درخواست لیست بهترین بازی های PSP

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
من روی psp یکی از دوستام بازی 300 رو بازی کردم خیلی باحال بود
300-psp-game.jpg

ببخشید ولی فکر کنم این بازی ضد ایرانی هست , درسته ؟

mani.s

کاربر سایت
Jan 5, 2008
264
نام
واسه چی میخوای
با سلام

من دنبال بازی هایی هستم که بدرد دختر ها بخوره
دختر من 5 سالشه و چند تا بازی واسش ریختم که یه سری رو خوشش نیومد پاک کردم و یه سری رو داره بازی میکنه
بازی هایی که خوشش اومده
یکی اون موشه که تو شهر دور میزنه . انگیبرد. یه مدل ماشین سواری . سونیک . و یه چند تای دیگه که نمیدونم چیه . باب اسفنجی و ....

حالا دنبال یه همچین بازی هایی میگردم . هر چی دیدم بازی های جنگی بود .ممنون میشم اگر بازی هایی باشه که بدرد دختر من بخوره برام بذارید و یا لینک معرفی کنید
از شخصیت های کارتونی باشه خوبه . تلام و جری و....

ممنون میشم

برو اینجا

• Like
Reactions: playstation1

mohi_s

کاربر سایت
Jul 11, 2011
27
نام
سپهر
بازیشو نمیدونم ولی فیلمش کاملا ضد ایرانی بود.
بله اصن اون شخصیت روی جلد که میبینید مثلا یک ایرانی هست خیلی خشن و لخت!!! حالا جنبه های ضدایرانی دیگه فیلم بماااند!! که واقعا توهین عظیمی بود!

• Like

omiid

کاربر سایت
Dec 23, 2011
543
بله اصن اون شخصیت روی جلد که میبینید مثلا یک ایرانی هست خیلی خشن و لخت!!! حالا جنبه های ضدایرانی دیگه فیلم بماااند!! که واقعا توهین عظیمی بود!

اون شخصیت رو جلد ایرانی نیست .رمی هست.سر کرده اون سیصد تا جنگجو. فیلم که درسته ضد ایرانی بود همینطور بازیش . اما بابت شخصیت های رمی هم همچین خوب درستشون نکردن . اون شخصیت رو جلدنشون میده مثل یک حیوون بزرگ میشه بدون احساس و خشن . جایی از فیلم سفیر ایران رو به چاه میندازه . این برا رمی ها که ادعای تمدن و فرهنگ دارن هم جلوه خوبی نداشت. این نوع صحنه ها زیاد داخلش هست .وحشی بودن رو دوطرفه نشون داده. که از بابت یونانی ها هم نقد شده.

آخرین ویرایش:
  • Like

Armin.jrpg

کاربر سایت
Sep 1, 2011
716
نام
Armin
من 3 ساله PSP دارم بدون شک بهترین بازی PSP و عمرم Persona 3 Portable هست به هیچ عنوان از دستش ندین
بعدش هم Crisis Core:final Fantasy VII هست....شاهکاره
کلا PSP بهشت JRPG بازهاست....اگه شوتر بازید کلا قید PSP رو بزنید .لی اگه JRPG بازید چندید سال میتونید ازش استفاده کنین....مخصوصا اینکه با بعضی از فریمور ها میشه بازی های PS 1 رو اجرا کرد....(البته بعضی هم فقط نسخه های PSN بازی های پلی 1، که خوشبختانه اکثر بازی های معروف موجودن)
Dissidia هم عالیه ولی نسخه ی دومش بنام 012 رو حتما باید بازی کنید...یعنی پی اس پی بدون دیسیدیا هیچه!
نسخه ی 012 کل بازی اول رو توش داره به علاوه یه عالمه شخصیت، زمین و امکانات تازه داره...اصلا از دستش ندین!
اینارو که بازی کردید ( البته دیسیدیا چون تقریبا مبارزه ای هست تمومی نداره... من 150 ساعت بازیش کردم هنوزم خسته نشدم) باز من میام میگم :D

آخرین ویرایش:

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
God of War Chains of Olympus
God of War Ghost of Sparta
Killzone : Liberation
Harvest Moon : Boy & Girl
Gran Turismo
Resistance : Retribution
Silent Hill : Origins
Silent Hill : Shattered Memories
Syphon ****** : Logan's Shadow
Syphon ****** : dark Mirror
Loco Roco 1 & 2
Patapon 1 , 2 , 3
......
پیشنهاد میکنم این بازیا رو بازی کنین.

• Like

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
psp

psp هم تو سبک rpg بازیا عالیی داره برای چند سال میتونه سرگرم کنه هم شوترا خیلی عالیی داره

دیروز داشتم The 3rd Birthday بازی میکردم خیلی قشنگ بود

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
من 3 ساله PSP دارم بدون شک بهترین بازی PSP و عمرم Persona 3 Portable هست به هیچ عنوان از دستش ندین
بعدش هم Crisis Core:final Fantasy VII هست....شاهکاره
کلا PSP بهشت JRPG بازهاست....اگه شوتر بازید کلا قید PSP رو بزنید .لی اگه JRPG بازید چندید سال میتونید ازش استفاده کنین....مخصوصا اینکه با بعضی از فریمور ها میشه بازی های PS 1 رو اجرا کرد....(البته بعضی هم فقط نسخه های PSN بازی های پلی 1، که خوشبختانه اکثر بازی های معروف موجودن)
Dissidia هم عالیه ولی نسخه ی دومش بنام 012 رو حتما باید بازی کنید...یعنی پی اس پی بدون دیسیدیا هیچه!
نسخه ی 012 کل بازی اول رو توش داره به علاوه یه عالمه شخصیت، زمین و امکانات تازه داره...اصلا از دستش ندین!
اینارو که بازی کردید ( البته دیسیدیا چون تقریبا مبارزه ای هست تمومی نداره... من 150 ساعت بازیش کردم هنوزم خسته نشدم) باز من میام میگم :D

Persona 3 Portable عجب چیزیه بازیش

دمت گرم Dissidia که حرف نداشت

- - -ویرایش - - -

psp هم تو سبک rpg بازیا عالیی داره برای چند سال میتونه سرگرم کنه هم شوترا خیلی عالیی داره

دیروز داشتم The 3rd Birthday بازی میکردم خیلی قشنگ بود

غیر از سبک rpg بازیا شوتر خیلی خیلی قشنگی داره فقط باید امتحانشون کرد بعد معتادشون میشی

بازی The 3rd Birthday که گفتی منم بازیش کردم خیلی قشنگ بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر