پیش من تا اینو اوکیش کنم
تا الان یه سری کارها رو انجام دادم که به مورد در پایین میگم(اینو در نظر داشته باشید که از شارژر فقط بخش یو اس بی اش در دسترس هست)
کلا کنسول رو به برق که متصل میکنم چراغ داخل دکمه PS روشن میشه(بله کنسول نسل اول از نوع سیم کارت خور هست) و ۱ بار چشمک میزنه بعد کاملا ثابت میمونه(این ثابت موندن برای مدت نزدیک به ۱ ساعت هست)
۱− اولین کار اتصال کابل یو اس بی به شارژر گوشی(۵ ولت و ۱ امپر) که جواب نداد
۲− بعد مورد بالا تو نت دیدم که شارژرش قویتره پس به شارژر گوشی دیگه که میتونه ۵ ولت ۲ امپر یا ۹ ولت ۱٫۶۷ امپر بده وصل کردم و باز فرجی نشد(پاوربانک ۵ ولت دو امپر هم جواب نداد)
۳- اتصال به پورت یو اس بی کنسول هام (PS3 و PS4 pro) و لپتاپ و کامپیوتر که بازم هیچ تاثیری نداشت
۴- با سرچ بیشتر راه های متفاوت نگه داشتن دکمه ها رو انجام دادم(در هر کدوم از موارد بالا) که باز تاثیر نداشت
۵− با سرچ بیشتر و ویدئو های یوتیوب کنسول رو باز کردم کلشو بررسی کردم که شاید چیزی شکسته باشه یا کابلی قطع یا اتصال اون جدا شده باشه که نبود
۶− جدا کردن باتری و نصب دوباره اون در بازه ۱۲ ساعته
تنها مواردی که امتحان نکردم شارژر خودش بود که پیدا نکردم و اینکه باتری جدید خرید کنم که نمیدونم کجا داره و یه کار خاص که یه یکی پیشنهاد داده بود اینکه یه بار باتری یه ویتای دیگه رو وصل کنیم بهش و بعد که بوت شد باتری خودشو بزنیم توش شاید بوت بشه.
تهران ساکنم دوستان اگه اشنایی دارن یا جایی میشناسن که ممکنه باتری داشته باشه معرفی کنن
به نظر تون باتری چقدر هزینه بر میداره؟
برای من یه بار اینطوری شد ! هیچ جوره روشن نمیشد حتی بعد چند ساعت شارژ! بیست و چهار ساعت گذاشتمش تو شارژ ، بعد روشن شد! البته کابل و شارژر خودش بود ! نمیدونم شما از چه شارژری استفاده کردی

MojArch

کاربر سایت
Feb 21, 2018
64
شما که تهران هستی ببر تعمیرکار برات درستش کنه...

Sent from my ASUS_Z00AD using Tapatalk

متاسفانه جایی رو نمیشناسم + جسارت به شما و این گروه نشه بعضا ادم های درستی تشریف ندارن
شما جایی مد نظر داری پیشنهاد بدی ممنون میشم

برای من یه بار اینطوری شد ! هیچ جوره روشن نمیشد حتی بعد چند ساعت شارژ! بیست و چهار ساعت گذاشتمش تو شارژ ، بعد روشن شد! البته کابل و شارژر خودش بود ! نمیدونم شما از چه شارژری استفاده کردی

گفتم که شارژر گوشی اندرویدی استفاده کردم + کابل خودش(منتها فقط بخش USB، اون مبدلش متاسفانه گم شده)

AAKH1361

کاربر سایت
Feb 14, 2007
581
ولتاژ خروجی اداپتور ویتا 5 ولت 1.5 امپر هست (1500 میلی امپر)

شما نباید از ولتاژهای بیشتر یا کمتر استفاده کنید وگرنه دستگاه ممکنه خازنی یا ای سی بسوزه
امپر کم زیاد باشه مهم نیست ولی ولتاژ کم زیاد باشه میسوزونه

شما ببر بازار یا تعمیرکار بگو برات یک ربع نیم ساعت بزنه تو شارژ با اداپتور ویتا اگر روشن نشد ممکنه باطریش فاسد شده باشه
شما بدون باطری امتحان کردید ببینید چراغش روشن میشه وقتی به برق میزنید ؟

MojArch

کاربر سایت
Feb 21, 2018
64
ولتاژ خروجی اداپتور ویتا 5 ولت 1.5 امپر هست (1500 میلی امپر)

شما نباید از ولتاژهای بیشتر یا کمتر استفاده کنید وگرنه دستگاه ممکنه خازنی یا ای سی بسوزه
امپر کم زیاد باشه مهم نیست ولی ولتاژ کم زیاد باشه میسوزونه

شما ببر بازار یا تعمیرکار بگو برات یک ربع نیم ساعت بزنه تو شارژ با اداپتور ویتا اگر روشن نشد ممکنه باطریش فاسد شده باشه
شما بدون باطری امتحان کردید ببینید چراغش روشن میشه وقتی به برق میزنید ؟
والا با شارژر دقیقا ۵ ولت ۱٫۵ امپر هم تست کردم(اگه پست اول رو میخوندید متوجه میشدید)
بدون وجود باتری هم همون رفطار رو داره(چراغ داخل دکمه PS روشن میشه و یکبار چشمک میزنه و روشن میمونه)
شما جای خاصی مد نظر داری اینو ببرم؟

AAKH1361

کاربر سایت
Feb 14, 2007
581
والا با شارژر دقیقا ۵ ولت ۱٫۵ امپر هم تست کردم(اگه پست اول رو میخوندید متوجه میشدید)
بدون وجود باتری هم همون رفطار رو داره(چراغ داخل دکمه PS روشن میشه و یکبار چشمک میزنه و روشن میمونه)
شما جای خاصی مد نظر داری اینو ببرم؟
پست اول رو خوندم که پاسخ دادم نوشته بودید به "۹ ولت ۱٫۶۷ امپر بده وصل کردم "

اگر بدون باطری هم همین وضعیت بر قرار هست پس مشکل ا ز باطری نیست

جای خاصی که مد نظرم نیست ولی خوب معمولا میدون توپخونه پاساژ لباف تعمیرکارش پیدا میشه

MojArch

کاربر سایت
Feb 21, 2018
64
پست اول رو خوندم که پاسخ دادم نوشته بودید به "۹ ولت ۱٫۶۷ امپر بده وصل کردم "

اگر بدون باطری هم همین وضعیت بر قرار هست پس مشکل ا ز باطری نیست

جای خاصی که مد نظرم نیست ولی خوب معمولا میدون توپخونه پاساژ لباف تعمیرکارش پیدا میشه
یعنی مشکل سخت افزاری داره
اون شارژر در حالت فست شارژ میتونه اون مقدار رو بده(رو ویتا فست شارژ فعال نمیشه، حتی رو گوشی دیگه هم فست شارژ فعال نمیشه چون چیپی که باید بهش فرمون بده فست شارژ رو فعال کنه موجود نیست در نتیجه ۵ ولت ۲ امپر رو که حالت دیفالتش هست اعمال میکنه)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر