هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

geow

کاربر سایت
Oct 17, 2012
87
سلام من یه psvita fat r1 دارم فریمورشم ۳.۶۵ هست یکی می‌تونه بهم کمک کنه که همش کنم ممنون

کسی نیست راهنمایی کنه دوجا این سوال رو پرسیدم ولی دریغ از یه راهنمایی کوچیک حتی

• Like
Reactions: se.phi.roth

Erfan Nekhat

کاربر سایت
Jul 3, 2018
24
سلام من یه psvita fat r1 دارم فریمورشم ۳.۶۵ هست یکی می‌تونه بهم کمک کنه که همش کنم ممنون
دوست عزیز توی اینترنت سرچ کنید پیدا میشه یا برو عقب تر که دوستان اینو مطرح کرده اند!

سلام میدونم این ربطی به اینجا نداره ولی هرچی فکر میکنم تو کتم نمیره!
یه تاپیک تو همین سایت هست که میگه بازی های ps2 رو میتونه توی psp اجرا کنه!
به نظر شما این راسته؟

Last edited by a moderator:
  • Like

geow

کاربر سایت
Oct 17, 2012
87
دوست عزیز توی اینترنت سرچ کنید پیدا میشه یا برو عقب تر که دوستان اینو مطرح کرده اند!
من اصلا از این هک سر در نمیارم بخاطر همین کمک می‌خوام . توو هک ps3 و ps4 مشکلی ندارم با psp , ولی psvita گیج شدم

• Like

ramaz

کاربر سایت
Dec 31, 2010
494
نام
رضا
سلام دوستان میدونم این مطلب ربطی به اینجا نداره حالا شما به بزرگی خودتون ببخشید خب با شبیه ساز ps1 در psp چجوری از R2 و L2 استفاده میکنین خب تا جایی که من میدونم psp اینارو نداره
adrenaline از تاچ پد پشتی استفاده میکنه که البته زیاد خوش دست نیست
لمس کردن ناحیه بالا سمت چپ و راست میشه L2 R2
ناحیه پایین چپ و راست میشه L3 R3 که میشه دکمه هایی که وقتی آنالوگ ها رو فشار میدی

• Like

Erfan Nekhat

کاربر سایت
Jul 3, 2018
24
adrenaline از تاچ پد پشتی استفاده میکنه که البته زیاد خوش دست نیست
لمس کردن ناحیه بالا سمت چپ و راست میشه L2 R2
ناحیه پایین چپ و راست میشه L3 R3 که میشه دکمه هایی که وقتی آنالوگ ها رو فشار میدی
خیلی ممنونم
به نظر شما درسته که ps2 رو میتوان روی psp اجرا کرد؟

اگه درسته و کسی تاحالا اجرا کرده به بنده بگه چون میخوام psp بخرم و بازی god of war 1.2 و gta san andresرو روش اجرا کنم!

Last edited by a moderator:

ramaz

کاربر سایت
Dec 31, 2010
494
نام
رضا
اگه درسته و کسی تاحالا اجرا کرده به بنده بگه چون میخوام psp بخرم و بازی god of war 1.2 و gta san andresرو روش اجرا کنم!
همونطور که دوستمون اشاره کردن خیر
psp یا حتی psvita به خودی خود نمیتونن همچین کاری بکنن. امولاتور هم ندارن برای این منظور. فقط بعضی عناوین خوبشون برای ویتا hd شده. مثل gow1,2. mgs2,3 .jak & daxter و....

sirus1999

کاربر سایت
Jun 3, 2013
217
نام
sirus
چرا بازی های PS2 رو نمیشه به PS VITA تبدیل کرد وقتی یه تعداد بازیش رو به شکل HD میشه روش راحت اجرا کرد؟ فکر کنم هکر ها برای این کار هیچ تلاشی نمیکنن همش روی شبیه سازهای کلاسیک دارن کار میکنن .
من هرچی میخواد از MIRRORING روی PS4 بر روی VITA استفاده کنم میگه حتما باید PS NETWORK عضو باشی..نمیشه از هیچ راه دیگه ای تصویر PS4 رو انداخت روی VITA?

MoHammadZero

Gamer
کاربر سایت
Jun 9, 2010
282
نام
MoHammad
چرا بازی های PS2 رو نمیشه به PS VITA تبدیل کرد وقتی یه تعداد بازیش رو به شکل HD میشه روش راحت اجرا کرد؟ فکر کنم هکر ها برای این کار هیچ تلاشی نمیکنن همش روی شبیه سازهای کلاسیک دارن کار میکنن .
من هرچی میخواد از MIRRORING روی PS4 بر روی VITA استفاده کنم میگه حتما باید PS NETWORK عضو باشی..نمیشه از هیچ راه دیگه ای تصویر PS4 رو انداخت روی VITA?
فقط گزینه دومی رو میشه که گفتی ریموت پلی هم پلی 3 هم پلی 4

• Like

ramaz

کاربر سایت
Dec 31, 2010
494
نام
رضا
یکم مطالعه کن سطح توقعتو بیار پایین انقدرم خودتو عذاب نده
بازی رو خود سازنده ها اچ دی میکنن برای ویتا پورت میکنن. از یه سری پارامتر ها مثل شیدر و پلیگان ها میزنن یه سری دیگه رو بهینه میکنن. چون ساخته ی خودشون هست دستشون بازه برای بهینه کردن برای ویتا. امولاتوری که دولوپرها بخوان بنویسن برای ps2 نیاز به سخت افزار قوی داره که ویتا از پسش بر نمیاد

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر