تعویض لنز

mehdi1367

کاربر سایت
Sep 24, 2011
96
نام
مهدی
با سلام این تایپک رو زدم تا هرکی از تعویض لنز با تعمیرش می دونه اطلاعات بزار.
اولین سوالم خودم دارم واینه که چجوری باید پلم لنز آک رو باز کرد و پلم کجای لنز هست ممنون میشم جواب بدید.

mehdi1367

کاربر سایت
Sep 24, 2011
96
نام
مهدی
ببخشید یه سوال من یه لنز آک(البته استوک) خریدم گذاشتم رو درایوم بعد که بازی ها رو میزارم بعد از چند لحظه از بازی گذشت پیغام میده که دیسک را تمیز کنید در حالی که دیسک در دستگاه در سالم هست حال به نظر شما مشکل از کجاست ؟

Miiichka67

کاربر سایت
Jan 16, 2012
129
نام
Hamid
ببخشید یه سوال من یه لنز آک(البته استوک) خریدم گذاشتم رو درایوم بعد که بازی ها رو میزارم بعد از چند لحظه از بازی گذشت پیغام میده که دیسک را تمیز کنید در حالی که دیسک در دستگاه در سالم هست حال به نظر شما مشکل از کجاست ؟
سلام. خوب خودت داری میگی لنزم استوکه پس انتظار داری خوب کار کنه. تو همه بازی ها این پیغام رو میده؟

mehdi1367

کاربر سایت
Sep 24, 2011
96
نام
مهدی
اره پلم داشت یه نکته فکنم لنزا برا درایو بنکیو بود چون اخر سریالش 141x بود اگه برا بنکیو باشه روی لایتون خوب جواب میده یا نه؟(ممنون که جواب میدی)

snOOpy ::.

کاربر سایت
Jun 11, 2010
227
نام
Arash
اره پلم داشت یه نکته فکنم لنزا برا درایو بنکیو بود چون اخر سریالش 141x بود اگه برا بنکیو باشه روی لایتون خوب جواب میده یا نه؟(ممنون که جواب میدی)
رفيق لنزت رو از كجا و چند گرفتي چون منم ميخوام از همين مدل بگيرم حالا توي شك افتادم چيكار كنم بعد از كجا بايد بفهمي كه لنز استوكه..؟:-/

smr66

کاربر سایت
Jul 4, 2010
69
نام
محمد جواد
سلام
http://www.pic.iran-forum.ir/images/iucgqqiyx970hhlt324w.jpg
بالای پیچ کنار اون سه تا لحیم هستش که این لنز پلمپ نیست ولی اگه پلمپ باشه یه لحیم بزر گ روشه که باید با هاویه برش داری

البته اول بگذارید هویه خوب داغ بشه و بعد از برق درش بیارید و اون لحیم رو آب کنید و پاکش کنید
این کار بخاطر حساس بودن لنز به جریان الکتریسیته است.

Miiichka67

کاربر سایت
Jan 16, 2012
129
نام
Hamid
البته اول بگذارید هویه خوب داغ بشه و بعد از برق درش بیارید و اون لحیم رو آب کنید و پاکش کنید
این کار بخاطر حساس بودن لنز به جریان الکتریسیته است.
سلام مهندس . هویه چه جریانی داره؟ میشه مقداره جریان رو بگی ؟؟؟:-?:-/

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر