Medal of Honor: Warfighter | PS3

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
ديشب پينگ ام خوب بود داشتم براي اخرين بار ها بازي مي كردم خيلي حال داد :d
ولي توف به اين شانس هر وقت مي اومدم به كيل استريك هاي بالاتر برسم بمب رو بچه ها گذاشته بودن ميتركيد ديگه نميشد بزنم :|:((

Far.Cry

کاربر سایت
Oct 15, 2006
73
دوستان یک سوال خیلی مهم ، من و دوستم این بازیو شریکی از PSN گرفتیم ، من دانلود کردم و بازیم کردم حالا دوستم بازیو دانلود کرده میخواد بره تو بازی پیغام میده که باید بری تو استور و بازیو بخری ، آیا سیستم من باید دی اکتیو بشه یا کاره دیگه ای باید انجام داد؟

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
وقتي كه من مي گم شانس ندارم يعني همين :|
ديشب با كلاس اسنايپر داشتم همه رو له مكردم و براي اولين بار هم رسيدم به سطح 3 كيل استريك و دقيقا" 30-40 امتياز ديگه ميخواستم تا اپاچي حوصله ام سر رفت از بس ايستاده بودم عقب كه نميرم و طمع كردم رفتم جلو اسنايپريته نقشه ديدم شليك كردم هم اون منو زد هم من اونو اما چون اون زودتر زده بود كيل استريك من پريد :(( يعني 4-5 بار فقط بالا پايين پريدم و به خودم فحش دادم:|:((

دور بعدش هم اين رفيقمون infected area شاهده كه چي كار كردم :d كلا" نقشه زير پاهام له شده بود :d 29 تارو كشتم اما خوب تيكه تيكه بود :| به اپاچي نرسيدم :(( اما دقيقا" همه رو يكي يه بار مورد عنايت قرار دادم :d حتي همين رفيقمون رو :d
ولي حيف تيم بوووووووووق بود باختيم :|

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
واقعا" من اسير تمام بچه هاي اينجا هستم ! يعني نوكر همه بچه هاي ايران :|:|:|

الان ما 130 ام جهان هستيم بعد افغانستان 131 امه ! تازه يه پلير هم از ما بيشتر دارن :|:|:|

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
واقعا" من اسير تمام بچه هاي اينجا هستم ! يعني نوكر همه بچه هاي ايران :|:|:|

الان ما 130 ام جهان هستيم بعد افغانستان 131 امه ! تازه يه پلير هم از ما بيشتر دارن :|:|:|

کلا از آنلاینش استقبال شده؟ ایران و نمیگم کلا

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
اره فقط توي MoH هستش

ديگه اعصابم خورد شده ! اينقدر همه جا گفتن بازي بده و هي همه زرت زرت به بازي نمره كم دادن كه همه فكر مي كنن بازي يه چيزيه در حد IGI !!! سينگل اش كه از بتل 3 بهتر بود ! مولتي ايش هم كه مثل كال مي مونه پس چرا همه هي ترولش مي كنن ؟!

يعني اينقدر همه بد گفتن كه منم كه حتي ميخوام PS3 ايم رو بفروشم و اين رو هم ميخوام بفروشم همه فكر مي كنن چون بده ميخوام بفروشمش :|
به جان خودم همين چند روز پيش بود با اين پينگ داغون 250-300 29 تارو زدم :|

الان باز صادق مياد اينجا اعصاب مارو ميريزه بهم :|
بدبختي اينه همه انتظار يه بتل 3 ديگه داشتن :|

TRUE WARRIOR

کاربر سایت
Aug 24, 2009
555
مد HOT SPOT ش خداست!:d
کیل استریک آخری رو گرفتم،موشک هوا به زمین بود،3 نفر در جا رفتن تو هوا!:d(اسم کلاسش یادم نیست.از سمت راست دومی یا از چپ دومین نفر! اصلاً یادم نمیاد کدوم کلاس بودم!)
در مپ شهر سوخته(همون که شبه و ساختمونه داره می سوزه!-اصلاً اسماش تو ذهنم نمی مونه!:|)، یک حرکت به سبک رمبو زدم و رفتم پشت یک عده ی لاشخور صفت و نارنجک انداز به دست! یعنی به فنا دادمشون اساسی!=))
انصافاً اسلحه هاش خیلی عالیه.کشته مرده رنگ عوض کردن اسلحه ها هستم! ملیت پلیرم رو(نه کشور!) به فنلاند تغییر دادم،یارو به صورتش چفیه بسته با دستمال گردن سفید و اسلحه رنگ گورخری! بنده خدایی که هم تیمیم بود،مدام پیام میداد که چقدر باحاله این سربازت!:d
به طرز عجیبی نوب زیاد هست در بازی! خیلی وقتا احساس می کنم طرف مقابل عمداً واکنش نرمال نشون نمیده در بازی ! نمیدونم جریان چیه..

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
بازی خوبه در حد متوسط قرار هم نیست به گستردگی بتل 3 باشه مولتیش طبیعی که اون بتله این مدال:D
اگه حال میده ما ام بگیریم

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
:|..؟
یادم رفت ببینم کدوم کشوره.! از این کشورای عتیقه اروپایی بود؛نروژ ، لهستان از این جور کشورا!:d

اگر دو رنگ بود لهستان بوده اما احتمالا" تو با همون نروژ بازي كردي !

الان يه چند دست بازي كردم صفاااااااااااااا !!!
اصلا" حال داد اساسي !
يه جايي كه اصلا" فكرش رو نمي كردم يه ROCKET ARTILERY زدم حدود 6-7 تا رفتن اون دنيا :d اپاچي هم سريع باز شد :d
با اين پينگ داغون و اينترنت خراب فقط ميتونم اسنايپر بشم كه الحق و الانصاف اسنايپر خوبي هم هستم :d
البته يه سري از اين اسنايپرها هستند با اين بولت اكشن ها مستقيم هدشات مي كنن ادم كفش مي بره :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر