تاپیک اختصاصی بازی آنلاین APB : RELOADED

شهر گنگسترها! ( اول از همه چیز بگم تشکر و نظر یادتون نره چون فقط به خاطر ایناس که تاپیک زدم البته بازی هم خدایی خیلی جالبه ) بازی به سبک GTA هستش یعنی گردش آزاده ...

سلام تو این تاپیک میخوام بازی MMO و آنلاین APB : RELOADED رو معرفی کنم.این بازی در شهر san Paro هست و شما میتونید یکی از دو گروه Criminal و Enforcer رو انتخاب کنید. هر سرور قابلیت پشتیبانی از 100 نفر رو داره .... این رو بگم این بازی 100 درصد رایگانه و اگه میخواید از امکانات بیشتری استفاده کنید مثل بازی تراوین میتونید از سایتش خرید امتیاز کنید .بعد از اینکه بازیرو از لینک پایین همین تاپیک دانلود کردید ( حجم 3.65 گیگ) باید به سایت زیر برید و ثبت نام کنید :

. برای مشاهده تصویر در اندازه اصلی، اینجا کلیک کنید | [ 1276x801 ]
nbuaiqioa4c6xxe5wt7y.jpg

بعد از انتخاب گروه وارد قسمت ساخت کاراکتر میشید و باید با سلیقه ی خودتون کاراکترتون رو بسازید.در قسمت ساخت کاراکتر به جزییات خیلی اهمیت داده شده و شما حتی میتونید مقدار چروک صورت رو هم تنظیم کنید!

تصویری از قسمت ساخت کاراکتر بازی APB :

. برای مشاهده تصویر در اندازه اصلی، اینجا کلیک کنید | [ 1280x720 ]
scbx1fyvlhbmkiubj0s.jpg

. برای مشاهده تصویر در اندازه اصلی، اینجا کلیک کنید | [ 1277x798 ]
5rvz9u5arsllo03chhop.jpg

بعد از ساخت کاراکتر و زدن دکمه ی Next شما وارد صفحه ی زیر میشید :

. برای مشاهده تصویر در اندازه اصلی، اینجا کلیک کنید | [ 1270x795 ]
uxz5mx1jz15fetddl964.jpg

MISSION DISTRICTS : اگه میخواید ماموریت ها رو پشت سر بزارید و پول دربیارید و Levle خودتون رو افزایش بدید یکی از دو مپ این بخش رو انتخاب کنید

FIGHT CLUB : این بخش برای مبارزه گزاشته شده.شما میتونید برای به دست آوردن پول به این بخش برید و با کشتن بازیکنایه دیگه پول در بیارید.

SOCIAL DISTRICT : این بخش یکی از مهمترین بخشهاست.در این بخش میتونید اسلحه بخرید و یا با دیگر بازیکنان تجارت کنید! کاراکتر خودتون رو ویرایش کنید،لباس بخرید،برای خودتون یک لوگو یا آرم طراحی کنید،مهمات بخرید،اسلحه ی خودتون رو قویتر کنید،ماشین بخرید،ماشین اسپرت کنید و ...

ماموریت های Criminal و Enforcer درست بر عکس و مخالف همدیگه هستن.یعنی گه تو یه ماموریت Criminal ها بخوان از یه مغازه دزدی کنن Enforcer ها باید جلویه این کار رو بگیرن! به همین دلیل درگیری های بزرگ و طولانی در این بازی خیلی زیاد اتفاق میفته!

تصاویری از محیط بازی :

f4k0oflw4ec2dzj46xa.jpg

e7zmry0fe5i4g6s2vave.jpg

0panv5d7wnhb80591bm.jpg

t4w6vaeyvqmv894fc117.jpg

من از اینترنت 128 کیلوبایت استفاده میکنم و این بازی رو بدونه هیچ لگ و مشکلی به راحتی بازی میکنم. یکی از بهترین بازی های آنلاینیه که تو عمرم دیدم.

از اینجا میتونید آخرین ورژن بازی رو مستقیم دانلود کنید : دانلود بازی آنلاین و بسیاز زیبای APB RELOADED | مرجع دانلود بازی BAZIDL

بهترین سرور بازی بدون لگ و مشکل ( همه ی سرور ها رو تک تک تست کردم )

7h3rui7j8jwgp3i0jz0u.jpg

منبع :http://forum.gameemag.ir/showthread...صی-بازی-آنلاین-APB-RELOADED&p=21266#post21266

آخرین ویرایش:

anti spv

کاربر سایت
Mar 31, 2012
49
خوب دوستان میگن این بازی مثل gta iv هست که هر نفر تو بازیی یه شخصیته .... همه از همه جای جهان میریزن تو شهر ....
خوب با اختلاف پینگ ما با اون ور آبی ها چه طوری میشه بازیش کرد ؟
یه توضیح میدید کلا قضیه از چه قراره ؟!؟!؟

ممنون.

داداش من توی بازی با پینگ 200 راحت بازی میکنم . مثل GTA IV هست , ماموریت میرید و رنکتون بالا میره هرچی رنکتون بالا بره پول بیشتری درمیاری و میتونی اسلحه , ماشین و لباس بخری . میتونی بری دزدی از فروشگاه ها و هرچی رو میدزدی بری به رئیست بدی اونم بجاش بهت ارز میده که میری بانک و پولش میکنی . بازی دارای به ترتیب از کم به زیاد برای رنک : سبز , برنز , نقره ای و گلد هستش و هرکدوم از این ها توی سرور های جداگانه ایه وقتی رنکت بره بالا به ترتیب از سبز افزایش پیدا میکنی و تا آخرین رنک ( که فکر میکنم 300 ) و دیگه اواخر گلده پیش میری . اگه گلد باشی از هر ماموریت پول بیشتری میگیری ...

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
سلام یادمه اوایل که اومده بود 8 گیگ بود:D همه چیشم پولی بود فک کنم:D
یکی از دوستان اینو رو DVD بریزه بفروشه من 100% میخرم ازش! باحال ترین بازییه که دیدم!
یه مدته بیخیاله استوری و ... شدم مثلا تو JUST CAUSE 2 دارم ول میچرخم و لذت میبرم:D الکی ادم میکشم!
اینطوری باحال تره!
اینم عینه اونه تازه تو انلاین استرس خیلی بالائه:D
بخصوص اینکه تو این بازی مثلا :
میشه مبادله سر یه کیف کرد بعد یهویی یه تیم بریزه معامله رو بهم بریزه و کیف رو بپیچونه:D تو یکی از دموهاش دیدم همپین چیزیو هنوزم هست؟
اگه رایت میشه کرد بفرستین خریدارم:D

anti spv

کاربر سایت
Mar 31, 2012
49
سلام یادمه اوایل که اومده بود 8 گیگ بود:D همه چیشم پولی بود فک کنم:D
یکی از دوستان اینو رو DVD بریزه بفروشه من 100% میخرم ازش! باحال ترین بازییه که دیدم!
یه مدته بیخیاله استوری و ... شدم مثلا تو JUST CAUSE 2 دارم ول میچرخم و لذت میبرم:D الکی ادم میکشم!
اینطوری باحال تره!
اینم عینه اونه تازه تو انلاین استرس خیلی بالائه:D
بخصوص اینکه تو این بازی مثلا :
میشه مبادله سر یه کیف کرد بعد یهویی یه تیم بریزه معامله رو بهم بریزه و کیف رو بپیچونه:D تو یکی از دموهاش دیدم همپین چیزیو هنوزم هست؟
اگه رایت میشه کرد بفرستین خریدارم:D

جون داداش کرمانشاهم نمیتونم برات بفرستم . اون معامله اینا گفتی اینطور نیست : مثلا شما و دوستتون ماموریت دارید یه ماشینو بدزدید ولی یهو ( باتوجه به خلاف هایی که از اول بازی کردید , مثل GTA ) پلیسا میریزن سرتون شما هم باید ماشینو بدزدید و قبل از اینکه دست پلیسا بیوفتید اونو به محل مشخص شده ببرید , حتی برعکس اگه شما پلیس بودید باید جلوئه دزدا رو بگیرید .
حجم بازیم 3.65 گیگه , البته حدود 1 گیگ هم باید آپدیت کنید ...

anti spv

کاربر سایت
Mar 31, 2012
49
خیلی جالب میتونه باشه ...
بعد saint row 3 هم مثل اینه ؟

ساینت رو بازی نکردم . ولی از منی که این بازیو در حدود 4 ماهه بازی میکنم میشنوی ؛ تا الان بازی open world سرگرم کننده مثل این ندیدم و حتی بدون هیچ شکی میتونم بگم از سری GTA سرتره ...

sa_mp

کاربر سایت
Sep 12, 2011
93
همیشه یک سوال داشتم این بود که چطوری ما با این اینترنت گران و محدودیت حجمی میتوانم از انلاین بازی کردن لذت ببریم ؟ من 2 سال با این اینترنت دارم بازی میکنم ولی همیشه دغدغه ترافیک رو دارم اخه لامصب
100 مگ 100 مگ ترافیک حروم میکنه
حالا شما اینترنت نامحدود دارید ؟ از چه isp لطفا راهنمایی کنید که این مشکل من هم رفع بشه
با تشکر

amir0831

کاربر سایت
May 29, 2011
827
نام
امیر
همیشه یک سوال داشتم این بود که چطوری ما با این اینترنت گران و محدودیت حجمی میتوانم از انلاین بازی کردن لذت ببریم ؟ من 2 سال با این اینترنت دارم بازی میکنم ولی همیشه دغدغه ترافیک رو دارم اخه لامصب
100 مگ 100 مگ ترافیک حروم میکنه
حالا شما اینترنت نامحدود دارید ؟ از چه isp لطفا راهنمایی کنید که این مشکل من هم رفع بشه
با تشکر
من یک دوست دارم 128 نامحدود داره سرعت دانلودش 10 کیلوبایت ویلی پینگش 10 هست!!!یعنی 1000 نفره هم بازی کنه مشکل نداره.
بعد هم بستگی به شهر و منطقه داره.ولی به نظر من با یک اینترنت 512 نامحدود مخابرت هم که پینگش 80 میتونی بازی کنی .

---------- نوشته در 01:57 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:55 PM ارسال شده بود ----------

free هست . اما میتونی مثل تراوین براش premium مدت دار بگیری ... برای اطلاعات بیشتر از بازی به فرومش مراجعه کن : انجمن تخصصی بازی APB Reloaded
همون سایت اموزشو خوندم.ولی کرک و هیچی نمیخواد؟. خود بازی لانچر داره؟اخه میگن با استیم هم میشه

sa_mp

کاربر سایت
Sep 12, 2011
93
اقا واقعا ممنون اصلا نمیدونستم مخابرات اینترنت نامحدود داره سرعت دانلود 127 15 کیلو بایته دیگه ؟ بیشتر هم نمیشه دیگه شرایطش چیه ؟

sa_mp

کاربر سایت
Sep 12, 2011
93
512 که به کاربر خانگی نمیدن ؟ میدن ؟ سرعت 128 چند کیلو هست مثلا من اینترنت 3 ماه نامحدود بگریم وبخام یک حجم 20 گیگ دانلود کنم کامپیوتر هم 24 ساعت روشن باشه باید تا اخر سه ما صبر کنم تا دانلود بشه

BF3

کاربر سایت
Jan 14, 2012
633
من یک دوست دارم 128 نامحدود داره سرعت دانلودش 10 کیلوبایت ویلی پینگش 10 هست!!!یعنی 1000 نفره هم بازی کنه مشکل نداره.
بعد هم بستگی به شهر و منطقه داره.ولی به نظر من با یک اینترنت 512 نامحدود مخابرت هم که پینگش 80 میتونی بازی کنی .

---------- نوشته در 01:57 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:55 PM ارسال شده بود ----------

همون سایت اموزشو خوندم.ولی کرک و هیچی نمیخواد؟. خود بازی لانچر داره؟اخه میگن با استیم هم میشه

آره با استیم هم هست , که اونم میتونی اریگان بگیری هیچ فرقی هم با این نداره ...
خود بازی لانچر داره بعد از دانلود بازی باید از طریق لانچر بازیو آپدیت کنی که در حدود یک گیگ آپدیت داره ...
512 که به کاربر خانگی نمیدن ؟ میدن ؟ سرعت 128 چند کیلو هست مثلا من اینترنت 3 ماه نامحدود بگریم وبخام یک حجم 20 گیگ دانلود کنم کامپیوتر هم 24 ساعت روشن باشه باید تا اخر سه ما صبر کنم تا دانلود بشه

کدوم شهری داداش ؟ من مخابرات کرمانشاه سرویس 512 نا محدود گرفتم با 65 کیلوبایت سرعت دانلود . از شب تا صبح بذاری دانلود شه در حدود 2 و نیم گیگ دانلود میکنه ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر