هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
اینجا آموزشی در رابطه با روش وصل sd2vita نیست؟ چطور از یه اس دی کارت معمولی توی ویتا میشه استفاده کرد؟
سلام
روش نصبش تو اینترنت هست. کار خاصی نداره باید یه درایور به ویتا اضافه کنین و مموری رو هم جدا اماده کنین. اس دی هم راحت توی خشاب جا میرهذخود خشابم در محل بازی ویتا قرار میگیره. این منبع اموزشش هست.
موفق باشید

sirus1999

کاربر سایت
Jun 3, 2013
217
نام
sirus
سلام
روش نصبش تو اینترنت هست. کار خاصی نداره باید یه درایور به ویتا اضافه کنین و مموری رو هم جدا اماده کنین. اس دی هم راحت توی خشاب جا میرهذخود خشابم در محل بازی ویتا قرار میگیره. این منبع اموزشش هست.
موفق باشید
از منبع انگیلیسی انجامش دادم و چندبار مشکل خوردم ولی آخر موفق شدم و متوجه شدم اکثر منابع انگلیسی این نکته رو نمیگن که باید حتما ویتا کپی خور شده از نوع HENkaku Ensō باشه. یعنی کپی خوری که تا ویتا رو روشن میکنی هک شده پایدار باشه. باید اینطور باشه تا این دستگاه sd2vita کار کنه.

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
از منبع انگیلیسی انجامش دادم و چندبار مشکل خوردم ولی آخر موفق شدم و متوجه شدم اکثر منابع انگلیسی این نکته رو نمیگن که باید حتما ویتا کپی خور شده از نوع HENkaku Ensō باشه. یعنی کپی خوری که تا ویتا رو روشن میکنی هک شده پایدار باشه. باید اینطور باشه تا این دستگاه sd2vita کار کنه.
تقریبا درسته اما اگر بخواهید بدون enso برید قبلش باید هک فعال شده باشه چون خود فایلهای هک باید از روی sd خونده بشه در نتیجه بدون sd خود ویتا امکان پذیر نیست. یعنی حافظه ای وجود نداره که بخواد هک از روش لود بشه.

ABBASJAFARI666

کاربر سایت
Jan 14, 2018
3
A
سلام من یک دستگاه (ps vita fat (wifi 3g دارم با رم ۴ گیگ کارتن و لوازم کامل و کیف بهمراه ۲تا کارت بازی بهمراه قاب خدای جنگ و مایکل جکسون .. واقعا تمیزه و بی عیب و نقص . اگه خواستی بهم ایمیل بزن...

Abbasjafari666@yahoo.com

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
سلام دوستان
من ویتام ۳.۶۸ هست تویه نت دیدم یه سری آموزش هست در مورد هک
آیا می تونم جیلبریک کنم؟
سلام
در حال حاضر که فقط فریمور 3.60 هک میشه. در آینده هم هک برای 3.65 خواهد اومد.
اما طبق اظهار نظر خود هکرش شما میتونین در آینده کنسول رو هک کنید.
پیشنهاد هم میشه که اصلا سیستمتون رو آپدیت نکنین.
منبع
موفق باشید.

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
سلام
خب خبر خوب برای دوستان
هک نسخه جدید تا 1 جولای عرضه میشه که میشه حدود 15 روز دیگه.
نکته ای که وجود داره اینه که دوستانی که روی 3.65 هست باید رو همون فریمور بمونن که بتونن هک دائم یعنی enso نصب کنن.
دوستانی هم که 3.67 یا 3.68 هستند هم میتونین از هک استفاده کنن، در صورت اومدن فریمور جدید آپدیت نکنن.
دوستانی هم که روی 3.60 هستند منتظر باشن تا هک ریلیز بشه بعد آپدیت کنن.
اینم منبعش برای مطالعه بیشتر.

mamaka

کاربر سایت
Jun 19, 2014
52
سلام
خب خبر خوب برای دوستان
نکته ای که وجود داره اینه که دوستانی که روی 3.65 هست باید رو همون فریمور بمونن که بتونن هک دائم یعنی enso نصب کنن.
دوستانی هم که 3.67 یا 3.68 هستند هم میتونین از هک استفاده کنن، در صورت اومدن فریمور جدید آپدیت نکنن.
خبرش قطعیه ؟یعنی تا 15 روز دیگه تا ورزن 3.68 کپی خور دائم میشن ؟

mamaka

کاربر سایت
Jun 19, 2014
52
سلام
خب خبر خوب برای دوستان
مسعود جان بعد از عرضه ممنون میشم راهنمایی بفرمایین برای اجرای هک راستش در این زمینه اطلاعاتم صفره و اولین بار خواهد بود که بخوام اینکار رو بکنم

hamedm1

کاربر سایت
Oct 17, 2013
541
نام
hamed
خب دوستان همونطور که می دونید هک h-encore برای firmware های تا 3.68 عرضه شده و اینکه برای استفاده از enso باید firmware 3.65 داشته باشید روی 3.68 فلن جواب نمیده
من خودم امروز روی 3.68 تست کردم و 100 درصد جواب داد فقط چون ممکنه نصبش برای یسریا مشکل باشه یکی از دوستان زحمت اموزششو بکشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر