تصاویر لانچ ویتا

ps vita

کاربر سایت
Aug 19, 2011
561

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
خیلی عالی بود . مرسی .
خدایی اینا چه جوری کنسولای بازیشون و تهیه میکنن بعد ما چه جوری باید تهیه کنیم ؟ نه قیمت با قیمت جهانی میخونه نه تاریخ عرضه با تاریخ جهانی هماهنگی داره . آخر سر هم باید بریم پشت شهرداری با یه مشت آدمی که اصلا کارشون یه چیزه دیگست چک و چونه بزنیم و کنسول بخریم .

babak12

کاربر سایت
May 13, 2007
464
نام
بابک
خیلی عالی بود . مرسی .
خدایی اینا چه جوری کنسولای بازیشون و تهیه میکنن بعد ما چه جوری باید تهیه کنیم ؟ نه قیمت با قیمت جهانی میخونه نه تاریخ عرضه با تاریخ جهانی هماهنگی داره . آخر سر هم باید بریم پشت شهرداری با یه مشت آدمی که اصلا کارشون یه چیزه دیگست چک و چونه بزنیم و کنسول بخریم .

حرف حساب زدی مخصوصا اون قسمتی که کارشون یه چیز دیگست .

JAvAD14

کاربر سایت
Feb 28, 2011
635
نام
جواد
خیلی عالی بود . مرسی .

حرف حقو زدی

من که از خرید کنسول جدید زده شدم:(

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
جالب بود .........اونی که از خوشحالی ویتاشو گرفته بالا چه کیفی میکنه
یا اون خانم هایی که با نوشیدنی منتظر هستن

یک سوال: لانچ استرالیا فرداست چجوری عکس هاش اومده :-/

---------- نوشته در 05:23 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:22 PM ارسال شده بود ----------

خب با این عرضه جهانی وضعیت قیمت ها تو تهران چجوری شده الان؟؟؟
میشه رفت سمت خرید یا هنوز باید صبر کرد؟
خیلی عجولی ..تازه دیشب ریلیز شده بزار اجناس وارد ایران بشه بعد....حالا هفته دیگه برو به بازار سر بزن ببین چجوریاست

hajoo

کاربر سایت
Apr 6, 2011
351
عجله نکنید تو ایرانم لانچ میهش.منتها بجای اون خانما آحونده!.بجای نوشیدنی ها هم ساندیسه.بجای فروشندهه نیما!بجای اون مرده که کنسول رو بالای سرش گرفته:من:p
**
پ.ن:جرا کلمه آحوند سانسور میشه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر