Medal of Honor: Warfighter | PS3

TRUE WARRIOR

کاربر سایت
Aug 24, 2009
555
يه چيزي در مورد پايان بازي بگم كه واقعا" خيلي قشنگه و ناراحت كننده بود
خيلي وقت بود همچين پاياني نديده بودم يعني خيلي ناراحت شده بودم خيلي هم خوب كارگرداني شده بود كات سين هاي پاياني

يه چيز ديگه هم اينكه اين CASTLE OF GLASS ايي كه LINKIN PARK اجرا كرد توي VGA يه سري نمايش از بازي هم داشت پشت سرشون نشون داده ميشد ولي يه سريشون رو من هر چي دقت كردم يادم نيمد كه توي WF ديده باشم ! توي مدال 2010 بودن ايا ؟؟؟
دقیقاً!:d
قرار بود اون صحنه ها در warfighter استفاده بشه که ظاهراً پیچونده شده!

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
سلام دوستان می گم نظرتون در مورد مولتیش چیه ؟؟؟؟ جالبه ؟ دی ال سی براش اومده یا نه ؟
به نظر خیلی ها بازیه مضخرفیه و ارزش پول دادن رو نداره!
اما من دارم میگم سلیقه ایه ولی از 99% بازیکن به دل 1% از بازیکنا میچسبه من زیاد ازش بدم نمیومد ولی بازم بعضی وقتا بازیش میکردم
فقط اگه می خوای برای سینگلش بگیری اصلا نگیر که مثل سری بتل فیلد سینگلش مضخرفه
مولتیشم چنگی به دل نمی زنه ولی بازم میگم سلیقه ای هست
من خودم مدال افتخار 2010 رو خیلی دوس داشتم اما این به اون اندازه حال نداد بهم

TRUE WARRIOR

کاربر سایت
Aug 24, 2009
555
سلام دوستان می گم نظرتون در مورد مولتیش چیه ؟؟؟؟ جالبه ؟ دی ال سی براش اومده یا نه ؟

مولتیش در صفحات قبلی به اندازه ی کافی مورد بحث قرار گرفته!:d
یک DLC به نام THE HUNT براش منتشر شده که عملیات شناسایی بن لادن رو روایت می کنه(سینگل پلیر) و تعدادی مپ فوق العاده داغون به مولتی اضافه می کنه.
من که با مولتیش حال کردم.بستگی به این داره که از چه کلاس و سلاح های خاصی استفاده کنی تا این بخش برات جهنم یا لذت بخش بشه!:d(بر خلاف بتل3 که بیشتر مهارت و سرعت لازم داره تا تجهیزات!)

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,664
مولتیش در صفحات قبلی به اندازه ی کافی مورد بحث قرار گرفته!:d
یک DLC به نام THE HUNT براش منتشر شده که عملیات شناسایی بن لادن رو روایت می کنه(سینگل پلیر) و تعدادی مپ فوق العاده داغون به مولتی اضافه می کنه.
من که با مولتیش حال کردم.بستگی به این داره که از چه کلاس و سلاح های خاصی استفاده کنی تا این بخش برات جهنم یا لذت بخش بشه!:d(بر خلاف بتل3 که بیشتر مهارت و سرعت لازم داره تا تجهیزات!)

مولتي ايش با حاله البته براي بعضي ها ولي فعلا" كه بازيكن هاش كم شده !!!

گر چند من سينگل اش رو چند پله بالاتر از بتل ميدونم و جزو سينگل هاي خوب ميدونم !!!

مرحله براي سينگل هم داشت محسن ؟؟؟ بيا توضيح بده ببينيم چجوري بود ؟

TRUE WARRIOR

کاربر سایت
Aug 24, 2009
555
مولتي ايش با حاله البته براي بعضي ها ولي فعلا" كه بازيكن هاش كم شده !!!

گر چند من سينگل اش رو چند پله بالاتر از بتل ميدونم و جزو سينگل هاي خوب ميدونم !!!

مرحله براي سينگل هم داشت محسن ؟؟؟ بيا توضيح بده ببينيم چجوري بود ؟
آره،البته خودم بازیش نکردم اما ظاهراً مخفی کاری است این مرحله ی سینگل.
کلی اضافات اسلحه هم اضافه شده اما در کل ارزش نداره.

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,664
آره،البته خودم بازیش نکردم اما ظاهراً مخفی کاری است این مرحله ی سینگل.
کلی اضافات اسلحه هم اضافه شده اما در کل ارزش نداره.

باو من هيچ جا نشنيدم مرحله سينگل هم داشته باشه كلا" دوتا مپ بود كه يكيش همون منطقه فروش اسلحه توي پاكستان بود دوميش هم مپ خونه بن لادن بود كه رفته بودن اونجا !

mohamadtak2

کاربر سایت
Feb 8, 2013
174
آقا من بالاخره بازی رو گرفتم و سینگل رو که قبلا رو پی سی بازی کرده بودم ولی رو پی اس ۳ هم بد نبود مولتیشم زیاد فاجعه نبود بابا فقط مپاش آشغال بودن :D در کل ناراضی نیستم

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
دوستان تو بازی FPS گیر کردم (باورم نمیشه :d)
یه قسمتی هست که باید با sniper چند نفر رو بکشیم ، دو نفر آخر RPG دارن و هر کاری میکنم هلیکوپتر رو میزنن ، تیر انگار بهشون نمیخوره و جهت باد روی تیر تاثیر میزاره
باید چجوری شلیک کنم که بهشون بخوره؟

mohamadtak2

کاربر سایت
Feb 8, 2013
174
دوستان تو بازی FPS گیر کردم (باورم نمیشه :d)
یه قسمتی هست که باید با sniper چند نفر رو بکشیم ، دو نفر آخر RPG دارن و هر کاری میکنم هلیکوپتر رو میزنن ، تیر انگار بهشون نمیخوره و جهت باد روی تیر تاثیر میزاره
باید چجوری شلیک کنم که بهشون بخوره؟
داداش منم وقتی اینجاش گیر کرده بودم باورم نمی شد :d ببین اولیه رو نمی خواد بزنی دویمه تا بلند می شه بزن بعد این بازی دیگه زیادی باد رو تیر تاثیر می زاره :|

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,664
داداش منم وقتی اینجاش گیر کرده بودم باورم نمی شد :d ببین اولیه رو نمی خواد بزنی دویمه تا بلند می شه بزن بعد این بازی دیگه زیادی باد رو تیر تاثیر می زاره :|

در جواب هر دوتا دستمون بايد بگم كه توي بازي ها اكثرا" فقط نكته جاذبه زمين رو اعمال مي كنن ! باد رو نميشه اعمال كرد چون يه چيز خوفي ميشه :d بايد حتما" يا سيستم تشخيص جهت باد گذاشت داخلش يا بايد موارد تاثير باد رو دور و اطراف دخيل كنند !

اون قسمت فقط تير افت ارتفاع داره ! روي اون برج هم اولي رو مي تونيد همون اول بزنيد اما دومي رو بايد حتما" صبر كنيد تا برسه نوك برج بعد بزنيدش :| اين از عجايب ه كه اگر وسط راه بزنيد نمي ميره :|

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
دوستان همون اولای بازی که با اسنایپر از یه ساختمون میزنیم . اونوقتی که هلیکوپتر میاد بعد روی اون برج ار پی جی میاد هر چی میزنم نمیمیره . نمیدونم تیر بهش نمیخوره یا نمیمیره . هی می بازم . من تا 20 مین هستم . کمک

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,664
دوستان همون اولای بازی که با اسنایپر از یه ساختمون میزنیم . اونوقتی که هلیکوپتر میاد بعد روی اون برج ار پی جی میاد هر چی میزنم نمیمیره . نمیدونم تیر بهش نمیخوره یا نمیمیره . هی می بازم . من تا 20 مین هستم . کمک

الان من اون بالا گل لغت كردم :|
گفتم كه كمي جاذبه موثره ولي براي اخرين نفر كه RPG داره شما بايد حتما" صبر كني تا برسه نوك برج و اماده زدن بشه حين حركت بازي نمي ذاره بكشيش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر