1. مالکیت تاپیک‌هایی که از آخرین به روز رسانی پست اول آن‌ها 30 روز گذشته باشد، به فعال ترین کاربر آن گفتگو اهدا خواهد شد.
    بستن اطلاعیه

هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

گفتگو در 'PlayStation Vita' ایجاد شده توسط ps vita, ‏Feb 27, 2012.

1. ahmad766667

کاربر سایت

دوستانی که روی فریمور3.65 هستن روی همین فریمور بمونن و اپدیت نکنن......مثل اینکه فعلا هک 3.67 با مشکل برخورده و تنها فریمور قابل هک 3.65 هست

masoud_5april و se.phi.roth این نوشته را Like کرده اند.
  2. hamedm1

کاربر سایت

نام:
    hamed
    بازی های 2017 به بعدو بعضی هاشو فعلن نمی تونی بازی کنی تا هک روی فریمور های بالاتر بیاد ولی خیلی بازی هست که می تونی دانلود کنی و همینطور شبیه ساز psp و کنسول های دیگه هم هست که می تونی راحت بازی هاشونو اجرا کنی

che-jaleb, se.phi.roth و milahi این نوشته را Like کرده اند.
  3. hamedm1

کاربر سایت

نام:
    hamed
    کاستوم 3.65 منتشر شد کسایی که روی firmware 3.60 هستند فقط می تونن این کاستوم و نصب کنن اگه روی این firmware هستید اپدیت نکنید اگه روی firmware های بالاتر هستید باید صبر کنید تا منتشر بشه

SHAM, se.phi.roth, raya2 و یک نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  4. masoud_5april

کاربر سایت

نام:
    مسعود
    ممنون، اما به نظرم اگر کسی بازی خاصی برای فریمور بالا مدنظرش نیست، بهتره آپدیت نکنه، چون یه سری برنامه های باید آپدیت بشن تا با فریمور جدید کار کنن، اینو حتما چک کنین، چون راه برگشتی نداره.

SHAM, hamedm1 و se.phi.roth این نوشته را Like کرده اند.
  5. hamedm1

کاربر سایت

نام:
    hamed
    درسته ولی دیر یا زود باید اپدیت کرد بیشتر برنامه ها و پلاگین ها هم کم کم اپدیت میشن و مشکلی نیست خودم دیروز اپدیت کردم ادرنالینم نصب کردم حالا تا بقیش فقط یه سوال برام پیش اومده که اگه مموریو فزمت کنی همه چیز پاک میشه و مثل 3.60 هم نیست که بری سایت henkaku هکو نصب کنی بعد کاستوم روش بریزی خودشم گفته reinstall نکنی

se.phi.roth, masoud_5april و SHAM این نوشته را Like کرده اند.
  6. masoud_5april

کاربر سایت

نام:
    مسعود
    دقیقا همین یه نکتشه دلیلشم اینه که در واقع این هک میاد فایلهای اکسپلویت نسخه 3.60 رو هنگام آپدیت به 3.65 حفظ میکنه و در واقع هک کنسول شما نمیپره. ولی اگر فایلها پاک بشن دیگه کنسول شما با یه ویتا هک نشده، فرقی نداره. به هر حال به نظرم یکم صبر کنیم تا این مشکلات حل بشه.

se.phi.roth و hamedm1 این نوشته را Like کرده اند.
  7. mpxp

کاربر سایت

سلام دوستان.
    من یه ویتا فت سیمکارت خور دارم که سیمکارت ایرانسلو شناسایی نمیکنه راهی هست که کاری کنم سیمکارتای ایرانی رو ساپورت کنه؟!

se.phi.roth این نوشته را Like کرده است.
  8. masoud_5april

کاربر سایت

نام:
    مسعود
    سلام
    تا جایی که من یادمه یه مدل ریجن 1 هست که لاک هست و نمیشه، اما ریجن 2 رو من تست کردم، مشکلی نداشت جواب میداد. احتمالا برای شما ریجن 1 و لاک هست.
    البته اینم بگم کلا سیمکارتش به کار نمیاد بیخود خودتون و اذیت نکنین.
    موفق باشید.

mpxp و se.phi.roth این نوشته را Like کرده اند.
  9. mobile1199

کاربر سایت

درود
    عزیزان ، یکی زحمت میکشه راجع به این cfw 3.65 یه توضیح بده ؟ مثل همون هک سابق با گیمای vpk و mai dump باید سر کنیم یا موارد جدیدی براش تعریف شده ؟
    این طور که فهمیدم فقط ساپورت گیم های جدید با همیشگی بودن هک بهش اضافه شده . جز اینا ، چیز جدیدی نبوده ؟

10. ahmad766667

کاربر سایت

سلام
    پيشنهاد ميكنم روي همون فريمور 3.60 بمونيد حداقل تا وقتي كه هك كامل365 بياد چون اگه روي اين ورژن بياييد ديگه نميتونيد رم رو فرمت كنيد چون با فرمت رم پوشهtai كه پلاگين هاي هنكاكو درش قرار داره پاک ميشه و هک ميپره و براي هک حداقل تا آخر امسال بايد صبر كنيد تا هکي كه قراره بياد عرضه شه
    در مورد گيمهاي vpk و mai هم كه اشاره كرديد با اينكه روي3.65 هم اجرا ميشن ولي ديگه اين روش منسوخ شده و يه برنامه رو خود ويتا به نام pkgjاومده كه بي دردسر همه ي بازي ها رو بطور مستقيم از سرور psn و بهمراه جديدترين پچ ها و دي ال سي ها روي خود ويتا ميتونيد دريافت كنيد كه البته اين برنامه روي 3.60 هم اجرا ميشه اما برنامه نويسها از اين به بعد از 3.65 به بعد پشتيباني خواهند كرد و از طرفي بازيهايي كه رو فريمور بال جرا ميشد رو ساپورت ميكنه و بالاخره بايد آپديت كنيد
    تو اين روش آپديت كردن روش مخصوص به خودش رو داره كه بايد گام به گام و طبق توضيحات هكر the flow پيش بريد
    اگر اطمينان داريد كه هرگز دستگاهتون رو فرمت و ريست كارخانه نميكنيد ميتونيد بدون نگراني فريمور رو ارتقا بديد البته طبق مراحل خاص خودش
    و در آخر هر سوالي در مورد اين هك يا نحوه آپديت داشتيد در خدمتم

alitriple, se.phi.roth, masoud_5april و یک نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  11. R.M.G.S

کاربر سایت

با سلام
    میخواستم دستگاهم که ورژن 3.67 هست روکرک کنم
    میشه هکش کرد اگه میشه آموزشو برام پخ کنید
    اگه هم نمیشه باید داونگرید کنم آموزش این کار و هک رو برام پخ کنید ممنون میشم

12. SHAM

کاربر سایت

فعلا کنسول شما نه دانگرید میشه و نه هک
    گفته شده اواخر سال میلادی هک 3.65 بیرون داده میشه اونم زیاد روش نمیشه حساب کرد

se.phi.roth و R.M.G.S این نوشته را Like کرده اند.
  13. R.M.G.S

کاربر سایت

آموزش ریختن بازی هکی از (اینا که از سایت خارجی ها دانلود میکنن)ازpc به ps vita رو کسی اموزشش رو بلده کمک کنه

14. dmfdmf

کاربر سایت

سلام دوستان، من به خاطر این قابلیت ریموت پلی ps4 یه ویتا کارکرده گرفتم حالا فهمیدم از راه دور کار نمیکنه فقط باید نزدیک کنسول باشی تا بتونی ازش استفاده کنی، چندتا سوال داشتم، کلی سرچ کردم ولی به جواب نرسیدم گفتم از تجربه دوستان استفاده کنم بهتره ،اول اینکه ورژن دستگاه 3.67 هست و اونجور که تو سرچام فهمیدم فعلا جهت کپی خور کردن باید صبر کنم، میخواستم بدونم در حال حاضر روشی هست که بتونم بازی های psp یا پلتفورم های دیگه رو رو دستگاه کپی خور نشده اجرا کنم؟ یا باید حتما کپی خور باشه، و اینکه من در اصل دستگاه رو برای ریموت پلی گرفتم ولی فهمیدم از راه دور با اینترنت کار نمیکنه حتما خود ps4 باید نزدیکش باشه، این درسته یا من روششو بلد نیستم؟ لطفا اگه بهم کمک کنید که خیلی ممنون میشم، دوستان اینم شمارمه اگه کسی میتونه کمک کنه لطفا تو تلگرام بهم pm بده، دعاگوتون هستم به مولا ☺️09189650148

15. milahi

کاربر سایت

دوست عزیز از راه دور هم با اینترنت کار میکنه،فقط اینترنت باید قوی باشه،خودم به شخصه با اینترنتی که حدودا ۱.۵ مگ انتقال در دقیقه داره تونستم بازی های آفلاین رو انجام بدم،اما به درد بازی های آنلاین نمیخوره و کلا مقداری لگ و افت فریم و کاهش کیفیت تصویر هم ممکنه پیش بیاد،برای اجرای سایر بازی ها هم فقط می تونی بازی هایی رو انجام بدی که به صورت رسمی برای ویتا عرضه شدن که خیلی از بازی های خاطره انگیز و مهم توشون هستن،فقط بحثه پولشه که شاید منطقی نباشه خریدشون