خریدن پلی استیشن 2؟!!

mehdi_siasat

کاربر سایت
Jul 13, 2007
194
ps2 از این کوچیکا بگیر از 170-160 تومن هم بیشتر نیست pal بگیر همه ps2 های تو بازار کپیخور شده هستن و همه بازیهای کپی رو اجرا میکنن;)
سلام قیمتش تو تهران چند است؟از کجا بخرم تو تهران؟از کجا بفهمم نو است؟

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
سلام آیا پلی2 های پال میتوانند بازی های ntsc را اجرا کنند و منظور از u/c همان پال است و تلویزیون ما فقط pal و c دارد یعنی p/c اما من دستگاه تبدیل را دارم و میدونم از کیفیت رنگ کم میکند لطفا به سوال ها سریع جواب بدهید

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
مطمئنی مهدی سیاست جان؟مدل هم من تحقیق کردم دیدم سری 77000 کوچیکا خوبن اما امکاناتش معلوم نیست بابا یه دوستی نیست به ما کمک کنه و امکانات تمام مدل ها رو بگه
آخه هر سری یک نقطه ضعف داره یه قوت دوستان پس شما کجاییین؟؟؟!!!:mad: :(( :evil:

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
شما چیکار به این کارا داری!
برو ps2 از این کوچیکا بگیر 170-160 تومن هست مدلشم SCPH-77000 باشه pal هم باشه همه ps2 های تو بازار کپیخور هستن و همه بازیها رو اجرا میکنن ps2 من هم همین مدل هست در حال حاضر بهترین ps2 که تو بازار هست همین مدله از میدان امام خمینی(توپخونه!)هم ps2 رو بگیر

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
از کمک همه ی شما دوستان ممنونم آیا جعبه ی این مدلSCPH-77000 pal سفید است؟و آیا مطمئنید که نسخه ی pal بازی های ntsc رو اجرا میکنه؟تلویزیون ما هم دو سیستم pal و c داره یعنی p/c دز بازی های ntsc هم دستگاه تبدیل pal به ntsc دارم جای نگرانی نیست اما با تلویزیون ما همخونی دارن این مدل فقط همین:cheesygri

Digital Dreams

کاربر سایت
Aug 4, 2006
129
دیجیتال درامز جان حالا این مدل هایی که گفتی چه امکاناتی دارند و قیمتشان چند است و آیا همه بازی ها و بدون مشکل اجرا میکنند کلا تمام امکاناتشان را بنویس و چرا مدل ان تا اس سی/یو سی رو میگن بهتره مگه چه کاره بهتری میکنه و آیا اگر نسخه پال باشد دیگر بازی های ان تی اس سی اجرا نمشوند:confused: اگر این طور باشد تعداد بازی های ان تی اس سی زیاد تره آیا مدلی هست که همرو داشته باشد :confused:تو رو خدا زود جواب بدهید:((

سلام، به نظر بنده از لحاظ امکانات سخت افزاری و امکانات و محتویات بسته مدل PAL و NTSC/Uc هیچ تفاوتی ندارند در هر دو مدل مودچیپ نصب شده و کپی خوره کامل شده یعنی فرقی نمیکنه که شما مثلا بازی NTSC رو در دستگاه PAL بگذاری و اجرا نشه و بلعکس. این تنها ریجیون منطقه کنسول هاست حتی یادمه NTSC/j هم بود که گفته میشد ژاپنیه در مورد NTSC/Uc هم میگفتن که بهتره و سفارش امریکاست که بازار گرمی کنن و از مشتری مبلغ بیشتری بگیرن، من خودم از مدل SCPH-75004 پال استفاده می کنم و کاملا ازش راضیم و اون زمانی هم که خریدم با مدل NTSC/Uc حدود 25.000 تومان اختلاف داشت! که حاضر نشدم مبلغ اضافی پرداخت کنم، و بجاش مموری کارت اضافه و وسایل دیگر رو تهیه کردم. ضمنا اگر میخواهید کنسول شما مدت ها براتون کار کنه باید باهاش مدارا کنید یعنی بعد از هر 2 الی 3 ساعت بازی بین 30 الی 45 دقیقه دستگاه رو خاموش کنید. موفق باشید

آخرین ویرایش:

mehdi_siasat

کاربر سایت
Jul 13, 2007
194
مطمئنی مهدی سیاست جان؟مدل هم من تحقیق کردم دیدم سری 77000 کوچیکا خوبن اما امکاناتش معلوم نیست بابا یه دوستی نیست به ما کمک کنه و امکانات تمام مدل ها رو بگه
آخه هر سری یک نقطه ضعف داره یه قوت دوستان پس شما کجاییین؟؟؟!!!:mad: :(( :evil:
بله مطمینم چون با مد چیپ کپی خور شده

mehdi_siasat

کاربر سایت
Jul 13, 2007
194
asheghangta جان تمام PS2 یکی هستند به نظر من هیچ فرقی با هم ندارن چه NTC چه PAl همشون یکی هستند(این نظر شخصی من بود)
چرا فرق دارن ان تی اس سی 60 هرتز و پال 50 هرتز
یعنی ان تی اس سی یو سی تصاویر را بهتر نمایش میده تصاویر را در هر ثانیه بیشتر جارو میکنه.

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
99 دلار:eek::confused:
تو ایران 160 170 180 190 دلار:-"

کی میگه قیمتش تو خارج 99 دلاره:eek::eek::eek:
قیمتش تو اونور 130 دلاره که قبل از تابستون 130 هزار تومن تو اینجا میفروختن ولی وقتی که تابستون میشه مغازه داران محترم ما بنا به دلایلی قیمتشو میبرن بالا:biggrin1:

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
آقا ماک ه تصمیممونو گرفتیم از سری 70000 میگیرم اگر شد بهترین مدل 77000 از این کوچیکا حالا پال یا ntsc شو برام فرق نمیکنه چون فهمیدم بازی های هم دیگرو پخش میکنن مموری هم به نظر من 8 مگ کم است و بالا تر میخرم 2 دسته هم میخرم فقط اگر میشه مدل های بالا تر از 8 مگ مموری کارد رو به همراه قیمت به من بدید و بگویید تصمیمات من عاقلانه است؟؟؟:-"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر