راهنمای قدم به قدم بازی Batman Arkham City

mison

کاربر سایت
Feb 17, 2012
178
نام
امیرعلی
اقا 2 تا سوال
1- برای چی وقتی من بازی رو تموم کردم مینویسه هنوز 30 درصد بازی رو رفتی
2-اقا توی یک کلیسایی وقتی که میریم توش یک پرنده ای است بعد یک اقایی رو نشون میده بعد از 1 ساعت چرت و پرت گفتن میگه یک کاری بکن
باید چی کار کنم؟

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,106
نام
پویان
جواب سوال 1 : زیرا شما هنوز تمام 440 تا تروفی ریدلر و به همراه گروگاناش و خودش رو پیدا نکردی و کلی ماموریت جانبی دیگه هم هست هم باید بری
جواب 2 : کمی بیشتر توضیح دهید ( با جزییات) توی شهر که یک کلیسا بیشتر نیست!

mison

کاربر سایت
Feb 17, 2012
178
نام
امیرعلی
اقا همون جایی که اولین مرحله زن جکر رو دیدیم
حالا وقتی که بازی رو تموم کردم همون جا یک پرده بزرگ علامت سوال زده وقتی که میریم توی همون جا یک پرده دیگه است یکم میریم جلو تر یک مزده لباس سبزی داره حرف می زنه بعدش وقتی ما اون x رو میزنیم می بینیم که صدا از کجا میاد ولی نمی تونیم بریم جاش
باید چی کار کنم؟

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,106
نام
پویان
تا اونجا که من یادم میاد باید صبر کنی صحبتهاش تموم شه بعد ماموریت میده بری جای یکی از گروگان ها که آزادش کنی!

batman_400

کاربر سایت
Jun 4, 2012
1
سلام اقا من در مراحل اول این بازی مشکل پیدا کرده ام اون جا هست که شش تا کلید رو می زنی به قفل وباز می شود و بعد می روی و یک قول چراغ جادو می اید که ارزو ها را براورده می کند من نمی دانم ارزوی چرخ و فلک را چی کار کنم لطفا راهنمایی کنید
*-:)~x(8->:sad::confused::praying::wallbash::silenced:

nzone

کاربر سایت
Jun 5, 2011
204
نام
Ali
سلام
من اونجا که باید از برج بزرگه بالا بریم گیر کردم
وقتی میخوام دستگاهو هک کنم یدونه از کلمه هاشو پیدا نمیکه...
راه دیگه ای نیست برای بالا رفتن؟؟؟

محمدجواد

کاربر سایت
Jun 2, 2012
2
سلام خسته نباشید!
میخواستم بپرسم هنگام نصب بازی بتلفیلد 2 وقتی میخوام بازی رو اجرا کنم یه پیغام میده باید چیکار کنم؟
اینم پیغامی که میده:
please insert the correct play,select OK and restart application
باتشکراز شما!

sajjadsa

کاربر سایت
Nov 13, 2011
91
نام
سجاد
خب از کجا برم؟

روی نقشه یه علامت سوال اضافه میشه باید بری اونجا. اونجا یه دیوار با علامت سوال پیدا میکنی که باید باهاش تعامل کنی ... بعدشم خودت میفهمی ...

سلام
من اونجا که باید از برج بزرگه بالا بریم گیر کردم
وقتی میخوام دستگاهو هک کنم یدونه از کلمه هاشو پیدا نمیکه...
راه دیگه ای نیست برای بالا رفتن؟؟؟

اگر دقت کنی از پشت نرده های سمت چپ یه دونه علامت سوال سبز هست منظورم همون تروفی های ریلدر هست. باید خودتو پرت کنی پایین و سریع اون سطحی رو که روش تروفی هست رو با چنگک بتمن بگیری و بری بالا ... اینجوری نرده هایرو دور میزنی ... بعدشم یه ذره دیوار نوردی داره تا بالا ...

سلام خسته نباشید!
میخواستم بپرسم هنگام نصب بازی بتلفیلد 2 وقتی میخوام بازی رو اجرا کنم یه پیغام میده باید چیکار کنم؟
اینم پیغامی که میده:
please insert the correct play,select OK and restart application
باتشکراز شما!

ایراد از کرک بازی هست. باید از تو پوشه های دیسک فایل های کرک رو تو محل نصب کپی و جایگزین کنی. در ضمن اینجا تاپیک بتمن هست ...!

soltane7posh

کاربر سایت
Apr 14, 2011
345
نام
Ali
سلام من در درصد 6بازی گیر کردم باید 5تا چیز بترکونم دوتا ترکوندم ولی سه تا نمیشه یکی تو یک ساختمان در قسمت غربی که راه ورود نداره و دوتاش در یک قسمت ممنوعه
لطفا کمکم کن
ممنون

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,106
نام
پویان
سلام من در درصد 6بازی گیر کردم باید 5تا چیز بترکونم دوتا ترکوندم ولی سه تا نمیشه یکی تو یک ساختمان در قسمت غربی که راه ورود نداره و دوتاش در یک قسمت ممنوعه
لطفا کمکم کن
ممنون

سلی دوست عزیز
کمی موضوع رو بشکاف ! این شکلی که نمیشه راهنمایی کرد تو آرخام بیش از صد تا از این ماموریت ها وجود داره !
یه نمه بیشتر توضیح بده من بفهم کجا گیر کردی !

soltane7posh

کاربر سایت
Apr 14, 2011
345
نام
Ali
این قسمت ممنوعه مثل زندان میمونه و اگه نزدیکش بشم تیربارم میکنن :D
حالا یه عکس میگیرم میفرستم براتون
بعد یکی بعدیش توی یک ساختمان که روش گنبدی شکله و در کنار های ساختمان تونل های زیززمینی وجود داره که توش خیلی آدمه و ای ساختمان دو در داره یکیش میگه قفله و دومیش در اصلی که یک قفل داره که با هیچی باز نمیشه و جلو در نرده داره و این ساختمان در قسمت پایین غربی نقشه است
ممنون خیلییییییییییییییییییییی

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
سلام اقا من در مراحل اول این بازی مشکل پیدا کرده ام اون جا هست که شش تا کلید رو می زنی به قفل وباز می شود و بعد می روی و یک قول چراغ جادو می اید که ارزو ها را براورده می کند من نمی دانم ارزوی چرخ و فلک را چی کار کنم لطفا راهنمایی کنید
*-:)~x(8->:sad::confused::praying::wallbash::silenced:
داداش مطمئنی داری بتمن بازی می کنی؟!
دوستان ... کسانی که مشکل تو بازی دارن اگه یه اسکرین شات بگیرن بذارن خیلی خیلی راحت تر میشه بهشون کمک کرد ...
واقعا با این توضیحات نمیشه فهمید کجای بازی گیر کردین چون بازی خیلی خیلی وسیعه ...

soltane7posh

کاربر سایت
Apr 14, 2011
345
نام
Ali
کسی به سوال من جواب نمیده

---------- نوشته در 11:10 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:43 PM ارسال شده بود ----------

این قسمت ممنوعه مثل زندان میمونه و اگه نزدیکش بشم تیربارم میکنن :D
حالا یه عکس میگیرم میفرستم براتون
بعد یکی بعدیش توی یک ساختمان که روش گنبدی شکله و در کنار های ساختمان تونل های زیززمینی وجود داره که توش خیلی آدمه و ای ساختمان دو در داره یکیش میگه قفله و دومیش در اصلی که یک قفل داره که با هیچی باز نمیشه و جلو در نرده داره و این ساختمان در قسمت پایین غربی نقشه است
ممنون خیلییییییییییییییییییییی

اینم چند تا عکس از جایی که گیر کردم تو بازی

v2w085apjh1n7cq22n2.jpg

cdznedysw00w13an3ld.jpg

http://up.vatandownload.com/images/1z8jt7iu8g8lz00ywgx.jpg
http://up.vatandownload.com/images/ju0r7ko006v6q6n3b9pf.jpg
http://up.vatandownload.com/images/ozwzq13hjq230dg04oui.jpg
http://up.vatandownload.com/images/9vevyjxhb44nk473eoe.jpg

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر