سوالات و مشکلات PSP

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,819
مزخرفترین چیز دنیا همین کنسول go سونیه اون از کمه مربعش اینم باطریش نهایت تهش 2.30 کار کنه.
من خودم از 1000 داشتم که هر وقت مدل بالاتر اومد فروختم جدیدشو گرفتم تا Go که دیگه نفروختم Street بگیرم ، هنوزم کاملا راضیم ، باهاش هم Master Leage Pes 14 میزنم خیلی هم حال میده ، دقیقا چیزایی که من دوست داشتم برای PSP اتفاق بیفته برای Go افتاد، فقط باتریشو چون نمیشه عوض کرد ( باید دستگاه باز شه ) نکته منفیه داستانه ، ولی خیلی باحالتر از بقیس به نظر من ، قبلیا اندازه نون بربری بود:|

nintendowii

کاربر سایت
Jul 17, 2012
120
نام
احسان
دوستان من تازه psp go خریدم
بهترین برنامه ای که میشه باهاش بازی های ps1 را روی psp بازی کرد و تصویر اندازه صفحه psp بشه چیه؟
بهترین کانورتور چیه؟

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,819
دوستان من تازه psp go خریدم
بهترین برنامه ای که میشه باهاش بازی های ps1 را روی psp بازی کرد و تصویر اندازه صفحه psp بشه چیه؟
بهترین کانورتور چیه؟

شما بهتره که بازی PSX که تبدیل شده بازی PS1 روی PSP ه دانلود کنی توی پوشه game کپی کنی به راحتی اجرا کنی ، به صورت پیش فرض PSP بازیهای PS1 رو اجرا میکنه.

tatlis

کاربر سایت
Mar 8, 2010
36
سلام .بچه ها این سایت allofthegames.mihanblog.com یه سری بازی واسه psp گزاشته gta san andreas و gta 4 و resident evil 4 ما gta سن اندریاس رو دانلود کردیم ولی ارور 80020130 میده کسی اطلاعی داره چجوریه.

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
بچه ها یه سوال. اگه Psp را بعد از هر بار بازی خاموش کنی و بعدش که روشن میکنی و هک میکنی این کار آسیبی به psp نمیرسونه؟ یا بهتره بیشتر تو حالت stand by بمونه؟

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
بچه ها یه سوال. اگه Psp را بعد از هر بار بازی خاموش کنی و بعدش که روشن میکنی و هک میکنی این کار آسیبی به psp نمیرسونه؟ یا بهتره بیشتر تو حالت stand by بمونه؟

بهتره اینکار رو نکنی و همون استندبای بمونه.

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,819
واقعن؟ فاک :| من بر عکس این را به دوستم گفتم. نریمان دلیلش چیه؟ مگه استند بای موندن ضرری براش نداره؟
خوب بستگی داره جانم ، اگه شما هی میخوای به فاصله زمانی کم هی بازی کنی استدبای بهترین حالته ولی اگه نمیخوای واسه یه هفته بازی کنی کلا خاموش کنی بهتره ، مال خود من که همیشه تو استندبای توی خود بازی هم هست ، شب نیم ساعت قبل خواب بازیو بعد برو درسته ;)

FCO

کاربر سایت
May 24, 2010
127
نام
Behzad
سلام دوستان
psp Go N100 ورژن 6.20pro-b5 دارم توشم 7 یا 8 تا بازی داره. ولی وقتی خودم به کامپیوتر متصلش میکنم که بازی بریزم توش، اصلاً پوشه ISO نداره. و بازیهایی هم که روش هست اصلاً تو کامپیوتر پیداشون نمیکنم.
لطفاً راهنمایی کنید چطوری روش بازی بریزم.

• Like
Reactions: che-jaleb

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,819
سلام دوستان
psp Go N100 ورژن 6.20pro-b5 دارم توشم 7 یا 8 تا بازی داره. ولی وقتی خودم به کامپیوتر متصلش میکنم که بازی بریزم توش، اصلاً پوشه ISO نداره. و بازیهایی هم که روش هست اصلاً تو کامپیوتر پیداشون نمیکنم.
لطفاً راهنمایی کنید چطوری روش بازی بریزم.
یعنی درایوش میاد توی PC ولی میری داخلش هیچی نیست؟
خوب شاید هیدن شده فایلاا ، یه عکس بگیر بزار ببینیم چه جوریاس

FCO

کاربر سایت
May 24, 2010
127
نام
Behzad
یعنی درایوش میاد توی PC ولی میری داخلش هیچی نیست؟
خوب شاید هیدن شده فایلاا ، یه عکس بگیر بزار ببینیم چه جوریاس
دادش گلم وصل میکنم اینا رو نشون میده و موقع ایجاد new folder هم اررور میده و نمیذاره

71190118413205976497.jpg

این اررور ایجاد پوشه جدیده

73878027454769582713.jpg

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,819
دادش گلم وصل میکنم اینا رو نشون میده و موقع ایجاد new folder هم اررور میده و نمیذاره

71190118413205976497.jpg

این اررور ایجاد پوشه جدیده

73878027454769582713.jpg
داخلش اسم بازیهایی که داری Search کن ببین نمیاد ، فایلهای هیدن هم Show hidden کردی؟
خوب اگه اطلاعات مهمی توش نداری یه بار فرمت کن با خود دستگاه ببین درست میشه؟؟
تا اونجایی که میدونم این Error واسه بد سکتوره ولی شاید نرم افزاری باشه و با فرمت حل بشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر