تایپیک XBox360 داران کرمانشاه

sorvinho

کاربر سایت
Sep 8, 2010
4,233
نام
سروش
از یه مغازه ایه سی دی رو با جلد و قاب نمی ده .تو همین جلد سی دی های کپیه.البته کاور داره.دفعه بعد رفتم اسمش رو نگاه می کنم.
===
بنرنمکس کجا می یارن مسعود؟

silent hill72

کاربر سایت
Jan 8, 2012
539
نام
henry
از یه مغازه ایه سی دی رو با جلد و قاب نمی ده .تو همین جلد سی دی های کپیه.البته کاور داره.دفعه بعد رفتم اسمش رو نگاه می کنم.
===
بنرنمکس کجا می یارن مسعود؟

معمولا بونر مکس برای فروش نمیارن چونکه کسی نمیخره و کمتر کسی لایو بازه...باید سفارش بدی و بگی برات رایت کنن البته اگه اون رایتر مخصوصشو داشته باشن...برای چته؟

---------- نوشته در 09:57 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:56 PM ارسال شده بود ----------

درود
یه xbox slim 250 دارم کپی خورش پریده کدام مغازه ها کارشان خوبه ؟؟؟؟

باساز قصر سونی علی خوبه

sorvinho

کاربر سایت
Sep 8, 2010
4,233
نام
سروش
معمولا بونر مکس برای فروش نمیارن چونکه کسی نمیخره و کمتر کسی لایو بازه...باید سفارش بدی و بگی برات رایت کنن البته اگه اون رایتر مخصوصشو داشته باشن...برای چته؟
اخه من هنوز lt3 نکردم،بعد می گن بعد از ال تی 3 برای اجرای باز یها نیازه؟!

pouriya_z

کاربر سایت
Jan 15, 2012
5
سلام من 1سالی میشه xbox360گرفتم هیچ مشکلی نداشته ولی الان وقتی دارم مکس پین 3 رو باری میکنم وقتی تیراندازی میکنم خودبه خودکنترل دستگاه خاموش میشه درضمن با2تادسته امتحان کردم بازم خاموش میشه البته توی مرحله1و2مشکلی داشت توی مرحله 3اینجوری شده یه چیزدیگه وقتی برای باراول خواستم بازی کنم به جای اینکه بازی بالا بیاد یه صفحه اومدکه نوشته بودمیخوای آپدیت کنی یانه من اول کنسل کردم ولی بایداول آپدیت میکردم تابازی میومدبرای همین آپدیت کردم وبازی بدون هیچ مشکلی بالا اومد ولی الن تواین مرحله اعصابموخراب کرده

silent hill72

کاربر سایت
Jan 8, 2012
539
نام
henry
سلام من 1سالی میشه xbox360گرفتم هیچ مشکلی نداشته ولی الان وقتی دارم مکس پین 3 رو باری میکنم وقتی تیراندازی میکنم خودبه خودکنترل دستگاه خاموش میشه درضمن با2تادسته امتحان کردم بازم خاموش میشه البته توی مرحله1و2مشکلی داشت توی مرحله 3اینجوری شده یه چیزدیگه وقتی برای باراول خواستم بازی کنم به جای اینکه بازی بالا بیاد یه صفحه اومدکه نوشته بودمیخوای آپدیت کنی یانه من اول کنسل کردم ولی بایداول آپدیت میکردم تابازی میومدبرای همین آپدیت کردم وبازی بدون هیچ مشکلی بالا اومد ولی الن تواین مرحله اعصابموخراب کرده

اره شوک داره تیر میندازی...احتمال زیاد مال باطریه...اگه مال باطری نبود مال دسته ست....تنظیمات توی بازی مربوط به ویبره و...هم چک کن....در مورد ابدیت هم مشکلی نداره شما ابدیت داشبورد نریختی الان دیگه اومده روی دیسک

آخرین ویرایش:

ke$ha

کاربر سایت
May 29, 2011
961
نام
kesha
سلام داش فرشاد.میخوام کامل برام توضیح بدی چه جوری میتونم وارد xboxlive بشم،چیکار باید بکنم؟

سلام براکم :d

باید UPNP مودمت رو اکتیو کنی, بعد مودم رو وصل میکنی به X360 و وصل میشی به لایو.

اگه وصل نمیشه حتما UPNP مودمت خاموشه !

saeedazami

کاربر سایت
Dec 14, 2011
232
نام
سعید
xbox360slim

سلام دوستان.من سعید هستم وتازه می خوام ایکس باکس بخرم .ولی از شانس بد من قیمتش داره بیشتر می ره بالا. ازتون می خوام یه جای مطمین تو شهر بهم معرفی کنید که هم قیمتش مناسب باشه وهم کیفیت کالاش.به طور کلی سرم کلاه نره.البته من می تونم صبر کنم وتا مهر هم اگه ارزون بشه می خرم فقط یه کم قیمتش بیاد پایین.دیروزم رفتم پاساز قصر قیمت بپرسم فکم افتاد کف زمین انقد قیمت ها زیاد بود.ممنون مشیم راهنماییم کنید.

Satan1992

کاربر سایت
Sep 3, 2010
664
سلام دوستان.من سعید هستم وتازه می خوام ایکس باکس بخرم .ولی از شانس بد من قیمتش داره بیشتر می ره بالا. ازتون می خوام یه جای مطمین تو شهر بهم معرفی کنید که هم قیمتش مناسب باشه وهم کیفیت کالاش.به طور کلی سرم کلاه نره.البته من می تونم صبر کنم وتا مهر هم اگه ارزون بشه می خرم فقط یه کم قیمتش بیاد پایین.دیروزم رفتم پاساز قصر قیمت بپرسم فکم افتاد کف زمین انقد قیمت ها زیاد بود.ممنون مشیم راهنماییم کنید.

دوست خوبم من خودم از تهران گرفتم.قیمت هایی که اونا میدن از کرمانشاه 60هزاری پایین تره.

اینم شماره جایی که ازش ایکس باکس گرفتم.تو جمهوریه.:02166487107،09122969009 آقای حسین خادمی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر