خریدن پلی استیشن 2؟!!

Digital Dreams

کاربر سایت
Aug 4, 2006
129
چرا فرق دارن ان تی اس سی 60 هرتز و پال 50 هرتز
یعنی ان تی اس سی یو سی تصاویر را بهتر نمایش میده تصاویر را در هر ثانیه بیشتر جارو میکنه.

تفاوتی نمی کنه وقتی شما بازی NTSC را در کنسول PAL بگذارید به صورت 60 هرتز اجرا خواهد شد همین طور بلعکس چنانچه بازی PAL رو در کنسولی NTSC/Uc بگذاری بیشتر از 50 هرتز فراتر نخواهد رفت. موفق باشید

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
دوستان قیمت مموری های بالا تر از8 مگ چقدر است؟؟؟:confused: آخه به نظرم 8 مگ کم است و مموری بالاتر میخوام بگیرم لطفا نام و حجم و قیمتش رو بگید شاید هم 5 شنبه برم پلی2 ام رو بگیرم:) در ضمن منتظر یک امضا باشد:biggrin1:

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
دوستان قیمت مموری های بالا تر از8 مگ چقدر است؟؟؟:confused: آخه به نظرم 8 مگ کم است و مموری بالاتر میخوام بگیرم لطفا نام و حجم و قیمتش رو بگید شاید هم 5 شنبه برم پلی2 ام رو بگیرم:) در ضمن منتظر یک امضا باشد:biggrin1:

اگه دنبال مموری اصل هستی که خود سونی اون رو ساخته از این مموری 8 مگی ها بگیر حجمش هم کافیه ولی اگه میخوای حجم های بالاتر رو بگیری مجبوری از مارک های متفرقه استفاده کنی نظر من اینه که اگه یدونه مموری 8 مگی برات کافی نیست برو دو تا بگیر!
در مورد حجم فایل save بازیها مثلا بازی black حجم فایل سیوش 50 کیلو بایته ولی حجم فایل سیو بازی socom 3 مگا بایته!

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
بچه ها تازه فهمیدم سونی قصط ساخت نسخه ی scph79000 داره البته من هر چی باشه از سری 70000 می خرم این خبرم مال مجله بازی نما بود:biggrin1::-"

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
دلایلی منطقی برای خرید ps2

1)در حال حاضر بازار دسته ایکس باکس360 است و پلی3 داره همینطور ضربه میخوره البته شاید هم آینده مال پلی3 باشه پس در حال حاضرسونی به پلی2 پناه اورده و مدل جدید هم میخاد بسازه scph79000 (البته من فقط از سری 70000 به بالا میخرم) :p

2)سازنده ها از خیر پر فروش ترین کنسول جهان که نمیگزرند چون بازی هایشان فروش میکنه;)

3)باضربه هایی که سونی خورده فکر کنم نظرش برای تمام شدن عمر پلی2 عوض شده:laughing:

4)اگر سونی پلی2 رو ول کنه میخاد با فروش 3 میلیونی پلی3 چیکار کنه:confused:ولی پلی2 پر فروش ترین کنسول جهان حدود100 میلیون نسخه فروش رفته داره:cool:

5)نتیجه میگیریم پلی2عمرش تمام نشده و و ممکنه تا چندین سال دیگه هم بازی براش بیاد:love:
که سونی وقتی پلی3 وارد بازار بشه گفت تا اواسط سال2009 بازی برای پلی2 میاد اما مطمئنن الان نظرش عوض شده:):laughing:

آخرین ویرایش:

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
دلایلی منطقی برای خرید ps2

1)در حال حاضر بازار دسته ایکس باکس360 است و پلی3 داره همینطور ضربه میخوره البته شاید هم آینده مال پلی3 باشه پس در حال حاضرسونی به پلی2 پناه اورده و مدل جدید هم میخاد بسازه scph79000 (البته من فقط از سری 70000 به بالا میخرم) :p

2)سازنده ها از خیر پر فروش ترین کنسول جهان که نمیگزرند چون بازی هایشان فروش میکنه;)

3)باضربه هایی که سونی خورده فکر کنم نظرش برای تمام شدن عمر پلی2 عوض شده:laughing:

4)اگر سونی پلی2 رو ول کنه میخاد با فروش 3 میلیونی پلی3 چیکار کنه:confused:ولی پلی2 پر فروش ترین کنسول جهان حدود 16 میلیون نسخه فروش رفته داره:cool:

5)نتیجه میگیریم پلی2عمرش تمام نشده و و ممکنه تا چندین سال دیگه هم بازی براش بیاد:love:
که سونی وقتی پلی3 وارد بازار بشه گفت تا اواسط سال2009 بازی برای پلی2 میاد اما مطمئنن الان نظرش عوض شده:):laughing:

سونی به این زودی ها تولید ps2 رو متوقف نمیکنه چون هنوز هم فروشش بیشتر از ps3 هست!
فروش ps2 تا الان از 120 میلیون واحد هم فراتر رفته چجوری شما میگی حدود 16 میلیون واحد فروخته؟!
در مورد اون حرفتون که گفتید سازنده ها از خیر پر فروش ترین کنسول جهان نمیگذرند باید بهتون بگم که ps1 هم مثل ps2 فروشش از 100 میلیون واحد فراتر رفته و حدود 7-6 هزار تا بازی داره که نصف بیشتر این 7-6 هزار تا بازی بعد از تمام شدن عمر ps1 اومدن ولی اگه توجه کنی میبینی که بازی های درست و حسابی ps1 بین سالهای 2000-1994 اومدن یعنی زمانی که ps1 کنسول روز بازار بود و بعد از سال 2000 که عمر ps2 شروع شد چند هزار تا بازی برای ps1 اومد که همگی بدرد نخور بودند در مورد ps2 هم همین اتفاق خواهد افتاد تا آخر سال 2007 میلادی اوضاع و احوال ps2 خوب خواهد بود ولی با ورود به سال 2008 میلادی خواهی دید که ps2 با اون عظمتش دیگه حرفی برای گفتن نداره به هر حال باید یک روزی هم عمر ps2 تموم بشه مثل بقیه کنسول ها و استثتایی هم این بین وجود نداره!

Mehran.Tabeshi

کاربر سایت
Sep 7, 2007
260
نام
Mehran
قیمت های جدید

با سلام خدمت همه ی بروبچه های گل سایت بازی سنتر . میخواستم قیمت های جدید ps2 رو بدونم . فقط بی زحمت بهترین مدل ps2 که توی بازار هست رو بگین . البته شنیدم این کوچیکاش بده . پس قیمت بهترین مدلی رو که میدونین الان هست رو بگین . (بدون هیچ لوازم جانبی). . فقط شرمنده من از pal و .. سر در نمیارم . هر چی که بهتره و خودتون صلاح میدونین رو بگین . ممنون

نظر خودم اینه 39004-r Japan PS2 . شما چی پیشنهاد میکنین :love:

Iraj

کاربر سایت
Aug 5, 2006
1,218
نام
ایرج آیریان
Mehran جان شما در حال حاضر به هیچ عنوان نمیتونی PS2 مدل 39004-r Japan PS2 رو به صورت نو گیر بیاری ! و اینم بگم که کلا نمیتونی پلی 2 مدل بزرگ رو نو گیر بیاری چون اصلا نیست !
در ضمن کی گفته که کوچیک خوب نیست ؟
من 75004 رو بهت پیشنهاد میکنم ! ون هم خر کاره و هم سگ جون :biggrin1: !!!
قیمتش هم الان پاینن اومده حدود 160 تومن میتونی گیر بیاری !

The Joly Joker

کاربر سایت
Aug 7, 2007
164
نام
فرشید
یه مدل کوچیک (Slim) بگیر ، مدل 77006 الان توپخونه 153 تومن هستش!
تازه DVD هم پخش میکنه! و میتونی جای DVD Player هم استفاده کنی!
PS2 آخرشه!:love: واقعاً حیف که عمرش رو به پایانه چون الان میفهمم که چرا میخواستن با سر هم کردن PS2 ها سوپر کامپیوتر بسازن!:eek:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر