هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

R.M.G.S

کاربر سایت
Sep 7, 2015
106
بگم اخرش باور نکنی شاید.من تا ته میکشم ولی تا ته نمیره خودش یکم میاره بایین.فک کنم همون ۹۰ درصد باشه

Sent from my RNE-L21 using Tapatalk
ویتا فت طبق گفته های خوده سونی تو بازی 3 ساعت شارژ نگه میداره تو روشنایی متوسط
اسلیم یه ساعت بیشتر اینم متوسط
واسه شما باطریش 3600میلی آمپره شاید
اینو همیطنوری گفتم

• Like
Reactions: se.phi.roth

abbas.n

کاربر سایت
Mar 30, 2016
65
نام
ABBAS
ویتا فت طبق گفته های خوده سونی تو بازی 3 ساعت شارژ نگه میداره تو روشنایی متوسط
اسلیم یه ساعت بیشتر اینم متوسط
واسه شما باطریش 3600میلی آمپره شاید
اینو همیطنوری گفتم
راحت چهار ساعت و خورده ایی بازی میکنم.هنوزم بازی میکنم.بردرلند۲ رو دارم بازی میکنم.بعضی وقتا چشام خسته میشه میذارمش کنار ولی باتریش خسته نمیشه.واقعا فوق العاده شارژ دهی داره

mamaka

کاربر سایت
Jun 19, 2014
52
راحت چهار ساعت و خورده ایی بازی میکنم.هنوزم بازی میکنم.بردرلند۲ رو دارم بازی میکنم.بعضی وقتا چشام خسته میشه میذارمش کنار ولی باتریش خسته نمیشه.واقعا فوق العاده شارژ دهی داره

داداش ویتاتون اسلیمه؟

• Like
Reactions: se.phi.roth

abbas.n

کاربر سایت
Mar 30, 2016
65
نام
ABBAS
داداش ویتاتون اسلیمه؟
نه داداش.سری اول ویتاست.معمولی وای فای

سلام برخی از بازیهای کپی زده ورژن +3.61 یعنی چی روی 3.60 اجرا نمیشه باید چیکار کرد تا اجرا بشه
ممنون میشم کسی میدونه راهنمایی کنه.
همچین چیزی وجود نداره.بازیها ربطی به ورژن سیستم عامل نداره.

Last edited by a moderator:

SHAM

کاربر سایت
Nov 22, 2008
306
سلام برخی از بازیهای کپی زده ورژن +3.61 یعنی چی روی 3.60 اجرا نمیشه باید چیکار کرد تا اجرا بشه
ممنون میشم کسی میدونه راهنمایی کنه.
سلام دوست عزیز
کاستوم 3.65 هست ولی عیب داره اگر 3.65 کنید دیگه به هیچ عنوان نباید حافظه را فرمت کنید وگرنه دستگاه از کپی خوری خارج می شود
اگر حافظه را اصلا فرمت نمی کنید مراحلی دارد تا با استفاده از ویتای 3.60 کپی خور به 3.65 برین و بازی های 3.60+ اجرا کنید
به شخصه روی 3.60 ماندم حتی احتمال 1درصد حافظه بسوزد یا اشتباهی فرمت بشه تمام . صبر کنید گفته شده 3.68 تا آخر سال میلادی بیرون داده میشه

MoHammadZero

Gamer
کاربر سایت
Jun 9, 2010
282
نام
MoHammad
سلام دوست عزیز
کاستوم 3.65 هست ولی عیب داره اگر 3.65 کنید دیگه به هیچ عنوان نباید حافظه را فرمت کنید وگرنه دستگاه از کپی خوری خارج می شود
اگر حافظه را اصلا فرمت نمی کنید مراحلی دارد تا با استفاده از ویتای 3.60 کپی خور به 3.65 برین و بازی های 3.60+ اجرا کنید
به شخصه روی 3.60 ماندم حتی احتمال 1درصد حافظه بسوزد یا اشتباهی فرمت بشه تمام . صبر کنید گفته شده 3.68 تا آخر سال میلادی بیرون داده میشه
منم مثل خودت میمونم رو همین ورژن حیفه امکان داره احتمالات شما پیش بیاد و بیاو درستش کن [-(

mpxp

کاربر سایت
Nov 16, 2016
2
سلام دوستان با توجه به سن بالای کنسول، فت/اسلیم های کارکرده فعلی با باتری سالم پیدا میشه چیزی؟ قیمت هم یه رنج میگفتین خیلی ممنون میشدم.
من خودم فت دسته دوم گرفتم 500 با هندسوری و نور کم از 4 ساعت بیشتر بازی کردم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر