1. به منظور آشنایی هرچه بیشتر با علاقمندی ها و همچنین ایجاد زمینه های تعامل و همکاری بیشتر با شما یاران وفادار و همیشگی بازی سنتر، پرسشنامه ای تحقیقی تهیه شده است که در بر گیرنده اطلاعات و علاقمندی های شما کاربران عزیز است. با پاسخ گویی به آن ما را یاری نمایید. برای مشاهده پرسشنامه کلیک کنید
    بستن اطلاعیه

هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

گفتگو در 'PlayStation Vita' ایجاد شده توسط ps vita, ‏Feb 27, 2012.

1. EBLLIS

کاربر سایت

نام:
    Pej-MAN
    #6616 EBLLIS, ‏Aug 6, 2017
    Last edited by a moderator: ‏Aug 6, 2017
    alisantori و se.phi.roth این نوشته را Like کرده اند.
  2. imanii

کاربر سایت

اگه زبون این اموزشی رو که شما فرستادی بلد بودم که از شما کمک نمیگرفتم داداش فارسی بگو چیکار کنم اگه کمک میکنی

داداش بالاخره راهنمایی نمیکنین من ادرنالینو نصب کردم تموم در ضمن ویتاشل من ورژن 1.61 هست نه 1.42 اون EBOOT رو هم دانلود کردم که حجمش 31 مگابایته اسمشم rename کردم گذاشتم661PBPحالا چیکار کنم بقیشو فارسی بگین دیگه ممنون منتظرم؟
    کسییییییییییییییییی نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

باور کن نداره این چیزی که تو ویتایه شماست برای من نداره

#6617 imanii, ‏Aug 6, 2017
    Last edited by a moderator: ‏Aug 19, 2017
  3. mkh-n71

کاربر سایت

نام:
    محمد
    سلام دوستان اون پلاگین که چراغ دکمه ps رو خاموش میکنه لینکش میزارید؟ کاملا رو اعصابمه

خب همون 661.pbp رو بریز تو پوشه ادرنالین مموری و از تو برنامش نصبش کن دیگه. البته حتما فریمور 6.61 رو دانلود کرده باشیا

#6618 mkh-n71, ‏Aug 10, 2017
    Last edited by a moderator: ‏Aug 19, 2017
    yarani و se.phi.roth این نوشته را Like کرده اند.
  4. ahmad766667

کاربر سایت

Releases · rereprep/noled · GitHub

mkh-n71, yarani, EBLLIS و یک نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  5. EBLLIS

کاربر سایت

نام:
    Pej-MAN
    داش این دوستمون کلا همون جریان اکتیو براش اتفاق افتاده
    فعلا راهی نیست تا این لحظه...

yarani, mkh-n71 و se.phi.roth این نوشته را Like کرده اند.
  6. ahmad766667

کاربر سایت

ويتا اكتيواتور آفلاين منتشر شد كه با اون ميتونيد ويتاتون رو اكتيو كنيد و آدرنالين رو اجرا كنيد....فقط احتياطا به استور وصل نشيد تا بن نشيد...خودم تست نكردم
    لينک دانلود MEGA

EBLLIS و se.phi.roth این نوشته را Like کرده اند.
  7. mkh-n71

کاربر سایت

نام:
    محمد
    se.phi.roth این نوشته را Like کرده است.
  8. Cloud Strife

کاربر سایت

نام:
    ماکان
    اقا این کرک ویتا داستانش چیه؟ چطور میشه استفاده کرد ازش؟

9. ahmad766667

کاربر سایت

سلام....ببخشيد دير جواب ميدم.......اول noled.skprx رو تو پوشه (ux0:/tai)كپي كنيد
    حالا تو همين پوشه tai يه فايل تكست به نام config.txt هست.....با تكست اديتور اين فايل رو باز كنيد.....حالا زير *KERNEL اينو اضافه كنيد ux0:tai/noled.skprx و سيو رو بزنيد
    ويتا رو يه بار ريستارت كنيد...تمام

se.phi.roth و mkh-n71 این نوشته را Like کرده اند.
  10. Elyas sun

کاربر سایت

نام:
    حمید رضا
    سلام بر اساتید بزرگوار
    یه سوال داشتم.آقا من ویتام هکیه و با ps4 ریموت میزدم چند وقت پیش اومدم اکانتی که ps4م داشتم و باش ریموت میزدم پاک کردم از رو ps4م چون بن شده بود
    حالا ویتام با هیچکدوم از اکانتهایی که رو ps4م دارم کانکت نمیشه واسه ریموت زدن.ارور میده
    شدیدا لازم دارم.ممنون میشم اگه کمکم کنید بعنوا دسته دوم ازش استفاده میکردم لامصبو

11. masoud_5april

کاربر سایت

نام:
    مسعود
    سلام
    تا جایی که من میدونم باید اکانتی که روی ویتا فعاله و روی ps4 هر دو یکی باشن تا بشه ریموت بازی کرد به علاوه یه موقعی هم یادم بود که بعد اینکه ps4 رو آپدیت کردم دیگه با ویتا نمیشد چون فریمورش قدیمی بود. نهایتا اگر بازم نشد حتما ریموت خود ویتا و ps4 رو یه بار ریستارت کنین و سعی کنین ویتا رو مستقیم به ps4 وصل کنین.
    موفق باشید.

Elyas sun و se.phi.roth این نوشته را Like کرده اند.
  12. A-Rajabi

کاربر سایت

سلام. من یه بار دیگه هم اینجا پرسیدم ولی به نتیجه نرسیدم. آقایون الان با توجه به اینکه من ps4 دارم و شرایط نه چندان خوبه پشتیبانی سونی از psvita ، الان ارزش خرید داره ؟؟؟؟؟؟ مخصوصا مخصوصا سر بازی هاش میگم ، چون من بازی های psvita رو نمیشناسم الان 20 تا بازی خوب براش هست ؟؟ بازی خوب منظورم بازی بزرگ نیست ولی بازی جذابی که منو بتونه جذب کنه به صورتی که مثلا بر فرض بگم کال اف ps4 رو وللش برم با psvita بازی کنم. اگر هست چند تا اسم بدید من برم ببینم سبکشون چه طوریه.

13. masoud_5april

کاربر سایت

نام:
    مسعود
    سلام
    این سوال بارها توسط خود من و دوستان پاسخ داده شده اما مجددا پاسخ میدم به خاطر اینکه در حال حاضر سوال خیلی از دوستان هست.
    اول اینو بگم شما نباید انتظار داشتی باشی نظر بقیه شما رو توجیه کنه که یه کنسول رو بخری یا نه. بهترین روش برای انتخاب یک کنسول اینه که شما بری اول نیازها و سلایقتو تو بررسی کنی و بعد تصمیم بگیری، شما میخوای ببینی ویتا به دردت میخوره یا نه اول باید تو اینترنت نقدهای خودش و بازیهاش رو ببینی و بخونی اون موقع میفهمی که بازیهاش برات جذاب هست یا نه.
    دوم بگم که ویتا یه کنسول دستی هست و اصلا ربطی به این نداره که شما کنسول خانگی داری یا نه. اگر منظورت اینه که ویتا بخری و باهاش بجای ps4 بازی کنی، باید بگم که خیر اشتباهه و خریدش درست نیست. کنسول دستی هدفش سرگرم کردن شما در محیط بیرون و شرایطی دور از خانه است.
    سوم ویتا کنسول نسل پیشه و قطعا دیگه براش بازی خاصی نخواهد آمد و به نظرم در حال حاضر سوییچ گزینه بهتریه.
    چهارم بازیهای ویتا بسیار متنوع هست و تو سبکهای مختلف بازیهای خوبی داره اما در مجموع در سبک RPG و JRPG بازی بیشتری داره. اما من به شخصه به بازیهای Adventure و اکشن بیشتر علاقه دارم رو این حساب بازیهایی که تهیه میکردم تو این سبک بودن مثل:
    God of War Collection, Killzone Merecenary, Dead or Alive, Uncharted Golden Abyss, Tearaway, Little Big Planet, Sly Cooper, Persona 4 Golden, FIFA 15, Hotline Miami 2, Assassin's Creed Liberation, Dragon's Crown, NFS Most Wanted و...
    تو این لیست یه سری بازیهام انحصاری نیستن و من به این دلیل نوشتم که تو ویتا یه حال و هوای دیگه داشتن.
    نکته آخر اینکه در حال حاضر بازیهای ویتا تقریبا به سختی گیر میاد و باید حتما براش تحقیق کرد. ضمنا در حال حاضر ویتای هک شده هم وجود داره و قطعا یه مزیت حساب میشه.
    موفق باشید.

14. LEADER_HEAD

کاربر سایت

سلام دوستان...من الان henkaku رو روی ویتا دارم میخوام از آدرنالین استفاده کنم دقیقا باید چی کار کنم ؟؟؟؟؟
    باید taihenklaku نصب کنم؟؟
    چون ظاهرا روش جدیدی اومده بدون نیاز به بیس گیم

15. ahmad766667

کاربر سایت

خبر خوش هکر theflow فرﺩا اون سورپرايزی رو که گفته بوﺩ افشا ميکنه و احتمالا بعد از مدتى منتشرش ميكنه
    بعضيا گفتن احتمالا iso لودر ويتا هست كه بازيهاى دامپ شده كارتريج رو شبيه سازى و با فرمت iso رو اجرا ميكنه...دقيقا يه چيزى شبيه آدرنالين با رابط كاربرى xmb

#6630 ahmad766667, ‏Sep 6, 2017
    آخرین ویرایش: ‏Sep 6, 2017