تاپیک اختصاصی بازی آنلاین APB : RELOADED

شهر گنگسترها! ( اول از همه چیز بگم تشکر و نظر یادتون نره چون فقط به خاطر ایناس که تاپیک زدم البته بازی هم خدایی خیلی جالبه ) بازی به سبک GTA هستش یعنی گردش آزاده ...

سلام تو این تاپیک میخوام بازی MMO و آنلاین APB : RELOADED رو معرفی کنم.این بازی در شهر san Paro هست و شما میتونید یکی از دو گروه Criminal و Enforcer رو انتخاب کنید. هر سرور قابلیت پشتیبانی از 100 نفر رو داره .... این رو بگم این بازی 100 درصد رایگانه و اگه میخواید از امکانات بیشتری استفاده کنید مثل بازی تراوین میتونید از سایتش خرید امتیاز کنید .بعد از اینکه بازیرو از لینک پایین همین تاپیک دانلود کردید ( حجم 3.65 گیگ) باید به سایت زیر برید و ثبت نام کنید :

. برای مشاهده تصویر در اندازه اصلی، اینجا کلیک کنید | [ 1276x801 ]
nbuaiqioa4c6xxe5wt7y.jpg

بعد از انتخاب گروه وارد قسمت ساخت کاراکتر میشید و باید با سلیقه ی خودتون کاراکترتون رو بسازید.در قسمت ساخت کاراکتر به جزییات خیلی اهمیت داده شده و شما حتی میتونید مقدار چروک صورت رو هم تنظیم کنید!

تصویری از قسمت ساخت کاراکتر بازی APB :

. برای مشاهده تصویر در اندازه اصلی، اینجا کلیک کنید | [ 1280x720 ]
scbx1fyvlhbmkiubj0s.jpg

. برای مشاهده تصویر در اندازه اصلی، اینجا کلیک کنید | [ 1277x798 ]
5rvz9u5arsllo03chhop.jpg

بعد از ساخت کاراکتر و زدن دکمه ی Next شما وارد صفحه ی زیر میشید :

. برای مشاهده تصویر در اندازه اصلی، اینجا کلیک کنید | [ 1270x795 ]
uxz5mx1jz15fetddl964.jpg

MISSION DISTRICTS : اگه میخواید ماموریت ها رو پشت سر بزارید و پول دربیارید و Levle خودتون رو افزایش بدید یکی از دو مپ این بخش رو انتخاب کنید

FIGHT CLUB : این بخش برای مبارزه گزاشته شده.شما میتونید برای به دست آوردن پول به این بخش برید و با کشتن بازیکنایه دیگه پول در بیارید.

SOCIAL DISTRICT : این بخش یکی از مهمترین بخشهاست.در این بخش میتونید اسلحه بخرید و یا با دیگر بازیکنان تجارت کنید! کاراکتر خودتون رو ویرایش کنید،لباس بخرید،برای خودتون یک لوگو یا آرم طراحی کنید،مهمات بخرید،اسلحه ی خودتون رو قویتر کنید،ماشین بخرید،ماشین اسپرت کنید و ...

ماموریت های Criminal و Enforcer درست بر عکس و مخالف همدیگه هستن.یعنی گه تو یه ماموریت Criminal ها بخوان از یه مغازه دزدی کنن Enforcer ها باید جلویه این کار رو بگیرن! به همین دلیل درگیری های بزرگ و طولانی در این بازی خیلی زیاد اتفاق میفته!

تصاویری از محیط بازی :

f4k0oflw4ec2dzj46xa.jpg

e7zmry0fe5i4g6s2vave.jpg

0panv5d7wnhb80591bm.jpg

t4w6vaeyvqmv894fc117.jpg

من از اینترنت 128 کیلوبایت استفاده میکنم و این بازی رو بدونه هیچ لگ و مشکلی به راحتی بازی میکنم. یکی از بهترین بازی های آنلاینیه که تو عمرم دیدم.

از اینجا میتونید آخرین ورژن بازی رو مستقیم دانلود کنید : دانلود بازی آنلاین و بسیاز زیبای APB RELOADED | مرجع دانلود بازی BAZIDL

بهترین سرور بازی بدون لگ و مشکل ( همه ی سرور ها رو تک تک تست کردم )

7h3rui7j8jwgp3i0jz0u.jpg

منبع :http://forum.gameemag.ir/showthread...صی-بازی-آنلاین-APB-RELOADED&p=21266#post21266

آخرین ویرایش:

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
کسی هنوز بازی می کنه ؟! من به زودی دارم میام !

---------- نوشته در 01:05 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:04 AM ارسال شده بود ----------

آقا لگ داره بازی ؟! میشه به من بگید ؟!

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,015
نام
سهند
لپتاپه ویندوزش هم 64 بیته

پینگ همم همونطوریاست !

والا بعضی موقع ها بد نیست بازی ولی بعضی مواقع دبگه باگ داره . کلا سروراش هردمبیلیه !
بعدشم اینکه واسه من مشکل کنترل ماشین داره یعنی ماشبن فرمون نمیده و باید کلی نگهش داری و یه دفعه میره قاطی باقالیها

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,015
نام
سهند
دوستان یه سوال میشه تیم رو عوض کرد وسط بازی ؟!

اکثر بچه ها تو کدوم تیم و سرورن ؟!

نه نمیشه ! البته میتونی یه کارکتر هم تو یه تیم دیگه بسازی که که از لول 1 باید ببریش بالا دوباره !
کلا بازی باحالی نیس ولی من خوشم نیومد ! پر لگه

Amir2$2

کاربر سایت
Oct 14, 2011
291
نام
CjCj قدیم :)
نه نمیشه ! البته میتونی یه کارکتر هم تو یه تیم دیگه بسازی که که از لول 1 باید ببریش بالا دوباره !
کلا بازی باحالی نیس ولی من خوشم نیومد ! پر لگه

ببخشید سهند جان نت شما داغونه . پینگ ماها 100 بیشتر نمیره :p;;)

kane ای دی منو اد کن همی چیو بهت میگم من خودم دارم با لپ تاب بازی میکنم ( pc هم دارم فقط ای پی بی رو رو لپ تاب نصب کردم ) /:)

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,015
نام
سهند
ببخشید سهند جان نت شما داغونه . پینگ ماها 100 بیشتر نمیره :p;;)

kane ای دی منو اد کن همی چیو بهت میگم من خودم دارم با لپ تاب بازی میکنم ( pc هم دارم فقط ای پی بی رو رو لپ تاب نصب کردم ) /:)

پینگت با کجا 100 ـه ؟ ( 4.2.2.4 تست من 140 کمترین و بیشترین 200 )
من خودم بدون یه ذره لگ ACR بازی میکنم !

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,015
نام
سهند
من داشتم دانلود میکردم از اون سایتی که توی پست اول گذاشتید ولی از پارت 4 به بعد خراب شده درستش هم نمیکنن :((

داداش از سایت خودش دانلود کن بهتره ! هم حجمش کمتره هم اینکه با دانلودر خودش میشه Pause کرد . پس دیگه چی میخوای ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر