هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

ahmad766667

کاربر سایت
Jan 27, 2015
275
چه خوب فقط يك سوال الان كنسول من هك شده و هنكاكو و چندتا امولاتور و بازى نصبه، بخوام از اين روش هك دائم كنم مشكلى براى بازيها و برنامه هاى ديگه بوجود نمياد؟
خير...با خيال راحت نصب كنيد

بنظر من همون افلاین باشیم بهتره دوستان
برنامه خالی از باگ نیست ....
اگر منظورتون برنامه enso هست من استفاده كردم...هيچ باگى نداشت

Last edited by a moderator:

EBLLIS

کاربر سایت
Dec 12, 2011
263
نام
Pej-MAN
ج
اگر منظورتون برنامه enso هست من استفاده كردم...هيچ باگى نداشت
اینا توضیحات تکمیلی هک دائم enso
  • HENkaku Ensō ONLY works on PSVita firmware 3.60. It doesn’t work with firmware 3.61 or higher; if you have an older firmware, update to firmware 3.60 via various different methods.
  • It will not let you play games meant for a higher firmware either!
  • You also won’t be able to play dumped games for higher firmware versions so forget about that.
  • PSN spoofing won’t be affected by HENkaku Ensō.
  • Unless someone creates something else, you won’t be able to run any other OS (like Android – which probably will never be ported to Vita as it’s not worthit) or a higher version of OFW on your PSVita with HENkaku Ensō installed.
  • HENkaku Ensō will probably not be bug-free from the get go so wait some time if you’re really scared about losing even a bit of data
  • HENkaku Ensō won’t give your PSVita superpowers!

ahmad766667

کاربر سایت
Jan 27, 2015
275
متاسفانه مثل اينكه سونى جلوى activation كردن سيستم ويتا 3.60 رو گرفته
يعنى كسانى كه يك بار ويتاشون رو فرمت كنن ديگه نمى تونن بازيهاى psp و ps1 رو اجرا كنن
يعنى در اصل ديگه نرم افزار آدرنالين قابل اجرا نيست
ولى نگران نباشيد .....خودتون به صورت دستي از فايل activation ويتا backup بگيريد كه هر وقت ويتاتون فرمت شد بدون نگراني ويتا رو active كنيد.
از اين سه تا فايل بكاپ بگيريد
tm0 : / npdrm / act.dat
vd0 : / registry / system.dreg
vd0 : / registry / system.ireg

EBLLIS

کاربر سایت
Dec 12, 2011
263
نام
Pej-MAN
متاسفانه مثل اينكه سونى جلوى activation كردن سيستم ويتا 3.60 رو گرفته
يعنى كسانى كه يك بار ويتاشون رو فرمت كنن ديگه نمى تونن بازيهاى psp و ps1 رو اجرا كنن
يعنى در اصل ديگه نرم افزار آدرنالين قابل اجرا نيست
ولى نگران نباشيد .....خودتون به صورت دستي از فايل activation ويتا backup بگيريد كه هر وقت ويتاتون فرمت شد بدون نگراني ويتا رو active كنيد.
از اين سه تا فايل بكاپ بگيريد
tm0 : / npdrm / act.dat
vd0 : / registry / system.dreg
vd0 : / registry / system.ireg
وای چه شانسی اوردم من!!!!
امروز فایل HENtai رو دست کاری کردم ولی مشکلی نبود تا...
یه نیم ساعت انچارتد زدم وسط بازی تو سیو ارور داد و بازی رو خارج کرد
هرچی ریست و خاموش کردم نشد که هک انلاین یا فلاین رو اجرا کنم ارور میداد
منم کم تجربگی کردم رم و ویتا از سیو مود فرمت کردم از اول فرموور و هک رو نصب کردم باز نشد که رفتم تو هک L رو گرفتم رینستال و اینستال کرد هنکاکو رو و بعد مولکولار رو نصب کرد
جاالیش اینه که ادرنالین ایزی راحت نصب کردم خودش بازی کم حجم گرفتو بقیه کارها...
در کل شانس اوردم

احمد جان منم یعنی بندازم تو هک دائم?باگی مشکلی چیزی نداره?
بعد از اونم با ویتاشل و بقیه برنامه ها مشکلی نداری?میتونی تو حالت یو اس بی وصل کنیم به سیستم و بازی بریزیم?mai dump کار میکنه بی مشکل?
ببخشید زیاد شد سوالام,ولی خب مفیده پاسخش برای تاپیک

راستی داش ...
برای اجرای بازی های ps1 کلا با همون ادرنالین یا بقول معروف املاتور psp اجراشون کنیم,تبدیل به psp و بعد....
یا برنامه جداگونه داره?اخه قبلا گویا مشکل سیو داشتن ...

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: se.phi.roth

ahmad766667

کاربر سایت
Jan 27, 2015
275
احمد جان منم یعنی بندازم تو هک دائم?باگی مشکلی چیزی نداره?
بعد از اونم با ویتاشل و بقیه برنامه ها مشکلی نداری?میتونی تو حالت یو اس بی وصل کنیم به سیستم و بازی بریزیم?mai dump کار میکنه بی مشکل?
ببخشید زیاد شد سوالام,ولی خب مفیده پاسخش برای تاپیک
نه خيالتون راحت...مشكل خاصى نداره...با كابل هم ميشه وصل كامپيوتر شد و بازى نصب كرد
همه برنامه ها هم كار ميكنن....تنها مشكل enso يا همون هک دائم اجرا نشدن برخى از پلاگين ها هست مثل پلاگين noled (پلاگين خاموش كردن چراغ PS)
براى اجراى بازيهاي ps1 دو روش وجود داره
يكي امولاتوري قابل نصب روي ويتاست كه توسط هكرا و برنامه نويسها ساخته شده و فايل هايiso و bin رو اجرا ميكنه...اين شبيه ساز جدا از آدرنالين هست
دومي امولاتور رسمي خود سوني هست كه بصورت پيشفرض روي ويتا نصب هست.... آدرنالين از اين امولاتور پيشفرض سوءاستفاده ميكنه و هر بازى رو اجرا ميكنه....
براي اجراي بازيهاي ps1 تو آدرنالين فقط كافيه فرمت بازي مورد نظر رو تبديل بهpbp كنيد و به اين مسير تو رم انتقال بديد
ux0 : pspemu/psp/game
هيچ مشكل سيوي وجود نداره

ahmad766667

کاربر سایت
Jan 27, 2015
275
واسه انلاین گویا نمیشه enso?!
الان با هنکاکو اسپوف کنم رو ۳.۶۵ واسه انلاین مشکلی پیش نمیاد?!
كلا دسترسى به استور چند وقتى ميشه كه از كار افتاده .....بايد صبر كنىد تا روش جديد منتشر بشه.......من خودم علاقه اى به آنلاين بازي كردن ندارم ..... اون موقع ها كه دسترسي به استور وجود داشت شايد ميشد آنلاين زد ولى من دنبالش نبودم و تست نكردم

ahmad766667

کاربر سایت
Jan 27, 2015
275
داش من اخه قبل اینکه ویتا رو فرمت کنم یه هفته پیش وصل شدم به استور و بازی کم حجم داتلود کردم برای ادرنالین!!!!
والا من اين چند وقته زياد تو بحر استور و آنلاين نبودم ...... سوني اكتيوسيستم رو از كار انداخته....يعني احتمالا ديگه دسترسي به استور وجود نداره.......ولي براي اينكه مطمئن بشيد وارد برنامهenso بشيد و هک رو unistall كنيد و دوباره با برنامه ايميل هك رو فعال كنيد ...بعد هم اسپوف رو فعال كنيد...وارد استور شيد ببينيد كار ميكنه يا نه

hamedm1

کاربر سایت
Oct 17, 2013
541
نام
hamed
راستی داش ...
برای اجرای بازی های ps1 کلا با همون ادرنالین یا بقول معروف املاتور psp اجراشون کنیم,تبدیل به psp و بعد....
یا برنامه جداگونه داره?اخه قبلا گویا مشکل سیو داشتن ...

سرچ کن psx eboot.pbp games دیگه نمی خواد تبدیلم بکنی راحت کپی می کنی با ادرنالین اجرا می کنی از شبیه سازی که برای ویتا اومده بهتره فقط حتما فایل ها eboot.pbp باید باشه برای اینکه اسماشون یکیه باید فولدری بازی هارو بریزی

EBLLIS

کاربر سایت
Dec 12, 2011
263
نام
Pej-MAN
سرچ کن psx eboot.pbp games دیگه نمی خواد تبدیلم بکنی راحت کپی می کنی با ادرنالین اجرا می کنی از شبیه سازی که برای ویتا اومده بهتره فقط حتما فایل ها eboot.pbp باید باشه برای اینکه اسماشون یکیه باید فولدری بازی هارو بریزی

دمت گرم داش مرسی
اره همون روز راش انداختم اره با ادرنالین خیلی بهتره...

ahmad766667

کاربر سایت
Jan 27, 2015
275
گسترش دهنده آدرنالين يعنيtheflow گفته كه در ماه سمپتامبر يک نسخه از آدرنالين منتشر ميكنه كه بصورت يک فايل vpk قابل نصب هست و نيازى به اكتيو بودن سيستم ويتا نداره
باتوجه به حرفهاى قبلى theflow كه قبلا گفته بود در ماه سپتامبر يک چيز بزرگ براى ويتا منتشر ميكنه ...احتمال داره اين انتشار بزرگ كه گفته بود همين نسخه vpk آدرنالين باشه

ahmad766667

کاربر سایت
Jan 27, 2015
275
سلام خبری میبنی برای هک psvita امده میخواستم بدونم درست هست یا نه؟8->

و اگر امده برنامش رو سراغ دارید؟اگر هست خواهشا بگید
سلام...هيچ هک جديدى براى فريمورهاى بالاتر از3.60 نيومده ...لينک خبر رو قرار بديد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر