Microsoft:کینکت برای ویندوز در تاریخ February 1!!!

.:Mahdi:.

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,614
نام
ʍʎɦɖї
kinect_for_windows.png

microsoft نهایتاً انتشار کینکت مخصوص ویندوز را تایید کرد و قرار است در تاریخ February 1 با قیمت 250 دلار(195 یورو)عرضه شود!:-o:x

منبع
منبع

منبع
منبع

آخرین ویرایش:

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
فکر کنم یه جور dev kit هست قرار نیست روش بازی بدن
نه Kit نیست. باهاش میشه ویندوز رو کنترل کرد و Open هم مونده که از این به بعد Hack های رسمیش بیاد که خوباش رو مایکرو میگیره
:-/
مگه با ویندوز 8 قرار نیست بیاد
اینا گفته بودن که وقتی ویندوز 8 اومد شما یدونه بخرید وصل کنید به PC میشناسه کینکت رو

با W8 بهینه شدس به خاطر مترو ! و میشه باهاش راحت کرد) با ویندوز 7 بیشتر برای تحقیقاتی هست.

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,602
نام
حمیدرضا
تو فرومهای خارجی هم اکثر کاربرا به قیمت اعتراض داشتن و گفتن با این پول یه Ps3 میخریم که مجهز به bluray درایو هم هست.:d

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,987
نام
احمد
خب با حساب اینکه تا بیاد ایران یه 2 ماهی طول میکشه و 2لار هم به احتمال زیاد 2تِمَن شده میشه 500 با سود فروشنده ها 700-650 میشه فکر کنم همون یکم خرج کنم واسه سیستم بهتر از خرید این باشه
297.gif

با W8 بهینه شدس به خاطر مترو ! و میشه باهاش راحت کرد) با ویندوز 7 بیشتر برای تحقیقاتی هست.
126fs3187096.gif

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,074
نام
محمد علی
آمازون داره با قیمت 249$ پیشفروش می کنه.
یکی از سایت های خبری ایرانی اعلام کرده بود که تا آخر سال 2012 قیمتش به 149$ کاهش پیدا می کنه (منبعی ذکر نکرده بود، ممکنه شخصاً از بالمر پرسیده باشن!)

ALL4ONE

کاربر سایت
Nov 18, 2011
275
نام
مکس پین
بابا چه خبره با این قیمتشون. مگه سر گردنست؟؟؟؟؟؟؟ عجبا با این وضعییت دیگه باید فقط بشینیم گریه کنیم. چقدر واسه این کینکت آرزوها داشتم :((

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,985
نام
محمود
یعنی این دستگاه کینکت معمولی ما رو نمیشه با یه وسیله ای - برنامه ای چیزی به ویندوز شناسوند (منظورم برنامه رسمیه)؟

یادمه قبلا تو اخبار یه جوری می نوشتند که انگار همین کینکت معمولی رو هم میشه در آینده وصل کرد به PC...
89.gif

ولی خوب فکر نکنم اگه نسخه فقط مخصوص پی سی باشه زیاد فروش بره...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر