1. به منظور درک هر چه بیشتر مشکلات کاربران در ارتباط با نحوه اتصال و پینگ در بازی های آنلاین لطفا به گفتگو های زیر مراجعه و مشکلات خود را بیان نمایید.
    اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند
    اعلام اسامی بازیهایی که توسط سیستم فیلترینگ ایران و یا کشور میزبان فیلتر شده
    اعلام بازخور بهبود PingTime
    بستن اطلاعیه

پیش بینی برندگان اسکار 2012

گفتگو در 'سینما، گرافیک کامپیوتری (CG Art) و Comic' ایجاد شده توسط Dinosaur, ‏Feb 19, 2012.

فیلم جدایی نادر از سیمین موفق به کسب کدام جوایز می شود ؟

Poll closed ‏Feb 25, 2012.
  1. بهترین فیلم خارجی زبان

    73.6%
  2. بهترین فیلمنامه اوریجینال

    6.9%
  3. هر دو

    9.2%
  4. هیچ کدام

    10.3%
  1. hardcore will never die, but you will کاربر سایت

    ارسال ها:
    5,918
    تاریخ عضویت:
    ‏May 26, 2010
    نام:
    کیان
    بهترین فیلم :

    The Artist

    بهترین کارگردان :

    Martin Scorsese - Hugo

    بهترین بازیگر نقش اول مرد :

    Jean Dujardin - The Artist


    بهترین بازیگر نقش اول زن :

    Meryl Streep - Iron Lady


    بهترین بازیگر نقش مکمل مرد :

    Jonah Hill - Moneyball


    بهترین بازیگر نقش مکمل زن :

    Octavia Spencer - The Help

    بهترین فیلمنامه اوریجینال :

    Midnight in Paris


    بهترین فیلمنامه اقتباسی :

    The Descendants

    بهترین انیمیشن :

    Rango

    بهترین فیلم خارجی زبان :

    A Separation

    بهترین فیلمبرداری :

    The Tree of Life


    بهترین تدوین :

    The Descendants


    بهترین طراحی صحنه :


    Midnight in Paris


    بهترین طراحی لباس :

    Hugo

    بهترین چهره پردازی :

    Albert Nobbs

    بهترین موسیقی متن :

    The Adventures of Tintin

    بهترین ترانه :

    The Muppets


    بهترین صدابرداری :

    Moneyball


    بهترین تدوین صدا :

    Drive


    بهترین جلوه های ویژه :

    Transformers: Dark of the Moon

    بهترین مستند :

    Pina


    بهترین مستند کوتاه :

    The Tsunami and the Cherry Blossom

    بهترین انیمیشن کوتاه :

    The Fantastic Flying Books of Mr. Morris Lessmore


    بهترین فیلم کوتاه :

    Tuba Atlantic
     
    آخرین ویرایش: ‏Feb 26, 2012
  2. کاربر سایت

    ارسال ها:
    103
    تاریخ عضویت:
    ‏May 26, 2007
    نام:
    نازنین
    پیش بینی های من:

    بهترین فیلم :
    The Artist

    بهترین کارگردان :

    Michel Hazanavicius - The Artist


    بهترین بازیگر نقش اول مرد :
    Jean Dujardin - The Artist

    بهترین بازیگر نقش اول زن :
    Viola Davis - The Help

    بهترین بازیگر نقش مکمل مرد :
    Christopher Plummer - Beginners

    بهترین بازیگر نقش مکمل زن :
    Octavia Spencer - The Help

    بهترین فیلمنامه اوریجینال :
    Midnight in Paris

    بهترین فیلمنامه اقتباسی :
    The Descendants

    بهترین انیمیشن :

    Rango

    بهترین فیلم خارجی زبان :
    A Separation

    بهترین فیلمبرداری :
    Hugo

    بهترین تدوین :
    The Artist

    بهترین طراحی صحنه :

    Hugo

    بهترین طراحی لباس :
    Hugo


    بهترین چهره پردازی :
    The Iron Lady

    بهترین موسیقی متن :
    The Artist


    بهترین ترانه :
    The Muppets

    بهترین صدابرداری :
    Hugo

    بهترین تدوین صدا :
    Hugo

    بهترین جلوه های ویژه :
    Rise of the Planet of the Apes

    بهترین مستند :
    Paradise Lost 3: Purgatory

    بهترین مستند کوتاه :
    The Tsunami and the Cherry Blossom

    بهترین انیمیشن کوتاه :
    The Fantastic Flying Books of Mr. Morris Lessmore

    بهترین فیلم کوتاه :
    The Shore
     
    آخرین ویرایش: ‏Feb 26, 2012
  3. کاربر سایت

    ارسال ها:
    2,712
    تاریخ عضویت:
    ‏Oct 27, 2005
    نام:
    سینا
    بهترین فیلم :
    The Artist

    بهترین کارگردان :
    Michel Hazanavicius - The Artist

    بهترین بازیگر نقش اول مرد :
    Jean Dujardin - The Artist

    بهترین بازیگر نقش اول زن :
    Viola Davis - The Help

    بهترین بازیگر نقش مکمل مرد :
    Christopher Plummer - Beginners

    بهترین بازیگر نقش مکمل زن :
    Octavia Spencer - The Help

    بهترین فیلمنامه اوریجینال :
    Midnight in Paris

    بهترین فیلمنامه اقتباسی :
    The Descendants

    بهترین انیمیشن :
    Rango

    بهترین فیلم خارجی زبان :
    A Separation

    بهترین فیلمبرداری :
    The Tree of Life

    بهترین تدوین :

    The Artist

    بهترین طراحی صحنه :

    Hugo


    بهترین طراحی لباس :
    Hugo

    بهترین چهره پردازی :
    Harry Potter and the Deathly Hallows - Part 2

    بهترین موسیقی متن :
    The Artist

    بهترین ترانه :
    The Muppets

    بهترین صدابرداری :
    The Girl with the Dragon Tattoo

    بهترین تدوین صدا :
    Hugo

    بهترین جلوه های ویژه :
    Transformers: Dark of the Moon

    بهترین مستند :
    Undefeated
     
  4. کاربر سایت

    ارسال ها:
    77
    تاریخ عضویت:
    ‏Dec 22, 2010
    نام:
    سپهر
    منم اعتراض خودمو به علت نبود Drive اعلام میکنم:d

    بهترین فیلم :
    The Artist

    بهترین کارگردان :
    Michel Hazanavicius - The Artist

    بهترین بازیگر نقش اول مرد :
    Jean Dujardin - The Artist

    بهترین بازیگر نقش اول زن :
    Meryl Streep - Iron Lady

    بهترین بازیگر نقش مکمل مرد :
    Christopher Plummer - Beginners

    بهترین بازیگر نقش مکمل زن :
    Octavia Spencer - The Help

    بهترین فیلمنامه اوریجینال :
    Midnight in Paris

    بهترین فیلمنامه اقتباسی :
    The Descendants

    بهترین انیمیشن :
    Rango

    بهترین فیلم خارجی زبان :
    A Separation

    بهترین فیلمبرداری :
    The Tree of Life

    بهترین تدوین :
    The Artist

    بهترین طراحی صحنه :
    Hugo

    بهترین طراحی لباس :
    The Artist

    بهترین چهره پردازی :
    The Iron Lady

    بهترین موسیقی متن :
    The Artist

    بهترین ترانه :
    The Muppets


    بهترین صدابرداری :
    Hugo

    بهترین تدوین صدا :
    Hugo

    [B]بهترین جلوه های ویژه :
    Hugo

    [B]بهترین مستند :
    Pina
    [B]بهترین مستند کوتاه :
    The Tsunami and the Cherry Blossom

    [B]بهترین انیمیشن کوتاه :
    The Fantastic Flying Books of Mr. Morris Lessmore

    [B]بهترین فیلم کوتاه :
    Tuba Atlantic
    [/B][/B][/B][/B][/B]
     
  5. کاربر سایت

    ارسال ها:
    2,253
    تاریخ عضویت:
    ‏Oct 30, 2005
    نام:
    Masood
    بهترین فیلم :
    The Artist

    بهترین کارگردان :
    Michel Hazanavicius - The Artist


    بهترین بازیگر نقش اول مرد :
    Garry Oldman - Tinker Tailor Soldier Spy


    بهترین بازیگر نقش اول زن :
    Meryl Streep - Iron Lady


    بهترین بازیگر نقش مکمل مرد :
    Kenneth Branagh - My Week with Marilyn


    بهترین بازیگر نقش مکمل زن :
    Jessica Chastain - The Help

    بهترین فیلمنامه اوریجینال :
    A Separation

    بهترین فیلمنامه اقتباسی :
    Tinker Tailor Soldier Spy

    بهترین انیمیشن :
    Rango

    بهترین فیلم خارجی زبان :
    A Separation

    بهترین فیلمبرداری :
    War Horse

    بهترین تدوین :
    Hugo

    بهترین طراحی صحنه :
    The Artist

    بهترین طراحی لباس :
    he Artist

    بهترین چهره پردازی :
    The Iron Lady

    بهترین موسیقی متن :
    War Horse

    بهترین ترانه :
    Rio

    بهترین صدابرداری :
    War Horse

    بهترین تدوین صدا :
    Drive

    بهترین جلوه های ویژه :
    Hugo

    بهترین مستند :
    Hell and Back Againt

    بهترین مستند کوتاه :
    God is the Bigger Elvis

    بهترین انیمیشن کوتاه :
    Wild Life

    بهترین فیلم کوتاه :
    Pentecost

    یه سریا که مستند و کوتاه و ایناس همینجوریه! :) بین همه انتخابام مریل استریپ رو بیشتر از همه دوس دارم ببره.شش بار نامزدی در ده دوازده سال گذشته این دفه دیگه حقشه..
     
    آخرین ویرایش: ‏Feb 26, 2012
  6. کاربر سایت

    ارسال ها:
    563
    تاریخ عضویت:
    ‏May 30, 2008
    نام:
    محمد
    امسال اگه The Artist بهترین فیلم شه سنت چندین و چند ساله اسکار زیر سوال میره و معلوم میشه همیشه که طبق روال سالیان گذشته نیستش
    گرچه من بعید میدونم آکادمی روی خوشی به یک فیلم فرانسوی نشون بده
    ولی من هیچ چیزیو پیش بینی نمیکنم چون اصلا نمیشه 100% نظر داد و امسال حیرت زده میشیم
    ولی افرادی که دوست دارم اسکار ببرن رو میگم


    بهترین فیلم : The Descendants

    بهترین کارگردان : Terrence Malick یا Alexander Payne

    بهترین بازیگر نقش اول مرد : George Clooney یا Garry Oldman

    بهترین بازیگر نقش اول زن :
    Meryl Streep
     
    آخرین ویرایش: ‏Feb 26, 2012
  7. Strike the shepherd, Sheep will scatter کاربر سایت

    ارسال ها:
    2,993
    تاریخ عضویت:
    ‏Nov 6, 2009
    نام:
    آریان
    بهترین فیلم :
    The Tree of Life

    بهترین کارگردان :
    Martin Scorsese - Hugo

    بهترین بازیگر نقش اول مرد :
    Garry Oldman - Tinker Tailor Soldier Spy

    بهترین بازیگر نقش اول زن :
    Meryl Streep - Iron Lady

    بهترین بازیگر نقش مکمل مرد :
    Max von Sydow - Extremely Loud and Incredibly Clouse

    بهترین بازیگر نقش مکمل زن :
    Berenice Bejo - Artist

    بهترین فیلمنامه اوریجینال :
    The Artist

    بهترین فیلمنامه اقتباسی :
    The Descendants

    بهترین انیمیشن :
    Rango

    بهترین فیلم خارجی زبان :
    A Separation

    بهترین فیلمبرداری :
    The Tree of Life

    بهترین تدوین :
    The Girl with the Dragon Tattoo

    بهترین طراحی صحنه :

    Hugo

    بهترین طراحی لباس :
    The Artist

    بهترین چهره پردازی :
    Albert Nobbs

    بهترین موسیقی متن :
    The Adventures of Tintin

    بهترین ترانه :
    The Muppets

    بهترین صدابرداری :
    The Girl with the Dragon Tattoo

    بهترین تدوین صدا :
    Drive

    بهترین جلوه های ویژه :
    Harry Potter and the Deathly Hallows - Part 2

    بهترین مستند :
    If a Tree Falls: A Story of the Earth Liberation Front
     
  8. کاربر سایت

    ارسال ها:
    384
    تاریخ عضویت:
    ‏Oct 21, 2005
    نام:
    امیر
    بهترین فیلم :
    The Artist

    بهترین کارگردان :
    Michel Hazanavicius - The Artist

    بهترین بازیگر نقش اول مرد :
    Jean Dujardin - The Artist

    بهترین بازیگر نقش اول زن :
    Viola Davis - The Help

    بهترین بازیگر نقش مکمل مرد :
    Christopher Plummer - Beginners

    بهترین بازیگر نقش مکمل زن :
    Octavia Spencer - The Help

    بهترین فیلمنامه اوریجینال :
    Midnight in Paris

    بهترین فیلمنامه اقتباسی :
    The Descendants

    بهترین انیمیشن :
    Rango

    بهترین فیلم خارجی زبان :
    A Separation

    بهترین فیلمبرداری :
    The Tree of Life

    بهترین تدوین :
    The Artist

    بهترین طراحی صحنه :

    Hugo

    بهترین طراحی لباس :
    The Artist

    بهترین چهره پردازی :
    The Iron Lady

    بهترین موسیقی متن :
    The Artist

    بهترین ترانه :
    The Muppets

    بهترین صدابرداری :
    Hugo

    بهترین تدوین صدا :
    Hugo

    بهترین جلوه های ویژه :
    Rise of the Planet of the Apes

    بهترین مستند :
    Undefeated

    بهترین مستند کوتاه :
    Saving Face

    بهترین انیمیشن کوتاه :
    The Fantastic Flying Books of Mr. Morris Lessmore

    بهترین فیلم کوتاه :
    The Shore
     
  9. کاربر سایت

    ارسال ها:
    423
    تاریخ عضویت:
    ‏Jun 27, 2007
    نام:
    پوریا
    بهترین فیلم :
    The Artist

    بهترین کارگردان :
    Michel Hazanavicius - The Artist

    بهترین بازیگر نقش اول مرد :
    Jean Dujardin - The Artist


    بهترین بازیگر نقش اول زن :
    Viola Davis - The Help

    بهترین بازیگر نقش مکمل مرد :
    Christopher Plummer - Beginners

    بهترین بازیگر نقش مکمل زن :
    Octavia Spencer - The Help

    بهترین فیلمنامه اوریجینال :
    Midnight in Paris

    بهترین فیلمنامه اقتباسی :
    The Descendants

    بهترین انیمیشن :
    Rango

    بهترین فیلم خارجی زبان :
    A Separation

    بهترین فیلمبرداری :
    The Tree of Life

    بهترین تدوین :
    The Artist

    بهترین طراحی صحنه :
    Hugo

    بهترین طراحی لباس :
    The Artist

    بهترین چهره پردازی :
    Harry Potter and the Deathly Hallows - Part 2

    بهترین موسیقی متن :
    The Artist

    بهترین ترانه :
    The Muppets

    بهترین صدابرداری :
    The Girl with the Dragon Tattoo

    بهترین تدوین صدا :
    Hugo

    [B]بهترین جلوه های ویژه :
    Rise of the Planet of the Apes

    [B]بهترین مستند :
    Undefeated

    [B]بهترین مستند کوتاه :
    Saving Face

    [B]بهترین انیمیشن کوتاه :
    The Fantastic Flying Books of Mr. Morris Lessmore

    [B]بهترین فیلم کوتاه :
    Raju
    [/B][/B][/B][/B][/B]
     
  10. Apollo 13 ناظم انجمن

    ارسال ها:
    4,120
    تاریخ عضویت:
    ‏Mar 3, 2009
    نام:
    محمد. تـ
    خوب بلاخره پویا نظرش رو ارسال کرد با توجه به جاسوسی که توی آکادمی داره من الان نظرم رو میرم بر اساس نظر پویا عوض می کنم!
     
  11. !D.VA 1, Bad Guys 0 سردبیر تحریریه

    ارسال ها:
    24,650
    تاریخ عضویت:
    ‏Jun 6, 2007
    نام:
    محمد
    بهترین فیلم :
    The Artist

    بهترین کارگردان :
    Michel Hazanavicius - The Artist

    بهترین بازیگر نقش اول مرد :
    George Clooney - The Descendants

    بهترین بازیگر نقش اول زن :
    Viola Davis - The Help

    بهترین بازیگر نقش مکمل مرد :
    Christopher Plummer - Beginners


    بهترین بازیگر نقش مکمل زن :
    Berenice Bejo - Artist

    بهترین فیلمنامه اوریجینال :
    The Artist

    بهترین فیلمنامه اقتباسی :
    The Descendants

    بهترین انیمیشن :
    Rango

    بهترین فیلم خارجی زبان :
    A Separation

    بهترین فیلمبرداری :
    The Tree of Life

    بهترین تدوین :
    The Artist

    بهترین طراحی صحنه :

    Hugo

    بهترین طراحی لباس :
    The Artist

    بهترین چهره پردازی :
    Harry Potter and the Deathly Hallows - Part 2

    بهترین موسیقی متن :
    War Horse

    بهترین ترانه :
    The Muppets

    بهترین صدابرداری :
    The Girl with the Dragon Tattoo

    بهترین تدوین صدا :
    Drive

    بهترین جلوه های ویژه :
    Transformers: Dark of the Moon

    بهترین مستند :
    Paradise Lost 3: Purgatory

    بهترین مستند کوتاه :
    The Tsunami and the Cherry Blossom

    بهترین انیمیشن کوتاه :
    A Morning Stroll

    بهترین فیلم کوتاه :
    Time Freak
     
  12. Time is the Fire, in which we burn گرافیست سایت

    ارسال ها:
    2,776
    تاریخ عضویت:
    ‏Jul 24, 2009
    نام:
    Hadi
    بهترین فیلم :
    The Artist

    بهترین کارگردان :
    Michel Hazanavicius - The Artist

    بهترین بازیگر نقش اول مرد :
    Jean Dujardin - The Artist

    بهترین بازیگر نقش اول زن :
    Meryl Streep - Iron Lady

    بهترین بازیگر نقش مکمل مرد :
    Christopher Plummer - Beginners

    بهترین بازیگر نقش مکمل زن :
    Octavia Spencer - The Help

    بهترین فیلمنامه اوریجینال :
    Midnight in Paris

    بهترین فیلمنامه اقتباسی :
    The Descendants

    بهترین انیمیشن :
    Rango

    بهترین فیلم خارجی زبان :
    A Separation

    بهترین فیلمبرداری :
    Hugo

    بهترین تدوین :
    The Descendants

    بهترین طراحی صحنه :

    Hugo

    بهترین طراحی لباس :
    The Artist


    بهترین چهره پردازی :
    Harry Potter and the Deathly Hallows - Part 2

    بهترین موسیقی متن :
    The Artist

    بهترین ترانه :
    The Muppets

    بهترین صدابرداری :
    Transformers: Dark of the Moon

    بهترین تدوین صدا :
    Transformers: Dark of the Moon

    بهترین جلوه های ویژه :
    Transformers: Dark of the Moon

    بهترین مستند :
    If a Tree Falls: A Story of the Earth Liberation Front

    بهترین مستند کوتاه :
    Saving Face

    بهترین انیمیشن کوتاه :
    La Luna

    بهترین فیلم کوتاه :
    Pentecost
    البته هیچ کدوم از فیلم های کوتاه و مستند و ... رو ندیدم. فقط از اسم هرکدومشون خوشم اومد رو انتخابش کردم. :d
     
  13. دبیر تحریریه

    ارسال ها:
    15,326
    تاریخ عضویت:
    ‏Sep 29, 2005
    نام:
    آریا
    بشتابید ! بشتابید ! تاپیک تا ساعت 10 (شایدم 11) باز هست ! :D
    3،4 سال تونستم راحت بشینم زنده ببینم و امسال که اصغر توی مراسم هست نمیتونم. :| رسمآ هرکاری کردم دم و دستگاه راه نیفتاد و از طرف دوست و آشنا هم 4،5 تا موقعیت داشتم که همشون یکی یکی به دلایل مختلف منهدم شدن و انگار قوانین مورفی به شدیدترین شکل ممکن دست در دست هم دادن که من امسال زنده نبینم ! :| میخوام در اقدامی عجیب تا وقتی که مراسم رو دانلود میکنم توی اینترنت نیام و موقع دیدن مراسم مثلآ فکر کنم زنده داره پخش میشه !! :D
     
  14. کاربر سایت

    ارسال ها:
    2,742
    تاریخ عضویت:
    ‏Jul 12, 2009
    نام:
    شاهین
    بهترین فیلم :
    The Artist

    بهترین کارگردان :
    Martin Scorsese - Hugo

    بهترین بازیگر نقش اول مرد :
    Jean Dujardin - The Artist

    بهترین بازیگر نقش اول زن :
    Meryl Streep - Iron Lady

    بهترین بازیگر نقش مکمل مرد :
    Christopher Plummer - Beginners

    بهترین بازیگر نقش مکمل زن :
    Octavia Spencer - The Help

    بهترین فیلمنامه اوریجینال :
    Midnight in Paris

    بهترین فیلمنامه اقتباسی :
    The Descendants

    بهترین انیمیشن :
    Rango

    بهترین فیلم خارجی زبان :
    A Separation

    بهترین فیلمبرداری :
    Hugo

    بهترین تدوین :
    Hugo

    بهترین طراحی صحنه :

    Hugo

    بهترین طراحی لباس :
    The Artist

    بهترین چهره پردازی :
    Harry Potter and the Deathly Hallows - Part 2

    بهترین موسیقی متن :
    The Artist

    بهترین ترانه :
    The Muppets

    بهترین صدابرداری :
    Hugo

    بهترین تدوین صدا :
    Hugo

    بهترین جلوه های ویژه :
    Harry Potter and the Deathly Hallows – Part 2

    بهترین مستند :
    Paradise Lost 3: Purgatory

    بهترین مستند کوتاه :
    The Tsunami and the Cherry Blossom

    بهترین انیمیشن کوتاه :
    The Fantastic Flying Books of Mr. Morris Lessmore

    بهترین فیلم کوتاه :
    Tuba Atlantic
     
  15. کاربر سایت

    ارسال ها:
    563
    تاریخ عضویت:
    ‏May 30, 2008
    نام:
    محمد
    هیجان من برخلاف چند سال اخیر با دیدن این تاپیک خیلی زیاده تا ببینم آکادمی میخواد چه کنه
    گرچه شانس The Artist خیلی زیاده تو بهترین فیلم و کارگردانی ولی خیلی حال میکنم اتفاق 2005 دوباره تکرار بشه و زمانی که ایستوود هم گلدن گلوب و هم اسکار رو درو کرد امسال هم همین اتفاق واسه The Descendants بیوفته گرچه در چند سال اخیر اومدن گلدن گلوب به یه چیزی دادن و اسکار رو به چیز دیگه
    ولی خیلی خواشحال میشم آکادمی منو سورپرایز کنه یعنی میشه
     

این صفحه را به اشتراک بگذارید