خطای Play DVD

sajad2400

کاربر سایت
Aug 24, 2010
168
نام
sajad
سلام به همه دوستان.منت یه اسلیم دارم با درایو9504که برد فالکون روش بود حالا درایو اک گرفتم هرکاری میکنم نمیتونم فرمور lt3بریزم فایل dvd keyتو جانگل فلشر fhat keyمینویسه چکار کنم رایت بشه؟همه کارا درست پیش میزه حتی دایو به وندور مدمیره ولی توتا گذینه اخرfildمیده ممنون راهنمایی کنیم از دوستان کسی هست فایل dvd keyرو بدمcfwزو تحویلم بده ممنون میشم.مرسی از بچه های گل بازی سنتر

Old Dream

کاربر سایت
Mar 9, 2008
17
نام
مهدی
من فايلاdvd keyروي سيستمم زياده قاطي شده راهي هست بشه dvd keyاصلي رو گير بيارم

اگر درایوت مال همون دستگاهه جانگل رو باز کن Advansced View رو تیک بزن برو قسمت Drive serial حالا فریموراتو انتخاب کن , اگه شماره سریال فریمور با شماره سریال درایوت یکی بود رایتش کن رو درایوت .

---------- نوشته در 01:39 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:38 AM ارسال شده بود ----------

منم که بهتون گفتم مشکل شما دقیقا مثل ما هستش

ما که فعلا راهی پیدا نکردیم با این حالت بسازید تا راه حلی پیدا بشه

حسام جان شما هنوز درگیر play dvd هستی !!!! بهتره دستگاتو پیش یه تعمیرکار خوب ببری , مشکلتو که بهت گفتم از کجاس , شاید از توانایی خودت خارجه پس بهتره بدی بیرون برات تعمیرش کنن , نهایت اینه که FCRT دستگاتو غیر فعال کنن میشه مثل دستگاهای 9504 و اسلیم جدیدای هیتاچی 0500 که فقط dvd key دستگاه موقع خوندن بازی چک میشه .

آخرین ویرایش:

sajad2400

کاربر سایت
Aug 24, 2010
168
نام
sajad
سلام به همه دوستان.منت یه اسلیم دارم با درایو9504که برد فالکون روش بود حالا درایو اک گرفتم هرکاری میکنم نمیتونم فرمور lt3بریزم فایل dvd keyتو جانگل فلشر fhat keyمینویسه چکار کنم رایت بشه؟همه کارا درست پیش میزه حتی دایو به وندور مدمیره ولی توتا گذینه اخرfildمیده ممنون راهنمایی کنیم از دوستان کسی هست فایل dvd keyرو بدمcfwزو تحویلم بده ممنون میشم.مرسی از بچه های گل بازی سنتر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر