تاپیک اختصاصی بازی آنلاین APB : RELOADED

گفتگو در 'معرفی و بحث پیرامون بازی های آنلاين و تحت شبكه' ایجاد شده توسط BF3, ‏Feb 18, 2012.

1. BF3

BF3
    کاربر سایت

شهر گنگسترها! ( اول از همه چیز بگم تشکر و نظر یادتون نره چون فقط به خاطر ایناس که تاپیک زدم البته بازی هم خدایی خیلی جالبه ) بازی به سبک GTA هستش یعنی گردش آزاده ...

سلام تو این تاپیک میخوام بازی MMO و آنلاین APB : RELOADED رو معرفی کنم.این بازی در شهر san Paro هست و شما میتونید یکی از دو گروه Criminal و Enforcer رو انتخاب کنید. هر سرور قابلیت پشتیبانی از 100 نفر رو داره .... این رو بگم این بازی 100 درصد رایگانه و اگه میخواید از امکانات بیشتری استفاده کنید مثل بازی تراوین میتونید از سایتش خرید امتیاز کنید .بعد از اینکه بازیرو از لینک پایین همین تاپیک دانلود کردید ( حجم 3.65 گیگ) باید به سایت زیر برید و ثبت نام کنید :

. برای مشاهده تصویر در اندازه اصلی، اینجا کلیک کنید | [ 1276x801 ]

بعد از انتخاب گروه وارد قسمت ساخت کاراکتر میشید و باید با سلیقه ی خودتون کاراکترتون رو بسازید.در قسمت ساخت کاراکتر به جزییات خیلی اهمیت داده شده و شما حتی میتونید مقدار چروک صورت رو هم تنظیم کنید!

تصویری از قسمت ساخت کاراکتر بازی APB :

. برای مشاهده تصویر در اندازه اصلی، اینجا کلیک کنید | [ 1280x720 ]
    . برای مشاهده تصویر در اندازه اصلی، اینجا کلیک کنید | [ 1277x798 ]

بعد از ساخت کاراکتر و زدن دکمه ی Next شما وارد صفحه ی زیر میشید :

. برای مشاهده تصویر در اندازه اصلی، اینجا کلیک کنید | [ 1270x795 ]

MISSION DISTRICTS : اگه میخواید ماموریت ها رو پشت سر بزارید و پول دربیارید و Levle خودتون رو افزایش بدید یکی از دو مپ این بخش رو انتخاب کنید

FIGHT CLUB : این بخش برای مبارزه گزاشته شده.شما میتونید برای به دست آوردن پول به این بخش برید و با کشتن بازیکنایه دیگه پول در بیارید.

SOCIAL DISTRICT : این بخش یکی از مهمترین بخشهاست.در این بخش میتونید اسلحه بخرید و یا با دیگر بازیکنان تجارت کنید! کاراکتر خودتون رو ویرایش کنید،لباس بخرید،برای خودتون یک لوگو یا آرم طراحی کنید،مهمات بخرید،اسلحه ی خودتون رو قویتر کنید،ماشین بخرید،ماشین اسپرت کنید و ...

ماموریت های Criminal و Enforcer درست بر عکس و مخالف همدیگه هستن.یعنی گه تو یه ماموریت Criminal ها بخوان از یه مغازه دزدی کنن Enforcer ها باید جلویه این کار رو بگیرن! به همین دلیل درگیری های بزرگ و طولانی در این بازی خیلی زیاد اتفاق میفته!

تصاویری از محیط بازی :

من از اینترنت 128 کیلوبایت استفاده میکنم و این بازی رو بدونه هیچ لگ و مشکلی به راحتی بازی میکنم. یکی از بهترین بازی های آنلاینیه که تو عمرم دیدم.

از اینجا میتونید آخرین ورژن بازی رو مستقیم دانلود کنید : دانلود بازی آنلاین و بسیاز زیبای APB RELOADED | مرجع دانلود بازی BAZIDL

بهترین سرور بازی بدون لگ و مشکل ( همه ی سرور ها رو تک تک تست کردم )

منبع :http://forum.gameemag.ir/showthread...صی-بازی-آنلاین-APB-RELOADED&p=21266#post21266

#1 BF3, ‏Feb 18, 2012
    آخرین ویرایش: ‏Feb 20, 2012
  2. Fallen Soul

کاربر سایت

نام:
    ali
    تابستون بازی میکردمش خوبه . یک مشکلی که داره اینه IP ایران رو بسته و بدون چیزتر شکن نمیشه رفت . هنوزم اینجوریه یا باز کردن ؟

3. BF3

BF3
    کاربر سایت

داداش دوستم دیروز دانلود کرد راحت بازی کرد .منم تصمیم گرفتم دانلود کنم ...

4. Journey

کاربر سایت

نام:
    Nightwing
  5. BF3

BF3
    کاربر سایت

به جون شما اصلا یادم نبود ...
    یه سوال شما ناظم gameemag هستی ؟
    اینجاهم دست از سر ما برنمیداری؟:d

6. Good Guy Greg

کاربر سایت

نام:
    حمید ؟ تبرکه !
    بازی رو دانلود کردم با آپدیتش و اکانت هم ساختم و کمی بازی کردم اما مشکلی که داره اینه که یک بازی MMO زیاد باید براش وقت بزاری و بازی کنی و این بازی ترافیک عظیمی رو میکشه باو ثانیه ای 30 40 کیلو .

7. BF3

BF3
    کاربر سایت

در کل نظرت چیه در بارش ؟
    نت نامحدود اینجا به کار میاد b-)

8. Red Dead

کاربر سایت

نام:
    سیاوش
    بابا این بازی چون مجانی هست پشتیبانی خوبی نداره مثل همین BF heroes که پدر من رو در اورده.اگه یکهو دیدید که کاراکترتون(که ممکن هست براش پول هم داده باشید)پریده کاری نمی تونید بکنید.
    راستی این بازی اول قرار بود پولی باشه ولی بعد از پایین اومدن تعداد پلیر ها مجانیش کردن.الان هم احتمال بسته شدن سرورهاش زیاده

9. BF3

BF3
    کاربر سایت

داداش منبعی داری که میگی قراره سرورا رو ببندن ؟؟؟؟

10. Red Dead

کاربر سایت

نام:
    سیاوش
    منبع ندارم ولی گفتم اینجور بازی ها معمولا سرور هاشون بعد مدتی بسته میشه.حالا شاید این نشه

11. Good Guy Greg

کاربر سایت

نام:
    حمید ؟ تبرکه !
    من اگر یه 256 نامحدود داشتم هیچ غمی نبود ! آخه صبح تا شب دارم انلاین میزنم و ... البته پینگ هم باید خوب باشه . حیف که من نامحدود گیرم نمیاد :(

---------- نوشته در 12:39 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:34 AM ارسال شده بود ----------

David Jones خالق سری ها GTA تو ساخت بازی بوده ولی بازی پس از عرضه با استقبال خوبی مواجه نشد و سرورها بسته شدن . بعد لایسنس بازی رو یکی دیگه گرفت و بازی رو به نام All Points Bulletin : Reloaded به صورت Free 2 Play عرضه کرد . دمش گرم کار خوبی کرد آخه همچین بازی حیف بود اصلا نباشه . خلاصه بگم که از سرمونم خیلی زیاده . اونایی هم که میگی باگی چیزی بوده وگرنه کاراکتر مگه ... که بپره ؟‌ :blink:

بازی تا حالا براش کلی آپدیت اومده و کلی مشکلاتشو رفع کردن . یه سری به فروم های بازی بزنی میبینی چه خبره هر جا هم مشکلی داشتی سریع حلش میکنن . سرور ها هم فکر نکنم بسته بشه اخه از بازی های فری تو پلی استقبال میشه زیاد و بعضی ها هم که عضو VIP میشن کلی خرج میکنن و بازی هزینه سرورهاش تامین میشه . خیالت تخت :>

12. LazaR AngeloV

کاربر سایت

نام:
    محمد مهدی
    الان اوضاع بازی چه جوریاست ؟ یه شرح بدید ببینیم ارزش داره دانلود کنیم :D ! چقدره حجمش با آپدیتاش !

13. jackbauer

کاربر سایت

نام:
    seyed ali
    وا... ما که دانلود کردیم بعدش تو بخش آپدیت ارور داد 340 مگ آپدیت داشت اونم طول روز آپدیت کردم ولی آخر آپدیت یعنی 99 % erore laucher داد دیگه آپدیت نکرد ..
    کلا به نظرم ارزش نداره ..

14. BF3

BF3
    کاربر سایت

داداش وقتی رسید 99 درصد از چیز پی ان استفاده کن البته باید مدله چیز پی انت سایفون 3 باشه ...

15. LazaR AngeloV

کاربر سایت

نام:
    محمد مهدی
    خوب لینک این سایفون رو پ.خ کن ببینیم چی میشه .. :( :D ! از سایت اصلیش میشه بازیرو دانلود کرد ؟؟

---------- نوشته در 09:01 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:49 AM ارسال شده بود ----------

راستی با S0.cks یا https میشه رفت تو ؟؟ :D ... ؟ !