تایپیک XBox360 داران کرمانشاه

nik 2011

کاربر سایت
May 26, 2011
1,008
سلام بالاخره خودم جوابمو گرفتم :)تو ارگ اونجایی هست که نوشته مرکز پلی استیشن و ایکس باکس اونجا RGH با برد ماتریکس 2می کنن:d

البته اگه ایکس باکس بن شده یا ایکس باکسی که خیلی نو نیست داشته باشید بهتره جون تا حالا فقط یه ایکس باکسRGH کرده:)):sorry:

silent hill72

کاربر سایت
Jan 8, 2012
539
نام
henry
آقایون من lt3 بریزم دیگه تو لایو بن نمیشم؟ بازیه سالم دارم:offtopic:

نه اصلا...بونر مکس هم همش الکیه...من تا ال تی 3 اومد همون روز اول ریختم و هیچکدوم از بازی هام هم بونر مکس نیست ولی الان اصلا مشکلی ندارم و راحت بازی میکنم بدون بن شدن یا...دیگه اینا همش الکیه...دیگه چند سالیه از سال 2009 موج بن نیومده...همه توی لایو راحت بازی میکنن

---------- نوشته در 06:29 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:27 PM ارسال شده بود ----------

آره فروشگاه سونی علی تایید میشه , اسم صاب مغازه ممد هستش ,

بگو از طرف فرشاد اومدم یه تخفیف کوچولو بت میده !:d

من تنها کسی بودم که در جریان این ابدیت ازم 5 تومان گرفت!!!! دیگه از این کمتر؟ چون سالهاست که مشتری شم

---------- نوشته در 06:30 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:29 PM ارسال شده بود ----------

گیم سنتر بازیاش خوبه؟ آخه دوستم گرفته بود کار نمی کرد:-/:blink1:

اره مغازه خیلی خوبیه من 60 درصد بازی هامو از بیش اون خریدم...بازی هاش هم همش سالم اند و با کیفیت قاب و...

---------- نوشته در 06:32 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:30 PM ارسال شده بود ----------

گیم سنتر خودش از زنجان گیمز بازی میاره !:d

پاساژ میرداماد طبقه اول یه مغازه هست که صاحبش یه پیرمرده 60-70 سالس , من اونجا رو پیشنهاد میکنم :d
نه بابا اونجا خیلی وقته دیگه بازی ایکس باکس نمیفروشه...مثل اینکه خیلی وقته بازی ایکس باکس نخریدی:-/

---------- نوشته در 06:34 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:32 PM ارسال شده بود ----------

سلام.بله که بن میشی،ولی اگه بازی هایی که باهاشون میری لایو از نوع burner max باشن احتمال بن شدن دیگه در حد صفر میشه.منظورتم از بازی سالم نفهمیدم؟

نه بابا کی میگه....من و 99 درصد کسانی که توی لایوییم و همه ایرانی هستیم الان بدون بورنر مکس بازی میکنیم خیلی وقته و مشکلی نداریم...

Satan1992

کاربر سایت
Sep 3, 2010
664
نه بابا کی میگه....من و 99 درصد کسانی که توی لایوییم و همه ایرانی هستیم الان بدون بورنر مکس بازی میکنیم خیلی وقته و مشکلی نداریم...

تا جایی که من خبر دارم بازیهایی رو میرید که یا قدیمی اند یا اینکه نظر مایکروسافت روشون نیست.مثلا دوستان من میترسن بازی MW3 یا Gears Of War 3 بازی کنند.تا جایی که خبر دارم بیشتر Mw 1 رو بازی میکنید.چون موج بن توش نیست.

silent hill72

کاربر سایت
Jan 8, 2012
539
نام
henry
تا جایی که من خبر دارم بازیهایی رو میرید که یا قدیمی اند یا اینکه نظر مایکروسافت روشون نیست.مثلا دوستان من میترسن بازی MW3 یا Gears Of War 3 بازی کنند.تا جایی که خبر دارم بیشتر Mw 1 رو بازی میکنید.چون موج بن توش نیست.

شما توی لایو نیستین زیاد از قضایا خبری ندارید....من روزی چند بار میرم لایو و تقریبا 100 تا دوست ایرانی دارم...دیگه این چیزا همش کشکه ما الان همه مون 99 درصد بازی هامون شده مدرن 3 و بلک ابس و گیرز 3 و ... و هیچ مشکلی هم نداریم....باید خودت بیای لایو رو تجربه کنی بعد قضاوت کنی...بورنر مکس همش الکی بود و یه خرج اضافه ست...و از بین کل دوستان فکر نکنم 5 درصدشون از بورنر مکس استفاده کنن

sorvinho

کاربر سایت
Sep 8, 2010
4,233
نام
سروش
بازیاتون رو چند می خرین؟من از اون مغزاه ها که کوچیکه نبشه طبقست،انتهای طبقه،می خرم.خیلی ارزون.اول شما گین ببینم چقدر ارزون می خرم :d

silent hill72

کاربر سایت
Jan 8, 2012
539
نام
henry
بازیاتون رو چند می خرین؟من از اون مغزاه ها که کوچیکه نبشه طبقست،انتهای طبقه،می خرم.خیلی ارزون.اول شما گین ببینم چقدر ارزون می خرم :d

منم 90 درصد بازی هامون از همون گیم سنتر میخرم...من 3 تومان میخرم

Satan1992

کاربر سایت
Sep 3, 2010
664
شما توی لایو نیستین زیاد از قضایا خبری ندارید....من روزی چند بار میرم لایو و تقریبا 100 تا دوست ایرانی دارم...دیگه این چیزا همش کشکه ما الان همه مون 99 درصد بازی هامون شده مدرن 3 و بلک ابس و گیرز 3 و ... و هیچ مشکلی هم نداریم....باید خودت بیای لایو رو تجربه کنی بعد قضاوت کنی...بورنر مکس همش الکی بود و یه خرج اضافه ست...و از بین کل دوستان فکر نکنم 5 درصدشون از بورنر مکس استفاده کنن

عزیزم تجربه داشتم و از رو تجربه است که دارم میگم.اگه الانم نمیام دلیلش اینه که با آنلاین بازی کردن حال نمیکنم فعلا و برام چیز شاخی نیستش

---------- نوشته در 12:14 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:12 PM ارسال شده بود ----------

منم 90 درصد بازی هامون از همون گیم سنتر میخرم...من 3 تومان میخرم

منم از گیم سنتر.ولی الان یه هفته ای رفته مسافرت.بچه ها بازی sniper super elite 2 رو بخرید بازیش قشنگه.در ضمن منم 3 هزار تومان میخرم.

آخرین ویرایش:

silent hill72

کاربر سایت
Jan 8, 2012
539
نام
henry
عزیزم تجربه داشتم و از رو تجربه است که دارم میگم.اگه الانم نمیام دلیلش اینه که با آنلاین بازی کردن حال نمیکنم فعلا و برام چیز شاخی نیستش

---------- نوشته در 12:14 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:12 PM ارسال شده بود ----------

منم از گیم سنتر.ولی الان یه هفته ای رفته مسافرت.بچه ها بازی sniper super elite 2 رو بخرید بازیش قشنگه.در ضمن منم 3 هزار تومان میخرم.

والا من نزدیک یک ساله توی لایوم و خیلی حال میده و دیگه طرف افلاین بازی کردن نمیرم اصلا...چونکه انلاین بازی کردن زندگیه...تا اونجایی هم که من دیگه خودم تموم بازی های ال تی 3 رو بچ میکنم و از زیر و روی این بازی ها و بچ و ابدیت و...اینا رو دیگه خوردم! میدونم که دیگه بورنر مکس الکیه و اینا همش یع مدت حرف بود و الان همه و من توی لایو داریم عادی بازی میکنیم و مشکلی هم نیست! اسنایبر هم خریدم ولی اونطور که انتظار داشتم نبود ولی اون صحنه اهسته هاش جالبه

Satan1992

کاربر سایت
Sep 3, 2010
664
بازی برنر مکس رو چند می فروشن ؟
لطفا آدرس هم بدید از کجا می خرید و چند می خرید

باید سفارش بدی تا برات بیارن.جایی نیست که بفروشه تو کرمانشاه مگر اینکه اینترنتی از تهران سفارش بدی

---------- نوشته در 12:23 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:21 PM ارسال شده بود ----------

والا من نزدیک یک ساله توی لایوم و خیلی حال میده و دیگه طرف افلاین بازی کردن نمیرم اصلا...چونکه انلاین بازی کردن زندگیه...تا اونجایی هم که من دیگه خودم تموم بازی های ال تی 3 رو بچ میکنم و از زیر و روی این بازی ها و بچ و ابدیت و...اینا رو دیگه خوردم! میدونم که دیگه بورنر مکس الکیه و اینا همش یع مدت حرف بود و الان همه و من توی لایو داریم عادی بازی میکنیم و مشکلی هم نیست! اسنایبر هم خریدم ولی اونطور که انتظار داشتم نبود ولی اون صحنه اهسته هاش جالبه

دلیل من برای آنلاین بازی نکردن چیزی دیگه است،من آفلاین بازی میکنم چون بیشترین چیزی که منو به سمت بازی ها میبره داستان بازیهاست و تو
آنلاین بازی کردن چیزی به اسم داستان وجود نداره.

آخرین ویرایش:

silent hill72

کاربر سایت
Jan 8, 2012
539
نام
henry
بازی برنر مکس رو چند می فروشن ؟
لطفا آدرس هم بدید از کجا می خرید و چند می خرید

بازی بونر مکس برای من و همه لایو بازا ثابت شدده که هیچه و فقط هزینه الکیه...توی کرمانشاه جایی بونر مکس رایت نمیکنه مگه اینکه سفارش بدی

---------- نوشته در 02:10 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:08 PM ارسال شده بود ----------

باید سفارش بدی تا برات بیارن.جایی نیست که بفروشه تو کرمانشاه مگر اینکه اینترنتی از تهران سفارش بدی

---------- نوشته در 12:23 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:21 PM ارسال شده بود ----------

دلیل من برای آنلاین بازی نکردن چیزی دیگه است،من آفلاین بازی میکنم چون بیشترین چیزی که منو به سمت بازی ها میبره داستان بازیهاست و تو
آنلاین بازی کردن چیزی به اسم داستان وجود نداره.

این دو مقوله جداست...خب وقتی تو بازی رو میگیری اول حتما بخش داستانی شو تموم میکنی بعد میری سراغ انلاین...و بازی ها بدون انلانی بازی کردن معنی ندارن و اصلا ایکس باکس بدون انلاین و لایو 10 درصد گسترده گی و لذتش نیست

Satan1992

کاربر سایت
Sep 3, 2010
664
بازی بونر مکس برای من و همه لایو بازا ثابت شدده که هیچه و فقط هزینه الکیه...توی کرمانشاه جایی بونر مکس رایت نمیکنه مگه اینکه سفارش بدی

---------- نوشته در 02:10 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:08 PM ارسال شده بود ----------

این دو مقوله جداست...خب وقتی تو بازی رو میگیری اول حتما بخش داستانی شو تموم میکنی بعد میری سراغ انلاین...و بازی ها بدون انلانی بازی کردن معنی ندارن و اصلا ایکس باکس بدون انلاین و لایو 10 درصد گسترده گی و لذتش نیست

اگه دقت کنی تو پست قبلیت نوشتی من از وقتی آنلاین بازی میکنم دیگه از بازی کردن آفلاین خوشم نمیاد.
درضمن هرکسی نظری داره و واسه من آفلاین بازی کردن از آنلاین بازی کردن بهتره.وگرنه آنلاین بازی کردن خرجی نداره که من نتونم بیام بازی کنم.

silent hill72

کاربر سایت
Jan 8, 2012
539
نام
henry
اگه دقت کنی تو پست قبلیت نوشتی من از وقتی آنلاین بازی میکنم دیگه از بازی کردن آفلاین خوشم نمیاد.
درضمن هرکسی نظری داره و واسه من آفلاین بازی کردن از آنلاین بازی کردن بهتره.وگرنه آنلاین بازی کردن خرجی نداره که من نتونم بیام بازی کنم.

من نگفتم شما نمیتونی بیای بازی کنی...فکر کردم تا حالا لایو نیومدی
الانم میگم انلاین رو بیشتر دوست دارم و 90 درصد انلاین بازی میکنم....ولی دلیل نمیشه حالت داستانی بازی رو نرم

---------- نوشته در 10:27 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:27 PM ارسال شده بود ----------

خب بازی های جدید که برای lt+3 میاد رو 97% رایت میزنن ؟
چند می فروشن؟

اره...4 تومان میدن ولی من 3 میخرم

---------- نوشته در 10:28 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:27 PM ارسال شده بود ----------

دلتون بسوزه من 1500 می خرم:d
بچه ها برای استفاده از dlc باید چه کرد؟

از کجا میخری؟ برای dlc هم باید از لایو دانلود کنی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر