راهنمای قدم به قدم بازی Batman Arkham City

amirrezanorozi

کاربر سایت
Jul 30, 2013
2
سلام دوستان
من اسلحه 9 که اسلحه پنگوئن رو از کار میندازه به دست آوردم اما نمیدونم باید چکار کنم. اسلحه پنگوئن برای تقریبا 10 ثانیه از کار میفته و من نمیدونم تو این مدت باید چکار کنم؟

amirrezanorozi

کاربر سایت
Jul 30, 2013
2
ممنون ردیف شد.
رسیدم به مرحله تو بیابون. اون پیرمرده رو شکست دادم. حالا دخترش رو گروگان گرفته میخواد بکشتش.
هر کاری میکنم بتمن از جاش تکون نمیخوره. چکار کنم؟

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
از بازی خارج بشید، Launcher بازی را باز کنید و تنظیمات گرافیکی را تا حد امکان پایین بیارید.
بعد این قسمت رو که رد کردید، دوباره تنظیمات را بالا ببرید

Farzin Power

کاربر سایت
Jan 25, 2013
50
نام
فرزین
سلام آقا تو اون مرحله که باید مستر فریز رو پیدا کنم گیر کردم، این مستر عزیزمون کجاست؟؟؟؟ اون کوسه هم اعصابمو ریخته به هم.

Farzin Power

کاربر سایت
Jan 25, 2013
50
نام
فرزین
سلام

ببخشید من بازم تو یه مرحله گیر کردم، همونجا که باید وارد Tower بشیم و protocol 10 رو متوقف کنیم. توی main objectives نوشته gain acces to mian tower نمیتونم وارد بشم. راه خاصی داره؟ اون بالا یه جایی هست که یه در داره ولی قفل password دار روش گذاشتن، اون دستگاهی هم که باهاش قفل رو میشکنیم رو اون قفل اصلا عمل نمیکنه.
ممنون.

Farzin Power

کاربر سایت
Jan 25, 2013
50
نام
فرزین
اگر اشتباه نکنم باید هلیکوپتر خاصی رو اسکن کنید و بعد اطلاعات رو از هلیکوپتر دانلود کنید

سلام
این کار رو انجام دادم، چند تا هلیکوپتر رو اسکن کردم، یه اطلاعاتی رو دانلود کردم، اما بازم نمیتونم اون در رو هک کنم تا باز شه. نمیدونم چیکار کنم.

darklover

کاربر سایت
Oct 10, 2012
155
سلام . دي ال سي هاي بتمن آرکام سيتي رو خريدم که 5 تا دي ال سي هست (کله دي ال سي هاش هست درسته ؟ )
حالا که همشو نصب کردم وقتي ميرم تو بازي هيچ مرحلي نمياد !!! يعني هيچ از دي ال سي ها نميان !! (تو مِنو بازی آیکن دی ال سی روش قفل هست فعال نمیشه ! ) کسي مشکل من رو ميدونه ؟ لطفا جواب بديد ممنونتونم :دي
من ايکس باکس جيتک دارم (RGH)

darklover

کاربر سایت
Oct 10, 2012
155
سلام . دي ال سي هاي بتمن آرکام سيتي رو خريدم که 5 تا دي ال سي هست (کله دي ال سي هاش هست درسته ؟ )
حالا که همشو نصب کردم وقتي ميرم تو بازي هيچ مرحلي نمياد !!! يعني هيچ از دي ال سي ها نميان !! (تو مِنو بازی آیکن دی ال سی روش قفل هست فعال نمیشه ! ) کسي مشکل من رو ميدونه ؟ لطفا جواب بديد ممنونتونم :دي
من ايکس باکس جيتک دارم (RGH)

آپ کردم شاید کسی که مشکلم رو میدون بیاد بگه

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
اره رفتم دیدم. از اول آنلاک بودن ! واسه اطمینان هم یه بار لاک و آنلاک کردم :dکار نمیکنه !
پس چیکار باید کرد ؟ :(

نمیدونم والا!!!
ازاونجا که مبحث بیشتر مربوط بهjtagشد سوالت رو توی بخش پرشای jtag بپرس...
ودر آخر نرم افزار nxe روی دستگاهت هستش؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر