خریدن پلی استیشن 2؟!!

okok

کاربر سایت
Dec 13, 2006
43
نام
سالار گنجیشکه
سلام دوستان گرامی.
من می خواستم تو تابستون برای خودم یه کنسول بازی بخرم اما متاسفانه پول کافی برای خرید PS3 – Xbox 360 ندارم ، سیستم کامپیوترم هم به شرح زیره :
گرافیک 256 ، رم 512 ، سی پی یو 2.8 فول
اما متاسفانه بازی ها رو خوب اجرا نمی کنه ، مثلا برای بازی سپیلینتر سل من گرافیک بازی رو روی حداقل گذاشتم اما بازی صحنه اهسته اجرا میشه و کلی مشکلات دیگه که برای بازی کردن با پی سی هست و هممون می دونیم.
آیا شما پیشنهاد میکنین که پلی استیشن 2 بخرم ، من تا به حال با این کنسول بازی نکردم ، ایا از نظر سطح گرافیک می تونه بازی هایی در سطح گرافیک Splinter Cell Double Agent رو اجرا کنه؟
ایا با توجه به بازار اومدن PS3 برای PS2 بازی به بازار میاد یا میشه بازیهاش رو تهیه کرد؟
آیا خرید این کنسول بهتر از اپگرید کردن وسایل کامپیوترمه؟​

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
اگه میخوای خرج سنگین کنی 360 بخر اگه نمی خوای خرج کنی ps2 بگیر
منم 3 ماهی میشه که ps2 خریدم اولش هم گرافیک بازیها اذیتت میکنه هم کنترلش ولی به مرور زمان بهش عادت میکنی گیم پلی مهمه که ps2 تو این زمینه رو دست نداره
SC4 رو هم داره برای ps2 دیگه بازی مالی نمیاد بجز حدودا 10 تا بازی دیگه که اگه کنسل نشن بازی های مالی هستن در هر صورت هر کاری که میکنی pc تو ارتقا نده که اصلا نمیصرفه

M1

کاربر سایت
Jun 17, 2007
195
ایا از نظر سطح گرافیک می تونه بازی هایی در سطح گرافیک Splinter Cell Double Ageرواجراکنه؟​
اصلا ! Splinter Cell Double agent یه بازی نسل بعده یعنی یک نسل از ps2 جلوتر .اگه بخوای (الان) با ps2 بازی کنی باید قید گرافیک بالا رو بزنی.

ایا با توجه به بازار اومدن PS3 برای PS2 بازی به بازار میاد یا میشه بازیهاش رو تهیه کرد؟

بازیاش رو که میشه تهیه کرد ولی بازی جدید دیگه براش نمیاد اگه هم بیاد خیلی کم.

آیا خرید این کنسول بهتر از اپگرید کردن وسایل کامپیوترمه؟

باید ببینی چقدر میتونی هزینه کنی.ولی به نظر من کامپیوتر رو ارتقا بدی خیلی بهتره.

Masood_Matin

کاربر سایت
Mar 13, 2006
863
نام
مسعود
سلام
بنظر منهم خرید یه Ps2 با صرفه تر از ارتقا کامپیوتره !

در مورد بازی هم خیالت راحت باشه ، حالا حالاها برای این سیستم بازی تولید خواهد شد ( بدلیل فروش بسیار بالای این کنسول در دنیا بازی سازی برای این کنسول همچنان جزو یکی از اهداف بسیاری از شرکتهای بازیسازیه .)
در ضمن PS2 دارای گنجینه ای عظیم از بازیهای به یاد ماندنیه که شاید روی هیچ کنسول دیگه یا PC نتونی تجربه اشون کنی

موفق باشید

joopi_gam3r

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,116
اگه نمي توني ps3 يا 360 بگيري همون ps2 بهترين انتخابه چون كلي بازي باحال داره
يه سري بازي هاي جديد هم براش مياد مثل كه mercenaries 2 stuntman nfs: pro street كه از بازي هاي نسل جديده ولي خوب گرافيكش اندازه كنسول هاي جديد نيست ....
تو فكر ارتقا pc نباش كه اگه يه سيستم high-end هم ببندي با بازي هايي مثل dirt مشكل خواهي داشت البته دردسر هاي نصب بازي و پچ و باگها ... پيشكش!;)

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
به نظر من PS2 بگیر چون من هم هفته ی دیگه میخوام برم بخرم.بازی های جدید هم فراوون میاد مثل نید فور اسپید جدید مانهونت جدید سیمز جدید و بسیاری دیگر که در یک صفحه جا نمیشوند اگر بازی ماشینی دوست داری برو یک فرمون بخر اگر تفنگی دوست داری یک تفنگ حس دار برای کنسولت بخر مخصوصا فرمون.اگر تعداد دوستات یا فامیل هایتان که بازی دوست دارند زیاده برو یک دستگاه اضافه شونده 2 دسته و مموری بخر تا بتونی بازی های با این امکان را با 4 دسته بازی کنی و 4 تا مموری وصل کنی کامپیوتر همش ضرره چون هر هفته سیستم جدیدتر میاد هی باید آپدیت کنی میتونی موقع بازی کردن بگیری بخوابی یا به بالشت تکیه بدی بازی کنی به سفر ببریش بهش میتونی موس و کیبورد وصل کنی رو هر تلویزیونی نصب میشه بازی های به یاد ماندنی پلی1 رو هم اجرا میکنه با ترفند های مختلف بازی های کنسول های اولیه رو از کامپیوتر میتونی بریزی روش میتونی آنلاین هم بازی کنی البته با داشتن خط adsl اما آنلاین بازی کردنش مکافات زیادی داره اما بالاخره میشه یکی از دوستان تو یکی از تاپیک ها هم آموزش داده بود دسته هایش هم حرف نداره و کلی لوازم جانبی دیگر.مثلا در یک بازی نمیدونم چه بازی بود در نقش یک گروه ارکس باید یک گیتار مخصوص میگرفتی (البته گیتارش دکمه داره)گیتار میزدی باید دقیق میزدی البته هر بازی که اینطوریه هم با دسته معمولی میاد هم با یک لوازم جانبی مخصوص که قیمتی هم نداره البته کم تر بازی هایی اینجورن تازه تعمیراتش هم زیاد است با نرم افزار های مخصوص هم روی کنسولت انواع سی دی های صوتی و تصویری و عکس رو هم میشه نگاه کرد و امکاناتی دیگر.

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
در ضمن PS2 دارای گنجینه ای عظیم از بازیهای به یاد ماندنیه که شاید روی هیچ کنسول دیگه یا PC نتونی تجربه اشون کنی

100% موافقم!

فقط یه پیشنهاد میکنم این که : وقتی برای خرید کنسول رفتی ، 50 هزارتومن اضافی هم با خودت ببر و 50 تا بازی توپ بخر !!! شوخی نمی کنم ، مطمئن باش پشیمون نمیشی. بدون مشکل بذار تو دستگاه و ENJOY !!!! :love:

mehdi_siasat

کاربر سایت
Jul 13, 2007
194
کی بازی های پلی دو را میفروشه اون قشنگ هاش اون بازی های قدیمی را من میخوام از کجا تو تهران گیر بیارم؟ضمنا اولین سری mgs رو پلی تو 2 است؟

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
سلام

این 4 دسته هزینش چه قدره کلا این چیزا که گفتی چه قدر در میاد؟

4 تا دسته قیمتش حدود90 تا 120 هزار تومان در میاد من که هفته ی دیگه پلی2 میگیرم دنبال این دستگاه 4 تایی بودم اما پیدا نکردم قیمتش هم نمیدونم اما بالاخره این دستگاه4 حافظه رو میگیرم ;) :cool: بهترین مدل رو نمیدونم اما اونی که من میگیرم 165 در میاد اما اگر مدل پایین بگیری مشکلی نیست با نرم افزار میتونی فایل های موزیک فیلم . عکس رو اجرا کنی مدل جدید تر نرم افزار نمیخاد اما خیلی قدیمی نگیر جدید بگیری خیلی بهتره;)

ajax

کاربر سایت
Jul 18, 2007
117
من در مورد مدل های مختلف ps2 چیزی نمی دونم اما یه مد هست خیلی نازک و کوچک هست ( نمی دونم به اینا چی می گن :cheesygri )
بازی هر چی بخوای هست ، قدیم تا جدید
در ضمن بگو بازی به چه سبکی علاقه داری تا بهت بگم با چیا حال کنی ;)

mehdi_siasat

کاربر سایت
Jul 13, 2007
194
4 تا دسته قیمتش حدود90 تا 120 هزار تومان در میاد من که هفته ی دیگه پلی2 میگیرم دنبال این دستگاه 4 تایی بودم اما پیدا نکردم قیمتش هم نمیدونم اما بالاخره این دستگاه4 حافظه رو میگیرم ;) :cool: بهترین مدل رو نمیدونم اما اونی که من میگیرم 165 در میاد اما اگر مدل پایین بگیری مشکلی نیست با نرم افزار میتونی فایل های موزیک فیلم . عکس رو اجرا کنی مدل جدید تر نرم افزار نمیخاد اما خیلی قدیمی نگیر جدید بگیری خیلی بهتره;)
پس نمیسرفه ضمنا من قیمت کردم 180 میگفت پلی تو را از کجا بخرم ارزون و مدل توپ؟

Digital Dreams

کاربر سایت
Aug 4, 2006
129
در حال حاضر بهترین کنسول و بهترین انتخاب در بازار PS2 می باشد، با قیمتی معقول، عمر مناسب، فراوانی و ارزان بودن بازیها، اونم نه بازیهای معمولی، عناوین منحصر به فردی که شاید بعضی هاش ارزش بارها به اتمام رسوندن رو داشته باشه و اینکه گرافیک قابل قبوله این کنسول، به هرحال پردازنده E Motion رو نباید دست کم گرفت. و نکته مهم دیگه تعمیرات هست چنانچه کنسول شما به هر دلیلی خراب بشه با کمترین هزینه و تقریبا در همجا قطعات و تعمیراتش هست. حالا کجا مثلا PS3 یا 360 رو تعمیر اساسی میکنن! ضمنا در مورد ساپورت این کنسول طبق گفته فیل هریس در E3 2006 و توضیحاتی در E3 2007چه از لحاظ قطعه و چه بازی کماکان از طرف سونی و سایر شرکت ها ادامه خواهد داشت.سردرد که ندارن پر فروش ترین کنسول حال حاضر رو از دست بدن.! به نظر من کسانی که فعلا PS2 رو برای بازی در نظر می گیرن کاملا منطقی فکر می کنند، و با تحمل در آینده وقتی که وضعیت کنسول ها چه از لحاظ مشکلات سخت افزاری و چه مسئله کپی خور شدن مثل PS3 و مهمتر از اون رسیدن قیمت این کنسول ها به ارزش واقعیشون در بازار، نسبت به خرید اقدام می کنند. موفق باشید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر