يک کانال(برنامه) گيم جديد در ماهواره(نيل ست!)

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,684
نام
Sepehr
چند دقيقه پيش داشتن يه نگاه اجمالي به کانالهاي ماهواره مينداختم که ديدم يه کانالي داره برنامه در مورد بازيهاي کامپيوتري ميزاره گفتم فرکانس و ... اون رو براش شما هم بزارم.
نيلست
11900
27500
ورتيکال
3/4

اسم کانال هم Dream 2 هست و همين الآن هم که من دارم اين پست رو ميدم داره در مورد SC4 حرف ميزنه. زبونشم هم انگليسيه.(احتمالآ عربا دوباره پول دادن برنامه خريدن /:) )
من خودم اولين باره که چشمم به اين کانال خورده و زمان دقيق و رزوها و غيره اش رو دقيق نميدونم.
اميدوارم خوشتون بياد.
فعلآ خدافظ.

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,684
نام
Sepehr
آقا ببخشيد ببخشيد ببخشيد.
اين يه اشتباه خيلي بزرگ از طرف من بود.
اسم کانال Kuwait ch2 هست.( نميدونم چرا اسمش رو با کانال زيريش اشتباه کردم.) به هر حال ببخشيد. اين کانال که من ساعت 1 و نيم زدم داشت در مورد يه سري از بازيها حرف ميزد(بعضي رو نقد ميکرد بعضي رو کدهاي تقلبش رو ميگفت و ... تا اونجايي هم که من ديدم کربن و لاست پلانت و اسپيلينترسل4 و Pimp My Ride و NBA Homecourt رو نشون داد.)
الآن هم داره فيلم ميده.(در نتيجه کانال همش بازي نيست) بنابراين فردا ساعت 1 و نيم يا زودتر بزنيد اين کانال شايد بازي نشون بده. اگه نشون داد يعني احتمالآ برنامه اش روزانه هست. اگر نشون نداد احتمالآ هفته اي يه بار.

بازم بابت اين اشتباه ازتون عذر ميخوام. ولي چي کار ميشه کرد. پيش مياد ديگه... ;)

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,684
نام
Sepehr
نه ديگه. مطمئنم. همين الآن هم دوباره چکش کردم.(من قبلآ ازش کشتي کج ميديدم)
شايد با اسمهاي مشابه برات بياد و يا اينکه قبلآ گرفته باشيش و دوباره برات نياد. الآن هم داره فيلم به زبان اصلي ميده.

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,684
نام
Sepehr
کسايي که وقتي ميگيرن کانالهاي جديدي براشون مياد ولي اين کانال نمياد به احتمال خيلي زياد اين کانال رو قبلآ گرفتن. مثلآ ماهواره ي خود من کانال تکراري رو ديگه وقتي اسکن کني دوباره نميگيره. بنابراين پيشنهاد ميکنم يه بار ليست کانالهاي قبلي خودتون رو بازبيني کنيد. چون اين کانال جديدي نيست که تازه دراومده باشه , تازه داره برنامه در مورد گيم ميده.(شايدم تازه ما فهميديم که برنامه در مورد گيم هم ميدهد)

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
کانال city7 هم بعضی وقتا دیدم(نمیدونم کدوم وقتا:cheesygri)
تریلر بازیا و مصاحبه هارو نشون میده خیلی هم بروزه
فکر کنم حدود ساعات 4-5 بعد از ظهر(خیلی وقته نایل ست ندارم)

nilesat 7'w
11862 V
27500

مرسی

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,628
دلتون رو خوش نکنید کانال کویت 2 یه چیزی تو مایه های mbc 2 هست و بیشتر تو کار فیلم هست و نباید انتظار زیادی ازش داشت ولی یه کانال تو هاتبرد هست به اسم arrirang که مال کره جنوبی هست و شبها از این مسابقه ها هست که ملت میرن تو کافی نت(اسمش رو بلد نیستم ولی فکر کنم کانتر هست)انجام میدن از اونا میذاره.برید ببینید که اونا چطوری بازی میکنن شاید امسال یه مقامی تو دنیا بیاریم

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,435
نام
علی
این کانال Kuwait ch2 فکر نکنم هر روز در مورد game برنامه داشته باشه اخه من هم به طور اتفاقی دیدم بعضی از روزها میزاره فکر کنم همون هفته ای 1 بار باشه !
شایعه بود که قراره یه کانال ایرانی در مورد game باز بشه !!!!! خبری نشد؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر