هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

bitobato

کاربر سایت
May 27, 2009
4
یه سوال داشتم سونی قرار هستش یه SDK برای ویتا بزاره که بتونیم بازیهای اندروید را اجرا کنیم من تمام سایتهای خارجی را گشتم و تایید کردند میخواستم ببینم واقعا درست هستش یعنی میتونیم به عنوان یه تبلت ازش استفاده کرد

[h=1]بازی های آندروید به ویتا[/h]
فرد داتون منتشر شده، 15 سپتامبر، 2011
پلی استیشن سوئیت SDK به زودی راه اندازی کرد.

SDK سوئیت پلی استیشن جدید به دلیل بعد از این سال به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا به ویتا-سازگار با بازی اندیشه، سونی اعلام کرده است. سونی Kissei ماتسوموتو به طور خلاصه این سیستم در ارائه بازی توکیو نمایش جزئیات امروز، خواستار توسعه دهندگان بر روی صحنه به بازی تیرانداز جانبی پیمایش، یکی با استفاده از ویتا، دیگر بازی دایالر. به تازگی اعلام کرد سونی پلی استیشن-گواهی قرص نیز سازگار باشد. پلی استیشن عنوان سوئیت در دسترس خواهد بود از طریق فروشگاه پلی استیشن بر روی ویتا با نسخه بتای کیت توسعه تمدن به توسعه دهندگان در ماه نوامبر است.​

منبع Android Apps for Vita? - PS Vita Forum - Win a PS Vita!

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,815
نام
مرتضی
وقتی نمیتونی ترجمه کنی چاقو بیخ گلوت نذاشتن که حتما یه چیزی بنویسی!
خودت فهمیدی چی میگی؟

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
به جای دعوا کردن با ملت بیا به من مشاوره بده :D
بابا دعوا چیه:D
مشاوره تو هم اینه که به نظر من مثل خود من مموری 32 بگیر که هیچ نگرانی نداشته باشی:D

بعد چند تا ویتا ریجن یک ممکنه برسه به ایران ؟!
سوال دیگه چرا رو 3 تا ریجن دیگه از این کارا نکردن ؟!
ویتای ریجن 1 که زیاد میرسه ایران اما مسئله اصلی اینه که خیلی ها مثل شما از این قضیه خبر ندارن و فروشنده ها با انصاف و گرامی ایرانی هم مموری ها رو خیلی راحت بر میدارن و جدا با قیمت کمتر از مموری های 8گیگ تو بازار بهتون میفروشن و کلی هم منت سرتون میزارن و خریدار به خیال اینکه سود کرده خیلی خوشحال از فروشگاه میاد بیرون!

JAvAD14

کاربر سایت
Feb 28, 2011
635
نام
جواد
من به خاطر مشکل مالی رم 4 گیگ خریدم اگه یه موقعی بخوام رم جدید بگیرم تروفلی ها و اکانتوو سیو و ... میتونم انتفال بدم به رم جدید؟؟؟
اکانت رجین چند بسازم برای ویتا چه کشوری؟؟
برای ps3 که اماراته!!

thralll

کاربر سایت
Feb 22, 2012
204
نام
امیر
بابا دعوا چیه:D
مشاوره تو هم اینه که به نظر من مثل خود من مموری 32 بگیر که هیچ نگرانی نداشته باشی:D

ویتای ریجن 1 که زیاد میرسه ایران اما مسئله اصلی اینه که خیلی ها مثل شما از این قضیه خبر ندارن و فروشنده ها با انصاف و گرامی ایرانی هم مموری ها رو خیلی راحت بر میدارن و جدا با قیمت کمتر از مموری های 8گیگ تو بازار بهتون میفروشن و کلی هم منت سرتون میزارن و خریدار به خیال اینکه سود کرده خیلی خوشحال از فروشگاه میاد بیرون!
روی جعبه ویتا محتویاتش رو کامل نوشته.اگه رم همراش باشه مینویسه.خریدار باید حتما چک کنه.

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
روی جعبه ویتا محتویاتش رو کامل نوشته.اگه رم همراش باشه مینویسه.خریدار باید حتما چک کنه.
بله دوست عزیز بنده اطلاع دارم اما خیلی ها به علت عدم آشنایی این چیزا رو چک نمیکنند یا حتی نمیدونند که باید چک کنند.
روی بسته های ریجن 1 از روبه رو که نگاه می کنید، پایین سمت راست جعبه یک عکس طلایی رنگ هست که فکر کنم زده بود 55$ آیتم اضافه که شامل مموری 8گیگ و یک کد فعال سازی برای سیم کارت 3G مختص امریکا و یک بازی مجانی PSN در صورت فعال سازی سیم کارت میشه که واقعا فوق العاده است!

من به خاطر مشکل مالی رم 4 گیگ خریدم اگه یه موقعی بخوام رم جدید بگیرم تروفلی ها و اکانتوو سیو و ... میتونم انتفال بدم به رم جدید؟؟؟
اکانت رجین چند بسازم برای ویتا چه کشوری؟؟
برای ps3 که اماراته!!
تا جایی که من اطلاع دارم هر رم مختص به یک اکانت هست اما فکر می کنم می تونید با رجیستر کردن اکانت خودتون روی اون رم جدید تمامی اطلاعات خودتون رو روی اون انتقال بدید.
اکانت هم با توجه به قیمت ارز و در صورتی که قصد خرید از PSN دارید من به شخصه امریکا رو توصیه می کنم. امارات هم اگه داری می تونی بزاری و مشکلی نیست.

mohamad1331

کاربر سایت
Apr 26, 2008
149
نام
mohamad reza
سلام دوستان من اكانتم us هست،ممكنه يه راهنمايي كنين كه psn card رو هم از كجا ميتونم بخرم هم قيمت بدين هم كه psn card هم بايد هم رجين اكانتم باشه؟
ممنوونم

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
سلام دوستان من اكانتم us هست،ممكنه يه راهنمايي كنين كه psn card رو هم از كجا ميتونم بخرم هم قيمت بدين هم كه psn card هم بايد هم رجين اكانتم باشه؟
ممنوونم
PSN Card رو که باید از شرکت ها یا مغازه هایی که دارن بخری و اینجا نمیشه اسم برد چون تبلیغ میشه اما زیاد هستند و تو خود سایت هم بعضی از بچه ها هستند که جور می کنند. ریجن اکانت با اون پولی هم که دارید میریزید باید یکی باشه.

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
سلام ...
من الان ميخوام به نت وصل بشم ميگه بايد اخرين اپديت نصب بشه. نصب كنم؟ حجمش چقدر هست؟ با خود ويتا بگيرم يا وصل كنم به PS3 يا PC ؟ دستگاهم REGION1 هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر