تاپیک اختصاصی بازی آنلاین APB : RELOADED

شهر گنگسترها! ( اول از همه چیز بگم تشکر و نظر یادتون نره چون فقط به خاطر ایناس که تاپیک زدم البته بازی هم خدایی خیلی جالبه ) بازی به سبک GTA هستش یعنی گردش آزاده ...

سلام تو این تاپیک میخوام بازی MMO و آنلاین APB : RELOADED رو معرفی کنم.این بازی در شهر san Paro هست و شما میتونید یکی از دو گروه Criminal و Enforcer رو انتخاب کنید. هر سرور قابلیت پشتیبانی از 100 نفر رو داره .... این رو بگم این بازی 100 درصد رایگانه و اگه میخواید از امکانات بیشتری استفاده کنید مثل بازی تراوین میتونید از سایتش خرید امتیاز کنید .بعد از اینکه بازیرو از لینک پایین همین تاپیک دانلود کردید ( حجم 3.65 گیگ) باید به سایت زیر برید و ثبت نام کنید :

. برای مشاهده تصویر در اندازه اصلی، اینجا کلیک کنید | [ 1276x801 ]
nbuaiqioa4c6xxe5wt7y.jpg

بعد از انتخاب گروه وارد قسمت ساخت کاراکتر میشید و باید با سلیقه ی خودتون کاراکترتون رو بسازید.در قسمت ساخت کاراکتر به جزییات خیلی اهمیت داده شده و شما حتی میتونید مقدار چروک صورت رو هم تنظیم کنید!

تصویری از قسمت ساخت کاراکتر بازی APB :

. برای مشاهده تصویر در اندازه اصلی، اینجا کلیک کنید | [ 1280x720 ]
scbx1fyvlhbmkiubj0s.jpg

. برای مشاهده تصویر در اندازه اصلی، اینجا کلیک کنید | [ 1277x798 ]
5rvz9u5arsllo03chhop.jpg

بعد از ساخت کاراکتر و زدن دکمه ی Next شما وارد صفحه ی زیر میشید :

. برای مشاهده تصویر در اندازه اصلی، اینجا کلیک کنید | [ 1270x795 ]
uxz5mx1jz15fetddl964.jpg

MISSION DISTRICTS : اگه میخواید ماموریت ها رو پشت سر بزارید و پول دربیارید و Levle خودتون رو افزایش بدید یکی از دو مپ این بخش رو انتخاب کنید

FIGHT CLUB : این بخش برای مبارزه گزاشته شده.شما میتونید برای به دست آوردن پول به این بخش برید و با کشتن بازیکنایه دیگه پول در بیارید.

SOCIAL DISTRICT : این بخش یکی از مهمترین بخشهاست.در این بخش میتونید اسلحه بخرید و یا با دیگر بازیکنان تجارت کنید! کاراکتر خودتون رو ویرایش کنید،لباس بخرید،برای خودتون یک لوگو یا آرم طراحی کنید،مهمات بخرید،اسلحه ی خودتون رو قویتر کنید،ماشین بخرید،ماشین اسپرت کنید و ...

ماموریت های Criminal و Enforcer درست بر عکس و مخالف همدیگه هستن.یعنی گه تو یه ماموریت Criminal ها بخوان از یه مغازه دزدی کنن Enforcer ها باید جلویه این کار رو بگیرن! به همین دلیل درگیری های بزرگ و طولانی در این بازی خیلی زیاد اتفاق میفته!

تصاویری از محیط بازی :

f4k0oflw4ec2dzj46xa.jpg

e7zmry0fe5i4g6s2vave.jpg

0panv5d7wnhb80591bm.jpg

t4w6vaeyvqmv894fc117.jpg

من از اینترنت 128 کیلوبایت استفاده میکنم و این بازی رو بدونه هیچ لگ و مشکلی به راحتی بازی میکنم. یکی از بهترین بازی های آنلاینیه که تو عمرم دیدم.

از اینجا میتونید آخرین ورژن بازی رو مستقیم دانلود کنید : دانلود بازی آنلاین و بسیاز زیبای APB RELOADED | مرجع دانلود بازی BAZIDL

بهترین سرور بازی بدون لگ و مشکل ( همه ی سرور ها رو تک تک تست کردم )

7h3rui7j8jwgp3i0jz0u.jpg

منبع :http://forum.gameemag.ir/showthread...صی-بازی-آنلاین-APB-RELOADED&p=21266#post21266

آخرین ویرایش:

rosoneri9

کاربر سایت
Sep 6, 2012
585
نام
دانیال
سلام دوستان...من چند وقت پیش می خواستم دان کنم ولی یکی از دوستان گفت نت خیلی قوی می خواد ول کردم.....الان وعض چطوره؟!حجم همون ۶ گیگ هست یا زیاد شده؟!

idden]-[

کاربر سایت
Oct 5, 2012
457
نام
KA3R4
سلام دوستان...من چند وقت پیش می خواستم دان کنم ولی یکی از دوستان گفت نت خیلی قوی می خواد ول کردم.....الان وعض چطوره؟!حجم همون ۶ گیگ هست یا زیاد شده؟!

فرض کن داری نسخه رایگان و البته کمی بی کیفیت تر از بازی GTA Online رو بازی میکنی!
درکل بد نیس و حجمشم همونه و توصیه میشه ک از استیم دان کنی بازیو
پینگتم اگر بالای 200ــه کلا بیخیال شو

MeTtTi1

کاربر سایت
Jun 15, 2016
1
این بازی جزو فوق العاده ترین بازی های آنلاینی بود که من انجام دادم و تو کل بازیایی که انجام میدادم کمترین حجم رو میگیره و زیاد هم با سرعت اینترنتتون کار نداره...
حتی اگه نت هم قط بشه یه دیقه وقت میده تا دوباره وصل بشه وگرنه میاد بیرون...
بازی هم اولش میخواد بره داخل حدود دو تا پنج دیقه طول میکشه... عجله نکنین :):Cheesygrin:
کلی خوبی دیگه هم داره این بازی که دیگه خوابم میاد نمیتونم بنویسم... هرکی هم تازه وارده کمک خواست در خدمتم...
در کل بازی خیلی خوبیه در دانلودش شک نکنین

artsnake

کاربر سایت
Mar 4, 2014
48
دوستان بهم ایدی بدین ادتون کنم....منم تازع الان داره دانلود میشه بازی...قدیم ندیما دیده بودمش ولی نت نداشتم و ... بیخیال شدم ... دیشب تازه اتفاقی دیدمش توی استیم دنبال بازی رایگان بودم.... الان داره دانلود میشه و میزنم بازیو
ایدی بدین یا گروهی چیزی دارین
اون انجمن بازیه هم باز نمیشه لینکش خرابه انگار
کلا گروهی چیزی دارین بگین بپیوندم بهتون

MahDi_AM

کاربر سایت
Oct 10, 2018
2
سلام من بازی رو دان کردم ولی موقع ساخت اکانت ایمیل فعال سازی برای من ارسال نمیشه حتی با فیلتر شکن اگه میدونین مشکل کجاس بگین درستش کنم

MahDi_AM

کاربر سایت
Oct 10, 2018
2
سلام من بازی رو دان کردم ولی موقع ساخت اکانت ایمیل فعال سازی برای من ارسال نمیشه حتی با فیلتر شکن اگه میدونین مشکل کجاس بگین درستش کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر