هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

ahmad766667

کاربر سایت
Jan 27, 2015
275
دوست من چطوری از این استفاده کنم حالا؟
سلام....ببخشيد دير جواب ميدم.......اول noled.skprx رو تو پوشه (ux0:/tai)كپي كنيد
حالا تو همين پوشه tai يه فايل تكست به نام config.txt هست.....با تكست اديتور اين فايل رو باز كنيد.....حالا زير *KERNEL اينو اضافه كنيد ux0:tai/noled.skprx و سيو رو بزنيد
ويتا رو يه بار ريستارت كنيد...تمام

Elyas sun

کاربر سایت
Feb 23, 2012
686
نام
حمید رضا
سلام بر اساتید بزرگوار
یه سوال داشتم.آقا من ویتام هکیه و با ps4 ریموت میزدم چند وقت پیش اومدم اکانتی که ps4م داشتم و باش ریموت میزدم پاک کردم از رو ps4م چون بن شده بود
حالا ویتام با هیچکدوم از اکانتهایی که رو ps4م دارم کانکت نمیشه واسه ریموت زدن.ارور میده
شدیدا لازم دارم.ممنون میشم اگه کمکم کنید بعنوا دسته دوم ازش استفاده میکردم لامصبو

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
سلام بر اساتید بزرگوار
یه سوال داشتم.آقا من ویتام هکیه و با ps4 ریموت میزدم چند وقت پیش اومدم اکانتی که ps4م داشتم و باش ریموت میزدم پاک کردم از رو ps4م چون بن شده بود
حالا ویتام با هیچکدوم از اکانتهایی که رو ps4م دارم کانکت نمیشه واسه ریموت زدن.ارور میده
شدیدا لازم دارم.ممنون میشم اگه کمکم کنید بعنوا دسته دوم ازش استفاده میکردم لامصبو
سلام
تا جایی که من میدونم باید اکانتی که روی ویتا فعاله و روی ps4 هر دو یکی باشن تا بشه ریموت بازی کرد به علاوه یه موقعی هم یادم بود که بعد اینکه ps4 رو آپدیت کردم دیگه با ویتا نمیشد چون فریمورش قدیمی بود. نهایتا اگر بازم نشد حتما ریموت خود ویتا و ps4 رو یه بار ریستارت کنین و سعی کنین ویتا رو مستقیم به ps4 وصل کنین.
موفق باشید.

A-Rajabi

کاربر سایت
May 26, 2014
136
سلام. من یه بار دیگه هم اینجا پرسیدم ولی به نتیجه نرسیدم. آقایون الان با توجه به اینکه من ps4 دارم و شرایط نه چندان خوبه پشتیبانی سونی از psvita ، الان ارزش خرید داره ؟؟؟؟؟؟ مخصوصا مخصوصا سر بازی هاش میگم ، چون من بازی های psvita رو نمیشناسم الان 20 تا بازی خوب براش هست ؟؟ بازی خوب منظورم بازی بزرگ نیست ولی بازی جذابی که منو بتونه جذب کنه به صورتی که مثلا بر فرض بگم کال اف ps4 رو وللش برم با psvita بازی کنم. اگر هست چند تا اسم بدید من برم ببینم سبکشون چه طوریه.

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
سلام. من یه بار دیگه هم اینجا پرسیدم ولی به نتیجه نرسیدم. آقایون الان با توجه به اینکه من ps4 دارم و شرایط نه چندان خوبه پشتیبانی سونی از psvita ، الان ارزش خرید داره ؟؟؟؟؟؟ مخصوصا مخصوصا سر بازی هاش میگم ، چون من بازی های psvita رو نمیشناسم الان 20 تا بازی خوب براش هست ؟؟ بازی خوب منظورم بازی بزرگ نیست ولی بازی جذابی که منو بتونه جذب کنه به صورتی که مثلا بر فرض بگم کال اف ps4 رو وللش برم با psvita بازی کنم. اگر هست چند تا اسم بدید من برم ببینم سبکشون چه طوریه.
سلام
این سوال بارها توسط خود من و دوستان پاسخ داده شده اما مجددا پاسخ میدم به خاطر اینکه در حال حاضر سوال خیلی از دوستان هست.
اول اینو بگم شما نباید انتظار داشتی باشی نظر بقیه شما رو توجیه کنه که یه کنسول رو بخری یا نه. بهترین روش برای انتخاب یک کنسول اینه که شما بری اول نیازها و سلایقتو تو بررسی کنی و بعد تصمیم بگیری، شما میخوای ببینی ویتا به دردت میخوره یا نه اول باید تو اینترنت نقدهای خودش و بازیهاش رو ببینی و بخونی اون موقع میفهمی که بازیهاش برات جذاب هست یا نه.
دوم بگم که ویتا یه کنسول دستی هست و اصلا ربطی به این نداره که شما کنسول خانگی داری یا نه. اگر منظورت اینه که ویتا بخری و باهاش بجای ps4 بازی کنی، باید بگم که خیر اشتباهه و خریدش درست نیست. کنسول دستی هدفش سرگرم کردن شما در محیط بیرون و شرایطی دور از خانه است.
سوم ویتا کنسول نسل پیشه و قطعا دیگه براش بازی خاصی نخواهد آمد و به نظرم در حال حاضر سوییچ گزینه بهتریه.
چهارم بازیهای ویتا بسیار متنوع هست و تو سبکهای مختلف بازیهای خوبی داره اما در مجموع در سبک RPG و JRPG بازی بیشتری داره. اما من به شخصه به بازیهای Adventure و اکشن بیشتر علاقه دارم رو این حساب بازیهایی که تهیه میکردم تو این سبک بودن مثل:
God of War Collection, Killzone Merecenary, Dead or Alive, Uncharted Golden Abyss, Tearaway, Little Big Planet, Sly Cooper, Persona 4 Golden, FIFA 15, Hotline Miami 2, Assassin's Creed Liberation, Dragon's Crown, NFS Most Wanted و...
تو این لیست یه سری بازیهام انحصاری نیستن و من به این دلیل نوشتم که تو ویتا یه حال و هوای دیگه داشتن.
نکته آخر اینکه در حال حاضر بازیهای ویتا تقریبا به سختی گیر میاد و باید حتما براش تحقیق کرد. ضمنا در حال حاضر ویتای هک شده هم وجود داره و قطعا یه مزیت حساب میشه.
موفق باشید.

• Like
Reactions: se.phi.roth

ahmad766667

کاربر سایت
Jan 27, 2015
275
خبر خوش هکر theflow فرﺩا اون سورپرايزی رو که گفته بوﺩ افشا ميکنه و احتمالا بعد از مدتى منتشرش ميكنه
بعضيا گفتن احتمالا iso لودر ويتا هست كه بازيهاى دامپ شده كارتريج رو شبيه سازى و با فرمت iso رو اجرا ميكنه...دقيقا يه چيزى شبيه آدرنالين با رابط كاربرى xmb

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: se.phi.roth

ahmad766667

کاربر سایت
Jan 27, 2015
275
سلام دوستان...من الان henkaku رو روی ویتا دارم میخوام از آدرنالین استفاده کنم دقیقا باید چی کار کنم ؟؟؟؟؟
باید taihenklaku نصب کنم؟؟
چون ظاهرا روش جدیدی اومده بدون نیاز به بیس گیم
سلام
اول باید taihenkakuنصب شه
بعد enso رو نصب کنید تا هک دایمی شه از این لینکHENkaku ◯
بعد آدرنالین نسخه جدیدش بصورت vpk اومده و راحت نصب میشه ...لینک دانلود:
Releases · TheOfficialFloW/Adrenaline · GitHub

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
سلام دوستان...من الان henkaku رو روی ویتا دارم میخوام از آدرنالین استفاده کنم دقیقا باید چی کار کنم ؟؟؟؟؟
باید taihenklaku نصب کنم؟؟
چون ظاهرا روش جدیدی اومده بدون نیاز به بیس گیم
سلام
بسیار ساده هست، کافیه از این لینک فایل vpk مربوطه رو دانلود کنید و آدرنالین رو اجرا کنین، به صورت خودکار فایلهای مورد نیاز دانلود میشه و راحت میتونین بازی کنید، در نهایت تو راهنما گفته که یه خط به config.txt اضافه کنین که اونم اضافه کنید:
دانلود آدرنالین
راهنمای نصب
موفق باشید.

ahmad766667

کاربر سایت
Jan 27, 2015
275
بالاخره theflow سورپرايزش رو اعلام كرد
سورپرايز theflow در حقيقت يک پلاگين به نام NoNpDrm هست و به كاربر اين اجازه رو ميده كه هر نوع بازى رسمى رو بدون نياز به دامپ كردن به اشتراک بزاره(يعنى كاربرا ميتونن بازيهاى ديجيتالى و كارتريج رسمى خودشون رو كپى و به اشتراک بزارن)؛ در حقيقت اين پلاگين قفل DRM بازيها رو غير فعال ميكنه
اين ابزار رو در حقيقت ميشه vitamin 3 ناميد اما نيمشه اون رو يک دامپر ناميد
با استفاده از اين ابزار به عنوان مثال ميشه هر بازى رو از رو كارتريج يا اكانت كپى كرد و روى هر دستگاهى كه هنكاكو نصبه ؛ نصبش كرد
در حقيقت اين پلاگين لايسنس هر بازى رو بصورت جعلى توليد ميكنه و بازى بدون نياز به دامپ شدن اجرا ميشه.....يعنى ميشه بازيهايى رو كه نميشد با دامپرهاى ويتامين و ماى دامپ كرد ؛به راحتى نصب و اجرا كرد
يعنى افرادى كه كارتريج بازى رو دارن با اين پلاگين لايسنس بازى رو توليد ميكنن و بازى رو به همراه لايسنس اون در اختيار ما قرار ميدن تا ما بازى رو نصب و اجرا كنيم
برخلاف دامپر هاى قبلى مانند ويتامين ؛ اين بار بازيها بصورت سالم و دست نخورده باقى مى مانند و اين به اين معناست كه نحوه راه اندازى و اجراى بازى بصورت كاملا رسمى هست
بطور مثال ميشه پچ ها و آپديت هاى بازيها رو بى دردسر از طريق LiveArea به راحتى انجام داد
(به احتمال زياد تروفى ها رو هم ميشه با سرور psn همگام سازى كرد)
با اين پلاگين نميشه بازيهاى بالاتر از فريمور 3.60 رو اجرا كرد
به گفته theflow اين پلاگين تو همين ماه عرضه ميشه

آخرین ویرایش:

ahmad766667

کاربر سایت
Jan 27, 2015
275
بالاخره ويتامين 3 يا همون nonpdrm منتشر شد Releases · TheOfficialFloW/NoNpDrm · GitHub
نحوه استفاده:
ابتدا پلاگين مورد نظر يعنى nonpdrm.skprx رو تو اين مسير كپى كنيد ux0:tai
حالا دوباره تو همون پوشه ux0:tai يه فايل به نام config.txt هست
اين فايل رو با تكست اديتور باز كنيد و زير *KERNEL اين رو بنويسيد ux0:tai/nonpdrm.skprx
حالا سيو رو بزنيد و ويتا رو ريبوت كنيد
حالا هر بازى كه به صورت رسمي از استور خريديد رو ميشه لايسنس جعليش رو توليد كرد و بازي رو به همراه لايسنس تو اينترنت به اشتراک گذاشت...همچنين ميشه بازيها رو بي دردسر از طريق خود كنسول و به صورت رسمي آپديت كرد...همينطور ميشه بازيهاي trial رو به نسخه full تبديل كرد...بازيهاي ps plus هم توسط اين ابزار نامحدود ميشن
لايسنس ها تو اين مسير تشكيل ميشن
ux0:nonpdrm/license/app/TITLE_ID/6488b73b912a753a492e2714e9b38bc7.rif
حالا كسايي كه ميخوان بازيهاي به اشتراک گذاري شده رو رو كنسولشون نصب كنن اول بايد بازي رو تو اين مسير ux0:app كپي كنيد
و همينطور لايسنس بازي رو هم تو اين مسير كپي كنيد
ux0:license/app/TITLE_ID/6488b73b912a753a492e2714e9b38bc7.rif

اين پلاگين بدرد كسايي ميخوره كه بازي خريداري شده به صورت ديجيتالي يا كارتريج دارن ميخوره تا بازيهاشون رو با ديگران به اشتراك بزارن
تا يكى دو روز ديگه بازيهايي كه توسط اين ابزار لايسنس شون توليد شده ؛ تو سايتهاي دانلود بازى قرار ميگيرن
يادآور ميشم بازيهايي كه با دامپر هاي ويتامين و ماي اجرا نميشدن حالا با وجود اين ابزار اجرا ميشن

یه مطلب ﺩيگه رو هم بگم.....شما همين الان هم ميتونيد بازيهايي كه توسط ويتامين و ماى دامپ نشدن رو با اين ابزار نصب كنيد
به اين صورت:
اول اينكه پلاگين nonpdrm رو روي كنسول فعال ميكنيد
دوم لينک psn بازى مورد نظر رو پيدا ميكنيد كه كار راحتيه
سوم بازي رو با pc دانلود ميكنيد.....فرمت بازى pkg هست
حالا فايلpkg رو با كمک qcma و ابزار packge installer روى كنسول نصب ميكنيد....آموزشش تو نت هست
حالا به راحتي ميتونيد بازي رو اجرا كنيد يا بزنيد بازي آپديت شه

Last edited by a moderator:

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
یه مطلب ﺩيگه رو هم بگم.....شما همين الان هم ميتونيد بازيهايي كه توسط ويتامين و ماى دامپ نشدن رو با اين ابزار نصب كنيد
به اين صورت:
اول اينكه پلاگين nonpdrm رو روي كنسول فعال ميكنيد
دوم لينک psn بازى مورد نظر رو پيدا ميكنيد كه كار راحتيه
سوم بازي رو با pc دانلود ميكنيد.....فرمت بازى pkg هست
حالا فايلpkg رو با كمک qcma و ابزار packge installer روى كنسول نصب ميكنيد....آموزشش تو نت هست
حالا به راحتي ميتونيد بازي رو اجرا كنيد يا بزنيد بازي آپديت شه
سلام
اگه درست متوجه شده باشم با این روش دیگه نیازی نیست بازی رو کسی آپلود کنه، فقط کافیه لینک pkgش رو از سرورهای سونی بگیریم درسته؟

ahmad766667

کاربر سایت
Jan 27, 2015
275
سلام
اگه درست متوجه شده باشم با این روش دیگه نیازی نیست بازی رو کسی آپلود کنه، فقط کافیه لینک pkgش رو از سرورهای سونی بگیریم درسته؟
سلام
راستش من خوﺩم هنوز تست نکرﺩم
....قاعدتا بايد با اين روش اجرا شن
یه ویديو تو يوتيوب منتشر شده كه نشون ميده طرف اول پلاگين رو روى كنسول فعال ميكنه ....بعدش فايلpkg بازى موتوراستورم رو از طريق پكيج اينستالر روى كنسول نصب ميكنه
بعد هم ميزنه بازى آپديت ميشه و در نهايت بازى رو بى دردسر اجرا ميكنه
تو يه انجمن خارجى هم يه نفر تايپک زده بود كه اينكار شدنيه
ولى اول بايد pkg رو اكستركت كرد و لايسنس رو جاگذاري كنيم و بعد دوباره بازي رو به pkg تبديل كنيم و روي كنسول نصب كنيم

لينک ويديو:

آخرین ویرایش:

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
سلام
راستش من خوﺩم هنوز تست نکرﺩم
....قاعدتا بايد با اين روش اجرا شن
یه ویديو تو يوتيوب منتشر شده كه نشون ميده طرف اول پلاگين رو روى كنسول فعال ميكنه ....بعدش فايلpkg بازى موتوراستورم رو از طريق پكيج اينستالر روى كنسول نصب ميكنه
بعد هم ميزنه بازى آپديت ميشه و در نهايت بازى رو بى دردسر اجرا ميكنه
تو يه انجمن خارجى هم يه نفر تايپک زده بود كه اينكار شدنيه
ولى اول بايد pkg رو اكستركت كرد و لايسنس رو جاگذاري كنيم و بعد دوباره بازي رو به pkg تبديل كنيم و روي كنسول نصب كنيم

لينک ويديو:
پس باید لایسنس رو حتما یه بار داشته باشی تا بتونی اجرا کنی، حالا یه نفر میخره بازی رو و بین بقیه به اشتراک میزاره.
تا جایی که یادمه ps3 اینطور نبود و فقط کافی بود فایل pkg رو داشته باشی و راحت خودش لایسنس رو واست میساخت انگار که بازی رو خریده بودی.
در خر صورت این روش خیلی بهتری نسبت به روشهای قبلیه امیدوارم بازیهاش مجددا با این روش ساخته و به اشتراک گذاشته بشه.
ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر