نسخه Enhanced Editio بازی The Witcher 2 در سه ماه دوم سال 2012 برای 360 منتشر می شود

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,017
نام
محمد امین
02530587478714647856.jpg

Gameinformer در جدیدترین شماره از مجله خود عنوان کرد که نسخه Enhanced Edition بازی The Witcher 2 در سه ماهه دوم سال 2012 برای کنسول XBOX 360 عرضه خواهد شد..

در این نسخه که توسط CD Projekt RED برای 360 پورت خواهد شد نسبت به نسخه اصلی بهینه سازی شده است و دارای 4 ساعت گیم پلی اضافی میباشد

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
داداش عکسی که گذاشتی ماله ویچر 1 هست !‌این گرالت خیلی جوونه همون گرالت ویچر 1 هست ! البته من اینطور فکر میکنم !‌ بقیه رو نمیدونم! تو ویچر 2 من بازی رو به نسخه 2 ارتقاء دادم !‌ این Enhanced Edition همونه یا فرقی هم داره ؟‌تو منبع چیزی نگفته ؟

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
در این نسخه که توسط CD Projekt RED برای 360 پورت خواهد شد نسبت به نسخه اصلی بهینه سازی شده است و دارای 4 ساعت گیم پلی اضافی میباشد

خب دیگه خریدش صد در صد شد!

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,017
نام
محمد امین
داداش عکسی که گذاشتی ماله ویچر 1 هست !‌این گرالت خیلی جوونه همون گرالت ویچر 1 هست ! البته من اینطور فکر میکنم !‌ بقیه رو نمیدونم! تو ویچر 2 من بازی رو به نسخه 2 ارتقاء دادم !‌ این Enhanced Edition همونه یا فرقی هم داره ؟‌تو منبع چیزی نگفته ؟​

تو گوگل سرچ کردم این عکس رو پیدا کردم.. چون 99 درصد عکسهای گوگل ***** هستن اینم به زور پیداد کردم..

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
فقط یه نصیحت :‌ بشینین تا میتونین بازیش کنین و 16 تا پایان مختلف رو ببیند ! شاهکاره این بازی من هنوز موزیک منو بازی تو گوشمه >:d

Hesam_1994

کاربر سایت
Jun 9, 2008
1,459
نام
حسام
wooowww
عجب کاور خوشگلی,خدایی کاورش از نسخه PC قشنگتره!!!
این کاور اصلشه؟؟؟مگه THQ ناشرش نیست؟؟؟:-/
این کاور ظاهرا رسمی نیست. Atari ناشر نسخه ی ویندوز در آمریکای شمالی بود. نسخه ی 360 توسط Warner Bros Interactive در آمریکای شمالی منتشر میشه و Namco Bandai هم برای مناطق PAL.

Insomniac

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,397
نام
امیر حسین
دوستان کنسول باز به هیچ وجه این بازی رو از دست ندید. از بهترین ها هست. داستان، گیم پلی، موسیقی و ... در بهترین وضعیت ممکن.

کسانی هم که شماره اول بازی رو نتونستن بازی کنن، نگران نباشن. داستان بازی رو متوجه میشید و گیج نمیشید. همچنین بدونید که یک جای بازی باید یک تصمیم بگیرید (دو راه دارید). کلاً نسبت به این تصمیمتون بازی عوض میشه. (اواسط بازی هست).

یعنی یک بار دیگه از اول بازی کنید و اونکی گزینه رو انتخاب کنید، کلاً یک بازی جدید هست.

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
من از استيم گرفتمش اما هنوز دارم دانلود مي كنم چون نسخه اي كه دارم رو نمي شناسه!!
با اينكه شماره يك رو بازي نكردم اما خيلي از بازي و سازنده هاش خوشم مياد. كسايي كه هيچ چيزي كه تو ذهنشون بود رو كم نكردن كه درجه سني بياد پايين يا كلا كاري كه به بازي و لذتش لطمه بزنه تا پول بيشتري در بيارن:):x

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
یکی‌ از بهترین بازی‌های امسال بود همراه با اسکایریم و بتمن.RPG باز غیر باز همه باید تجربه کنن اینو.:d
===========================

این نسخه همهٔ DLC هارو داره آره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر