خریدن پلی استیشن 2؟!!

mehdi_siasat

کاربر سایت
Jul 13, 2007
194
من در مورد مدل های مختلف ps2 چیزی نمی دونم اما یه مد هست خیلی نازک و کوچک هست ( نمی دونم به اینا چی می گن :cheesygri )
بازی هر چی بخوای هست ، قدیم تا جدید
در ضمن بگو بازی به چه سبکی علاقه داری تا بهت بگم با چیا حال کنی ;)
سبک رزیدنت اویل کال اف دیوتی ند فور اسپید و فوتبال و مدرن و شاتر

mehdi_siasat

کاربر سایت
Jul 13, 2007
194
در حال حاضر بهترین کنسول و بهترین انتخاب در بازار PS2 می باشد، با قیمتی معقول، عمر مناسب، فراوانی و ارزان بودن بازیها، اونم نه بازیهای معمولی، عناوین منحصر به فردی که شاید بعضی هاش ارزش بارها به اتمام رسوندن رو داشته باشه و اینکه گرافیک قابل قبوله این کنسول، به هرحال پردازنده E Motion رو نباید دست کم گرفت. و نکته مهم دیگه تعمیرات هست چنانچه کنسول شما به هر دلیلی خراب بشه با کمترین هزینه و تقریبا در همجا قطعات و تعمیراتش هست. حالا کجا مثلا PS3 یا 360 رو تعمیر اساسی میکنن! ضمنا در مورد ساپورت این کنسول طبق گفته فیل هریس در E3 2006 و توضیحاتی در E3 2007چه از لحاظ قطعه و چه بازی کماکان از طرف سونی و سایر شرکت ها ادامه خواهد داشت.سردرد که ندارن پر فروش ترین کنسول حال حاضر رو از دست بدن.! به نظر من کسانی که فعلا PS2 رو برای بازی در نظر می گیرن کاملا منطقی فکر می کنند، و با تحمل در آینده وقتی که وضعیت کنسول ها چه از لحاظ مشکلات سخت افزاری و چه مسئله کپی خور شدن مثل PS3 و مهمتر از اون رسیدن قیمت این کنسول ها به ارزش واقعیشون در بازار، نسبت به خرید اقدام می کنند. موفق باشید
اسم و قدرت تمام سخت افزار های پلی 2 را بگو

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
سلام

من خودم از سخت افزار زیاد چیزی حالیم نمیشه:biggrin1: فکر کنم با دوست قبلیمون بودی اما اگر از من میخایی تو دیگه چیکار نام سخت افزارو از این جور چیزاش داری تو فقط بازیتو بکن حالتو بکن.اما من هم برای مدل پلی2 ام مردد ماندم بن نمیدونم چرا بعضی از پلی2 ها r3 l3 دارند اما بعضی ها تا 2 بیشتر ندارند:confused: من میدونم مدل جدید چه کار هایی میکنه اما اسم مدل رو نمیدونم البته من زیاد برام مهم نیست فیلم یا موزیک یا عکس رو نمایش بده یا نه چون میشود با نرم افزار هم این کار را انجام داد ترسم اینکه مدلی بگیرم که چیپ ستش هر بازیی رو نخونه:eek: یا بازی غیر اصل رو نخونه تقریبا همه بازی ها روی 2 سیستم رنگی pal and ntsc درست میشن که مثلما نسخه ی ntsc بهتره اما تلویزیونت باید این سیسم رو داشته باشه اگر تقریبا جدید باشه کارت راه میفته اگر هم نبود که احتمالش کم هست با یک دستگاه تبدبل رنگ که قیمتش 6 هزار تومن است فکر کنم کارت راه میفته.
اما شنیدم یه مدل است که همه سیستم های رنگی رو داره و چیپش هم خوب است فقط دوستان بگن چه مدلیه قیمتش چنده؟؟؟:(:(( اگر هم خواستی بگیری باید فروشنده رو سوال پیچ کنی در مورد چیز هایی که میخاییی؟یه تاپیک در این باره هم زدم اما فعلا کسی جواب نداده.:cheesygri کاش یه دوستی پیدا بشه به همه سوالامون جواب بده هر چی زود تر

mehdi_siasat

کاربر سایت
Jul 13, 2007
194
سلام ببین من یه مدل میخوام زود بگید آخه میخوام تا عصر بخرم.
مدلی باشه که mp3 را اجرا کنه و لنزش ضعیف نشه راستی با این لنز پاک کن ها سی دی ها را میگم میشه لنز پلی دو را پاک کرد؟
تمام مدلاش با ..... را بگویید. .......(وسایل جنبی)
چند ساعت در روز باهاش بازی کنم؟
میخوام همه بازی ها را اجرا کنه. (کپی)
میخوام بدونم r3 و l3 چه فایده ای دارند.؟
بابا چرا این تایپک مرده هیچ کس جواب نمیده:mad::evil:

ajax

کاربر سایت
Jul 18, 2007
117
مهدی جان نگاه :
l3 و r3 دو تا دکمه هستند : وقتی قلتک سمت چپ رو فشار می دی می شه l3 و وقتی سمت راستی رو فشار بدی می شه r3 ;) این دوستمون نمی دونم چرا گفت بعضی هاشون داره ! این یه چیز غیر منطقی هست چون r3 و l3 نباشه 85% بازی ها رو نمی تونی بازی کنی !
با ps2 هر چقدر می خوای بازی کن، من شخصا اگر بخوام بازی کنم 24 ساعت پشتش می شینم ! پس خیالت راحت بشه .
در مورد کپی خود شدنش هم از مغازه دار بپرس ، من که 5-6 سال پیش خریدم دادم کپی خورش کردن. نمی دونم الان چطوریه . در ضمن به احتمال 99% هم ارزون هست کپی خور کردنش.
بعدشم که ps2 رو گرفتی یادت باشه از این بعد هر موقع دادی کپی خورش کنن ، لنزش رو تمیز کنن یا در هر صورت تعمیرش کنن خود هم پیش یارو باش تا قطعش رو عوض نکنن ;) ( نپیچونن )
Memory Card 8mg بخر ، اگر هم تونستی دو تا بخری بهتره ;)
بازی قوتبال : PES 6 یا همون Wining Eleven 11 رو بخر که یکی هستن فقط اسماشون فرق می کنه .
بازی اکشن و ماجراجوئی : God Of War 1 و God of war 2 و Onimusha 4
بازی ماشین هم به پیشنهاد من : Midnight Club DUB Remix
دیگه بقیه بازی هارو فکر کنم خودت وارد باشی ;)
یادت باشه بازی ps2 رو یا 800 تومن بخر یا 600 ! 1000 نخری ها !
---
دیگی چیزی هست بگم ؟ :love:

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
سلام جیگرا.ببخشید آژاکس جان من منظورم این بود بعضی ها دکمه های آر3 و ال3 را بالای ال2 و آر2 به صورت جداگانه دارند اما بعضی در همان غلتک ها دارند اما من منظورم این بود که چه مدلی در غلتک نیستند و مجزا هستند البته فرقی نمیکنند اما هر کی یه جور عادت می کنه من هم خواستم به این نوع عادت کنم تازه زنگ زدم به مغازه گفت مدل دکمه ی آر3 ال3 مجزا ندارند و من هم مجبورم که با آر3 ال3 در غلتک خودم رو وقف بدم.در ضمن مهدی سیاست جان هنوز کسی به ما نگفته که چه مدلی دوستان فقط نام مدل را بگویید که امتیاز هایی که مهدی سیاست گفت داشته باشه.

اینم لیست بعضی از لوازم جانبی های پلی2 همشون نیست و خیلی دیگه هم دارن.

فرمان با دکمه های وصط فرمان(پیشنهاد میشود)
فرمان به همراه کلاژ و دنده
فرمان به همراه کلاژ دنده و صندلی(اصلا پیش نهاد نمی شود)
تفنگ های حس دار مختلف(اگر اکشن دوست داری)
گیتار های مختلف مخصوص
دوربین خیلی توپ که شما را نشون میدهد سپس میتوانید خودتان حرکت کنید و بسیاری از بازی ها را تجربه کنید مثل فوتبال .بوکس.دعوا تن به تن و بسیاری دیگر که به این شکل هست که شما میزنید و در تلویزیون شما را در محیطی یا خانه تان بازی میکنید قدرت تشخیص اون هم بالاست خودم ندیدم اما تو گیوان میزاشت خیلی توپ بود قیمتش هم زیر50 هزار است خیلی هم پیشنهاد میشود.
دستگاه فرمان هواپیما
مودم برای اتصال به اینترنت
و بسیاری دیگر که در یک صفحه گنجانده نمیتوان بشود
پیشنهاد من هم به شما مهدی سیاست این است که فعلا نخر تا ببینیم چه مدلی خوب است من هم منتظر جواب شما دوستان هستم تو رو خدا زود جواب بدین که من میخام زود بخرم:(

ajax

کاربر سایت
Jul 18, 2007
117
ای بابا ! تفنگ مفنگ می خوای چیکار ؟ :eek:
کنسولت رو بگیر اول بعد 50 تا بازی کن روش ، بعدش برو دنبال بازی ای که با این تفنگ ها کار کنه !
چرا انقدر حاشیه میری جانم ؟ :wacko:
یخورده برو اینور اونور قیمت بگیر، از خود مغازه دار مدل هاش رو بپرس و اگر مشکل خاصی بود بگو . فکر کنم به اندازه کافی توضیح داده شد ؟

mehdi_siasat

کاربر سایت
Jul 13, 2007
194
ای بابا ! تفنگ مفنگ می خوای چیکار ؟ :eek:
کنسولت رو بگیر اول بعد 50 تا بازی کن روش ، بعدش برو دنبال بازی ای که با این تفنگ ها کار کنه !
چرا انقدر حاشیه میری جانم ؟ :wacko:
یخورده برو اینور اونور قیمت بگیر، از خود مغازه دار مدل هاش رو بپرس و اگر مشکل خاصی بود بگو . فکر کنم به اندازه کافی توضیح داده شد ؟
بابا تو تمام مدل های پی اس 2 را معرفی کن با تو ضیحات اگه بلدی و میتونی

Digital Dreams

کاربر سایت
Aug 4, 2006
129

سلام، راجع به سخت افزار و توضیحات کامل همراه با تصویر در مورد این کنسول و لوازم جانبی اون به اینجا مراجعه کنید. ضمنا به نظر بنده نوع PAL مدل SCPH-75004 مناسبه و در بازار معمولا عنوان میشه که نوع NTSC/Uc بهتره که بیشتر بازار گرمیه برای گرفتن پول بیشتر، در مورد کپی خور بودن هم تمامی کنسول های موجود در بازار همه کپی خور شده هستند و مود چیپ نصب شده. درباره TV باید عرض کنم که حتما باید مالتی سیستم باشه در غیر این صورتTV های PAL بازی های با ریجیون NTSC به صورت سیاه و سفید نشون میدن، البته Converter ای ارزان قیمت برای حل این مشکل ارائه شده ولی موجب افت کیفیت محسوس رنگ در بازی های NTSC بروی TV های پال میشه، ضمنا کابل کامپوننت برای PS2 موجوده و دوستانی که TV با ورودی کامپوننت دارن می تونن تجربه جدیدی رو از کیفیت رنگ و تصویر از PS2 داشته باشن. موفق باشید

آخرین ویرایش:

mehdi_siasat

کاربر سایت
Jul 13, 2007
194
سلام، راجع به سخت افزار و توضیحات کامل همراه با تصویر در مورد این کنسول و لوازم جانبی اون به اینجا مراجعه کنید. ضمنا به نظر بنده نوع PAL مدل SCPH-75004 مناسبه و در بازار معمولا عنوان میشه که نوع NTSC/Uc بهتره که بیشتر بازار گرمیه برای گرفتن پول بیشتر، در مورد کپی خور بودن هم تمامی کنسول های موجود در بازار همه کپی خور شده هستند و مود چیپ نصب شده. درباره TV باید عرض کنم که حتما باید مالتی سیستم باشه در غیر این صورتTV های PAL بازی های با ریجیون NTSC به صورت سیاه و سفید نشون میدن، البته Converter ای ارزان قیمت برای حل این مشکل ارائه شده ولی موجب افت کیفیت محسوس رنگ در بازی های NTSC بروی TV های پال میشه، ضمنا کابل کامپوننت برای PS2 موجوده و دوستانی که TV با ورودی کامپوننت دارن می تونن تجربه جدیدی رو از کیفیت رنگ و تصویر از PS2 داشته باشن. موفق باشید
بهترین مدلش چی هست؟
تمام مدل هاس با امکاناتش را نام ببرید.

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
سلام

ضمنا به نظر بنده نوع PAL مدل SCPH-75004 مناسبه و در بازار معمولا عنوان میشه که نوع NTSC/Uc بهتره که بیشتر بازار گرمیه برای گرفتن پول بیشتر، در مورد کپی خور بودن هم تمامی کنسول های موجود در بازار همه کپی خور شده هستند

دیجیتال درامز جان حالا این مدل هایی که گفتی چه امکاناتی دارند و قیمتشان چند است و آیا همه بازی ها و بدون مشکل اجرا میکنند کلا تمام امکاناتشان را بنویس و چرا مدل ان تا اس سی/یو سی رو میگن بهتره مگه چه کاره بهتری میکنه و آیا اگر نسخه پال باشد دیگر بازی های ان تی اس سی اجرا نمشوند:confused: اگر این طور باشد تعداد بازی های ان تی اس سی زیاد تره آیا مدلی هست که همرو داشته باشد :confused:تو رو خدا زود جواب بدهید:((

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
بابا بالاخره ما نفهمیدیم این پلی2 های کوچیک بهترن یا بزرگ از مدل ها کدوم بهتراست که همه بازی ها رو بخونه امکاناتش رو هم بگین بهترین مدلش چی هست؟
تمام مدل ها با امکاناتش را نام ببرید.

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
ps2 از این کوچیکا بگیر از 170-160 تومن هم بیشتر نیست pal بگیر همه ps2 های تو بازار کپیخور شده هستن و همه بازیهای کپی رو اجرا میکنن;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر