پیش بینی برندگان اسکار 2012

گفتگو در 'سینما، گرافیک کامپیوتری (CG Art) و Comic' ایجاد شده توسط Dinosaur, ‏Feb 19, 2012.

?

فیلم جدایی نادر از سیمین موفق به کسب کدام جوایز می شود ؟

Poll closed ‏Feb 25, 2012.
  1. بهترین فیلم خارجی زبان

    73.6%
  2. بهترین فیلمنامه اوریجینال

    6.9%
  3. هر دو

    9.2%
  4. هیچ کدام

    10.3%
  1. Dinosaur

    دبیر تحریریه

    تاریخ عضویت:
    ‏Sep 29, 2005
    ارسال ها:
    15,555
    نام:
    آریا
    سلام !
    [​IMG]

    فقط یک هفته تا برگزاری مراسم اسکار 2012 باقی مونده. اسکار هر سال لذت خاص خودش رو داره و اهل فیلم به عشق این مراسم پای تلویزیون میشینن ولی امسال این لذت چند برابر شده ! برای دومین بار توی تاریخ اسکار یه فیلم ایرانی نامزد بهترین فیلم خارجی زبان شده و برای اولین بار هم تونسته نامزد بهترین فیلمنامه بشه که ارزشش حتی از اون فیلم خارجی زبان میتونه بالاتر باشه. جدایی نادر از سیمین تا این لحظه انقدر موفق عمل کرده و جایزه درو کرده و منتقدها رو به وجد آورده که احتمال برنده شدنش توی بخش فیلم خارجی زبان به شدت زیاده و همه ایرانی ها حتی غیر فیلم بین ها هم دوست دارن این مراسم رو به همین دلیل ببینن.
    گذشته از همه این حرف ها ، امسال هم مثل سال های قبل توی این تاپیک برنده های اسکار رو پیش بینی می کنیم ! روال کار مثل سال های قبل هست و دوستان لیست فیلم های مورد نظر خودشون (فیلم هایی که فکر میکنن جایزه میگیره ، نه فیلم هایی که دوست دارن جایزه بگیره) رو اینجا میذارن و نسبت به امتیاز هر بخش ، یه امتیاز کلی میگیرن که برنده رو مشخص میکنه.


    لیست نامزدهای اسکار 2012


    بهترین فیلم :
    The Artist
    The Descendants
    Extremely Loud and Incredibly Clouse
    The Help
    Hugo
    Midnight in Paris
    Moneyball
    The Tree of Life
    War Horse

    بهترین کارگردان :
    Woody Allen - Midnight in Paris
    Michel Hazanavicius - The Artist
    Terrence Malick - The Tree of Life
    Alexander Payne - The Descendants
    Martin Scorsese - Hugo

    بهترین بازیگر نقش اول مرد :
    Demian Bichir - A Better Life
    George Clooney - The Descendants
    Jean Dujardin - The Artist
    Garry Oldman - Tinker Tailor Soldier Spy
    Brad Pitt - Moneyball

    بهترین بازیگر نقش اول زن :
    Glenn Close - Albert Nobbs
    Viola Davis - The Help
    Rooney Mara - The Girl with the Dragon Tattoo
    Meryl Streep - Iron Lady
    Michelle Williams - My Week with Marilyn

    بهترین بازیگر نقش مکمل مرد :
    Kenneth Branagh - My Week with Marilyn
    Jonah Hill - Moneyball
    Nick Nolte - Warrior
    Christopher Plummer - Beginners
    Max von Sydow - Extremely Loud and Incredibly Clouse

    بهترین بازیگر نقش مکمل زن :
    Berenice Bejo - Artist
    Jessica Chastain - The Help
    Melissa McCarthy - Bridesmaids
    Janet McTeer - Albert Nobbs
    Octavia Spencer - The Help

    بهترین فیلمنامه اوریجینال :
    The Artist
    Bridesmaids
    Margin Call
    Midnight in Paris
    A Separation

    بهترین فیلمنامه اقتباسی :
    The Descendants
    Hugo
    The Ides of March
    Moneyball
    Tinker Tailor Soldier Spy

    بهترین انیمیشن :
    A Cat in Paris
    Chico and Rita
    Kung Fu Panda 2
    Puss in Boots
    Rango

    بهترین فیلم خارجی زبان :
    Bullhead
    Footnote
    In Darkness
    Monsieur Lazhar
    A Separation

    بهترین فیلمبرداری :
    The Artist
    The Girl with the Dragon Tattoo
    Hugo
    The Tree of Life
    War Horse

    بهترین تدوین :
    The Artist
    The Descendants
    The Girl with the Dragon Tattoo
    Hugo
    Moneyball

    بهترین طراحی صحنه :

    The Artist
    Harry Potter and the Deathly Hallows : Part 2
    Hugo
    Midnight in Paris
    War Horse

    بهترین طراحی لباس :
    Anonymous
    The Artist
    Hugo
    Jane Eyre
    .W.E

    بهترین چهره پردازی :
    Albert Nobbs
    Harry Potter and the Deathly Hallows - Part 2
    The Iron Lady

    بهترین موسیقی متن :
    The Adventures of Tintin
    The Artist
    Hugo
    Tinker Tailer Soldier Spy
    War Horse

    بهترین ترانه :
    The Muppets
    Rio

    بهترین صدابرداری :
    The Girl with the Dragon Tattoo
    Hugo
    Moneyball
    Transformers: Dark of the Moon
    War Horse

    بهترین تدوین صدا :
    Drive
    The Girl with the Dragon Tattoo
    Hugo
    Transformers: Dark of the Moon
    War Horse

    بهترین جلوه های ویژه :
    Harry Potter and the Deathly Hallows - Part 2
    Hugo
    Real Steel
    Rise of the Planet of the Apes
    Transformers: Dark of the Moon

    بهترین مستند :
    Hell and Back Again
    If a Tree Falls: A Story of the Earth Liberation Front
    Paradise Lost 3: Purgatory
    Pina
    Undefeated

    بهترین مستند کوتاه :
    The Barber of Birmingham: Foot Soldier of the Civil Rights Movement
    God is the Bigger Elvis
    Incident in New Baghdad
    Saving Face
    The Tsunami and the Cherry Blossom

    بهترین انیمیشن کوتاه :
    Dimanche
    The Fantastic Flying Books of Mr. Morris Lessmore
    La Luna
    A Morning Stroll
    Wild Life

    بهترین فیلم کوتاه :
    Pentecost
    Raju
    The Shore
    Time Freak
    Tuba Atlantic

    -------------------------

    کافیه هرکدوم از دوستان , برندگان رو طبق پیش بینی خودشون به ترتیب بنویسن. یعنی مثلآ :

    بهترین فیلم :
    The Artist

    بهترین کارگردان :
    Woody Allen - Midnight in Paris

    بهترین بازیگر نقش اول مرد :
    Demian Bichir - A Better Life

    و الی آخر !

    امتیازدهی هم به این صورت هست :
    اسکار بهترین فیلم : 10 امتیاز
    اسکار بهترین کارگردان و بهترین بازیگر مرد و زن , نقش اول و دوم : 8 امتیاز
    اسکار بهترین فیلم خارجی زبان و بهترین فیلمنامه اوریجینال : 7 امتیاز (سال های قبل امتیاز این دو تا کمتر بود ولی امسال به دلیل حضور جدایی نادر از سیمین بهشون بیشتر امتیاز میدیم ! پس روی این بخش ها خوب فکر کنین چون توی رتبه ـتون خیلی تآثیر میذاره !)
    اسکار بهترین فیلمنامه اقتباسی : 6 امتیاز
    اسکار بهترین فیلمبرداری و صدابرداری و انیمیشن : 4 امتیاز
    سایر جوایز : 2 امتیاز


    یعنی آقای X که بهترین فیلم و بهترین بازیگر نقش مکمل مرد و انیمیشن و بهترین فیلم کوتاه و مستند کوتاه رو درست حدس زده , امتیازش به این صورت محاسبه میشه :
    10 + 8 + 4 + 2 + 2 = 26

    نکات مهم :

    1. لطفآ فیلمهایی که فکر میکنین اسکار میگیرن رو بنویسین نه فیلمهایی که دوست دارین اسکار بگیرن !
    2. هر وقت از لیستتون مطمئن شدین اون رو ارسال کنین ، نه اینکه زود بفرستین و بعد 10 بار ویرایشش کنین !
    3. لطفآ لیستتون به ترتیب بالا باشه و توی Spoiler بذارین تا تاپیک زیادی کِش نیاد !
    4. آخرین مهلت ارسال آثار (!) ، ساعت 22 یکشنبه هفته دیگه هست. کلی وقت باقی مونده پس نذارین ساعت 22:05 یکشنبه بگین یادم رفت !
    5. همون طور که توی تاپیک سال پیش گفته بودم ، پوریا امسال نمیتونه شرکت کنه ! :| به منابع ناشناخته دسترسی داره و هر سال اول میشه و حق بقیه رو میخوره ! :| (شوخی ! :D)
     
    #1 Dinosaur, ‏Feb 19, 2012
    آخرین ویرایش: ‏Feb 29, 2012
  2. βehdad

    کاربر سایت

    تاریخ عضویت:
    ‏Feb 3, 2010
    ارسال ها:
    1,315
    نام:
    بهداد
    بعضی هارو هنوز ندیدم واسه همین از روی سوابق یارو انتخاب کردم:d

    بهترین فیلم :

    The Artist

    بهترین کارگردان :
    Martin Scorsese - Hugo

    بهترین بازیگر نقش اول مرد :
    Garry Oldman - Tinker Tailor Soldier Spy

    بهترین بازیگر نقش اول زن :
    Meryl Streep - Iron Lady

    بهترین بازیگر نقش مکمل مرد :
    Kenneth Branagh - My Week with Marilyn

    بهترین بازیگر نقش مکمل زن :
    Jessica Chastain - The Help

    بهترین فیلمنامه اوریجینال :
    The Artist

    بهترین فیلمنامه اقتباسی :
    Hugo

    بهترین انیمیشن :
    Chico and Rita

    بهترین فیلم خارجی زبان :
    A Separation

    بهترین فیلمبرداری :
    The Tree of Life

    بهترین تدوین :
    The Girl with the Dragon Tattoo


    بهترین طراحی صحنه :

    The Artist

    بهترین طراحی لباس :
    Anonymous

    بهترین چهره پردازی :
    The Iron Lady

    بهترین موسیقی متن :
    Tinker Tailer Soldier Spy

    بهترین ترانه :
    Rio

    بهترین صدابرداری :
    The Girl with the Dragon Tattoo

    بهترین تدوین صدا :
    Hugo


    بهترین جلوه های ویژه :
    Harry Potter and the Deathly Hallows - Part 2

    بهترین مستند :
    Hell and Back Again

    بهترین مستند کوتاه :
    The Tsunami and the Cherry Blossom

    بهترین انیمیشن کوتاه :
    The Fantastic Flying Books of Mr. Morris Lessmore

    بهترین فیلم کوتاه :
    Tuba Atlantic
     
    #2 βehdad, ‏Feb 19, 2012
    آخرین ویرایش: ‏Feb 26, 2012
  3. SΛDrA-HhH

    SΛDrA-HhH هه‌ژار
    کاربر سایت

    تاریخ عضویت:
    ‏May 5, 2011
    ارسال ها:
    13,698
    نام:
    شیخ دکتر صدرا
    جایزه چی میدید؟ :D
     
  4. Sweet Jesus

    کاربر سایت

    تاریخ عضویت:
    ‏Oct 11, 2007
    ارسال ها:
    3,940
    نام:
    امیر آزاد
    بنده در اعتراض به نبود درایو در این لیست و توجه بیش از حد آکادمی به Extremely Loud and Incredibly Close تحریم می‌کنم :D
     
  5. slipkboy

    slipkboy Apollo 13
    ناظم انجمن

    تاریخ عضویت:
    ‏Mar 3, 2009
    ارسال ها:
    4,119
    نام:
    محمد. تـ
    تا پوریا شرکت نکنه من هیچ نظری نمیفرستم!:biggrin1:
     
  6. Naruto

    کاربر سایت

    تاریخ عضویت:
    ‏Dec 5, 2009
    ارسال ها:
    4,051
    نام:
    داود
    سلام...:d
    جدایی این دو تا یارو ها!
     
  7. Captain America

    Captain America I am become Death, The Destroyer of Worlds
    کاربر فعال

    تاریخ عضویت:
    ‏Aug 13, 2010
    ارسال ها:
    7,743
    نام:
    Jesus
    چه جالب هیچکدام من و صدرا فقط گفتیم :d
    با وجود اینکه امسال هم مثل سال قبل و قبل تر چرت تر میباشد ولی نظرم میگم
    بهترین فیلم :
    Hugo
    بهترین کارگردان :

    Michel Hazanavicius - The Artist

    بهترین بازیگر نقش اول مرد :

    Jean Dujardin - The Artist

    بهترین بازیگر نقش اول زن :

    Meryl Streep - Iron Lady

    بهترین بازیگر نقش مکمل مرد :

    Jonah Hill - Moneyball

    بهترین بازیگر نقش مکمل زن :

    Octavia Spencer - The Help

    بهترین فیلمنامه اوریجینال :
    The Artist
    بهترین فیلمنامه اقتباسی :

    Hugo


    بهترین انیمیشن :

    Rango

    بهترین فیلم خارجی زبان :

    In Darkness

    بهترین فیلمبرداری :

    War Horse

    بهترین تدوین :

    The Girl with the Dragon Tattoo

    بهترین طراحی صحنه :


    War Horse

    بهترین طراحی لباس :

    Hugo

    بهترین چهره پردازی :

    The Iron Lady

    بهترین موسیقی متن :
    The Adventures of Tintin


    بهترین ترانه :
    The Muppets


    بهترین صدابرداری :

    Transformers: Dark of the Moon

    بهترین تدوین صدا :

    Transformers: Dark of the Moon

    بهترین جلوه های ویژه :
    Transformers: Dark of the Moon

    بهترین مستند :

    If a Tree Falls: A Story of the Earth Liberation Front


    بهترین مستند کوتاه :

    The Tsunami and the Cherry Blossom

    بهترین انیمیشن کوتاه :

    The Fantastic Flying Books of Mr. Morris Lessmore

    بهترین فیلم کوتاه :
    Pentecost
     
  8. TCSCELL

    کاربر سایت

    تاریخ عضویت:
    ‏Dec 5, 2007
    ارسال ها:
    18,288
    نام:
    سینا
    آقا از الان جایزه رو بدین به پوریا(PXG)، ترد رو ببندین دیگه!:D
    پارسال من آخر شدم!:| امسال شرکت نمیکنم!:D
     
  9. Isildur

    Isildur Rise and Shine Mr. Freeman
    Special User

    تاریخ عضویت:
    ‏Dec 10, 2006
    ارسال ها:
    8,175
    نام:
    امیرحسین
    [​IMG]


    بهترین فیلم :
    The Artis

    بهترین کارگردان :
    Michel Hazanavicius - The Artist

    بهترین بازیگر نقش اول مرد :
    Garry Oldman - Tinker Tailor Soldier Spy

    بهترین بازیگر نقش اول زن :
    Viola Davis - The Help

    بهترین بازیگر نقش مکمل مرد :
    Max von Sydow - Extremely Loud and Incredibly Clouse

    بهترین بازیگر نقش مکمل زن :
    Berenice Bejo - Artist

    بهترین فیلمنامه اوریجینال :
    The Artist
    Bridesmaids
    Margin Call
    Midnight in Paris
    A Separation

    بهترین فیلمنامه اقتباسی :
    Hugo

    بهترین انیمیشن :
    Rango

    بهترین فیلم خارجی زبان :
    A Separation

    بهترین فیلمبرداری :
    Hugo

    بهترین تدوین :
    Hugo


    بهترین طراحی صحنه :

    The Artist

    بهترین طراحی لباس :
    Hugo

    بهترین چهره پردازی :
    Harry Potter and the Deathly Hallows - Part 2

    بهترین موسیقی متن :
    The Artist

    بهترین ترانه :
    The Muppets

    بهترین صدابرداری :
    Hugo

    بهترین تدوین صدا :
    Drive

    بهترین جلوه های ویژه :
    Hugo

    بهترین مستند :
    Paradise Lost 3: Purgatory

    بهترین مستند کوتاه :
    Incident in New Baghdad

    بهترین انیمیشن کوتاه :
    La Luna

    بهترین فیلم کوتاه :
    Tuba Atlantic

    خیلی هاش مثل مستند و اینا حدسی و الکی :D

    پ.ن: Hugo دوست میداریم :D
     
  10. westlife26

    کاربر سایت

    تاریخ عضویت:
    ‏Sep 8, 2008
    ارسال ها:
    754
    نام:
    پویا
    بهترین فیلم :
    The Artist

    بهترین کارگردان :
    Michel Hazanavicius - The Artist

    بهترین بازیگر نقش اول مرد :
    George Clooney - The Descendants

    بهترین بازیگر نقش اول زن :
    Meryl Streep - Iron Lady


    بهترین بازیگر نقش مکمل مرد :
    Kenneth Branagh - My Week with Marilyn

    بهترین بازیگر نقش مکمل زن :

    Octavia Spencer - The Help

    بهترین فیلمنامه اوریجینال :
    Midnight in Paris

    بهترین فیلمنامه اقتباسی :
    The Descendants


    بهترین انیمیشن :

    Rango

    بهترین فیلم خارجی زبان :

    A Separation

    بهترین فیلمبرداری :
    The Artist

    بهترین تدوین :
    The Artist

    بهترین طراحی صحنه :
    The Artist

    بهترین طراحی لباس :
    The Artist


    بهترین چهره پردازی :
    Harry Potter and the Deathly Hallows - Part 2


    بهترین موسیقی متن :

    The Artist

    بهترین ترانه :

    Rio

    بهترین صدابرداری :

    Transformers: Dark of the Moon


    بهترین تدوین صدا :
    Transformers: Dark of the Moon


    بهترین جلوه های ویژه :
    Harry Potter and the Deathly Hallows - Part 2

    بهترین مستند :
    Pina

    بهترین مستند کوتاه :
    God is the Bigger Elvis

    بهترین انیمیشن کوتاه :

    The Fantastic Flying Books of Mr. Morris Lessmore

    بهترین فیلم کوتاه :
    Tuba Atlantic
     
  11. SΛDrA-HhH

    SΛDrA-HhH هه‌ژار
    کاربر سایت

    تاریخ عضویت:
    ‏May 5, 2011
    ارسال ها:
    13,698
    نام:
    شیخ دکتر صدرا
    نبود تن تن و درایو در رشته های مربوطه که همه میدونن من را بر آن داشت که ابتدا اعلام انزجا نمایم. :D
    بهترین فیلم :
    The Artist

    بهترین کارگردان :
    Michel Hazanavicius - The Artist

    بهترین بازیگر نقش اول مرد :

    Jean Dujardin - The Artist

    بهترین بازیگر نقش اول زن :
    Glenn Close - Albert Nobbs

    Rooney Mara - The Girl with the Dragon Tattoo

    بهترین بازیگر نقش مکمل مرد :

    Max von Sydow - Extremely Loud and Incredibly Clouse

    بهترین بازیگر نقش مکمل زن :
    Berenice Bejo - Artist

    بهترین فیلمنامه اوریجینال :
    The Artist

    بهترین فیلمنامه اقتباسی :

    Hugo

    بهترین انیمیشن :
    Rango

    بهترین فیلم خارجی زبان :
    Bullhead

    بهترین فیلمبرداری :
    War Horse

    بهترین تدوین :
    The Artist

    بهترین طراحی صحنه :

    War Horse

    بهترین طراحی لباس :
    The Artist

    بهترین چهره پردازی :

    Harry Potter and the Deathly Hallows - Part 2


    بهترین موسیقی متن :
    The Adventures of Tintin
    بهترین ترانه :
    The Muppets

    بهترین صدابرداری :
    War Horse

    بهترین تدوین صدا :
    Drive

    بهترین جلوه های ویژه :
    Rise of the Planet of the Apes

    بهترین مستند :
    If a Tree Falls: A Story of the Earth Liberation Front

    بهترین مستند کوتاه :
    The Barber of Birmingham: Foot Soldier of the Civil Rights Movement

    بهترین انیمیشن کوتاه :
    Wild Life

    بهترین فیلم کوتاه :
    Pentecost
     
  12. Miniature Rose

    Miniature Rose A Poor Man's Rose
    کاربر سایت

    تاریخ عضویت:
    ‏Jun 25, 2009
    ارسال ها:
    2,720
    نام:
    علیرضا
    ببینیم چی میشه :d

    [​IMG]

    لیست نامزدهای اسکار 2012


    بهترین فیلم :

    The Tree of Life

    بهترین کارگردان :

    Michel Hazanavicius - The Artist
    بهترین بازیگر نقش اول مرد :

    Brad Pitt - Moneyball

    بهترین بازیگر نقش اول زن :

    Michelle Williams - My Week with Marilyn

    بهترین بازیگر نقش مکمل مرد :

    Max von Sydow - Extremely Loud and Incredibly Clouse

    بهترین بازیگر نقش مکمل زن :

    Jessica Chastain - The Help

    بهترین فیلمنامه اوریجینال :
    The Artist

    بهترین فیلمنامه اقتباسی :
    The Descendants

    بهترین انیمیشن :

    Rango

    بهترین فیلم خارجی زبان :

    A Separation

    بهترین فیلمبرداری :

    The Tree of Life

    بهترین تدوین :

    Moneyball

    بهترین طراحی صحنه :

    The Artist

    بهترین طراحی لباس :
    Anonymous

    بهترین چهره پردازی :

    The Iron Lady

    بهترین موسیقی متن :
    The Adventures of Tintin

    بهترین ترانه :
    The Muppets

    بهترین صدابرداری :
    The Girl with the Dragon Tattoo

    بهترین تدوین صدا :
    Drive
    بهترین جلوه های ویژه :
    Harry Potter and the Deathly Hallows - Part 2

    بهترین مستند :
    Undefeated

    بهترین مستند کوتاه :
    The Barber of Birmingham: Foot Soldier of the Civil Rights Movement

    بهترین انیمیشن کوتاه :

    The Fantastic Flying Books of Mr. Morris Lessmore

    بهترین فیلم کوتاه :
    Tuba Atlantic
     
  13. Slim $hady

    کاربر سایت

    تاریخ عضویت:
    ‏Feb 1, 2010
    ارسال ها:
    2,394
    نام:
    شایان
    اهــــــم! :d.

    بهترین فیلم :

    The Artist


    بهترین کارگردان :

    Michel Hazanavicius - The Artist

    بهترین بازیگر نقش اول مرد :

    George Clooney - The Descendants


    بهترین بازیگر نقش اول زن :

    Viola Davis - The Help

    بهترین بازیگر نقش مکمل مرد :

    Jonah Hill - Moneyball

    بهترین بازیگر نقش مکمل زن :

    Octavia Spencer - The Help

    بهترین فیلمنامه اوریجینال :
    The Artist

    بهترین فیلمنامه اقتباسی :

    Hugo

    بهترین انیمیشن :

    Kung Fu Panda 2

    بهترین فیلم خارجی زبان :

    A Separation

    بهترین فیلمبرداری :

    Hugo

    بهترین تدوین :
    The Artist

    بهترین طراحی صحنه :


    Hugo

    بهترین طراحی لباس :

    The Artist

    بهترین چهره پردازی :

    The Iron Lady

    بهترین موسیقی متن :

    The Artist

    بهترین ترانه :
    The Muppets

    بهترین صدابرداری :

    War Horse

    بهترین تدوین صدا :

    Hugo

    بهترین جلوه های ویژه :

    Transformers: Dark of the Moon

    بهترین مستند :

    Undefeated

    بهترین مستند کوتاه :

    The Barber of Birmingham: Foot Soldier of the Civil Rights Movement

    بهترین انیمیشن کوتاه :

    Wild Life

    بهترین فیلم کوتاه :

    Raju

    یه 3 - 4 تاییش شانسی بود دیگه ! :d.
     
  14. m.mahdavi79

    کاربر سایت

    تاریخ عضویت:
    ‏Sep 22, 2010
    ارسال ها:
    156
    نام:
    محمد
    بهترین فیلم :
    The Artist

    بهترین کارگردان :
    Martin Scorsese - Hugo

    بهترین بازیگر نقش اول مرد :
    Garry Oldman - Tinker Tailor Soldier Spy


    بهترین بازیگر نقش اول زن :
    Meryl Streep - Iron Lady


    بهترین بازیگر نقش مکمل مرد :
    Kenneth Branagh - My Week with Marilyn

    بهترین بازیگر نقش مکمل زن :
    Octavia Spencer - The Help

    بهترین فیلمنامه اوریجینال :
    The Artist

    بهترین فیلمنامه اقتباسی :
    Hugo

    بهترین انیمیشن :
    Rango

    بهترین فیلم خارجی زبان :
    A Separation

    بهترین فیلمبرداری :
    The Tree of Life


    بهترین تدوین :
    The Girl with the Dragon Tattoo


    بهترین طراحی صحنه :

    Hugo

    بهترین طراحی لباس :
    Hugo



    بهترین چهره پردازی :
    The Iron Lady

    بهترین موسیقی متن :
    The Artist




    بهترین ترانه :
    The Muppets


    بهترین صدابرداری :
    The Girl with the Dragon Tattoo

    بهترین تدوین صدا :
    Drive

    بهترین جلوه های ویژه :
    Harry Potter and the Deathly Hallows - Part 2


    بهترین مستند :
    If a Tree Falls: A Story of the Earth Liberation Front


    بهترین مستند کوتاه :
    The Barber of Birmingham: Foot Soldier of the Civil Rights Movement

    بهترین انیمیشن کوتاه :
    Dimanche


    بهترین فیلم کوتاه :
    Pentecost
     
  15. Cj_sa

    کاربر سایت

    تاریخ عضویت:
    ‏Jul 5, 2007
    ارسال ها:
    2,459
    نام:
    مهرداد
    آقا حداقل بزارید پوریا بیاد نظرشو بده؛بعد ما هم از اون کپی کنیم:d
    دو سال بیشترین حدس درست،خیلیه ها!:d