راهنمای قدم به قدم بازی Batman Arkham City

Bugs Bunny

کاربر سایت
Jul 15, 2011
24
نام
Mohammad Reza
چند درصد از بازیو رفتی ؟! فک کنم اوایلشی باید خط داستان اصلیو جلو ببری اونوقت خودت راهشو پیدا میکنی چطوری نفوذ کنی به ساختمونا ;)

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,147
نام
پویان
اون عکسی رو که گذاشتین یه خط آبی رنگ کنار صفحه هست : توی اون ماموریت باید برید توی ساختمون GCPD Building (فکر کنم تلفظش همینه) باید برید شمال شرق نقشه اونجا اون ساختمون قرار داره! برای ورد اول همه ی افراد پنگوئن رو نفله کنید بعدا از طریق یک در کشویی ( از همونا که با شاتگان برقی بازشون میکنید) میرید داخل
یه عکس هم گذاشتی که دم در موزه واستادید اون هم ساده است قفل در رو از کار میندازی و میری تو !
اون عکس هایی هم که از نقشه گذاشتی : شما یک ماموریت فرعی رو از شخصیت Bane (همونی که هیکل بزرگی داره و یه کپسول به پشتش چسبیده) شما باید توی ایم ماموریت بشکه های حاوی گاز تایتان رو با ژل انفجاری منفجر کنید !
* اما نکته مهم ! شما توی این ماموریت به اعماق آرخام برید جا هایی که الآن و با تجهیزات فعلی شما نمیشه رفت اون ماموریت رو فراموش کنید و ماموریت های اصلی رو بریددر خلال ماموریت های اصلی شما به بخش های مختلف آرخام از جمله اعماق آن میروید و تجهیزاتتان هم بیشتر میشود توصیه من این است که آن ماموریت را بیخیال شوید و هر جا که یه بشکه گاز تایتان دیدید آن را منفجرکنید (کاری که من خودم انجام میدادم) امیدوارم تونسته باشم مشکل شما رو حل کنم موفق باشد !

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,147
نام
پویان
منظورم از بالای نقشه یعنی چسبیده به کناره ی نقشه هست ؟
بعد این متر شمار کجاست ؟

همون روی نقشه نگاه کنین هست ! مثلا همن عکسی که گذاشتبن ببینید روی موزه نوشته شده Museum روی اون ساختمون هم اسمش رو نقشه هست !
منظورتون از متر شمار چیه !؟

soltane7posh

کاربر سایت
Apr 14, 2011
345
نام
Ali
این قسمت پنگوئنه که با تفنگ یخی شلیک میکنه به من و وسط یه جایی هست رو باید چیکار کنم میگه باید یه کاری بکنید تا تفنگش غیر فعال بشه ممنون میشم راهنماییم کنید

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,147
نام
پویان
این قسمت پنگوئنه که با تفنگ یخی شلیک میکنه به من و وسط یه جایی هست رو باید چیکار کنم میگه باید یه کاری بکنید تا تفنگش غیر فعال بشه ممنون میشم راهنماییم کنید

سلی دوست عزیز!
شما اگه پست اول تاپیک رو کامل بخونی همه چیز رو اونجا کامل توضیح داده شده مستونی از اون استفاده کنی!

soltane7posh

کاربر سایت
Apr 14, 2011
345
نام
Ali
آقا سلام ببخشید من رفتم خون ریشال گول رو گرفتم حالا میخوام بیام بیرون وقتی از ساختمان میام بیرون و وارد فاضلاب میشم هر دو راه بسته است تو رو خدا بگین از کجا باید وارد شهر بشم خیلی ممنون:x

آقا تو رو خدا یکی به صفحه 5 هم یک سری بزنه مردم از انتظار

آخرین ویرایش:

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,147
نام
پویان
آقا سلام ببخشید من رفتم خون ریشال گول رو گرفتم حالا میخوام بیام بیرون وقتی از ساختمان میام بیرون و وارد فاضلاب میشم هر دو راه بسته است تو رو خدا بگین از کجا باید وارد شهر بشم خیلی ممنون:x

میشه یه عکس از اون قسمتی که توش هستین بزارین ! از نقشه نباشه ، همون جایی که میگین گیر کردین ! متاسفانه اون جایی رو که شما داری میگی رو یادم نمیاد اگه عکس رو ببینم شاید بتونم راهنمایی کنم !

soltane7posh

کاربر سایت
Apr 14, 2011
345
نام
Ali
ببینید اونجاست که دقیقا زیر قسمت ممنوعه هست و من باید خون ریشال گول رو تحویل فریز بدم حالا راهی که ازش اومدم جلوش یک نرده هست
حالا اگه فهمیدین کمک کنین و الا بگین عکس بزارم
ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر