کمک در بازی Red Dead Redemption -- Undead Nightmare

mohsen1365

کاربر سایت
Nov 19, 2009
58
نام
م.ا.ح.س.و.ن
من این بازی رو تمام مراحلشو انجام دادم و با اون دختره رفتم و ماسک رو سر جای اصلیش قرار دادم بعد یه دمو نشون داد که رفت پیش زن و بچش خوب شده بودن و لی بعد یه هو مارسون شد زامبی از قبر زد بیرون الان نمیدونم چیکار باید بکنم هیچ ماموریتی نمیده همه شهرها هم ازاده از شر زامبی ها کسی میدونه چه طوریه نکنه بازی تموم شده /:)اگه شده که خیلی آخرش پرت و پلا بود

• Like
Reactions: Essien_esn

amirgolo

کاربر سایت
Jun 3, 2009
450
نام
امیرعلی
من این بازی رو تمام مراحلشو انجام دادم و با اون دختره رفتم و ماسک رو سر جای اصلیش قرار دادم بعد یه دمو نشون داد که رفت پیش زن و بچش خوب شده بودن و لی بعد یه هو مارسون شد زامبی از قبر زد بیرون الان نمیدونم چیکار باید بکنم هیچ ماموریتی نمیده همه شهرها هم ازاده از شر زامبی ها کسی میدونه چه طوریه نکنه بازی تموم شده /:)اگه شده که خیلی آخرش پرت و پلا بود

بازی تمام شده

راجر

کاربر سایت
Jan 7, 2012
10
سلام اونجایی که کنار دوربین عکاسی وایستاده و یک زامبی تو چادر است باید چیکار کنم 2 ماه است اونجا گیر کردم ممنون میشم اگه راهنماییم بکنید.:">

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
901
نام
amin
سلام اونجایی که کنار دوربین عکاسی وایستاده و یک زامبی تو چادر است باید چیکار کنم 2 ماه است اونجا گیر کردم ممنون میشم اگه راهنماییم بکنید.:">

سلام
دوستان من هم دقیقا همین مشکل رو دارم . لطفا راهنمایی کنید .

hamedfc

کاربر سایت
Nov 9, 2011
445
نام
حامد
فقط کافیه یکی از اون زامبی هایی که از دهنشان چیز پرتاب مکنن با طناب ببندین وببرین همون جایی که عکس دوربینه که تو منطقه Gaptooth Ridge میتونین پیدا کنین

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
901
نام
amin

سلام
نه دوست عزیز بازی تموم نشده البته من خودم هم هنوز تموم نکردم ولی تا اونجایی که شم فرمودین تنها %70 از بازی رو پیش رفتین . خودتون میتونید چک کنید . تموم شد میگم چه کار کنی .

hamedfc

کاربر سایت
Nov 9, 2011
445
نام
حامد

منم همین مشکل رو دارم ولی اگه باز بری پیش همه قبرستان هایی که قبلا پاک سازی کردی بازم ازت میخواد که از اول پاک سازی کنی شاید به یه نتیجه ای برسی

mskm82

کاربر سایت
Dec 2, 2010
312
نام
Moh3n
سلام دوستان من اون مرحله دوربین رو رد کردم ولی دیگه هیچ ماموریتی تو نقشه نیست .
چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

hamedfc

کاربر سایت
Nov 9, 2011
445
نام
حامد
سلام دوستان من اون مرحله دوربین رو رد کردم ولی دیگه هیچ ماموریتی تو نقشه نیست .
چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

فکر کنم باید از دو یا سه نوع گل 5 یا6 تا جمع کنی برای اینکار استارت بزن بعد گزینه Journal انتخاب کن اونجا بگردی اسم گل گفته فکر کنم اون گلها رو میتونی اینجا ها پیدا کنی .1-اطراف Armadilo
2-tall tree
3-great plan

آخرین ویرایش:

mskm82

کاربر سایت
Dec 2, 2010
312
نام
Moh3n
فکر کنم باید از دو یا سه نوع گل 5 یا6 تا جمع کنی برای اینکار استارت بزن بعد گزینه Journal انتخاب کن اونجا بگردی اسم گل گفته فکر کنم اون گلها رو میتونی اینجا ها پیدا کنی .1-اطراف Armadilo
2-tall tree
3-great plan

ممنون از راهنماییت تونستم ردش کنم

mskm82

کاربر سایت
Dec 2, 2010
312
نام
Moh3n
سلام
به یه جا رسیدم میگه باید undead bait پیداکنی . این چی هست ؟ از کجا باید پیداش کنم ؟

---------- نوشته در 03:23 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:36 PM ارسال شده بود ----------

من اون مرحله که زن کشیشه میگه برو یه زامبی بیار تا روش اب رو تست کنم رد کردم بعد یکم جلو تر رفتم به یه یارویی رسیدم میگه باید undead bait پیداکنی . این چی هست ؟ از کجا باید پیداش کنم ؟
و همینطور dynamite میخواد ازم

hamedfc

کاربر سایت
Nov 9, 2011
445
نام
حامد
سلام
به یه جا رسیدم میگه باید undead bait پیداکنی . این چی هست ؟ از کجا باید پیداش کنم ؟

---------- نوشته در 03:23 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:36 PM ارسال شده بود ----------

من اون مرحله که زن کشیشه میگه برو یه زامبی بیار تا روش اب رو تست کنم رد کردم بعد یکم جلو تر رفتم به یه یارویی رسیدم میگه باید undead bait پیداکنی . این چی هست ؟ از کجا باید پیداش کنم ؟
و همینطور dynamite میخواد ازم
تو بازی select بزن بعد همین Undead bait تو قسمت select پیدا بکن بعد ببین برای درست کردنش چه چیزهایی مخواد

Lone

کاربر سایت
Oct 30, 2011
111
نام
reza
سلام من توی اون مرحله که زن کشیش ازت می خواد یه زامبی بیاری که روش آب مقدس تست کنه گیر کردم زامبی میارم بعد بهم میگه برو به یه قبرستون و اونجا پاک سازی کن من این کارو می کنم اما دیگه هیچ اتفاقی نمیفته باید چی کار کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر