آش رشته Resident Evil 6 هدیه کپکام به فن ها

تا چه اندازه به RE6 امید دارید..؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    131

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
Resident Evil از همان نسخه های h,g با ارائه یک سبک متفاوت ترس و دلهره را در تمام صحنه ها برای گیمر به ارمغان می اورد به طوری که هر لحظه گیمر منتظر یک اتفاق ترسناک بود و آن صحنه ها و آن محیط ها را هیچ وقت از یاد نمبرد بازی روند کندی داشت و بیشتر به حل معما ها و راهکار های فرار و خروج از مخمصه ختم میشد این قضیه تا سه شماره اول ادامه داشت و به یکبار در شماره چهارم ما شاهد تغییراتی در گیم پلی بازی بودیم و آن روند را تا حدی تغییر دادو شما را بیشتر در مبارزات درگیر میکرد در شماره پنجم بازی به شدت تغییر کرد و به طور کامل از ریشه اصلی خود فاصله گرفت این تغییرات همیشه با انتقاد طرفدار ها و منتقدان بازی همراه بود و آنها امیدوار بودن سبک بازی به نسخه های اول برگزدد در جدیدترین تریلر منتشر شده از نسخه ششم بازی باز هم شاهد تغییرات گسترده ای از بازی هستیم که هر چه بیشتر بازی را به اکشن نزدیک میکند و این حالت مغایر از با نظر طرفدارها و ریشه اصلی بازی..

در این تریلر جالب ما شاهد استفاده از المانهای بعضی از بازی های این نسل هستیم..

L4D

Uncharted

Bad Company 2

Gears of War

Crysis 2

Call of Duty

Batman

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
واقعا تیتر مناسبی بود
آش رشته کامل از سری ساختن
وجود انواع و اقسام سبک ها ( اکشن - ادوانچر - استیلث - کمدی - درام ... )
وجود انواع و اقسام اسلحه ها ( توپ - تانک - مسلسل )
اضافه شدن انواع فنون رزمی ( بخاطر علاقه ژاپنی ها به انیمه ناروتو تمام فنون ناروتو توش گذاشته شده، بعضی کارشناسان وجود گدومازو را در این شماره تایید کردن )
و سوپرایز آخر، وجود تمام شخصیت های کل سری RE فقط در یک بازی

در ضمن مسئولین کپکام در یک جمله، جوابی دندان شکن به همه طرفداران این سری دادن
" آش کشک خالته، بخوری پاته، نخوری پاته "

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,639
نام
وحید
واقعا تیتر مناسبی بود
آش رشته کامل از سری ساختن
وجود انواع و اقسام سبک ها ( اکشن - ادوانچر - استیلث - کمدی - درام ... )
وجود انواع و اقسام اسلحه ها ( توپ - تانک - مسلسل )
اضافه شدن انواع فنون رزمی ( بخاطر علاقه ژاپنی ها به انیمه ناروتو تمام فنون ناروتو توش گذاشته شده، بعضی کارشناسان وجود گدومازو را در این شماره تایید کردن )
و سوپرایز آخر، وجود تمام شخصیت های کل سری RE فقط در یک بازی

در ضمن مسئولین کپکام در یک جمله، جوابی دندان شکن به همه طرفداران این سری دادن
" آش کشک خالته، بخوری پاته، نخوری پاته "
ای گفتی اگه مدیر این کاپکامو گیر بیارم خفش میکنم

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,933
نام
فرهاد
یکی دقیقا به من بگه الان سبک بازی چی هست؟ یعنی الان ما چی میخواهیم بازی کنیم؟ راستی ادونچر هم گویا توش قاطیه!:p

devil girl

کاربر سایت
Jun 11, 2008
2,703
نام
4tous4
بچه ها من که خیلی امید بهش دارم ولی خب خوده کاپکوم یه چیزه خنده داری گفته ، گفته سبکش :
Dramatic Horror هست ، الان این یعنی چی ؟ یکی برا من ترجمه ی مفهومی کنه :d

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,814
بچه ها من که خیلی امید بهش دارم ولی خب خوده کاپکوم یه چیزه خنده داری گفته ، گفته سبکش :

انقدر تو این سری تغییرات دادن تا به یه سبک جدید دست یافتن ، واقعا دستشون درد نکنه :|

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
یکی دقیقا به من بگه الان سبک بازی چی هست؟ یعنی الان ما چی میخواهیم بازی کنیم؟ راستی ادونچر هم گویا توش قاطیه!:p

در یک کلام سبک بازی همذات پنداری هستش ...

اگه آدم عاشق پیشه ای هستی، سبک بازی رمانتیکه، اگه اکشن دوستی، اکشن، اگه ادوانچر دوستی ماجراجویی ...
در کل آش شورباست :D

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
به نظر من تا حدودی خوب بود صحنه هایی که با لیان بود از لحاظ ترس و وحشت شاید تا حدودی مناسب باشه و صحنه های کریس واسه اکشن . دوما این کپکام دیگه نمیخواد مثل شماره های اول گیم هاش اینجوری باشه که یه نفر یه تنه بره کل دنیا رو نجات بده و صد ها زامبی رو بکشه واسه همون آدمای زیادی تو بازی هستن و داستان یه خورده به اکشن بودن سوق پیدا میکنه خود به خود . من که دوست دارم مخصوصا لیان و کریس تو یه بازی باشن . به به .

این قضیه تقلید اینا هم خیلی خز شده هااا . اصلا خوب کرده تقلید کرده . به موقعش هم بقیه گیم ها از گیم پلی رزیدنت زیاد تقلید کردن دیگه اسم نمیبرم .

موقع دویدن هم دقیقا مثل Gears of War 3 دوربین میاد عقب و پایین..!

من فقط منتظر شمشیر تو بازی هستم که اونهم در تریلر بعدی نمایش داده میشه..
محمد امین جان شما کلا با چی موافقی تو این دنیا ؟ :D تو شماره های 1و2و3 که مال 10-15 سال پیش هست نقص های گیم پلی که دیگه تو این نسل قابل قبول نیست باعث ترسناک شدن میشد الان دیگه نمیتونن همچین گیم پلیی بدن بیرون که پس باید یه جور دیگه بترسونن . رزیدنت5 واقعا ترسناک نبود ولی رزیدنت4 خوب بود به نظرم و بازگشت لیان هم میتونه به معنی بازگشت اون جو مخوف و زیبای رزیدنت4 باشه . . .دیگه چی میخوای ؟ قضیه تقلید رو هم بالا گفتم :D

آخرین ویرایش:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,639
نام
وحید

اگه شمشیر ریدن تو متال گیر رو بهش بدن که خیلی با حال میشه فکر کن اویل با شمشیر>:d=))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر