سلطنت سخت افزاری ویتا تا کی ؟

سلطنت سخت افزاری ویتا تا کی؟

• تا حداکثر سه ماه آینده

رای‌ها: 8 5.8%
  • تا حداکثر شش ماه آینده

رای‌ها: 12 8.7%
  • بیش از یک سال

رای‌ها: 118 85.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    138

sinanet

کاربر سایت
Jan 8, 2008
174
نام
Sina
سوال بی جاییه. شما ipad 12 یا گلکسی اس 10 هم اگه بیاری پشتیبانی بازیساز نداری پس گروه کنسول های بازی از گروه گوشی های هوشمند و تبلت ها جداست. بنابراین از نظر من سلطنت سخت افزاری ویتا تا زمانیه که یه " کنسول بازی دستی " بهتر به بازار بیاد نه گوشی و تبلت !!!

اضافه می کنم که اگه میشد اینها رو توی یک گروه قرار داد، خود سونی مریض نبود هم تبلت بزنه هم ویتا !!

chris66001

کاربر سایت
Feb 10, 2011
413
نام
محمد
ولي تا زماني كه بازي زياد براش نيومده نميشه بهش اعتماد كرد (بايد ديد پشتيبانيش خوب هست يا نه بعد ميشه نظر داد كه رو كار ميمونه يا نه)

فقط یه اطلاع رسانیه اخه تایپکشو بستن (خواهشا ادامه ــش ندین) :

من فك كنم كم كم داره اوضاع براي ما خريدار ها بهتر ميشه خودتون نگاه كنيد :

24421445703802845355.png

(ممكنه قيمت خيلي پايين تر بياد / تبديل ارز نكنيد خواهشا ادامه هم ندید فقط یه اطلاع رسانیه)

آخرین ویرایش:

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
سلام

من تقریبا قبول دارم که کنسول برای بازی بهتره .

ولی من هنوز هم رو نظرم هستم به نظر من آیپد بعدی GPU قویتری به نسبت به ویتا داره و فکر کنم تا کمتر از سه ماه دیگه بیاد

در ضمن ممکنه بی ربط باشه به اینجا ببخشید ولی برای اطلاع میگم که Asus قراره تبلتی چهار هسته ای (تگرا 3) با دوربین 5mp و قابلیت ضبط فیلم 1080 و صفحه 7 اینچی و 16gb حافظه داخلی بده اونم 249$ !!!!!!!!!!!!
برای اطلاعات بیشتر ASUS and NVidia CEOs show a 7-inch Tegra 3-powered tablet with ICS for $249 - GSMArena Blog

hdxc

کاربر سایت
Apr 29, 2011
1,581
نام
امیرحسین
سلام

من تقریبا قبول دارم که کنسول برای بازی بهتره .

ولی من هنوز هم رو نظرم هستم به نظر من آیپد بعدی GPU قویتری به نسبت به ویتا داره و فکر کنم تا کمتر از سه ماه دیگه بیاد

در ضمن ممکنه بی ربط باشه به اینجا ببخشید ولی برای اطلاع میگم که Asus قراره تبلتی چهار هسته ای (تگرا 3) با دوربین 5mp و قابلیت ضبط فیلم 1080 و صفحه 7 اینچی و 16gb حافظه داخلی بده اونم 249$ !!!!!!!!!!!!
برای اطلاعات بیشتر ASUS and NVidia CEOs show a 7-inch Tegra 3-powered tablet with ICS for $249 - GSMArena Blog
وقتی سالی یه بازی مثل Infinity blade یا modern combat براش میاد کسی که برای بازی اینو برتر از ویتا میدونه و میخواد جای ویتا این تبلتو بگیره یا فن ماکرو ه یا می خواد خودشو شکنجه کنه:D

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
درسته بازی زیادی واسش نیومده اما ببینید چندتا بازی واسش تایید شده و یه سری بازی هام در حال ساخت واسه ویتا
و چه استودیو هایی اعلام آمادگی کردن واسه ساخت بازی

Captain_Black

کاربر سایت
Jan 6, 2008
890
نام
آرمان
درسته بازی زیادی واسش نیومده اما ببینید چندتا بازی واسش تایید شده و یه سری بازی هام در حال ساخت واسه ویتا
و چه استودیو هایی اعلام آمادگی کردن واسه ساخت بازی

کاملا درسته.فقط یه نگاهی به عناوین Launch(عناوینی که هنگام عرضه ی کنسول در دسترس هستند) بکنید متوجه میشید که خیلی لیست قوی ای داره.

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
والله به نظر من كه حالا حالا ها ميتونه وسط گرد و خاك كنه و حال تبلت ها رو بگيره :)

mactavish1390

کاربر سایت
Mar 31, 2011
111
من خودم میخواستم ویتا بگیرم ولی همین ایفونم با ایپد2 که دارم بازیهای مثل infinity blade :ه همین چند وقته دوش اومد modern combat که 3 من بازی کردم واقعا کولاک بود بازیbatman arkham city که گرافیک فوق العاده داشت و 9mm که هم گرافیک خوفی داشت هم مکس پینی بود برا خودش با nba jam یا SHODOWGUN که خودش یه پا gears of ware و show garden که خودش یه پا uncharted و خیلی بازی هایی که من بازی میکنم ومهم تر از همه هم شبکه بازی مثل psn یا xbox live داره که attenchment میده به بازیت و بازی های معمولی که فوق العادس به نظرتون ادم بیشتر از این ها وقت داره که بیرون بازی کنه

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
100% موافقم ...عمرا ویتا محبوبیت ای پد رو پیدا نمیکنه شاید سخت افزارش قوی باشه ... وقتی کسی بازی مثلا فیفا12 رو ای پد میتونه با 6دلار بگیره چرا باید 25دلار بده واسه ویتا بگیره شاید گرافیکش بیشتر باشه ولی لذت.بازی رو ای پد رو هر کی تجربه کرده باشه حرفه منو تایید میکنه...اونم achievment هست دوست عزیز :-)

ismael_73_hz

کاربر سایت
Sep 29, 2011
343
نام
اسماعیل
100% موافقم ...عمرا ویتا محبوبیت ای پد رو پیدا نمیکنه شاید سخت افزارش قوی باشه ... وقتی کسی بازی مثلا فیفا12 رو ای پد میتونه با 6دلار بگیره چرا باید 25دلار بده واسه ویتا بگیره شاید گرافیکش بیشتر باشه ولی لذت.بازی رو ای پد رو هر کی تجربه کرده باشه حرفه منو تایید میکنه...اونم achievment هست دوست عزیز :-)

من تازه فهمیدم که با ای پد میشه بازی فیفا 12 کرد اون هم با قیمت 6 دلار

hdxc

کاربر سایت
Apr 29, 2011
1,581
نام
امیرحسین
ویتا تمام قابلیت هایی که ای پد داره رو داره.حسگر حرکتی-صفحه لمسی-و چیزی که ای پد رو به ناک اوت می کنه:دکمه ها و دو تا انالوگ!لذت بازی با ویتا چند برابره قیمت دسگاهم کمتره!حالا به جای اینکه 500-600 دلار بدی و بازی های 6 دلاری بخری 250 دلار میدی بازی 40 دلاری با کیفیت بهتر می گیری.تازه بعضی از بازی ها هم کمتر قیمت دارند.یه جا هم شنیدم سونی بازی های اندروید رو می خواد برای ویتا بده.همین مونده بود بگن لذت بازی با ای پد بهتر از ویتاست8-|

masoud_persia

کاربر سایت
Apr 26, 2008
270
نام
مسعود
تو تبلت و ایفون گیم بازی کردم، یه چیز هست که حال آدمو بهم میزنه. درست حدس زدید:d کنترل، بابا دکمه نباشه که گیم حال نمیده، تو آیفون NOVA رو بازی میکردم از نظر گیم پلی و گرافیک و اینا آدمو یاد HALO مینداخت ولی وقتی بازی کنی حرکت دادن کاراکتر، شلیک کردن وقتی حرکت میکنی و ... اصلا حال نداد بهم. فقط بحث گرافیک باشه خوب قول میدم یک ماه هم طول نمیکشه که گجت قوی تری بیاد ولی اگه بازیها و امکانات خاص ویتا برای گیمرها رو در نظر بگیریم حالا حالا ها سلطنت میکنه

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
سلام

خب آیپد جدید هم که معرفی شد و مثل اینکه GPU اون همون GPU ویتا هست (AnandTech) و این یعنی اینکه حداقل اگر در زمینه GPU شکتش نده PS Vita رو باهاش برابری میکنه به نظرم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر