هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

residen

کاربر سایت
Apr 28, 2014
467
سلام. من الان تو سرم افتاده که psvita بخرم. کنسول ps4 هم دارم. میخواستم از کسایی که دارند یه توضیحی بدند الان بعد از گذشت 5 سال آیا اصلا کار خوبیه بخرم ؟؟ اوضاع بازی هاش چه طوریه ؟؟؟ نمیدونم چی بپرسم خودتون اگر میشه شرایطش رو بگید بعد بگید خوبه بخرم یا نه ؟؟؟؟ یا اصلا صبر کنم شاید یه کنسول برای مقابله با نینتندو سوییچ داد.
اطلاعاتم در مورد psvita کمه.

سلام ، در کل کنسول خوبی به لحاظ زیبایی و کارایی هست ولی متاسفانه آن چنان که باید در این یکی دو سال آخر ازش حمایت نرم افزاری خوبی نشد ! اما اگر PS4 دارین خرید PSViTa میتونه انتخاب بهتری باشه چون میشه ازش استفاده های بهتر و گسترده تری کرد .
بعد از گذشت 5 سال هنوزم آخرین مدل کنسول همراه سونی به حساب میاد و این یعنی برای نسل فعلی کنسول ها نیازی به ساخت کنسول جدید نبوده .
بازی هاشم که بستگی به سبک مورد نظر شما داره ، در این چند سال اخیر بیشتر بازی هاش اصولا ژاپنی پسند بوده .
من چند سال میشه دارمش و تو این مدت به این نتیجه رسیدم که اگر بر خلاف من حال بازی داشته باشی کنسول همراه خوبیه .
بازی هاش به صورت کارتی ( فیزیکی ) و دیجیتالی ( PSN ) و کپی ( هـ ـک ) اجرا میشه و به همین ترتیب قیمت ها کاهش پیدا میکنن !
هر چیزی ممکنه اتفاق بیفته ، شاید کنسول جدیدی بسازه ولی فعلا خبری نیست .
موفق باشید :)

A-Rajabi

کاربر سایت
May 26, 2014
136
اطلاعاتم کمه در مورد ps vita
سلام ، در کل کنسول خوبی به لحاظ زیبایی و کارایی هست ولی متاسفانه آن چنان که باید در این یکی دو سال آخر ازش حمایت نرم افزاری خوبی نشد ! اما اگر PS4 دارین خرید PSViTa میتونه انتخاب بهتری باشه چون میشه ازش استفاده های بهتر و گسترده تری کرد .
بعد از گذشت 5 سال هنوزم آخرین مدل کنسول همراه سونی به حساب میاد و این یعنی برای نسل فعلی کنسول ها نیازی به ساخت کنسول جدید نبوده .
بازی هاشم که بستگی به سبک مورد نظر شما داره ، در این چند سال اخیر بیشتر بازی هاش اصولا ژاپنی پسند بوده .
من چند سال میشه دارمش و تو این مدت به این نتیجه رسیدم که اگر بر خلاف من حال بازی داشته باشی کنسول همراه خوبیه .
بازی هاش به صورت کارتی ( فیزیکی ) و دیجیتالی ( PSN ) و کپی ( هـ ـک ) اجرا میشه و به همین ترتیب قیمت ها کاهش پیدا میکنن !
هر چیزی ممکنه اتفاق بیفته ، شاید کنسول جدیدی بسازه ولی فعلا خبری نیست .
موفق باشید :)
بازی های خوب چی داره ؟ میشه اسم یه سری هاش رو بگی برم ببینم چیه ؟ قیمت و سبک بازی و از این حرفا. چه بازی indie چه بازی aaa در سطح کنسول دستی.
راستی اینی که میگن هک شده داستانش چیه ؟ واقعا هک شده یا اکانتای شیرینگ و این چیزا.
بازی های فیزیکی ش دسته دومم هست الان چون در این حد میدونم بازی هاش کمه تو ایران. کلا سایتی یا کانالی چیزی میشناسی بفروشه.
دمت گرم

• Like
Reactions: se.phi.roth

residen

کاربر سایت
Apr 28, 2014
467
بازی های خوب چی داره ؟ میشه اسم یه سری هاش رو بگی برم ببینم چیه ؟ قیمت و سبک بازی و از این حرفا. چه بازی indie چه بازی aaa در سطح کنسول دستی.
راستی اینی که میگن هک شده داستانش چیه ؟ واقعا هک شده یا اکانتای شیرینگ و این چیزا.
بازی های فیزیکی ش دسته دومم هست الان چون در این حد میدونم بازی هاش کمه تو ایران. کلا سایتی یا کانالی چیزی میشناسی بفروشه.
دمت گرم
خیلی بازی داره که بعضی از اونا بازیای مطرح و انحصاری هستن مثل : Uncharted: Golden Abyss - Killzone: Mercenary - Silent Hill: Book of Memories
و خیلی بازی های دیگه ... .
هـ ـک شده و میشه بازی هاش رو دانلود و نصب کرد که اطلاعات من در این مورد کمه ، اما فعلا فقط ورژن 3.60 این قابلیت رو داره !
بازی های فیزیکی دست دومش گیر میاد ، اگر خواستید بخرید بهم پیغام خصوصی بدید .
خواهش میکنم :)

• Like

A-Rajabi

کاربر سایت
May 26, 2014
136
خیلی بازی داره که بعضی از اونا بازیای مطرح و انحصاری هستن مثل : Uncharted: Golden Abyss - Killzone: Mercenary - Silent Hill: Book of Memories
و خیلی بازی های دیگه ... .
هـ ـک شده و میشه بازی هاش رو دانلود و نصب کرد که اطلاعات من در این مورد کمه ، اما فعلا فقط ورژن 3.60 این قابلیت رو داره !
بازی های فیزیکی دست دومش گیر میاد ، اگر خواستید بخرید بهم پیغام خصوصی بدید .
خواهش میکنم :)
تو یکی دو سال اخیر بازی خوب براش نیومده ؟؟

• Like

residen

کاربر سایت
Apr 28, 2014
467
تو یکی دو سال اخیر بازی خوب براش نیومده ؟؟
خوب از نظر من توی سبک رزیدنت اویلـه ولی ممکنه شما سبک مورد علاقه تون با بازی های جدید ویتا سازگار باشه و از داستان و گیم پلی اونا راضی بشین .
این بازی یکی دو سال قبل عرضه شد : Resident Evil: Revelations 2

• Like

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
سلام. من الان تو سرم افتاده که psvita بخرم. کنسول ps4 هم دارم. میخواستم از کسایی که دارند یه توضیحی بدند الان بعد از گذشت 5 سال آیا اصلا کار خوبیه بخرم ؟؟ اوضاع بازی هاش چه طوریه ؟؟؟ نمیدونم چی بپرسم خودتون اگر میشه شرایطش رو بگید بعد بگید خوبه بخرم یا نه ؟؟؟؟ یا اصلا صبر کنم شاید یه کنسول برای مقابله با نینتندو سوییچ داد.
اطلاعاتم در مورد psvita کمه.
سلام
نظرات دوستان کامل و جامع بود اما به نظرم اگر میتونی کپی خورش رو بگیری میارزه در غیر اینصورت ارزش نداره چون بازیهاش خیلی سخت گیر میاد. البته الان نمیدونم که شما نو بخری فریم ورش زیر ۳.۶۰ هست یا نه ولی به نظرم بگردی پیدا میکنی.
یه رم ۳۲ هم نیازها رو تقریبا برطرف میکنه.
موفق باشید.

• Like

A-Rajabi

کاربر سایت
May 26, 2014
136
سلام
نظرات دوستان کامل و جامع بود اما به نظرم اگر میتونی کپی خورش رو بگیری میارزه در غیر اینصورت ارزش نداره چون بازیهاش خیلی سخت گیر میاد. البته الان نمیدونم که شما نو بخری فریم ورش زیر ۳.۶۰ هست یا نه ولی به نظرم بگردی پیدا میکنی.
یه رم ۳۲ هم نیازها رو تقریبا برطرف میکنه.
موفق باشید.
ولی من هنوز یکم سر اینکه این یکی دوساله ی اخیر سونی خیلی کم ازش پشتیبانی میکنه میترسم. نمیدونم بگیرم یا اینکه متنظر وایسم که کنسول جدید دستی آیا معرفی بکنه یا نکنه. جریان این کپی خورش چیه چون دوستمون گفت زیاد اطلاع نداره ؟؟؟ واقعا کپی خور شده یا از این اکانتای شیرینگ و از این حرفاست.

خوب از نظر من توی سبک رزیدنت اویلـه ولی ممکنه شما سبک مورد علاقه تون با بازی های جدید ویتا سازگار باشه و از داستان و گیم پلی اونا راضی بشین .
این بازی یکی دو سال قبل عرضه شد : Resident Evil: Revelations 2
ولی جالبه بازی مثل limbo یا inside براش عرضه نشده.

Last edited by a moderator:
  • Like

residen

کاربر سایت
Apr 28, 2014
467
درسته ، متاسفانه سونی سرش با PS4 گرم شده و از ViTa درست و حسابی پشتیبانی نمیکنه ! البته هـ ـک شدنشم باعث شده سونی نتونه زیاد روش سرمایه گذاری کنه .
به هر حال تجربه متفاوتی ـه و تصمیم با شماست .
من خودم زمانی که هـ ـک شده بود میتونستم هـ ـکش کنم ولی از مدل هـ ـکش خوشم نیومد ! شایدم چون بازی هاش رو فیزیکی داشتم باعث شد .
موفق باشی :)

• Like

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
ولی من هنوز یکم سر اینکه این یکی دوساله ی اخیر سونی خیلی کم ازش پشتیبانی میکنه میترسم. نمیدونم بگیرم یا اینکه متنظر وایسم که کنسول جدید دستی آیا معرفی بکنه یا نکنه. جریان این کپی خورش چیه چون دوستمون گفت زیاد اطلاع نداره ؟؟؟ واقعا کپی خور شده یا از این اکانتای شیرینگ و از این حرفاست.
اینکه سونی دیگه ساپورت نمیکنه درسته اما الانشم کلی بازی خوب داره. اینکه سونی کنسول دستی بده خیلی بعیده، خودشونم گفتن که فعلا برنامه ای برای کنسول دستی ندارن. در مورد کپی خور هم بله کپی خور شده و خیلی راحت شما بازی رو از اینترنت دانلود میکنی و به کنسول انتقال میدی نیازی به اکانت هم نیست. پیشنهادم به شما آینه که اگر به کنسول پرتابل علاقه داری و میتونی براش هزینه کنی حتما تهیش کن.

• Like

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن

عزیز limbo که اومده رو ویتا.

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
بلاخره هك شد#:-S . چقدر مشكل بود! انگار از صد روش ميشه رفت ادم گيج ميشه! الان بازى هاى psp رو راحت ميريزم. بازى هاى retro هم نوشته بود سخت نيست و در حد انتقال فايله.
الان psp رو از طريق ادنرالين اجرا ميكنم و خيلى خوب اجرا ميشه. فايل ها رو هم از طريق ftp كه خودمم دقيق نميدونم چيه انتقال ميدم. اونم از طريق مانوكولار ، ويتاشل با اينكه نصب كردم ( توى اموزش نوشته بود نصب كنيد) ولى ارتباط ftp با كنسول رو از طريق همون مانوكولار انجام ميدم.
در بين پروسه بايد يه چند كد دستكارى و انتقال ميدادم كه حال داد. احساس هكر بودن بهم دست ميداد جالب بود:D
فقط كاش بازى هاى خود ويتا هم بشه ريخت. فعلا كه بنظر خبرى نيست

• Like

ahmad766667

کاربر سایت
Jan 27, 2015
275
بلاخره هك شد#:-S . چقدر مشكل بود! انگار از صد روش ميشه رفت ادم گيج ميشه! الان بازى هاى psp رو راحت ميريزم. بازى هاى retro هم نوشته بود سخت نيست و در حد انتقال فايله.
الان psp رو از طريق ادنرالين اجرا ميكنم و خيلى خوب اجرا ميشه. فايل ها رو هم از طريق ftp كه خودمم دقيق نميدونم چيه انتقال ميدم. اونم از طريق مانوكولار ، ويتاشل با اينكه نصب كردم ( توى اموزش نوشته بود نصب كنيد) ولى ارتباط ftp با كنسول رو از طريق همون مانوكولار انجام ميدم.
در بين پروسه بايد يه چند كد دستكارى و انتقال ميدادم كه حال داد. احساس هكر بودن بهم دست ميداد جالب بود:D
فقط كاش بازى هاى خود ويتا هم بشه ريخت. فعلا كه بنظر خبرى نيست
عزیز بازیهای خود ویتا رو هم مفتی میشه ریخت
الان تو سالگرد یکسالگی کپی خور شدن ویتا هستیم
نیازی هم بهftp نیست بازیها رو با کابل میشه راحت انتقال داد و بسیار سریعتر

meysam028

کاربر سایت
Jul 2, 2008
173
نام
meysam
عزیز بازیهای خود ویتا رو هم مفتی میشه ریخت
الان تو سالگرد یکسالگی کپی خور شدن ویتا هستیم
نیازی هم بهftp نیست بازیها رو با کابل میشه راحت انتقال داد و بسیار سریعتر
میشه توضیح بدید چطوری با کابل باید بازی هارو انتقال بدیم?

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر